Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Pocasi super, presne takove jake jsme chteli. Svitilo slunicko, ale nebylo vedro ;-) Akorat k veceru, kdyz jsme dojeli do restaurace, tak trochu sprchlo, ale jen par minut. pak bylo zatazeno a fotografku to dost stvalo, protoze cely tyden predtim byly krasne vecery s uzasnym zapadem slunce a u nas akorat zatazeno a vitr.... Jedine co me mrzi je, ze jsme nezacli driv s focenim, nestihli jsme spoustu fotek co jsem chtela.... :-( Jinak vecerni obrad byl uplne dokonaly x-) x-) to se neda popsat, tak krasne to pres den byt nemuze... Byla tam tma a jen svicky... no kraaaaaasa... Akorat mi tam v tech satech bylo hrozne vedro, tak jsem na vsech fotkach ruzova.... :-( Ale hned bych tam sla znovu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ahoj :-) teda tady to nějak vázne a chybí tu i rosi :-( ale asi nemá čas,ale všimla jsem si,že má přehozený datum svatby ;-) že se vdává už zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááá zítra néééé až v 2009 ;-) jé já měla za to,že se měla vdávat teď v říjnu :-| a tak jsem si řekla,že to má posunutý dopředu a nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z toho jelen :-D
Odpovědět
Rosi to prehodila na pristi rok, protoze ted ma moznost zustat s pritelem v zahranici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zezulicka - aha,díky za info :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak ted uz tady v blízké době, vypadá to, zbývám je já...už chytám nervovy záchvaty šílenství :-( :-)
Odpovědět
standi a proc? ja nechapu, proc se kvuli te svatbe kazdy tak nervuje :-S Nestresuj se, uvidis ze vsechno vyjde ;-)
Odpovědět
já spíš tak kvůli té výzdobě a kvůli té organizaci, víš? Navíc na čtvrtek hlásí 18stupnů, což je teda docela málo :-(
Odpovědět
neboj, jeste budes rada, ze neni vedro ;-) ver mi, v tech satech je opravdu horko... ja v nich byla cely den, lidem na hrade byla zima, vsichni ve svetrech a ja v satech za krk a myslela jsem, ze padnu vedrem! Ona se spousta veci zorganizuje sama, u nas to taky tak bylo ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já se snažila rozproudit debatu květnových nevěst, ale tam je mrtvo :-x , tak bych se přidala k vám, akorát, že koukám, že vy už jste paničky, to odsud asi za chvíli zmizíte co? Tento týden řeším foťáka a DJ, mám tip na Radima Horáka (krásné fotky) a teď nově mi několik lidí chválilo Lukáše Konvičku a chválu jsem slyšla i pana Wagenknechta. Těm posledním dvoum jsem psala a neodpověděli, nevíte co stojí?
Odpovědět
Taky hledám DJ, snažím se to vyřešit v tomto týdnu, protože se "válím" s virózou. Když člověk chodí do práce, tak nemá na nic čas. DJ je plno, diskuse o nich tady nestojí za moc, spíš se tam dohadují, jaká cena je přiměřená, než aby dali tipa. Napsala jsem na chciparty.cz, ale taky zatím neodpověděli.
Odpovědět
Článek se načítá
zezulicka, tvůj boj za večerní obřad sleduju už od dubna, kdy jsem byla požádána, zvažovali jsme Bouzov a taky ten noční obřad, tak jsem to tady študovala (vaše názora) dřív než jsem se zaregistrovala. Ale paní na Bouzově nám to sama rozmluvila, že prý je tam 1. května strašná zima, že bysme umrzli. Fandím odvýžným nevěstám jako jsi ty, co zkouší nabourávat tradice. Noční obřad musela být fakt romantika.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) vítám mabinogi ;-) další nevěsta,no paráda :-) neboj my nezmizíme teda aspoň nějaký se sem furt vrací ;-) rádi zavzpomínáme a těšíme se z dalších nevěst a jejich zážítků,příprav,....
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé já bych si to hned zopákla :-D s tím samým chlapem teda :-D standici - ty si děláš sama výzdobu nebo někdo jiný ;-) já vše zařizovala sama s mužíčkem a byla pohoda :-) bylo to vše,tak jak jsem chtěla :-D
Odpovědět
many Please, co ten DJ a foťák? Ať mám srovnání.
Odpovědět
many: výzdobu mi budou dělat na místě, ale chtěla bych ji mít podle svých představ, takže jim hodně radím :-)
Odpovědět
mabinogi - zima tam urcite neni ;-) Nas taky varovali, ze tam vecer bude zima, ale nebyla... teda ne me a ne panum v saku, ale nektere damy uz oblikaly svetry, ale jen na cestu na hrad (sli jsme tam z restaurace pesky), ale na hrade to zase nekteri sundavali, protoze tam bylo pravdu dost teplo... Ten vecerni obrad byl nadherny, myslim, ze takove to pres den byt proste nemuze... Urcite se nenechte odradit a trvejte na tom! stoji to za to! jak za ty prachy (kdyz nekde reknu ze to stalo 15t. tak na me koukaji jak na blazna... no co, usetrili jsme zase za jine veci), tak i kdybych tam mela mrznout! coz teda nehrozi... Ja to jednoznacne doporucuju, bylo to krasne! Zalezi taky na tom, kolik lidi chces mit na obradu... na me se totiz vsichni vykaslali s tim, ze se v noci nepotahnou nekam do lesa na hrad.... :-S (kazdopadne nelituju, aspon jsem si pretridila "pratele") Manzelovi prijelo lidi dost... Jo a nejlepsi duvod proc mi jedna "kamaradka" neprijela na svatbu byl, ze cesta by byla draha! (a to by jeste jeli v aute 3, takze by si naklady na benzin rozdelili....)
