Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
sarca: já si kupovala samodžící punčochy v prioru v prvním patře a nosím je ještě teď. Úplě jsem čuměla, kolik vydrží =-) A dobrý obchůdek se spodním prádlem? Já si tenkrát prádlo kupovala v Intimu v City Olomouc. Ale nakonec jsem stejně podprsenku neměla :-) A jak se těšíš? Už máš vše připravené?
Odpovědět
děkuji za info. řekla bych, že snad už vše vcelku připřavené. Akorát ten den před svatbou bude hodně hektický, ale doufám, že to zvládnem
Odpovědět
neboj, všechno bude OK. Já den před svatbou ještě v 23h seděla s našima a vázali jsme do vývazků myrtu :-N Hlavně se v den D odprosti od všech starostí a jenom si to užívej ;-)
Odpovědět
Ahojky, já si spodní prádlo kupovala jak je restaurace Červený volek, je tam malinkatý obchůdek s hrozně ochotnou paní, koupila jsem si tam podvazkový pás, kalhotky i punčošky, mají výběr
Odpovědět
Hamar ty puncochy myslis v tom svatebnim salonu v prioru nebo v tom oddeleni spodniho pradla?
Odpovědět
zezuli, byl to malinkej krámek hned když vystupuješ při vyjíždění nahoru. Nebylo to ani v salónu, ani v tom velkým spodním prádle. Ale už si přesně nepamatuju, jestli to bylo v prvním patře nebo v druhým. cuma: ten malinkatej obchůdek taky znám a je fakt super!!!
Odpovědět
Tak mam domluvenou kadernici i kosmeticku :-) jeste ty nehty :-)
Odpovědět
žežuli a ke komu půjdeš na nehty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už máme fotky - ráno jsem je dala do svatebního alba :-) Všem, které ještě čekáte na ten svůj den D, přeji, ať se vše vydaří a vy si ho užijete jako jsme si ho užili my.
Odpovědět
to jeste nevim, asi tam jak mi radila Marketka, mam to kousek ;-)
Odpovědět
Ahoj Palusko, máš nádherné fotky, ráno jsem si jich všimla! Kdo vás fotil?
Odpovědět
ted jsem jeste nasla tohle http://www.timefouryou.com/Home_Page.... tak uvidim kde nakonec skoncim, zitra to obvolam ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojdá holky, zdravím Vás. Paluško, gratulaci máš v albu. Zezul, na ty nehty - nevím, ale už jsi měla být objednaná, psala jsme Ti, že musíš 3 týdny dopředu, aby měly holky volno:-(Zkus si tam zavolat co nejdřív. A kde bydlíš, že to tam máš kousek? Sarca, jka já Ti závidím, budu na Tebe myslet!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Market na Nove Ulici, mam to asi 10 minut pesky ;-) nemohla jsem se jeste objednat, protoze jsem nevedela, ktery den pred svatbou nebo nebudu v Olomouci ;-) Palusko mas krasne fotky ;-) Odkud jsi mela saty?
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, tak uvidíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - seznam dodavatelů přidám večer, teď mě tlačí čas - jinak v rychlosti: fotograf opravdu PAN FOTOGRAF - Petr Wagenknecht a šaty úžasné studio Dany Svozílkové ze Zlína :-)
Odpovědět
no snad nebudou mit narvano od rana do vecera a kdyz jo, tak tech studii je tady dost... ;-) v patek se chystame jit objednat kytky a dort, tak jsem zvedava, kde nakonec neco vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak moc děkuji, ten den byl OPRAVDU ten nejkrásnější, jaký jsem dosud zažila....
Odpovědět
Profilova fotka
Palu, nojo, Wagi, k tomu není co dodat, je úžasnej! KOlik jsi za něj dala? Zezul, mají tam narváno od rána do večera, i soboty pořád:-(Možná dopoledne budou mít volno...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) Markétko tak tady jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mizím,snad budu mít pak víc času vás dočíst a pobýt tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty a mladé paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojdá many, já už jsme si Tvoje album mezi tím na koníkovi vyhledala:-) Rostete jako z vody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markétko :-) jo,jo,letí to :-) zachvíli už bude mít 3 měsíce :-) a co vy ;-) už to necháváte náhodě nebo zatím ještě neplánujete ;-) zezulicka - tobě se to už taky krátí :-) jéééé ty se máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, mladé paní a nevěsty. Děkuji vám za gratulace. Markétko, tobě jsem ještě chtěla poděkovat za kontakt na nehty - ty holky jsou tam fakt moc šikovné! Many - Ládíček roste jako z vody! Jak ho tak vidím, už se těším, až budeme mít svého mrňouska, ale to teď není během následujících 3 let v plánu :-) Zezuli - dodavatele jsem už napsala do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Palu, ty jis byla na nehty v Albertu? fakt? Jojo, holky jsou fajn a dobře se s nima povídá. U koho jsi byla? Já jsme ráda, že jsme pomohla:-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak mame od patku objednany dort (v Marusce) a kytky (Mimosa) :-)
Odpovědět
Ahojda,můžu se k Vám přidat?Nejsem přímo z Olomouce ale z Doloplaz...je to kousek...Svatbu máme 19.9.2009 ;-)
Odpovědět
Ahoj, jasne ze muzes :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?