Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
ju :-), to budu ráda, třeba mi pošle i nějaký fotky...
Odpovědět
no ja si myslim, ze me boruvka nezabije kdyz to napisu tady: ma ted boruvecka26 tak ji napis, snad si to nepletu, ale myslim, ze to meli v colchi :-N
Odpovědět
evi a cetla jsem, ze is nechas sit saty?kde?nekde v olomouci? a jaky?jsem zvedava, ze? =-) :-N
Odpovědět
Jani, nechala jsem si je šít v Číně...holky to tady moc nepodporují, tak jsem to napsala tak nějak neutrálně :-). Přes Ebay, od Asapa. Má taky svoji diskuzi a tam jsem se přesvědčila. Ono, i když by to nedopadlo, není to až taková částka...ale já věřím, že budou krásny :-)
Odpovědět
pres ebay? to byly vetsinou holky hodne spokojeny ;-) a mas jejich navrh nekde?
Odpovědět
ony pres ebay kolikrat vyjdou jeste levneji nez pujceny ;-)
Odpovědět
jo, tady je odkaz na základ těch šatek...mám tam mírné úpravy :-). jiná výšivka na korzetu, trochu výšivka na sukni. Celé bílé s bílou výšivkou. Bez vlečky,budu mít dlouhý závoj. Jo a na zádech jak je šněrovačka, tak bude pod tím látka, abych neměla holy záda, když by se to hodně stáhlo :-) http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Wedding-Gow...
Odpovědět
evi, ty josu fakt moc krasny x-) a co bude mit satnik na sobe?klasickej oblek?a barvu?
Odpovědět
Staňa bude mít klasickej oblek. Napřed jsme chtěli něco půjčit, ale pak jsme si to rozmysleli, on stejně pořádnej oblek nemá, to se hodit bude. Tak černej. Líbil by se mi s jemným proužkem lesklým, ale nevím, jestli něco takovyho někde objevím... Jani, jaky jste měli oznámko? ty taky nemáš album příprav...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ty šaty josu opravdu krásný, snad takový budou i ve skutečnosti!
Odpovědět
klasickej oblek je taky peknej ;-) no my jsme meli takovy zvlastni oznamku, zkusim pohledat na netu, album priprav jsem hned smazla a mam v planu smaznout i svatebni
Odpovědět
http://www.svatbajinak.cz/index.php?p... evi cislo 025 a vedle tu pozvanku ke stolu, meli jsme prave pasika, tak jsme to chteli nejak zakomponovat d pozvaky, tak se nam toto hodilo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme tky koupili oblek, Davča žádnej neměl, tak se hodí!
Odpovědět
Jani, vy jste fakt měli takovy? :-). To je super!!! Mě se to hrozně líbí, ale já su taková konzerva :-( Proč to chceš smazat?
Odpovědět
Market...taky si to právě říkám, Staňa má hrozně obyčejnej, tak chceme jeden takový lepší. A kde jste vybrali?
Odpovědět
jojo meli jsme vazne takovy :-D me se zase prave nelibi ta klasicky takze jsme vybrali tyto :-D no, protoze jsem zjistila, ze na to koukaj lidi co bych nikdy nerekla a celkove to tu ctou a tak vis?ale je mi ho lito smazat, toz porad vaham uz asi rok :-) jo a z toho oznameni byli vsichni nadseni a nejvic babicky a dedeckove :-D
Odpovědět
Abych ti pravdu řekla, tak jak jsem zjistila, že se třeba na to moje album dívají lidi, co nechci, tak jsem tam přestala přidávat fotky :-).
Odpovědět
no presne ;-) skoda, ze to album nemuze byt pod nejakym heslem nebo tak :-|
Odpovědět
Jani, já už se taaak těšííííím!!!!!!! :-):-) Byli ste někde na svatebce? my někam pojedem, ale ještě nevíme kam :-), na nějakej lást asi :-)
Odpovědět
evi, to ti moc veri a pak ti to bude strasne moc lito, ze to zkoncilo :-( my jsme nebyli, dali jsme penize do bytu, ale udelali jsme chybu, meli :-( jsme nekam jet, ale my si koupili byt zacatkem brezna a koncem byla svatba tak jsme ty penize zuzitkovaly tak no a kdyz jsme uz nekam chteli tak tomovi nedali volno v praci na termin co by se nam hodil, urcite nekam jedte ;-)
Odpovědět
Však jo, určitě někam vyrazíme. Ségra je teď v itálii, kamarádka v Turecku, a mě doma drží jen to, že pojedu na konci září :-) Jani, odkud jsi měla bižu? Máš krásnou tu čelenku ve vlasech!
Odpovědět
ja bych hned jela taky :-( penizky by byly, ale stav neodpovida valeni se u more ]-( no, pockam si na pristi rok, ale asi ani to ne, protoze chci, aby mela z toho adel rozum, ze jede k mori, takze pristi rok to vidim na nejakou chatu nebo hotel tady nebo na slovenksu, ale to je jeste hodne daleko ;-) evi, objednane z netu, ale uz nevim odkud :-(
Odpovědět
Profilova fotka
standici, mrkni na www.mimibazar.cz/olik, má krásnou bižu a za super ceny!
Odpovědět
Díky moc, Markétko, už vybírám :-)
Odpovědět
Markét, mimochodem, jak jsem si zkoušla šaty v Caxe, tak stačilo říct ta zrzavá nevěsta, a přesně věděla, které šaty jsi měla :-). Mimochodem, říkala, že jsou velmi oblíbené, myslím, že jsi je tam proslavila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
www.modrykonik.cz/album/album.php?vAl...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je pár foteček,zatím nemám čas tam vložit další ;-) zítra tu snad pobudu dýl a budu mít čas vás dočist,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Jani myslím na tebe ;-) už se ti to pěkně krátí ;-) pak to hrozně letí,Ladík už bude mít zachvíli 2 měsíce,roste jako z vody,zachvíli ho neunesu :-D standici - honzikovaboruvka už chodí asi jen na koníka ;-) tam jsem jí potkávala,ale teď už nemám moc čas na net,tak nevím jestli tam chodí,třeba se taky věnuje malé a na net kašle ;-) mizím synáček se hlásí :-D zatím pa pa nevěsty - pěkné přípravy ;-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
AHoj holkyyyy, no kde jste některá?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se hlásím,ale jinak taky sleduju, že je tu mrtvo. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?