Odpovědět
Jinak DJ jsme nemeli a fotografku a kameramana jsme meli primo z Bouzova, takze s tim ti moc neporadim. Kazdopadne DJ z Olomouce uz tady hledalo nekolik lidi a myslim, ze se jim zadne rady nikdy nedostalo...
Odpovědět
No jo, ale mrkni na můj termín svatby. To je ten hrad ještě po zimě promrzlej, ty jsi ho měla na konci léta. Já té paní celkem věřím. Navíc jsme si už našli adekvátní (lepší :-D ) náhradu, mrkni do alba. Jen nesmí pršet, bude to nádhera. A navíc to máme blízko :-D. Ale dost dlouho jsme ten Bouzov zvažovali, já tu studovala diskuse , jak jste se rozčilovali, jak to zdražili a taky jsme se shodli, že za tak origoš obřad bysme to dali. A ptala jsem se té paní, jaký je o ty večerní zájem a ona říkala, že tak 3 nevěsty do roka !!!, takže jsi byla vážně jedinečná. Ta diskuse o DJ na Olomoucku nemá hlavu ani patu, snad kdby ji admin smazal, diskutuje se tam nad tím, jestli musí mít DJ živnosťák a takové věci.
Odpovědět
jo, na datum jsem se divala ;-) Ale neprijde mi to tak hrozne, v kvetnu uz je krasne :-) My jsme se na tu vecerni svatbu taky ptali, kolik ji miva lidi... Letos jsme pry byli sesta svatba , pani si delala legraci, ze se to nejak rozjelo :-D ale loni pry byly jen 2.... (a 20.8. pry byly ty vecerni dve! jedna v 20:00 a druha v 21:00, akorat ti prvni to museli mit divne, protoze v osm vecer jeste pres leto nebyla tma... zaplatit si vecerni obrad a mit ho stejne za svetla bych teda nechtela.... )
Odpovědět
mas krasny zasnubni prstynek!! To misto na obrad mate krasne, ale na pocasi bych teda nespolehala... pak ti bude prset a co budes delat?
Odpovědět
Zastrelim se :-(
Odpovědět
A k tomu kvetnu, já doufám, že bude krásně, ale ta paní říkala, že na hradě tou dobou chodí průvodci v zimních bundách (a to přes den) - večer je tam prý kolem nuly.
Odpovědět
ja bych neplanovala svatbu jen venku, kdyz by nebyla mozna mokra varianta... spolehat na pocasi se moc nevyplati, a kdyz bude prset, pod destnikama nebo pod stanem to nebude moc super... :-S nechci te odrazovat, ale mozna byste to meli jeste promyslet... ;-) tak o zimnich bundach nam pani nerikala, rikala akorat, ze svatby bezne delaji od brezna do rijna.
Odpovědět
Ale stejne je to pálka těch 15000. Pěkně na těch nevěstách rejžujou. My nakonec zaplatíme jen správní poplatek 1000, protože to budeme mít mimo určené místo k obřadům. Budeme to mít na zahradě u přítelových rodičů. Mají ji fakt nádhernou a hlavně mám jistotu, že to místo je určené jen pro mě, žádná fronta nevěst a pak musíš rychle pryč, že už jde na řadu další, to je jak ve fabrice. Takhle to prý vypadá zrovna na tom Bouzově přes den, no chápu, jsou to nádherné a romantické prostory. Ale my už jsme se rozhodli pro tu zahradu. Přítelův táta slíbil, že pršet nebude :-D
Odpovědět
No dělají, ale přes den, večer je tam větší kosa. A myslím, že to běžně pro ten březen, duben asi moc neplatí. Já mám dokonce dojem, že mě říkala, že je dělají od 1. dubna. Ono na téhle zahradě skoro nikdy neprší, je to kousek za Přerovem a kolikrát je v Přerově slejvák, příšerná bouřka a jedeš pak z Přerova a najednou 100 metrů před touhle zahradou končí mokro od deště, protože tam prostě vůbec nepršelo. Stan pochopitelně máme, ale taky vím, že by to nebylo ono.
Odpovědět
Pocasi si objednej tady u Kristynky ;-) :-D :-D no je to dost... mamka taky rikala, ze za ty prachy mohl ten obrad byt aspon delsi... Nebo mohl stat jen 10 000, to by pry bylo primerene... Jak to vypada na bouzove pres den nevim, vetsinou ma kazda nevesta hodinu.... Ale kdyz jsme se bydli podivat na svatbe v Buchlovicich, tam to teprve jelo.... Stali jsme chvilku pred zamkem a v jednu chvili tam bylo 6 nevest!!!
Odpovědět
Drrrrsny, s tím Buchlovem a tomu se právě chceme vyhnout. Navíc já si pamtuju, že vždycky na 1. května ukazujou v televizi, jak se ti mladí líbali pod těma kvetoucíma třešněma a jak je vždycky krásně. Na konci dubna bývá hnusně, 2. května kolikrát leje, ale 1. května je vždycky hezky 8-) . Kristynka je zaříkávač deště? No tuhle položku sice ve svatebním seznamu ještě nemám, ale což o to, i na zaříkáváče deště by se našli nějaké penízky :-D
Odpovědět
jo, Kristynka to tady zarizuje vsem :-D :-D :-D Ale musis si rict dlouho dopredu, at to stihne domluvit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?