Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
:-D :-D no ja si rikam :-D :-D venku je tak hnusne 8-( skoro 13:00 a venku to vypada jako by melo byt 8 vecer.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/142672-m...
Odpovědět
Jo Marketko, to je presne ono :-( :-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, to je mi fakt líto!
Odpovědět
Nebude prset, proste nebude! Kristynka to zaridi x-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já se budu za Tebe modlit - sice to moc neumím, ale pokusím se
Odpovědět
holky děs běs, taky jsem to dnes ráno poslouchala, průměrná teplota v červenci 17st, v srpnu 15,5 st. Fakt krize. Hlavně teda apsoň ať neleje jak z konve. A na děti se mě neptejte, už toho mám planý kecky, stačí že to rodí všechno kolem mě a že všichni kolem mě vyptávají :-D .....
Odpovědět
Profilova fotka
zmrznu, já jsem teplomil!
Odpovědět
no jo, ale jen prumer... A my budeme doufat, ze 29. bude nad prumer :-D :-D
Odpovědět
prece nemuze byt cele dva mesice tak hnusne ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bude krásně!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
já bych taky řekla že nás někdo šidí :-D a že nás raději dopředu straší, protože pravda je, že bude celý léto děsnej pařák a tak nechcou, aby lidi z toho kolabovali už teď :-D však si řeknem na konci srpna :-D no já taky radši +35 než -5
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D ty predpovedi stejne nevychazi, max. tak jeden den dopredu... Ted by se mi hodilo vic nez kdy jindy aby jim to nevyslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
jo Marketko presne, slunecni bryle budeme potrebovat, a ne destniky! :-D
Odpovědět
už mě vrže levá kyčel, takže je to jasný, 29.8. bude fakt hic 8-) .....já Ti to teda budu moc moc přát!!! :-)
Odpovědět
Market a kdyz jste se fotili, nekoukali na vas lidi blbe? Ja vim ze vam to bylo asi jedno, ale zajimalo by me co oni na to. Treba jak jste na te kasne, tak je videt, jak si vas jeden pan foti na mobil :-D :-D :-D
Odpovědět
jsem teď zjistila, jak jsem se koukala na nastavení, že jsem se sem registrovala 29.6. 2006, což je nějaký divný, když mě manža požádal o ruku až 28.9.2006.......že bych tu byla už dřív?? No nevím teda.
Odpovědět
treba uz jsi mela tuseni :-D :-D Nebo videl jak tady vysedavas a sel do toho :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.novinky.cz/clanek/142682-i...
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, koukali, tleskali, fotili si nás, bylo to úžasný!
Odpovědět
a nebali jste se na te kasne? ja jsem docela straspytel, bala bych se ze tam sletim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se bála hodně ze začátku, jak jsme tam lezla, pak už to bylo v pohodě:-)
Odpovědět
no kdyz uz by me nekdo donutil tam vylezt, tak bych tam asi jen krecovite stala a modlila se, abych nespadla... :-D :-D To byl vas napad nebo toho fotografa? A tak celkove mel napady nebo jste si hlavne vymysleli sami?
Odpovědět
Profilova fotka
všechno vymyslel on, je to fotograf, on nás má vést - a taky vedl dobře!
Odpovědět
ahoj holky, nemáte některá zkušenost ze studiem Esthétique v Olomouci nebo s kadeřnictvím vedle flory nad Bodysunem? díky
Odpovědět
Markéto, koukám že chodíš na diskusi červen 08, tak beruberu je moje spolužačka z VŠ v Ústí nad Labem....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, jojo, chodím, jsem červnovka:-) Vevi, nemám, neznám!
Odpovědět
Market tak to je super, vymyslel vam to pekne. Asi olomouc uz dobre zna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byl takdy jednou, on je ze Znojma :-D . my prostě procházeli město a on fotil.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?