Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
kstablova: ty jo, kdo by to řek, že tady budu mít někdo od nás :-). a kde tam bydlíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, ona byla úplně šťastná x-) . Já jsme říkala Davčovi, že bych si chtěla taky přivézt v Řecka černého pasažéra, ale říkal, že to nejde - musí sehnat lepší práci:-(
Odpovědět
standici: napíšu Ti IP... Markét: no to kybych řekla manželovi já, tak řekne "kdo jsi a co jsi udělala s mojí ženou?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, a jak to, že tak nechceš mimi?
Odpovědět
No nějak nepřišly ty pudy. Čekám a nic. Zatím mě to spíš otravuje :-S Manžel je ale na tom stejně, ale u něj je to tím, že máme s rekonstrukcí už tak dost starostí a na tohle není nálada. A přivézt dítě do nedodělaného domu nechceme ani jeden. Jasně že by to šlo, ale ubylo by peněz a už bychom to nedodělali nebo by to dlouho trvalo....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, úplně chápu, úplně! Přesně aje fajn, že jste tak zodpovědní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Markétko, poslední dobou se mi zdá, že už to ani tak není zodpovědnost jako prostě nutnost, že prostě není jiná možnost :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No, Kristý, asi máš pravdu, asi je to přesná definice, ale zase na druhou stranu, kdybych to brala takhle moc zodpovědně, tak nebudeme mít dítě vůbec, pokud nebudeme mít příjem 50.000/měs:-(
Odpovědět
to jo, ale momentálně když všechno vrazíme do rekonstrukce, tak na dítě nezbývá. Až bude rekonstrukce hotová, zbyde na dítě. Prostě si nemůžem dovolit obojí zaráz. Samozřejmě nemluvím o hypotéce, tu budem platit x let a s hypotékou na dítě čekat nemůžem. Jde jen o ty volný peníze, který potřebujem dát do baráku a nezbývá na nic jiného
Odpovědět
AHoj holky, my jsme na tom stejně. V září máme svatbu, potom tak za měsíc začínáme stavět a mimčo až postavíme, tzn. cca za 2roky... Holky,ale je mi 25, a ani teď na mimčo necítím!! Kolik je vám?
Odpovědět
ahoj holky, ja mam na to stejnej nazor jako vy, podle me je blbost mit dite v dnesni dobe a nemit kde bydlet, nebo dodelavat barak a mit ho hotovej jen na pul! proste mit kde bydlet je zaklad a bydlet u rodicu s mimcem je podle me to nejhorsi, ale zije tak spousta rodin :-p a hlavne se rodice musi na mimco citit a ne, ze je do toho okoli porad nuti, kristy kasli na to, az to prijde tak to prijde ;-)
Odpovědět
Ahoj Jani :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj evi :-) jak se dari?
Odpovědět
no mě dobře :-) A co tobě, mamino? :-)
Odpovědět
no me uz hur :-D cekam na zazrak kdy se bude chtel adelce ven a ja se zase budu citit jak clovek a ne jako velryba :-p
Odpovědět
evi a co martina? jsem ji nevidela milion let, nejaky novinky?ale vy se asi uz taky nevidate, ze?
Odpovědět
a kdy máš termín? četla jsem, jak jsi psala, jak jsi chodila k tomu trenerovi...myslím, že mi budeš muset taky poradit...:-)...mě se teda zatím vůůbec nedaří
Odpovědět
Mě 28 a taktéž nemám pomyšlení! Jani díky, nejhorší je, že hlavně rodina (nemyslím moje rodiče, Ti jsou v pohodě) furt ryje. Třeba jedni dítě chtějí a nemůžou a tak nedokážou pochopit naši situaci a že nechceme. To že přišli k hotovýmu novýmu baráku bez práce a tudíž se ani o bydlení start nemuseli, to už nevidí. To se nedivím, že nemají jiné straosti než otěhotnět. My ale máme jiné starosti a tak ať mi s dítetem všichni vlezou na záda. většina kamarádek děti má a stále mě přesvědčují, že to je přece jediný smysl mého života. No tím mě ale samozřejmě odradí ještě víc :-p. Holky v Anglii jsem byla uvytržení. Tam se vracíš do práce klidně hned (jelikož podora rodiček na dovolené je velmi nízká) a řešíš jen to, jestli vybereš takovou nebo makovou školku nebo jesle nebo chůvu, prostě možnostostí máš milion a NIKDO to neřeší. Prostě neřeší věci, do kterých jim nic není. V tomhle tu českou mentalitu fakt nesnáším :-S
Odpovědět
ahojky, vidím tu diskuzi o miminkách. My jsem v lini koupili byt na hypotéku, takže bydlení je prozatím vyřešeno. Akorát jsem udělala přijímačky na navazující magistterské studium, takže raději si prvně dodělám školu a pak mimčo.
