Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
No, protože přítel je z Olomouce a kromě rodiny tam má spoustu přátel. Teď jsme mluvili o tom, že bychom to celé uspořádali v tom Olomouci i s hostinou a druhý den by se jelo k nám (zase tam odkud jsem já) a udělali jsme ještě nějakou dooslavu na zahradě.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že Olomouc je na svatby nádherný místo a bruntál není zas tak strašně daleko, aby to nevydrželi, jestli teda dobře chápu, že ty máš rodinu v Bruntále a v Ostravě máte jen známé, ale jinak je to z Ostravy z ruky a cokoliv na půl cesty bude daleko. Jinak jsem volala na Floru, jedna paní co to má mět podle internetových stránek na starosti mě odkázala na jinou paní, která tam už nebyla, takže budu volat zítra, ale vidím to čím dál bleději. Měli by si aktualizovat stránku, protože telefon neplatný a e-mail nejspíš taky, protože paní ani nevěděla, že jsem ji ho psala.
Odpovědět
aliciznicka - aha, ja myslela, ze ty jsi z Bruntalu a pritel z Ostravy :-D Udelat to cele v Ol. a druhy den to oslavit jeste u vas treba grilovanim je dobry napad ;-) Zuzabra - nemas moznost zajit tam osobne? urcite by se to domlouvalo lip, nez takhle po telefonu, kde si te budou prehazovat jak horky brambor a nikdo ti nic nerekne....
Odpovědět
Já bych do Olmiku hrozně ráda zajela, jenže tam můžeme přespat jen u maminky přítele a právě v tom je problém, protože máme 2 kočky a jeho mamka snese doma pouze jednu... Takže bychom tu druhou neměli kam dát. Kdybychom měli auto, tak by to bylo lepší. Přítel teda jezdí do Olomouce, takže tam může něco pozařizovat, ale já bych se taky chtěla zúčastnit:) No, snad to nějak vymyslíme. Včera už jsme se koukali na internetu na nějaké restaurace a penziony. Jinak budu držet palce s tou Flórou ;-) Já bych taky chtěla svatbu někde venku, ale spíš v nějakém hezkém parku, nejlépe zámeckém.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my už máme místo, bude to na Floře v Olomouci v altánku, v březnu ho opraví a v červenci je náš :-D a navíc, protože je to majetek města, budeme platit jen 1000kč správní poplatek a pak jen za květinovou výzdobu, podle toho jestli chceme velkou nebo malou. ;-) to ještě zjistím ceny, ale na to je čas, hlavně, že ta oprava bude v březnu skončená. A zkoušela jsem si šaty asi 7, ale poslední byli nejlepší, ještě si obejdu pár salonu a počkám na kolekce, který přijdou v polovině listopadu a jestli nenajdu lepší, tak si jdu pro ně, jediný co mě štve, tak je to že stojí 5700kč, a ještě to mám dát takové protivné majitelce, zachránila to její milá prodavačka. ;-) Bylo to v prioře v Ol. A ještě jsem v prioře našla úplně haluzově, ty moje nejpohádkovější šaty, co jsem myslela, že nikde v Ol nenajdu, úplně na haluz mi je ukázala, ta milá prodavačka z Priora, tak ty jsi jdu zkusit ve středu, teď byli zrovna půjčený. Hned teď si zkusím najít ty šaty za 5700kč co jsem si zkoušela a zatím vedou a dám je do fotoalba. Jo a taky jsem zjistila, že mi víc sluší šaty barvy šampaňo nebo krémová, v bílé mi slušeli jen jedny, říkal to i můj ozbrojený doprovod :-D 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic teď tam ty šaty nedám, protože nejsme doma a tady to nějak nejde pořádně uložit do PC, tak zítra holky dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Já byla taky v prioru a bylo to celkem v klidu, ale byla jsem tam už minulý týden a zrovna nebyly půjčené žádné šaty a paní mi tam tvrdila, že mi sluší jen bílé, tak jsem šampaň ani nezkoušela a ani v arianě, kde jsem byla hned poté a určitě tam mají vetší výběr a podle mě teda i lepší šaty. Dnes jsem byla v caxe a tam je teda výběr obrovský a donutili :-) mě vyzkoušet i šampaň a teprv tady jsem zjistila, že šampaň mi asi sluší víc a né ty bílé, jak říkala paní v prioru. A teď se absolutně nemůžu rozhodnout. Můžeš kouknot ke mě do alba, mám tam nějaké šatičky na sobě. První jsou z ariany, druhé dvoje z caxy.
Odpovědět
holky na rady prodavacek moc nedejte. me jedna rekla, ze mi vic slusi bile, druha ze vic sampan. dalsi rekla, ze mi vic slusi korzetove, jina zase ze s raminkama, jedna dokonce ze s rukavem... =-) je lepsi vyzkouset ruzne, cim vic tim lip a rozhodnout se podle toho jak se v nich citite ;-) Dnes jsem na namesti videla jednu nevestu a te byla takova zima, ze byla cela v kozichu... kdyby nemela kytku a panenku na aute, tak bych ani nepoznala ze to byla nevesta...
