Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
máš ho tam. všimni si, jak je ten marcipán po stranách upatlaný...
Odpovědět
jezisi... no tak myslim, ze to jeste prehodnotim.... :-S Jeste jsem si rikala, ze bych mozna zasla do te cukrarny vedle prioru, je tam ve vyloze takovy obrovsky dort... nevim jak se to tam jmenuje...
Odpovědět
tak to je Maruška. Tam jsem chtěla jet původně taky,protože měli jeden nádherný dort, překrásný. Ale nevím jak chutná :-)
Odpovědět
Jakou budes chtit kyticku? Muzes sem pak prosim napsat, kolik te bude stat? a jak jsou na tom tvoje saticky? Uz jsou hotove?
Odpovědět
jo :-), šatičky mi v pátek poslali, tak je tento týden čekám :-) Už se hrozně těším, ale zároveň mám trochu strach... Kytičku chci z různých kytek, tak se musím domluvit, jestli bude ochotná mi sehnat i pivoňky... A ty máš šatky odkud? ze vsiska? mě už se to plete :-(
Odpovědět
jo, z Caxy ;-) Neboj, tak snad to dobre dopadne :-) A kdyby ne, tak pujdes taky do Caxy? vyfotis je pak a das je sem? Jsem zvedava :-)
Odpovědět
já je sem určitě nedám, ale jak mi přijdou a vyfotím je, tak ti je kdyžtak pošlu na mail,ju? Kdyžtak se přihlas. Ono se sem dívá hodně lidí, co mě zná a neměli by překvapení, víš? kdyby ne, tak valím taky do caxy a nějaky si tam vyberu, protože tam mají super výběr a jsou tam fakt ochotné! Mám k tomu i závoj a spodnici, tak jsem zvědavá. Mám z toho noční můry. Už sem i dvakrát zdálo, že byla úzká spodnice, a tím pádem i šaty, a že byly krátké.Ale taky, že jsem měla hrozně namalovany oči, tak jsem se utíkala dom namalovat svojí řasenkou :-)
Odpovědět
to jsou teda sny :-D :-D ale neboj, to bude v poradku ;-) Tak ja se teda prihlasim o foto na mail, urcite ti budou sluset ;-)
Odpovědět
pevně věřím :-) kupovala sis něco na výzdobu? Kde vlastně budete mít hostinu?
Odpovědět
v hotelu Bouzov. na vyzdobu jsem nekupovala nic, oni nam ji tam pry udelaji. Akorat mam jeste cajove svicky ve tvaru srdicek, kdysi koupene v kauflandu, tak je vezmu sebou a pokud bude vyzdoba chudsi, tak je tam pridam... Chtela jsem jeste takove ty sklenene kaminky, ale to uz je asi zbytecne...
Odpovědět
proč myslíš?
Odpovědět
protoze oni slibili vyzdobu udelat, tak nechci kupovat zbytecnosti :-D pak by mi to na nic nebylo. Kdyz jsme tam byli, meli to tam nachystane pro nejaky zajezd a bylo to krasne, tak doufam, ze na svatbu to nachystaji aspon tak nebo jeste lip ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
já si myslím, že určitě!! A to je přímo na bouzově ten hotel? Asi jo, že? :-)
Odpovědět
jo, je hned pod hradem :-) je to jedine misto, kde tu hostinu muzeme mit, nemohli jsme si moc vybirat, aby hoste nemuseli moc prejizdet, dost se to tim vecernim obradem komplikuje... Ale snad to tam bude pekne, kdyz jsme to domlouvali, vypadali vstricne :-)
Odpovědět
určitě to bude super!!! A budete mít hudbu nebo Dj?
Odpovědět
vezmeme si par cd a pustime to tam... pro 5 lidi, kteri ani netanci nema nic jineho cenu :-D
Odpovědět
no tak to teda ne :-) Ale tys psala 12,ne?
Odpovědět
no to jo, ale nekteri tam budou jen pred obradem a po obradu odjedou domu, protoze tam necheji spat, uz tam nebudou ani na vecerni raut... a starsi generace pujde chvili po obradu spat, takze nas tam zbude max 5 :-D
Odpovědět
však taky dobře, aspoň to bude pohodička :-) Tak akorát jsem zjistila, že v tom mém květinářství mají prázdniny, takže tam mám přijít až první týden v září.
Odpovědět
takze tam ted nikdo neni? :-( :-(
Odpovědět
ne :-(
Odpovědět
hm, tak to musim pro kytku jinam... uz jsem myslela, ze mam vybrano... :-(
Odpovědět
mě to teda ale taky trošku rozladilo :-(, chci ty pivoňky, a zase 14dní dopředu doufám,že půjdou objednat :-(
Odpovědět
Me se jeste libilo to kvetinarstvi co je na hornim namesti... no moc nevim kam jit... podivam se jeste, jestli nema nejake www.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) a mladé paní :-) kdepak je rosi ;-)
Odpovědět
Ahoj Many :-) Rosi jsem uz pred nejakou dobou psala do IP, ze uz tu dlouho nebyla a jeste neodpovedela, tak uz sem asi nechodi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Many, Vy už jsme velcí, pošli víc fotek!
Odpovědět
Ahoj holky, jestli můžu poradit s květinářstvím, tak nám zatím vždy vše sehnali v Riegrovce, josu tam ochotné, obzvlášť starší prodavačky, jinak já mám kytku z Horizontu
Odpovědět
Ahoj holky nevíte náhodou o nějakém dobrém obchůdku se spodním prádlem v Olomouci? Nebo nenakupovali jste tyto věci ve sv. salonu?
Odpovědět
nikdo, nikdo neporadí??? a to jsem se rovnou chtěla optat na samodržící punčošky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?