Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markétko :-) 4dny volna a tento týden zase,že ;-) my jsme se byli v sobotu podívat na Sovinci,ale i v pátek a to tam zrovna nic nebylo a včera jsme měli v plánu Bouzov,ale mám něco s nohou,tak jsme byli doma,jinak počásí bylo taky fine,že ;-) dnes už je u nás zataženo a sem tam prší,ale je fine vzdoušek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky many, tak já, bohužel, tento pátek musím do práce. My se museli prostřídat s kolegou,vždycky tady jedeń z nás musí být, tak teď už 4 volné dny nemám :-(, ale brala bych je okamžitě hned! Počasí mohlo být i lepší, my se pořád chystali na kola, ale měli jsme strach vyjet někam, že zmoknem ( a zmokli by jsme, kdyby jsme jeli) :-(
Odpovědět
já měla jen 3 dny volna, čtvrtek a pak víkend ]-(
Odpovědět
zato teď si to užiju, teď mám zase já 4 dny volna a jeden na jižní Moravu, huráá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý, tak teď mysli Ty na mě, že sedím v práci, ju?!
Odpovědět
jasně, že Tě budu mentálně podporovat ;-) , telepaticky Ti budu posílat pozitivní energii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Kristý, jinak tady umžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,poradite mi,kde tady v olomouci budete mit obed,oslavu a třeba i ubytování? Já vůbec nemám předtavu,kde je tu co dobrého za příznivou cenu. Ale potreboval bych,aby se mi tam večer vlezlo tak 50 lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
hotel Arigone, hotel Lafayette, restaurace Podkova...nevím ( a ubytování je nejlevnější v penzionu U Jakuba, je to na 8. května - ta hlavní ulice k Prioru - mrkni na net ( http://www.pensionujakuba.cz/ ). My budeme mít hostinu v Arigone i tam budeme spát, ale jen já s Davčou a mamina s bráchou, josu drazí ( 2000/noc), ale to je v OL normální cena,ae ten Jakub je 1000/noc
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to mate s kapelou a tancenim... A to budete v te resturacce nebo v nejakym salonku?
Odpovědět
Profilova fotka
restaurace je rezervovaná jen pro nás ( www.arigone.cz), hudba bude DJ z rádia Haná a tanec bude taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A muzu se te zeptat,na kolik Vas to vyjde?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jako co myslíš? DJ je 6000, hotel 2000 za 2 lůžkový pokoj/noc, hostina se uvidí :-)POčítáme 1000kč/os. Mělo by to být míň, ale pro jistotu....
Odpovědět
Profilova fotka
myslim za to,ze budete mit tu restauracku,jeji pronájem. Na hostinu taky počitam kolem 400 za obed + dalsi,takze do vecera tak 1000.
Odpovědět
Profilova fotka
za pronájem restaurace se neplatí NIC! A oběd nevím,a le raut bude cca 300kč/osoba, takže tak těch 1000kč to asi bude
Odpovědět
Profilova fotka
To myslis vazne :-o Tak to by bylo bomba... A jak dlouho jste to dopredu rezervovali?
Odpovědět
Profilova fotka
rezervovali jsme to v září, takže 10 měsíců dopředu :-) Je tam dost nával:-) Zajděte tam, je to tam fakt krásný, aspoň se podívat...
Odpovědět
Ahoj holky. My jsme měli hostinu v Arigone, byli jsme tam asi od 15:00 asi do 2 a vyšlo to akorát těch 1000 kč na osobu. Je to tam moc pěkné a perfektní přístup provozního i číšníků. Můžu doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
jancka, tak to jsme ráda, že mám další pozitivní ohlas, už se těším na vlastní zkušenost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Market a kolik Vás tam bude?
Odpovědět
Profilova fotka
ruru, nás bude 24-26, ale měli tam i svatbu o 70lidech.
Odpovědět
jj holky, nás bylo přes 70 :-D Je fakt, že oběd byl trochu stísněný, ale hned po obědě se to rozprchlo a pak se víceméně tančilo dole a sedělo na zahrádce. Jediné, co byla škoda, že hudba hrála uvnitř, ale ven slyšet nešla. Ale bylo to super. Tak držím pěsti, ať se vám to taky vydaří!
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych poradit ohledně dobré cukrárny nebo někoho kdo dělá cukroví v Olomouci. Potřebovala bych hlavně svatební dort a minidezerty, můžete mi někdo poradit? Děkuji a díky také za super diskusi, musím se k Vám přidat, tak jdu pročítat stránky, co jste napsaly, ať jsem trochu v obraze, hezký večer, den.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petulam, nám poradili cukrářskou výrobu Katrin v Chomoutově, budeme si tam nechávat péct všechno, dort, minizákusky i koláčky. Je s něma sice těžší domluva, ale pečou výborně a nádherně! http://www.salonariana.info/foto/cukr... http://www.salonariana.info/foto/cukr... Jinak nevím, ještě vychvalujou cukrárnu Mamka u nádraží
Odpovědět
ahoj, cukrárna Mamka má dobré zákuzky, a domluva je s nimi dobrá, ale neznám nikoho, kdo by mohl posoudit jejich pečení na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka si v mamce nechala dělat dort na svatbu a byla spokojená, mají takový podobný i ve výloze.....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) :-) :-) :-) tak co novýho ;-)
Odpovědět
nic :-D :-D :-D akorat jsem vcera zjistila, ze mam katastrofalni nedostatek horciku =-) Co u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojyk holky, pěkné ráno !
Odpovědět
Profilova fotka
rosi -taky musím brát hořčík,ale teď mi zjistili že mi chybí i železo,tak polykám ráno a večer železo :-D :-D :-D no jinak možná budu rodit už příští týden ;-) mám problémy s jednou nohou,moc natýká oproti té druhé a nemůžu na ni chodit,byla jsem s tím i v nemocnici na vyšetření a včera mě viděl můj doktor a řekl že už se mám objednat přístí týdne na vyšetření na porodní,že už stejně budu v 38.t takže už bych mohla rodit ;-) tak uvidíme jestli si mě tam nechají nebo mě nechají s tou nohou trápit :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?