Odpovědět
ruru ty stejne saty jsem v prioru taky zkousela, pamatuju si na ne, byly hrozne pohodlne a byly to jedny z mych favoritek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rurnka: ty co máš jako první jsem si zkoušela taky, mě neslušeli a myslím si, že ani na tobě to není ončo, ale ty druhý jsou dobrý, ale na těch fotkách nejde moc poznat jestli jsou ty poslední šampaň nebo ne, počkej až tam dám do alba ty co jsem si zkoušela já v prioře, ty si běž určitě vyzkoušet do priora, mě připadali na figuríně přeplácaný, ale na mě byli krásný, vypadali úplně jinak, tak je zkus, nejpozději dnes večer je tam zkusím dát.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra: Jo ty poslední jsou taky šampaň, ale přijde mi, že v nich nemám tak pěkný prsa :-D a pas jako v těch druhých. Ale ty mi zas každý rozmlouvá.... Oboje jsou z caxy a ty první jsem zkoušela v arianě. V caxe maj opravdu obrovský výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už je tam mám, jak jsem psala, neuložila se mi fotka, jak je mám na sobě, ale to neva jsou krásný a šampaňo a zatím vedou. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak přesně na tyhle jsem tam taky koukala, jsou opravdu nádherné, ale nezkoušela jsem je. Paní mi totiž říkala, že si myslí, že pro mě by byly lepší bílé, tak jsem zkoušela jen bílé.
Odpovědět
Já už bych taky chtěla vybírat šaty. Chtěla bych obejít Ostravu a Olomouc, ale čas zatím není:(
Odpovědět
Profilova fotka
rurunko: tak se tam vrať a vyzkoušej si je, určitě! A já si myslím, že sama nejlíp poznáš jestli ti sednou a jak se v nich cítíš a navíc záleží i na střihu zkoušela jsem si v Arianě bílý a ty mi slušeli víc než ostatní bílí, protože byli trošku stříbrný, určitě si je tam musela vidět, jsou na figurině hned na začátku po levé straně a mají nad sebou vystavený klobouk.
Odpovědět
Profilova fotka
holkiiiii! Kde jste kdo?
Odpovědět
Já jsem tady. Dneska jsem měla výslech ve škole. Holky se kolem mě seběhly a začaly se vyptávat...že prý se budu vdávat, a kde, a jak dlouho jsem s přítelem, a jestli máme nějaké zvíře a kdy si budu vybírat šat :-) Bylo to fajn. Nevíte některá o nějakém hezkém penzionu v Olomouci, nebo v okolí, kde by to bylo hezké, ale ne moc drahé? Přece jen těch lidí bude na přespání dost...
Odpovědět
ali my jsme to meli v hotelu Bouzov, je to 40 km od Ol. (autem jsme to jeli necelou hodinu) a bylo to tam super, za celou hostinu i s ubytovanim jsme platili necelych 20 000 ;-) (bylo nas 14) Obed byl tak velky, ze to nikdo nebyl schopen snist (krome tri lidi) a raut nam udelali takovy, ze jsme ho jeste druhy den snidali a stejne spousta zbyla.... ;-)
Odpovědět
A kolik lidí jste měli celkově na hostině, jestli se můžu zeptat. Já jsem se koukala na stránky toho hotelu a pro svatební hostiny tam je salónek o 30 místech. Mě se to tam moc líbí, ale problém by asi bylo to, že nevím, kde bych nechala nalíčit atd. Navíc (já vím, že jsem hrozná), máme dvě kočky a nemá je kdo hlídat..., tak bych je chtěla mít sebou na hotelu (nebo penzionu).
Odpovědět
Profilova fotka
Aliciznicka: Nejsi hrozná, já mám taky dvě kočky a nejradši bych je brala všude sebou, ale myslím si že v tvým případě je to zbytečný, jak dlouho budeš pryč? Od dopoledne do zítřejšího dopoledne? ikdyby do večera, já se řídím radou dobrýho veterináře, že je lepší kočku nechat ve známým prostředí třeba den dva samotnou (a ty máš dvě) než ji vytrhnout ze známýho prostředí, když bude tam kde to nezná, tak ji nepomůže ani to že jsi u ni, protože bude zmatená a vem si, že s ní nebudeš, ty ji odvezeš do cizího prostředí a budeš na své svatbě a že se na ni přijdeš párkrát podívat, to ji nepomůže, bude vyplašená, věř mi bude to horší než ji nechat doma. Holky a mě poraďte kam mám nacpat 50lidí na hostinu a levně?
