Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahoj Zezul, takže nakonec v Marušce máš dortík? Kolik bude stát a jak bude veliký?
Odpovědět
Ahoj :-) bude mit neco pres 2 kg za 600kc. Pani nam dala album s fotkama, tak jsme si vybrali, je to svetly ctverec a na nem kvetinky :-) A kytky pry budou stat okolo 500kc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jéééé máme novou nevěstu treisi :-) vítáme tě mezi náma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky,kde se flákáte ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Treisi, vítej! Zdarec, Many, mamino:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, chtela jsem se zeptat, jestli nahodou neznate nekdo Janu Svobodovou (bohuzel ma tam nezvykle prijmeni a jmeno :-( ).. chodily jsme spolu na VS v Brne jeden rok, je to uz paaaaar let zpatky.. a tak me napadlo zkusit po ni zapatrat. Mela by mit kolem 25 let, blondynka s vlnityma vlasama, mala, drobna.. Jeji mamca uci na nejake Vyssi odb. skole.. Snad se mi ji podari nekde najit. Mejte se krasne a dekuji vsem, kdo by mi pomohl v hledani.
Odpovědět
Many my se neflakame, my se ucime :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, kašli na učení, za chvilku se vdáváš:-) Katunka, neznám :-(
Odpovědět
Katunko taky neznam :-( Market ja musim, mam zkousky dva dny pred svatbou i ctyri dny po svatbe a mam jich moc... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zezulko, teda, to je mi líto, že se nemůžeš plně věnovat přípravám! :-(
Odpovědět
no jo no, co nadelam... jsem nevedela ze vypisou terminy tak blbe... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zezul, tak na Tebe budu moc myslet!
Odpovědět
Článek se načítá
diky ;-) nejak to snad zvladnu ;-) tak ja se jdu zase ucit :-S :-( papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, zuzulko
Odpovědět
many a marketas1:Ahojda ;-) Holky nevíte o nějakém dobrém obchůdku v Olomouci kde by se dala nakoupit nějaká výzdoba
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer holky :-) přeji pěkný víkend ;-) treisi - já nevím,já vše objednávala z netu,ale třeba holky ti poradí ;-) malej mi teď usíná ,tak se budu flákat na netu,v telce je zase velký kulový :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Treisi ja taky nevim, nam vyzdobu udelaji v restauraci ;-) Potrebuju poradit, posledni tyden je krasne pocasi, ale kdyz bude hnusne, mate nejaky napad kam se muzeme jit fotit? Napada me akorat sklenik na Flore a tam moc nechci :-(
Odpovědět
Jste tu nekdo?
Odpovědět
Ahoj Zezul :-)
Odpovědět
Ahoj :-) tak nam zbyvaji jeste 4 dny x-)
Odpovědět
tyyy jo, to uteklo, co? Už mám všechno v cajku?
Odpovědět
to jo, pamatuju si, jak tam bylo jeste 157 dnu :-D :-D Dnes jeste koupim ty samodrzici puncochy a na poste vyzvednu nejake drobnosti a je to ;-)
Odpovědět
a už se těšíš? :-))
Odpovědět
jo :-) a dnes jsem rezervovala svatebni cestu x-) x-) x-) na tyden, i se psem x-) x-) jinak se ale nemam moc cas tesit, protoze se posledni dobou jen ucim...
Odpovědět
jee,a kam pojedete na svatební cestu?
Odpovědět
do takove male vily kousek od Sumperka ;-) Nenapada vas nejake misto na to foceni? Bojim se, ze bude prset a nejake fotky bych jeste pred obradem udelat chtela, ale nevim kde :-(
Odpovědět
ahojky Zezu určitě pršet nebude. Nám to vyšlo taky tip tip Začlo pršet až už jsme byli na hostině, takže supr. No a fotky popř. někde vevnitř hradu. a pokud bude jen smrákat tak i přitom se daj udělat fotky.
Odpovědět
no ja se prave bojim, ze kdyz uz je venku tyden hezky, tak nekdy to prijit musi... Az budeme vevnitr hradu, tak uz bude tma.... budeme se fotit pred obradem pred hradem, ale ja myslela nejake misto v Ol. kde bychom se fotili nekdy kolem poledne jen s mamkou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zezul, přeji ti, ať se vám ten den vydaří podle vašich představ a ať si ho náležitě užijete!
Odpovědět
Diky ;-) Nemas nejaky tip na foceni? pokud mozno nekde vevnitr, kdyby prselo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?