Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many: tak ja uz myslela,ze uz jsi porodila,kdyz jsi tu tak dlouho nebyla:) No ja v Unicove byla jen tak do 18,pak jsem odfrcela na vysokou a ted jsem nastoupila do prace do Breclavi, vis:) Jinak jsem chodila na vicelety gympl do Unicova,predtim na Pionyru,tak proto me asi neznas. No a ted uz maj nasi barak v Sukolomi,takze v Uni jsem malokdy. A nefotila vas Frolichova?Jsme mela dojem,jestli jsem vase fotky nevidela tam na nastence na Benesovce. Jinak holky,kde jste travili svateb.noc?Ja kdyz jsem tatkovi rekla,ze budem v hotelu,tak rikal, ze to v zivote neslysel. No a taky se omlouvam,ze pisu bez diakritiky,mame americ.klavesnici a nez bych nasla to spravny pismenko...vim,ze nekdo to dost nema rad,tak snad se nezlobite ;-)
Odpovědět
Pokud vim tak vsici chodi do hotelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teda,ja koukala Marketce do alba a mas to,Marky,pekne peclive vse sepsano!!A kde se budete brat? A rosina?Vy kde to budete mit? No tak to ja taky nevim,kde to tata vzal...ze pry on a vsichni jeho sourezenci spali doma,ale to je 25let a vic,ze..
Odpovědět
Profilova fotka
rosina:tvuj bratr je porodnik?no to je krasny povolani.ale desne zodpovedne.kamos kdyz na porodni nastoupil,tak byl ze zacatku pekne hotovy...
Odpovědět
Profilova fotka
jankapavol - jo,jo,jsme tam furt vystavení :-) zatím :-) rosi - pak to tam omrknu,budu ho vyhlížet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many:no ja mam teda postreh:) Jinac v tom Gurmanu by to nemuselo byt spatne,dalo se tam i tancit?nevis,jakou to ma kapacitu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my měli 40 lidí,stoly do učka a bylo místo na tancování,ikdyž jsme moc teda netancovali :-) my se spíš furt bavili no a až hodně později se pařilo :-D a je fakt že jsme spíš hodně seděli venku,ale oběd a večeři jsme měli vevnitř,chtěli jsme,aby se sedělo společně u stolu a né jak mi říkali oni,že si každý jí jak chce,že někdo na baru,někdo venku,.... to se nám jako nelíbilo,je to pěkný ,když jsou všichni pohromadě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a je fakt jak říkali,že na člověka se má počítat zhruba 500,- a ani to nebylo ;-) neměli jsme cukroví,že byli vedra,tak jsme měli povolený mít svoje tyčinky,brambůrky a arašídy ;-) a alkohol jsme brali přímo po flaškách,je to lepší pak na počítání,než čtvrtky ;-) řekli jsme,že chceme třeba flašku vína,toho a toho,vodku,ferneta,.... a až se to vypilo tak jsme si řekli o další,tak ani oni moc nemuseli kolem nás lítat :-D akorát na nealko a kávy :-D a dekoraci jsme si udělali sami den předem večer,jsme tam šli kolem 22.00 a ozdobili si to podle sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak na oběd nás bylo 20 a na 17.00 byli pozvaní ostatní - kamarádi a nebyl ani hlad v těch vedrech,tak jsme večeři posunuli až na 19.00 ;-) byli jsme tam spokojení ;-)
Odpovědět
jankapavol: Jojo, on k tomu ale prisel jak slepej k houslím :-))))) Ale je spokojenej:-)
Odpovědět
my to máme v Olomouci u Panny Marie Sněžné ale možná to budem posouvat na jaro, podle přítelovejch státnic :-) uvidíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
many:teda tak to je super 500kc na osobu,to je ale asi jen obed,bez vecere,ze?nebo se tam dali aj svedske stoly pak?moc si to este neumim predstavit.a tvrdej si nemuzeme vzit svoje?se mi aj libi,ze se da i posedet venku.ale spani tam neni,ze? A se mi i libi,ze sis to mohla sama vyzdobit,to bych taky chtela:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinac holky mrknete na toto,jsem vcera este po pulnoci nespala a koukala na toto se mi to desne libi: prvni tanec jako manželé: http://www.youtube.com/watch?v=6qd_j9...
Odpovědět
Profilova fotka
a toto je perfektni a dojak zaroven: http://www.youtube.com/watch?v=tbt1d7...
Odpovědět
Profilova fotka
a toto je sranda: http://www.youtube.com/watch?v=27YKR7...
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak my jsme dnes domlouvali jidlo v restauraci... A zatim nam to vychazi na 622kc na cloveka, ale neni v tom piti...
Odpovědět
ale to je jen priblizne, tech 22kc je polivka, jinak to zaokrouhlovali :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jankapavol - né my to měli i s večeří sevším všudy - bylo nás vlastně na oběd 20 a na večeří 40 a stálo nás to kolem 18 000,- dohromady s jídlem i pitím ;-) pití nemůžeš mít svoje ;-) ale neplatíš ani nájem ;-) a spaní tam není,to jedině v aldu nebo v picerce - Kaspec ;-)
Odpovědět
many tak to je dobra cena ;-) My pocitame tu 1000 na osobu
Odpovědět
Profilova fotka
a hudbu jsme si pouštěli sami z noteboku ;-) pouštěl nám to kámoš,dopředu jsme si nachystali něco co snesou i rodiče a babičky :-) ..........a měli jsme tam i karaoke,takže se večer spívalo :-D
Odpovědět
my si budeme hudbu taky poustet sami, vypalime si nekolik cd s ruznou hudbou a je to...
Odpovědět
Profilova fotka
many:wow,karaoke?a to kde jste vzali?jsem si rikala,ze bych mojemu neco zazpivala:)trocha teda mam tremu,no ale...no hudby my mame plno... neznas Veroniku Maliskovou?ona dycky zpivala este s Ivou jakousi...takovy duo.toz nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste premyslim penzion u Horaku v Nove Dedine..tam je i spani.a koukam ,že hotelovy dum na Bri.Capku ma noc jen za 120kc,co co co?nevis,ktery to je?
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - je lepší počítat víc a pak tě to překvapí,jak málo platíte ;-) taky jsme čekali víc,tak byla velká radost :-D :-D :-D jankapavol - kámoš to měl v noteboku ;-) ale i my to máme od něho v počítači,můžem ti to poslat, jak jiným holkám,ale neuměli jsme jim poradit jak to spustit,nejsme moc kamarádi s počítačem,ale pak nepsaly,tak snad na to přišly ;-) nebo bysme se museli zeptat kámoše,od kterýho to máme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdybys chtěla tak mi pak napiš do interní pošty mejl a můžu ti to poslat a nebo i název a můžeš to zkusit stáhnout z netu,prý to jde :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, tak nechces prihodit nejaky fotky z hostiny?:)
Odpovědět
Ahoj holky, můžete mi někdo doporučit nějakou hudební skupinu, se kterou máte třeba zkušenost nebo máte také doporučení? Díky moc
Odpovědět
Holky a odkud mate prstynky? Mate nejaky tip kam zajit?
Odpovědět
Z Rubingera naproti CKM
Odpovědět
tam maji taky snubni? to jsem ani nevedela. Na kolik vas vysly?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?