Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
A to dělal přítel sám? Je trochu hračička ;-) .
Odpovědět
kstablova/langmanova neee, jeho tatínek. Krista můj přítel a kytky, no to mu musím hned zatelefonovat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D . Jdu vložit další fotky... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem mrkla na koník a jsem zase tu ;-) Kristy ty chceš myčku ;-) holky jsem asi divná ale já dělám hrozně ráda nádobí :-) potom si tak pěkně utřu kamna a linku,mě to prostě baví :-) jinak je fakt že některé děti jsou na zabití :-D Laďoušek je zatím zlatej :-D musím zaklepat :-D
Odpovědět
Tak jsem vložila více fotek ze zahrady, je tam vidět i ta japonská část, musím přiznat, že přítelův táta má na tohle ruce od pánaboha. Mě chcípl i vánoční kaktus :-S . many já mám kamarádku, která ráda žehlí, nechtěli byste někdy ke mě zaráz přijít na návštěvu, já bych si mezitím skokla na solárko :-D :-D ? Gratuluji ke zlatému Laďouškovi, je to požehnání mít hodné dítě ;-) .
Odpovědět
Kristi, no to budeš moc hodná, když nám to pošéfuješ :-) Nakonec jsme změnili místo hostiny a budeme to mít na Zámku ve Velké Bystřici...máte některá zkušenost?
Odpovědět
kstablova/langmanová jsi tu ještě, já právě koukala na tvé přípravné album a tys měla svatební noc v Lafayettu???? To povídej, protože my ho zvažujeme, máme ho jako favorita na svatbní noc už asi od června 8-) . Akorát teď zvažujeme, že to bude možná TA položka, na které ušetříme. U Labutě, kde máme hostinu je taky penzion a je moc pěkný, hodně čisťunký, voňavý, akorát to tam není tak romatické jako jsme viděli ten Lafayette (i jsme se tam byli dívat na svatební apartmá, takové to s tím jako rohovým prostůrekm, takovým arkýřem či jak se tomu říká). Byli jste spokojení?
Odpovědět
many: já doteď taky, ale jak už jsme sami a sjou samé návštěvy a máme už tak s rekonstrukcí dost málo volnýho času, tak mě to mytí fakt vytáčí :-( . Snad příští týden už bude doma.... standici: tak v Bystřici jsem nebyla na svatební hostině ale na obědě jen tak a moc jsem si to chválila. Jsou tam moc příjemní... mabinogi: tož jsem tu, jsem měla přehlídku v Praze :-D :-D takže budoucí tchán je hračička :-). No fotky krásný! Tak to vypadá jak v Japonsku nebo někde v arboretu! OSobně to považuju za ten nejlepší nápad! ;-) V laf. jsme spokojeni byli, teď už to má od té doby jiný majitel a nedokážu říct, zda to bude tak super jako u nás. My tam totiž stá¨le někoho ubytováváme, když k nám do firmy přijedou z UK šéfové a poslední dobvou si stěžují čímdál tím víc. Když tam pracovala kámoška, tak bylo zaručeno, že bude servis odpovídající, ale teď už to má během tří let asi pátý majitel...., takže nedokážu říct, zda to bude stejný jako když jsme tam byli my,ale my byli moc moc spokojení.
Odpovědět
kstablova díky, my to taky považujeme za nejlepší místo na svatbu ;-) , jen prostě NESMÍ pršet. K tomu hotelu..No upřímně na to, že se prezentují jako 4* (myslím), tak jako bylo to tam moc pěkné, ale třeba pak jsem vešla do pokoje na té Labuti (penzion v Přerově) a tam to tak krásně voní a všechno je fungl nové, v té koupelně, když tam vkročíš, tak se ti chce hned vběhnout do sprchy, v tom Lafayettu moc ne. líbil se nám na fotkách, ale je to trochu pálka a něco mi tam jaksi do těch 4* chybí. Už jsme pro něj byli rozhodnutí, v Labuti jsme chtěli ubytovat hosty a tak jsme se tam šli podívat, do čeho je cpeme a dost se nám to tam zalíbilo (a stojí to polovic). Takže myslíš, že by to nebyla až taková výhra, ten Laf.? A co svatební noc, jaká byla? :-D
Odpovědět
mab: no já myslím, že bych možná volila tu Labuť, zvlášť, pokud se Vám to víc líbí. Takhle si to víc užiješ, když budeš v příjemném prostředí a neřešíš sprchu, která je nic moc. Zas taková výhra to nebude v Alf. Ale jinak se mi tam moc líbilo a spokojenost x-) Tak pá, letím z práce.
