Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Tak holky, nikdo nic? Zadny napad? :-( :-( :-(
Odpovědět
Ahoj Zezul...jednou tady nekdo psal, ze se da fotit vevnitr ve sklenikach ve flore, kdyby prselo...nicmene taky cekam, jestli nekoho neco napadne,protoze to mame az na konci zari a pocasi nejiste :-)
Odpovědět
o tech sklenicich vim, to jsem byla ja :-D Jenze je tam strasne vlhko :-S
Odpovědět
tak bud u nekoho v atelieru,nebo na zamku treba v namesti...
Odpovědět
ahoj napadá mě, že se dá domluvit v zámku v Náměšti na Hané. Můj bratr se tam fotil před svatbou a přitom obřad měli normálně na radnici. Je to už pár let zpátky, ale zkuset se optat můžeš. měli tam odtum moc pěkné fotky.
Odpovědět
ja potrebuju neco tady v Ol., nebudeme na to mit cely den :-D
Odpovědět
vždyť máte až noční obřad...
Odpovědět
to jo, ale hostina je predem... na foceni budeme mit max dve hodiny, mozna ani to ne...
Odpovědět
aha...stejně nevím, kde se dá v Olmiku ještě fotit :-)
Odpovědět
ja prave taky ne :-( Krasnych mist je tady spousta, ale kdyz bude prset, tak je to v haji :-( Kristynko, doufam, ze na me myslis a to hezke pocasi mas domluvene!! :-D :-D
Odpovědět
holky, už tam mám pár fotek z Bouzova a na focení jsme strávili asi půl hodinu a úplně stačilo! je dost pěkných fotek.
Odpovědět
Mate moc pekne fotky ;-) Pulhodina vam stacila?? =-) Ja tady vsude ctu, jak se holky fotily minimalne hodinu a pul a byl tu i extrem 3 hodiny... to ale uz nechapu, co tak dlouho fotili :-D
Odpovědět
Článek se načítá
víš co fotí tě už před a při obřadu tj. zhruba půl hodina a pak po obřadu a tj. asi taky půl hodina. Nemá smysl tam něco víc nacvičovat, protože z toho by jste akorát byli znechuceni. všecho s mírou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezulko, my se fotili cca 3 hodiny :-) A strašně nás to bavilo, fotila bych se klíďo dýl.... A držím pěsti, mělo by být hezky, nestresuj! Budu na Tebe moc myslet a těším se na fotky!
Odpovědět
No presne, a jake mate pekne fotky! ja se totiz bojim, ze pak minimalne polovinu fotek vyradim, protoze se jeden nebo druhy budeme tvarit blbe nebo neco... tak at je z ceho vybirat ;-) Market a kde jste vsude byli? Jen tak po meste?
Odpovědět
ja jsem se chtela treba vyfotit u te zelvicky na namesti, ale pritel tam nechce, ze pry je trapne fotit se mezi lidma... Vetsinou mi to taky tak prijde, zvlast kdyz cumi vetsina lidi, ale ten jeden den...
Odpovědět
Profilova fotka
my byli jen po městě, šli jms epěšky od Kaple přes Sarkandovu kapli, náěstí, Mořickou věž do parku a zpět:-) A myslím, že lidi kolem zase tak nevadí, no a co. Třeba my, jak jsme se fotili a procházeli město, tak lidi byli úžasní, seděli na zahrádkách, koukali na nás, tleskali,gratulovali.... bylo to moc hezký a příjemný :-)
Odpovědět
ja bych to taky tak rada udelala, ale pritel nechce. Tak jsem si ve meste objednala kytku a musime pro ni dojit :-D :-D tak ho doufam pri te prilezitosti premluvim :-D jo a parkovat na namesti se muze kdyz je to svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
když máš napentlený auto, tak jo. Ale já myslela, že to máte na Bouzově, ne?
Odpovědět
Jo, ale potrebujem jit pro kytku, pro dort... a vsechno to mame objednane na namesti... tak at muzem prijet co nejbliz. A vyfotit se u te zelvicky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že by neměl být problém, ale asi budou koukat, že tam jedete tak pozdě, víš?:-) Ale když budete opentlení, neměl by být problém. A kde na náměstí máte kytku? Kde je tam květinářství?
Odpovědět
proc pozde? Budeme tam mezi 11 - 12 :-D :-D :-D v 16:00 musime byt na Bouzove, takze musime vyjet neco malo pred 15:00, ale do te doby mame cas na foceni, vyzvednuti kytky a dortu... Ke kadernici jdu v 8:30.... takze casu bude dost... Ale ne zas tolik, abychom se jeli fotit nekde na zamek... Kytku mam v Mimose, je to vedle posty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak :-D , tak to jo, já myslela, že to máte později, hihi :-) Vedle pošty je květinářství? Proboha kde? V pasážce?
Odpovědět
Obrad je v devet, ale jidlo je predtim :-D Ne, na druhou stranu... Kdyz jdes od soudu, kolem toho hotelu smerem k namesti, tak je tam ten obchod Duha jestli vis... tak hned za nim. Pak je Bata a posta...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, já jsme blbá, už vím, jasně:-)
Odpovědět
:-D no tak tam, a dort v Marusce ;-) jenze nikde v okoli neni kde zaparkovat a namesti obchazeji policajti, tak at vim, jestli tam muzeme nebo musime mit nejake povoleni nebo neco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, mělo by stačit opentlený auto, asvatebčany nepokutujou
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) :-) :-) :-) jéééé dnes se vdává zezulicka :-) :-) :-) :-) tak přeji moc moc krásný den D a ať je přesně podle vasich představ ;-) no jak vidím z okna,tak už se na vás sluníčko připravuje :-D :-D :-D :-D jéééé ty se máš,hned bych si to zopákla ;-) závidím :-) :-) :-)
Odpovědět
Dekuju :-) Bylo to krasneeeeeee ;-)
Odpovědět
Ahoj ženy, zdravím Vás!! Bya jsem teď dočasně mimo......ale zezulicko moc sjem na Tebe myslela, tak povídej přeháněj, co to počasí a večerní obřad???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?