Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak když chybí hořčík tak to je svinstvo :-| motáky,křeče,.... to je hnus,je dobrý jíst i banány,čokoládu a v kakau prý je hodně i v ořechách a myslím,že jsem slyšela,že i v meruňkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, magnézko je svinstvo, ale když mrkneš na net, tak najdeš spoustu i přírodních zdrojů hořčíku! Many, jak to s tou nohou? JO je teda smůla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki byla jsem na vyšetření jestli nemám trombózu,naštěstí teda ne :-) :-) uf :-) ale moc natýká a bolí,když na ní chodím :-| no uvidíme co bude příští týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, many, to je pech, na konci těhotenství se takhle trápit :-(
Odpovědět
ahoj holky, o hořčíku i ani nemluvte :-S , v přírodním zdrojích sice hořčík je, ale něco jiného je nemít hořčík v krvi a nemít horčík v buňkách. Přírodně se dá doplnit jen do krve, ale do buněk jedině pěkně papat bobule smíchané s pyridoxinem, tedy vitaminem B, jinak se horčík nevstřebá. Zrovna dnes jsem si opět u doktorky vyprosila další balení, už mi taky začínaly opět mžitky. Tak zas mám tříměsíční terapii 4 bobule denně a bude mi na pár měsíců zas hej. :-D many: tak to bych osobně taky už asi chtěla porodit a mít klid, to natékání je fakt nepříjemný, tak držím palce, třeba už příští týden budeš mamča ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - díky ;-) uvidíme no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Many, tak to ja ti teda taky drzim pesticky.Ja jsem taky z Unicova,tvyho muze znam od videni,ale uz ani nevim odkud. Mam dojem,jestli nechodil s moji kamoskou na zakladku.Nechodil na Haskarnu? Ja mam svatbu v zari v Namesti na Hane,tak se pripojuji k diskuzi:)) Kde jste meli tu hostinu?To jeste nemam vymyslene.
Odpovědět
Profilova fotka
many: Jo a tu tvoji svedkyni taky znam,nejmenuje se Renata Uhrova?Bydlela kousek ode me.
Odpovědět
Profilova fotka
jankapavol:ahoj taky máme v Náměšti na Hané v září svatbu,kdy to máte my 6.9.
Odpovědět
many natykani noh je blby, rekli ti, ze mas lezet s nohama nahore, kdyz se treba koukas na telku? Delat takovy to propinani špičky - říká se tomu pumpa. Moje mamka je přes tydle věci expertka.
Odpovědět
kstablova: Tak tos mi s tím hořčíkem vysvětlila záhadu, kterou řeším od té doby, co mi to chybí - jím každý den spoustu čokolády, i té 75% a přitom mi to ani trochu nepomohlo! Teď jím tabletky s béčkem a škubání svalů je lepší. Taky se mi mnohem líp soustředí a nemám blbou náladu, líp spím atd. Vůbec by mě nenapadlo, že i tady tydle problémy můžou souviset!!!
Odpovědět
Many, na natekani noh je i dobra"octova punčocha", zabališ si tu nohu do obvazu namočených v octu a mělo by to ten otok "vytýhnout", dělá se to, pokud má člověk křečáky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bigi20:jooo?a uz to mate asi i zaplaceny,ze?My 27.9.,dost mě překvapilo,že to chtějí předem.Muj je slovák,tak to máme o 2000dražši,takze predem 4700kc je docela divny...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a to kdyz mate pred svatbou v albu svoje foto ve svateb.satech pred svatbou,tak spolehate,ze váš nastavajici si to neprohledne,nebo na to nehrajete,ze by vas pred svatbou v satech nemel videt...??
Odpovědět
ja bych sem svoje šaty nedala ani zanic :-))) ale jsou nevesty, ktery to maji se svyma nastavajicima domluveny, ktere saty si vezmou :-)))
Odpovědět
jankapavol - my na to nehrajeme :-) pritel mel se mnou ty saty dokonce jit vybirat do salonu ;-) ale i kdyz ma moznost, tak se nediva.
Odpovědět
holky jak travite volny den? Ja se sprtam na balkone stredovekou nemcinu :-| ]-( Aspon ze se u toho opalim, kdyz uz nic jinyho.
Odpovědět
my se za chvili jdeme podivat do obchodu na novy vesak na obleceni a pak me taky ceka uceni... Jinak uz jsem dnes precetla dalsi knizku na Komendu :-D :-D
Odpovědět
zezu: hezky :-D :-D :-D jo on je jeste desne zatizenej na Holanovy sbirky - Bolest, Noc s Hamletem a Pribehy :-)))
Odpovědět
Diky za tipy, pokud si pamatujes jeste neco tak sem s tim ;-) nebo radeji do IP ;-) Ja mam akorat problem, ze v tech basnickach mnohdy nevidim to co on... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Arigone můžu taky doporučit. Cena vychází tak na tu 1000 na osobu. Taky záleží jaké tam budete mít pijany, protože tvrdým alkoholem to docela skáče :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taky trochu ucim,pristi tyden mam posledni statnici a pak uz hotovo!!teda doufam:)a byli jsme se na kole projet do rakouska a pak jsme v cukrarne zdlabli dvakrat tolik kalorii,co jsme spalili na kole:)) bigi20:a jake jste si vybrali skladby?ja treba nevim nektere kde sehnat,abych si poslechla,ktere se mi libi
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je ta Many?furt cekam,co mi napise:))) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many:paneboze,kdyz si prohlizim ty fotky z Unicova,tak se mi tak desne styska...jak mate to auto pred domem,tak je v zadu videt i nas byvaly dum...mam slzy na krajicku. btw,s manzelem vypadate moc stastni,radost se koukat.
Odpovědět
Profilova fotka
Aso jsem tu sama,nikde nikdo?...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme v práci ]-( .Doufám, že to rychle utěče!
Odpovědět
Ahoj :-) Market tobe to urcite uz uteklo :-) Krasny vikend vsem :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty a mladé paní :-) jankapavol - ahoj,jo,jo,manžílek chodil na haškárnu ;-) a ta svědkyně je Renča Uhrová ;-) spolužačka ze střední :-) tak jsem mrkla k tobě do alba,jestli tě nebudu taky znát od vidětní a neee :-) jak to,Uničov takový malý město :-D jinak hostinu jsme měli v gurmánu - tam u diskontu na Genclu ;-) byli jsme spokojení ;-) rosi - díky za rady :-) ale doktoři mi neporadili co nato dávat,tak raději nic,ono v těhotenství je to jiný,to je normální to natýkání akorát,že já to mám i bolestivý a jednu nohu víc,tak to je právě naprd,no uvidíme co mi řeknou v úterý ve Šternberku,to jdu už na vyšetření do porodnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jankapavol - jinak díky za pochvalu,já už se taky těším na vaše fotečky :-) no teď je na řadě Markétka že :-D té se to pěkně krátí ;-)
Odpovědět
many: Jé tak kdybys tam viděla jednoho takovýho menšího tmavovlasýho pana doktora, tak to je můj brácha :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?