Odpovědět
Tak já vezmu tu labuť... stejně mě oslovila víc než ten laf. 8-)
Odpovědět
mabinogi - ta zahrada je nadherna!!! ;-) :-)
Odpovědět
mabinogi : nazdar Japonko :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kstablova minuli jsme se? :-o zezulicka díííky, úplně se tetelím, akorát kdybych ještě mohla říkat, že je to moje práce :-D Holky když bude pršet, tak je nachystaná varianta, že budeme stát na zámkové dlažbě před tou japonskou zahrádkou, nad náma stan (koupili jsme ve výprodeji v srpnu v makru) a svatebčané budou schovaný v přístěnku pro auta (je na dvě auta), hrozný co? Ale nic lepšího jsme nevymysleli, snad jen to, že prostě nebude pršet :-p .
Odpovědět
jsme se minuli v diskusi "Víc dotazů najednou" :-) Pršet nebude! Neboj eště můžete pro všechny svatebčany pořídit stejný deštníky, který si pak jako dárek můžou odnýst....no ale jestli jich bude 100,ale to asi stejný neseženeš (nebo nechat vyrobit s Vaší fotkou nebo datem.....jé teď mě napadlo to by mohlo být i dobrý oznámení o ssvatbě nebo pozvánka na svatbu v deštivým období) :-D rozdat deštníky a hotovo :-D
Odpovědět
no pokud vas nebude moc, tak to v tom pristenku chvili vydrzi ;-) ta zahradka je vazne krasna, takova by se mi u baracku moc libila :-D (zatim mame 2+kk, tak to hned tak nehrozi, jetli vubec nekdy :-D )
Odpovědět
kstablova to ale vůbec není blbej nápad, tyyy jo, začíná my to chroustat v hlavě :-o . zezulicka ale bude to ošklivý, to si uvědomuju, moc nás nebude, na hostinu 30, na obřad o pár víc, nebudeme to moc roztrubovat, aby nepošlapali trávník :-D .
Odpovědět
no jo, jenze pocasi neporucis a nikdo vam to urcite vycitat nebude ;-) a proc jste si vybrali zrovna tohle datum? treba v cervnu byste meli vetsi sanci, ze bude peknejsi a teplejsi pocasi ;-)
Odpovědět
No právě mě furt přijde, že to datum je naprosto geniální :-D , už jsem ho tu několika nevěstám vnucovala, ale asi zase až tak geniální není, když vidím, jak je nás ten den málo :-S . Má to několik výhod: 1. máj lásky čas - romantika není moc vedro - když je mi horko, potím se na obličeji a to se k nevěstě fakt nehodí 1. května co já pamatuju bylo vždycky hezky dobře se to pamatuje je to pátek, ale státní svátek, nikdo si nemusí brát volno a pak je víkend, kdy se můžou vzpamatovat chceme jet na svatební cestu hned po svatbě a chceme na takovou tu plavbu lodí po Středozemním moři a to tě vždycky ráno vyklopí v nějakým městě, večer tě naloží a v noci se pluje dál, je to paráááááda a jááááá jsem se do toho úplně zamilovala. A v létě bysme při těch couračkách po městech pěkně chcípali vedrem. Tak tak.
