Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Jani,moc se nefotilo vevnitř,tak nemám co přídat :-| jinak už jsem ti zkusila poslat to karaoke,tak snad to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani akorát v albu příprav mám fotečku jak jsme to tam den předtím chystali ;-) ale focený je to mobilem,neměli jsme digitál ;-)
Odpovědět
rosi: ještě k tomu hořčíku, to je horzná věda :-D . Já totiž byla jednu dobu na umření, v krevním obrazu hořčík naprosto v normě (a moje praktická doktorka stála zaprd, už mám jinou ;-) ) a tak jsem šla k neurologovi, tak mě poslali na další podrobnější krevní testy a bylo to jasný, v buňkách minimum hořčíku :-(. Mimo to mi taky našli boreliozu :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jak se máte?
Odpovědět
kstablova: Jo s tim horcikem je to divny! Borelioza je svinstvo, mel to otec s brachou (ti se z toho jakz takz dostali bez veti ujmy), a pak kolegynka z prace a ta to mela rozjety tak, ze tri mesice lezela a nemohla se hybat! Já mám teď napsosto super prktickou. Uličnou v Mahlerově ulici, nemůžu si ju vynachválit.
Odpovědět
marketas: Ja se mam dobre, uz jsem koupila jizdenku dom a šprtám se na balkonku na sluníčku s výhledem na Alpy :-)))
Odpovědět
marketas: co novyho u tebe? Uz se to to teda přiblížilo :-))) jak pokračujou přípravy?
Odpovědět
zezulicka: Snubni maji uplne všude :-) Tam staly 3200, ale z vlastniho zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
Rosi, v pátek jdeme sepsat smlouvu na kapli a přemýšlím, co ještě nám uniklo :-(
Odpovědět
nejspíš neuniklo nic, jestli zaškrkáváš svatební plánovač :-) tak pamatujou naprosto na vše :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
nezaškrtávám :-D .Už se jdu na to podívat
Odpovědět
tak ja si poctive zaskrtavam, teda to co je splnene rovnou mazu, at se to tam neplete. A krasne to tam ubyva :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Many,vypada to teda celkem velke.Segra mi rekla,ze pry se ted doma traduje,ze to bude v Colchi.No o vikendu me teprv jede muj oficialne pozadat o ruku a teprv se o tom budem oficialne bavit.Takze uvidime. Dekuju za karaoke,uz mi to doslo,ale jeste jsem to nezkousela.ALe jsem uz zvedava!! Taky v sobotu pujdu do salonu v Litovli a Unicove a jedem mrknout na zamek,aby jsme se ujistili,ze to teda mame fakt uz zaplatit:)No brousim si zoubky na Suzanne Vidal v Litovli,jsem teda fakt zvedava,jak v nich budu vypadat.Drzte pesticky!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Jani tam je to taky pěkný na Colchi ;-) jinak není zač ;-) a dnes jsem teda byla na vyšetření v porodníci a příští týden se uvidí,asi mi budou vyvolávat porod,aby mě netrápili s těma nožkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a taky dycky kdyz jdete sem do diskuze,tak to musite pracne vyhledavat,a pak jeste preklikavat na psol.stranu?nejde to dat nejak do oblibenych?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani dnes je tu nějak mrtvo že :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
do oblibenych to dat nejde, coz je skoda. taky me to nebavi porad dohledavat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) no musíme sem víc chodit,aby jsme to nehledaly a byly furt na první straně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ikdyž já už jsme teda spíš na koníkovi :-D :-D :-D :-D ale ráda sem za váma mrknu :-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
jankapavol, no bohužel, to nejde. Už se to tady cca před 14ti dny řešilo s adminama, ale nějak to vyšumělo do ztracena, když s tim začali něco dělat, tak to bylo ještě horší, tak to asi nechali tak. Ale nebaví mě to furt to hledat nebo když napíšeš příspěvek, že Tě to automaticky přesměruje zase ven a ne zpět do poslední stránku, aby člověk hned viděl vlastní příspěvek. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je teda dost naprd
Odpovědět
Kristy, ty hořčíkový trable mají nějakej tuhej kořínek, piju hořčík třikrát denně a dneska mi stejně celý dopoledne cukalo stehno :-) No už se těšim dom, musim se nějak přeléčit. Tady se doktrora bojím jakk čert kříža, je to drahý jak potvora!!!
Odpovědět
rosi, vydrž a dopuj se dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) rosi - to chce zvýšit dávku,tablety jsou určo lepší ;-) co beru v těhotenství tak ty jsou dobrý ;-) Magnesii lactici 0,5 GLO ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty rozpustný - tam toho asi moc není ne ;-)
Odpovědět
no osobně šumivý taky nepiju. jak píše many, když mám blbý období,. beru 2-3 měsícu Magnesii Lactici 0,5 2*2 tablety denně. Pak je tak sem tam, třeba jednu dvě denně.
Odpovědět
Myslím ale že j to na předpis, mě to doktorka píše, takže nevím, zda je možno to kopit i volně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristý, zdravím!
Odpovědět
ahoooooj. tak jak to jde???
Odpovědět
Profilova fotka
Jde to, ale dře to! Ale už jsme přestěhovaní v OLomouci ( firma), tak jezdím na kole, to je super!A Ty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?