Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) tady to teda vázne ;-)
Odpovědět
Ahojky! 4. července by měla proběhnout moje svatba někde v Olomouci a jeho okolí. Snažila jsem se mezi těmito příspěvky dočíst co nejdál, ale je toho tolik, že mi jde hlava kolem. Dneska přítel volal na magistrát a tam mu řekli, že oddávají i mimo radnici, tak bych se chtěla zeptat, kde všude se v Olomouci dá uspořádat svatební obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky! Jsem nová požádaná :-D , tak se sem jdu trochu přiučit ;-) Svatbu máme až za 10 měsíců, ale já už teď koukám na stránky svatebních salonů a na dorty a na místa a tak a úpřimně už teď se bojím kolik to bude stát a nejradši bych tu svatbu odložila až na rok 2010, zrovna jsme u prostřed rekonstrukce bytu co jsme koupili a fakt nevím kde na to vemem?!?No ale ono se to poslepuje :-) říká ten optimista ve mě. Musíme zachovat kolem 50lidí na svatbě kvůli rodině přítele, jsou semknutější než naše, takže MUSÍME pozvat i bratrance a sestřenice, takže tady šetřit nemůžeme, co jsem viděla fotky svatebních dortů, tak tam zase nechci šetřit já, tak to bude ještě sranda :-D mabinogi: Na tvoje fotky se moc těším, ta zahrada je nádherná!!!!
Odpovědět
Ahoj holky, vitam nove prichozi ;-) Zuzabra - to tobe jsem psala IP ohledne salonu ze? ;-) kdybys chtela vedet jeste neco tak napis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O.k. určitě bych napsala, to je rychlost :-D popravdě teď jdu teprve na poštu takže jdu číst pa
Odpovědět
Profilova fotka
Co se mi líbili šaty tak byly většinou od salonu Ariana, jsou krásný a kamarádka co se vdávala loni, měla od nich zařízenou komplet svatbu, tak se musím informovat kolik za ni dali a nechala se tam i malovat a česat a vypadala nádherně, já jen že jsem tu někde četla, že se někomu malovaná nelíbilo, takže znám i druhou stranu, když tak dopním fota až bude víc času, teď musím letět do práce, tak pa holky! ;-)
Odpovědět
ja jsem v Ariane byla a byla to hruza, uz bych tam nesla... :-S Ale ostatni holky jsou spokojene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kstablova: Ahojky, chtěla jsem se tě zeptat na svatbu ve floře, chtěla bych ji tam mít taky, ale ne ve skleníku, ale v tom altánku, jak tam bývají při nějaké příležitosti muzikanti, je to můj sen a právě jsem se chtěla zeptat, jestli ti ta paní něco o tom altánku náhodou neříkala, že by to tam šlo taky a jestli ta paní co má nastarosti skleník, má na starosti i celou Floru jako takovou, ten park :-) Fotky máte nádherný a šatičky taky, já na tak málo svatebčanů můžu zapomenout :-| no nic nějak to budu muset skousnout.
Odpovědět
ahoj holkýýýý, nové nevěsty vítám, konečně to tady trochu ožije ;-) . ......teda doufám :-D 8-) zuzabra: to jsi možná četla ode mě o nespokojenosti s líčením, ale to byla úplně jiná kosmetička, než tam teď v Arianě Hanka Dušková má. Tahle paní skvěle líčí a je super, tak jen aby nedošlo k nějaké mýlce. S tou, u které jsem byla na zkoušce já, s tou už nespolupracuje. Jinak, holčina, se kterou jsme řešili skleník je ředitelka sbírkových skleníků, takže altánek asi ne, ale nejlepší pro tebe než spekulovat bude, když na floru zavoláš, poptáš se a oni Ti jistě řeknou. Altánek je v pohodě, mezi námi, svatbu můžeš mít kde chceš, když si to zařídíš, jen si dej pozor na termín, aby to nekolidovalo s nějakou výstavou...já jsem přesvědčená o tom, že ti vyjodu vstříc, je to reklama i pro ně. My teda měli ty nejlepší zkušenosti a domluva byla úžasná. Jinak já byla z Ariany taky nadšená (narozdík od hiných salonů), takže chápu výběr ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, určitě si tam zavolám, protože tam mi to vyjít, tak už nic jinýho nepotřebuju :-D To doufám, že to tady ožije, protože teď vás vdaný holky budeme potřebovat na rady :-D Co se týká jiných salonu, ještě vyzkouším Iris, známý pro ně dělá, možná by z toho byla nějaká slevička, ale co jsem se dívala, tak zatím nic moc, uvidíme co mi nabídne. Náhodou jsem v albech narazila i na vaši hostinu, moc krásně vyzdobený, jestli to budeme mít taky do růžova, tak tě budu mít jako ispiraci :-)
Odpovědět
my vdaný teď jsme hrozně chytrý :-D :-D , to budem dávat rozumy, tojo :-D
Odpovědět
zuzabra - jestli ses divala na stranky salonu Iris, tak tam maji asi 15 satu, ktere v tom salonu uz stejne nejsou, zato je tam spousta jinych ;-) Dost by jim pomohlo, kdyby ty stranky trochu aktualizovali :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jo, ale já jich tam viděla víc ;-) tak teď nevím, já si klikla přímo na tu jejich základnu na ten statek, ale je pravda, že mají teď výprodej, se mi zdá, že známý říkal, že to ruší. Jsem nad tím taky přemýšlela, koupit si šaty a pak je prodat i kdyby šel člověk pod cenu za kterou je koupil, stejně za ně "nedá víc jak 2000kč".Máte s tím některá zkušenosti, jak se pak prodávají šaty, jestli je to vůbec prodejný zboží, třeba na aukru?
