Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Tak prosiiiim, já bych si představovala tak kolem 25 stupňů a polojasno, velmi jemný svěží vetřík od jihozápadu a sytý západ slunce. Doufám, že to nebude jak v tom Japonsku, schválně jsem tam jeli v dubnu, protože to je tam nejlepší počasí, kvetou ty jejich sakury, svítí sluníčko a tak. No nebudu vám popisovat, kolikrát jsme tam totálně zmokli, ale durch.
Odpovědět
Profilova fotka
mabinogi, my měli DJ z Rádia Haná a stál 5000 bez DPH, bližší info fo IP, ju? A pan Wagenknecht Tě výjde i s fotkama do 10.000
Odpovědět
Aaaach no ten Wagenknecht teda fotí nádherně, ale to už je pro ěm pálka. Já jsem si to myslela, že to tak bude stát. D ííky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, takže mě už asi počasí naplánovat nestihne :-(
Odpovědět
Standi stihne :-D :-D :-D Ale myslim, ze uz se tu moc nevyskytuje, tak ji napis do IP :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mabinogi, my dali za foťáka ještě víc, ale jsme max. spokojení :-)
Odpovědět
Marketas: ještě víc? Já myslela, že stál cca kolem 6tisíc... =-)
Odpovědět
marketas uznávám, že máte krásný fotky. Ty aranže vymýšlel fotograf nebo vy? mě se nejvíc líbí, jak tančíte na kašně, stopujete tramvaj a pak jak na té svatbě tak na něj koukáš svrchu stylem jako "no hochu teď už si ani neškrtneš", myslím, že je to 11. fotka.
Odpovědět
Profilova fotka
Standi, jojo, stál 6000+cesta 1200 + fotky... Mabinogi, díky za pochvalu. Všechno vymýšlel fotograf ata 11. fotka, to vůbec nevím, jka vznikla :-D , ale taky se tomu tak směju :-D
Odpovědět
Ta 11. je super, :-D :-D :-D, ale pro mě už je ta cena moc. Pošli do IP prosím toho DJ a dej ho i do diskuse o DJ na Brněnsku, furt tu někdo hledá schopného DJ a těch kontaktů tam moc není.
Odpovědět
:-D :-D haha ženský, pro pěkný počasí ve svatební den Vám přece pokaždé skáču kolem ohně :-D :-D . Jasně že bude super počasí....prostě nejhorší je si to moc brát a bát se toho deště tak, že on nakonec přijde...však víte jak fungují Murphyho zákony.... takže slunko bude! ;-) ...25 stupňů a polojasno by prvního května celkem šlo, to není nereálný,......ale chtít 25 stupňů na konci října.... 8-) jináč my měli fotografku Blanku Martinovskou, chtěli jsme foto pouze digital, cena 6.500 (v ceně 200ks fotek hotovych + CD fotkami)...
Odpovědět
kstablova ahoj, těší mě, že tě poznávám. Nad tvýma fotkama jsem taky slintala kolem letošního dubna a asi pět vteřin jsme zvažovali ten váš skleník, měli jste fakt dobrý nápad. A byla jsi pěknučká nevěsta, taková jemná. řekl ti už někdo, že jsi podobná jedné missce, myslím, že se jmenuje Ranata Langmanová, nebo tak nějak, co holky?
Odpovědět
Článek se načítá
mabinogi ahoooj. no to snad ne, že bych byla podobná Renátce? To mi teda fakt nikdo neřekl, ale to asi zrovna spíš jen tou fotkou a účesem či nalíčením, normálně takový účesy nenosím...vlastně mezi lidma nenosím culíky vůbec...vlastně už jsem se i ostříhala ;-). 5 vteřin :-D ? Tak to jste mu moc šanci nedali :-D
Odpovědět
No to jsem trochu přehnala (aby sis zase moc nemyslela ;-) ). To bylo kvůli tomu, že jsem se shodli, že tam je málo místa pro lidi, zdálo se mi z fotek, že všichni stáli jen na chodníčku a lidi v zadu (v případě, že by jich bylo víc než jste měli vy) by už nic neviděli. Taky jsem pojala obavu, že bude ve skleníku horko a já, když je mi horko, se potím v zásadě pouze a výhradně na obličeji, což není na nevěstu moc estetické, tak jsme to zavrhli. A s naší volbou jsem moc spokojeni, bude to takové domácké a vy jste to měli originálně na místě, kde se normálně neoddává (jestli si to dobře z té diskuse pamatuju), tak my to budeme mít taky tak, s tím rozdílem, že ani po nás už tam svatba nikdy nebude ;-) . A to se mi líbí.