Odpovědět
Jenže když je to tak na pytel. Já jsem hrozně přecitlivělá, co se koček týče, navíc máme fakt super sousedku v paneláku, která nás minulej týden málem vyhodila do povětří.... :-( V některých penzionech je možnost ubytování i s kočkou, takže se snažíme najít něco takového. Jedna míca by eventuálně mohla zůstat v bytě přítelovy mamky, kde je zvyklá (ona je takový plašan) a druhou bych si fakt chtěla vzít sebou, ta je klidná, taková dáma, a navíc je ráda, když může něco prozkoumat. Samotné je tak dlouho nemůžu nechat, vůbec bych pak neměla klid. No, uvidím. Třeba seženu někoho na hlídání.... Jinak včera jsme s přítelem počítali, kolik nás bude na hostině a vychází to na 26 lidí, tak to celkem jde. A ještě jsem se chtěla zeptat, jak si zajišťujete hudbu? Moje ségra měla na svatbě prostě noťas s MP3 napojený na velké bedny, písničky si s ženichem vybrali podle svého gusta a bylo to uplně super. Udělám to asi stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra: Tady holky celkem dost chválily Arigone, je to restaurace i hotel, i když hotej je to trochu dražší, ale nechtějí žádné peníze za pronájem prostor a zavrou ti celou restauraci. My tam chceme mít svatbu taky, ale je pravda, že se to tam musí zamlouvat dost dopředu. My už to máme asi tak od dubna bloklý. Bude nás tam cca 30 na oběd a večer kolem 50-55. A prý v pohodě. Alicznicka: Co se týká hudby, tak jestli budeš mít obřadna radnici, tak nevím, páč mi tam chceme taky, ale bylo nám řečeno, že tam nemaj žádný vybavení ani aparatůru, tak že si písničky musíme vybrat z toho co oni nabízí a bude to hrané jen na varhany nebo housle.
Odpovědět
Profilova fotka
aliciznicka:jak myslíš, ale já bych je nerozdělila, vím že je to pro ně šok. Jinak hudbu budeme mít živou, ani nevím jak se jmenujou :-D ale nám dal kontakt budoucí švagr, oni je měli na svatbě loni a byli dobří, nebyla písnička kterou by nám nezahráli a dělali takovou show, třeba si změnili texty písniček, byli takový akční a hráli skoro pořád i na prodloužení byli ochotni se domluvit, takže kdo bude chtít, tak dám telefoní číslo, ale na 11.7.2009 jsou zamluvení :-D
Odpovědět
Tak to zní taky dobře:). Ještě k těm kočkám, naše bosorky se navzájem moc rády nemají. Zrovna teď tady lítají a perou se.... 8-( Si nějak na sebe zatím nezvykly. Evžulu máme od malinkata a Andulku už jsme si přinesli velkou domů z ulice, máme ji teprve půl roku.
Odpovědět
Ali meli jsme 14 lidi na vsechno, jak na hostinu, tak vecer na raut, tak na ubytovani a druhy den na snidani ;-) Ubytovani stalo 5tisic a veskere jidlo cca 13000 ;-) Kocky tam muzes vzit sebou, ja jsem tam kdysi psala, jestli bychom sebou mohli mit pejsky (kdybychom je nemeli kam dat na hlidani), a nebyl to problem, takze predpokladam, ze s kockama by to bylo podobne ;-) jinak zuzabra ma pravdu, je lepsi nechat je doma den samotne, nez je tahat tam kde to neznaji, stejne na ne nebudes mit cas ;-) my jsme to tak se psem nakonec udelali ;-) rozlozili jsme mu doma spoustu tech curacich decek, dali jsme mu zasobu jidla a vody a vydrzel v pohode ;-) Zalezi na tobe, ale v kazdem normalnim hotelu to urcite pujde domluvit, ze si je budes moct vzit sebou :-) co se tyka hudby, tak jsme si taky vypalili cd s pisnickama ktere mame radi a pustili jsme si to tam ;-) (pokud myslis restauraci, na obrade jsme meli jejichi hudbu)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem byla znovu v Prioře a zkoušela jsem si šaty, ty co se mi líbili v Pražským saloně a našla jsem je tady v Ol, ale nebylo to ono prostě ty jedny vedou, tak co řekněte mi váš názor? Ještě teda doufám, že do těch šatů zhubnu, mám na to času dost a koupila jsem si permošku na heat program na zimák, tak doufám, že mě to donutí chodit cvičit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem si do alba i nakreslený dorty, který se nám líbí, sama jsem je kreslila v práci :-p tak se nedivte jak to vypadá, nenašla jsem pastelky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Já už jsem asi rozhodnutá, i když malý pochybnosti ještě hlodaj, ale šatičky budou z caxy ;-) Jinak koukala jsem do tvého alba, ty bílé jsem taky zkoušela, ale na mě to nebylo to pravé. Jinak si myslím, že tobě také víc padnou ty šampaň, jsou opravdu krásné a vypadají velmi lehoučce :-) ale můj typ by to asi také nebyl.
Odpovědět
Holky vy se tak máte, že už jste byly na šatech. Já se bojím, že mi jich hodně uteče. Musím si naplánovat některý víkend v listopadu a vyrazit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
A na kdy vlastně plánujete svatbu? Já myslím, že neuteče. Teď v listopadu teprv přijdou nové kolekce na jaro, tak myslím, že výběr budeš mit velký, hlavně ale aby ti nějaké padly do oka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?