Odpovědět
tady to holky prodavaji v bazarku a nektere celkem uspesne, jine tady maji saty i rok.... zalezi na satech.... v tom salonu iris jsem byla jen v tom podloubi, na tom statku ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aliciznicka: kstablová měla obřad ve skleníku na Floře a já jsem právě napsala mail na Floru jestli by to šlo uprostřed hlavní aleje v tom altanku a teď budu netrpělivě čekat celý zítřek na odpověď, ale asi to nevydržím a zavolám tam ;-) a když jsme u toho,když jste volali na magistrát, kolik stojí poplatek za svatbu mimo radnici? 8-)
Odpovědět
poplatek je 1000kc ;-) a v tom altanku nevim jestli to pujde, kdyz jsem sla okolo, tak je prevazany paskou a zakazany vstup, protoze se ma opravovat.... ale treba to stihnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po delší odmlce jsem zase zpět. Do teď jsme ty přípravy trochu zasunuli do pozadí, byl ještě čas a teď mi přijde, že půl roku do svatby by jsem už se do toho měli fakt vrhnout po hlavě. Jinak v Arianě jsem byla teď v sobotu a šatičky maj fakt nádherný. Obsluha byla taky příjemná, jen bylů trošku problém, že tam byla slečna uplně samam a maji jen jednu kabinku na skoušení a zrovna tam bylo docela dost lidí... Ale jinak slečna opravdu velmi šikovná a příjemná. Pak jsem byla v prioru v Inspiraci, paní byla taktéž příjemné, ale výběr v šatech není až tak velký, spíš mají takové klasičtější vzory....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že jak to tu ožilo, tak už to tu zas upadá.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka: No to doufám, že to stihnou, jinak odkládám termín! ]-( ale paní se neozvala a dýl jak dva dny už fakt nevydržím čekat, zítra ji budu volat, tak jsem zvědavá, co mi o tom altánku řekne. Jinak v sobotu se jdu mrknout na vyhlídnutý šatičky do salonu Ariana, tak držte palečky, ať mi padnou. 8-)
Odpovědět
zuz: tak tam zavolej, z toho se nevykroutí jak z mailu ;-) . poplatek je 1000, ale ten poplatek se platí i za svatbu na radnici.... kromě jednoho dne v týdnu, kdy jsou svatby zadarmo....
Odpovědět
zuzabra - no nevim jak rychle to udelaji, protoze ten altan byl v tomhle stavu cele leto :-S asi s tim moc nespechaji...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) koukám,že už se to tu trošku rozjelo ;-) a je tu další nevěsta :-D tak pěkné přípravy :-)
Odpovědět
no jo, kdyz ono nas tu je jen par ;-)
Odpovědět
holky nevite o nejakych dobrych kurzech anglictiny? nejakych, kde se clovek fakt neco nauci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka: o dobrých kurzech nevím, chodila jsem do angliny, ale nic neumím a 6000kč vyletělo komínem, takže jestli se pro něco dalšího rozhodnu, tak jedině s rodilým mluvčím, to tě donutí. kstablová: dnes jsem neměla čas, tak jsem na to zapomněla, ale zítra určitě volám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen sem mrkám:-) Zezuli, o dobrých kursech nevím, ale mám kontakt na nějakou holku, která učí doma, chodí k ní 2 kolegyně z práce a jsou opravdu spokojený a cena je 100kč za hodinu ( nevím jestli 45 minut nebo 60), což si myslím, že je hodně dobrá cena. Kdybys chtěla, dám Ti kontakt
Odpovědět
Market diky, tak prosim do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, máš IP :-)
Odpovědět
Ahojky, tak se nám to trochu zkomplikovalo. Nějak jsem zapřemýšleli nad tím, jak ta svatba proběhne a nevím, zda ten Olomouc nakonec vyjde. Já jsem z Bruntálu, v současné době bydlíme s přítelem v Ostravě, takže je to perfektně zamotané. Původně jsem uvažovali nad tím, že by byl obřad v Olomouci a pak bychom jeli na hositnu někam k Bruntálu, ale bylo by to na dloooooouuuho a všichni by se pravděpodobně upekli a taky by popadali hladem:( Tak jsem teď z toho dost nervózní. Nejradši bych to dala někde na půl cesty, ale vůbec nevím, kde se dá brát a oddávat:(
Odpovědět
A proc jste to chteli v Ol.?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?