Odpovědět
:-D no to já si teda moc nemyslím, teď jsem totiž zjistila, že jsem jí podobná nosem (velkým) :-D . Mámo místa tam je. Ale kdybyste chtěli 50 svatebčanů, místo Vám ta udělají....Totiž my měli jen 15 svatebčanů, pro které tam byly nachystány židle před "oltářem". Zbytek byli čumilové, některé z nich jsme tam sice viděli rádi, zato některé z nich nikdo nezval.... všem jsme řekli, že je tam málo místa a tudíž bychom byli rádi, ať si to nechají ujít, na fotkách bude vše, na co jsou zvědaví. .....bohužel nenechali. Horko nebylo, kvůli nám přeložili postřiky a větralo se tři dny před svatbou. Ten den svítilo slunce,ale hodně foukalo, takže tam bylo akorát tak aby nikomu nebylo zima a aby se nikdo nepotil. Prostě nám vyšli maximálně vstříc, včetně šéfky skleníků (mladá holčina), která nám nabídla i uvázat kytky za fakt málo peněz. No vzpomínám na to moc ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) mabinogi - my měli paní fotografku z Uničova ;-) a na hostině už fotil kámoš a natáčel i na kameru a dj jsme nakonec neměli,pouštěl nám hudbu kámoš a měli jsme i karaoke,takže se i zpívalo :-D hudbu jsme pouštěli přes noťas ;-) a bedny jsme měli nějaký,co maj kluci na zábavky i mikrofóny - chlap mi hraje v kapele,takže to bylo bez problému :-D
Odpovědět
Profilova fotka
standici - určitě budete mít krásný počasíčko ;-) a když nebude svítit sluníčko,tak vám budou kapat kapky štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova - jak se daří ;-) co děláš,.....mimčo se ještě neplánuje ;-)
Odpovědět
standici: 20.9. bude suprově, to je jasný, chystáme se s manžou na zábavu, tak udělám všechno proto, aby nepršelo 8-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy :-) kampak jdete na zábavku co ;-)
Odpovědět
Ahaaa, já myslela to s tím pět vteřin, té Langmanové jsi fakt podobná, nejste ségry? Panebože!!! ty jsi Langmanová, která se tajně vdala a vystupuješ tu pod falešným jménem, já na to kápla, to jsem hlavička, hned volám do Blesku :-D, Hele a že se tam normálně svatby nedělají? Nebo už jo a dřív ne? Nebo jsi jediná, co se tam vdala?
Odpovědět
many, ty jedna pokušitelko :-) nene, neplánuje, teď jsme měli o víkendu doma návštěvu včetně dvou malých sestřenic......mě opět vyléčily na hooodně dlouho. Fakt krize, jsem to nedávala.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
many: na zábavu u nás v dědině ;-) mabinobi: kurnik šopa, zas mě někdo vyhmátl se bulváru do večera nezbavím se nadarmo se říká že podle nosa poznáš kosa :-D hihi očividně to platí i u ženských.... S těma 5ti vteřinama jsem tím myslela, že jako tomu zvažování svatby ve skleníku jste tomu moc nedali, jako že 5 vteřin Vám stačilo jen k tomu, abyste to rovnou zavrhli :-D :-D :-D Svatba tam už jednou nějaká byla prý až po nás..... nevím, ale jinak se tam nikdo nehrne. Mě to ale určitě neva, pro nás to bylo to nejlepší, já zas odmítám radnice, zámky, hrady, kostely....
Odpovědět
nic, jdu vybrat na net nějakou myčku. Už mě to nádobí poněkud vyvádí z rovnováhy.... 8-)
Odpovědět
many, čemu se řežež ty škodolibko??? Tobě už je teďka taky do smíchu, že? :-D :-D :-D Mě teda do smíchu nebylo...a náš pes? Ten byla nasranej ještě v úterý.... :-D :-D
Odpovědět
Langmanová no to je právě to super, mít svatbu tam, kde nikdo jiný. A navíc vy jste to vymysleli, po nikom jste se neopičili. A ne zařadit se do fronty nevěst v Buchlovicích nebo konopišti (pardon, omlouvám se předem nevěstám, které měli svatbu na těchto místech ;-) ). Koukám, že my olomoucké jsme vůbec origoš, ty skleník, Žežulička večerní na Bouzově, já zahrádka za domečkem, jen tak dál... ;-)
Odpovědět
jojo, já taky fandím všem odvážným. Ta zahrádka je super.....a jsi si jistá, že už se tam nikdo nidky nebude vdávat :-D ?
Odpovědět
ježiši, no to je masakr. Prej Langmanová :-D . Hlavně mi prosím neříkej Renáto...... ]-(
Odpovědět
Přítel má sestru, která je potřetí vdaná, takže tam určité nebezpečí hrozí :-D . Tímto jí přeju hooodně šťastné manželství. No a pokud by mě chtěl přítel opustit, tak ho zaškrtim, čímž tuto hrozbu eliminuju, tak asi tak :-D . A to jsi neviděla tu zahrádku celou, je u ní i japonská zahrada, z ní totiž vytéká ten potůček, co je tam trochu vidět a vede pak přes tu okrasnou část. A v reálu je to ještě hezčí než na fotkách, mají to tip, ťop. Časem přidám další fotky, kde to bude líp vidět.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?