Odpovědět
no termin mam 6. srpna, ale tajne doufam, ze o dva tydny by se ji mohlo chtit vykounout na svet ;-) no evi, s tim trenerem to bylo super, ale minulej kveten nam utekl do ameriky a uz se nevratil, takze ja po tehotennstvi budu muset zase zabojovat, ale sama no, coz me mrzi, byl na nas s tomem ras a dal nam do tela a hlavne byl fajn,no co uz, ale v kazdym vetsim fitku v olomouci maji trenery, ale stoji to docela dost penez a jsou to sadisti :-( a ty nemas proc hubnout!!!!
Odpovědět
:-) Jani, to tady nebudeme tak veřejně řešit :-) A kolik tobě se podařilo do svatby shodit? Jani,holky, neslyšely jste některá reference na Colchi ve Střelicích? Uvažujeme,že tam budeme mít hostinu... Vy ste to Jani,měli na Doubravce v Litovli to vypadá asi, že?To jste si museli všechno zařizovat? Jídlo, pití, obsluhu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak s těma trenérama bacha, stojí to za 1. nehorázný prachy a za 2. to vůbec nemusí přinášet výsledky. V každé dobré posilovně Vám obsluha poradí, jka cvičit a pak stačí, když budete makat samy, přečtete si nějaké časopisy a jedete....
Odpovědět
Market, mě to právě nestačí...já jsem hroznej lenoch, a sama se nedonutím k ničemu...s kámoškou to tam vždycky skoro celý proplkáme :-(
Odpovědět
no ja sakra pdala prispevek dlouhej a kleklo mi to |-| kristi, moje tchyne je zase pravej opak, ta nemohla prezit, ze se bereme a naotz tak, ze cekame mimco. evi, ja s nim zhubla8 kilo a krasne to drzelo nez jsem otehotnela :-D ale je fakt, ze to mam hodne v brise, ale bude potreba zase maknout :-p jo a meli jsme to na doubravce, vsechno zarizovali nasi, takze jsme to meli bez starosti, ale mam pocit, ze na colchi to mela honzikovaboruvka a byla spokojena ;-) evi, ty vis co si myslim o tom hubnuti, tady to fakt rozebirat nebudeme ;-) trener je dobrej k tomu, ze te proste nenecha lenosit, ja si to nemuz vynachvalit, ale k novymu cizimu nepujdu, pockam si, az se petrovi prestane libit v americe a dojede(ale toho se nedockam) ]-(
Odpovědět
jo a teda musim rict, ze me se pak vyplatilo chodit s manzelem, on byl na me ras a lenosit me nenechal, ale to ho musi taky bavit
Odpovědět
me treba naprosto nevyhovoval spinning nebo plavani, jsem mela stehna jak kulturistka i kdyz jsem jela na kola presne jak jsem mela na redukci, arobik mi taky nesedel, aquaerobic taky ne, proste u me se na ty tuky osvedcila posilovna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, je fakt, že já chodím taky cvičit s manželem - on mě naučil cvičit,abych nědělala něco špatně. A je fakt, že já makám sama, prostě chci a baví mě to. Myslím si, že pro mě nemá smysl zaplatit prachy za fitko a pak necvičit ataky chci zhubnout, tak proto makám :-)a
Odpovědět
no dulezity je jak pises hlavne ty cviky delat jak se maji no, jinak to nema cenu :-p ja se prave trepu a tesim na cviceni, ale to jetse taj 3 mesice budu muset pockat :-S ale v rijnu jdeme kamaradum na svatbu, tak snad budu vypadat jak clovek i bez cviceni :-D
Odpovědět
já si na to svoje budu muset přijít...u mě je problém ten, že tady v Nákle nic není a nechce se mi nikam dojíždět...asi budu muset taky přemluvit Staňu, aby se mnou občas někam zašel. Nejblíž tady máme Náměšť, tak bysme se mohli poptat tam...protože do Olmika ho určitě nedostanu. A jak často jsi chodila cvičit? honzikovaboruvka myslím nemá ani album, to už jsem se dívala...nevíte, jestli sem chodí?
Odpovědět
no clovek si proste musi najit svuj sport, ne kazdymu vyhovuje to samo :-| a co treba cviceni doma? dojizdeni je evi naprd, to je jasny :-( my chodili 2x i 3x tydne a fakt nas to hodne nadchlo. jo vlastne boruvka si smazala album, ona sem nechodi, chodi ted jen na konika, ja si s ni pisu, ona ma uz i jinej nick, ti ho poslu do IP a muzes se ji zeptat ju? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?