Odpovědět
mabi, datum je skělej. Nějaký pověry o květnu jsou zcestný.....každej normální člověk ví, že za rozpad manželství nemůže květen..... :-D ...hlavně je to první máj, takže krása. My se brali na Velikonoce, takže to bylo taky takový sváteční, což bylo fajn a hlavně jsme měli delší volno :-). Koukám, že příští rok je prvního v pátek, takže taky budete mít aspoń dva dny k dobru, jestli teda hned po svatbě někam nevyrazíte na cesty...
Odpovědět
no a nebudete mit problem s tim, aby vas ve statni svatek nekdo oddal? =-) teda ta svatebni cesta bude super!!
Odpovědět
No právě že vyrazíme, hnéd druhej den chceme jet na tu svatebku. A vzhledem k tomu, že 8.5. je zase svtátní svátek, tak ušetříme během svatebky ještě den dovolené. Nám tohle datum přišlo úplně boží. Sice se nestihne do roka a do dne, protože žádost v Japonsku přišla 19.4.2008, ale naše žádal přítel o moji ruku letos taky 1.5. (to byla náhoda, poprvé jsem jeli navštívit naše od návartu z japonska, tak jsme to vzali z jedné vody načisto :-D ). My jsem nad datem dumali asi 14 dní, než jsem to vykoumali, ale jsem s ním maximálně spokojeni a nehodláme ho měnit.
Odpovědět
jo a pokud bude 1.5. málo svateb, tím líp, nebude všude přenevěstováno jako 7.7. nebo 8.8. nebo příští rok 9.9.....atd 8-( a i u květinářky, cukrářky nebo v restauraci se líp domluvíš, když nebudou mít v hlavě dalších x svateb.... já bych moc neřešila, že v červnu nebo červenci bude lepší počasí....nám všichni loni říkali, že jsme se zbláznili, že sedmýho dubna budem ještě odhrabovat závěje sněhu a my chcem brát? Asi byli ještě všichni zmrzlý z předchozí kruté dlouhé zimy........ Blbost, realita byla přesně taková, jakou jsme předpokládali. Krásný slunečný počasí a perfektní teplota i na začátku dubna. Aspoň jsem neřešila, že se mi balkoně roztečou zakusky, zkysnou chlebíčky a přes noc zvadne do svatebního dne kytka. ;-)
Odpovědět
zezul...Nemají s tím problém. Je to v malé vesnici u Přerova a když jim tam přítel v červenci volal, kdy tak jako zmalouvat termín na příští rok , tak paní málem upadla ze židle a říkala, že mají tak 2 svatby do roka. Navíc přítelovi rodiče znají starostu, který nás bude oddávat, takže by si mohl zkusit nepřijít ]-( . Ale už jsem s ním předběžně domluveni.
Odpovědět
kstablová souhlas, dneska je to počasí nevyzpytatelný, zítra má být 15 stupňů, někdy v květnu bývá 30. Je to o štěstí. Ale 1. května holky vzpoměňte si, vždycky bývá ve zprávách, že je ten 1. máj a jak se ti mladí líbají pod stromy a vždycky je krásně, já nepamatuju, že by 1. května nebylo slunečno a teplo.
Odpovědět
ja myslim, ze tam schvalne ukazuji jen zabery s hezkym pocasim :-D
Odpovědět
:-( :-( :-(
Odpovědět
Holky jste tu ještě, chtěla jsem se na něco zeptat?
Odpovědět
se ptej 8-)
Odpovědět
holčiny, já si prostě myslím, že svatba už je tak až dost na zařizování a je zbytečný stresovat se tím, co prostě nemůžete ovlivnit. Přejte si, aby vyšlo všechno, do čeho jste investovaly energii, peníze a čas, ale počasí, to neovlivníte, tak si tím nenechte kazit radost, ne? ;-)
Odpovědět
Hmmm, ne to se netýká svatby, ale jdnoho alba, který jsem si tu prohlížela, říkám si jestli je ta holka tak nevědomá nebo je to náhoda...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?