Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale šatečky máš nádherný :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
no taky jsem uvazovala, ale bez toho zavoje mi to prislo takove, ze tomu jeste neco chybi... on se ten zavoj trochu triska s tim bolerkem, ale budu mit bud jedno nebo druhe. Ze zacatku zavoj, a po obradu az bude chladno sundam zavoj a oblecu bolerko. nebo nevim, to se jeste uvidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nebudu mít závoj! Jinak dovču si vzít nemůžu. protože mám jen 20 dní - svatba, svatební cesta, vánoce a nic by mi nezbylo :-( A v pátek má stejně kolega a jeden z nás tady být prostě musí :-( zezuli, šaty moc hezký!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,to je fakt,potřebuješ volno na líííííííííííííííííííbánky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezuli - záleží i na tom jaký budeš mít účes ;-) mně taky na zkoušce narvala na hlavu závoj a když jsem byla na zkoušce účesu,tak mi řekla,že závoj mi nedoporučuje,že ten účes pak schovám,že je to škova,ale nevadilo mi to :-) jinak závoj je prý simbol panenství :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale to jako bokem ;-) jinýho ho mívají taky a už dávno nejsou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my ještě nevíme, jestli to výjde, ale chceme jen někam k móři, páč bych pak už chtěla uvažovat o mimi ( věk už na to mám :-D ), tak by jsme se příští rok už nemuseli nikam dostat Takže mám 10 dní v létě, na svatbu asi 5 dní padne ( před a po) a pak ty vánoce....A kdybych byla, nedej bože, nemozná, tak si beru vždycky dovču, páč za neschopenku nejsou žádný prašule....
Odpovědět
:-D :-D to by si ho tady mohla dovolit maloktera :-) no k satum mi poradili vycesany uces, ze me to jeste zvedne ;-) Chtela jsem ten zavoj ne shora, ale tak nejak doprostred nebo zespod, prave at se ten uces nezakryje. byla by dost skoda vyhodit penize za kadernici a pak nic z toho. zavoj mam zamluveny, a az tam pujdu na zkousku ucesu, tak uvidim jak se to k tomu bude hodit. Kdyz ne, tak ho mit nebudu. Na tech zkouskach se zkousi vic ucesu nebo jen jeden?
Odpovědět
Ahoj holky, neznáte některá někoho, kdo by nám levně natočil svatbu na DVD? Mám jednoho pána, ale ten stojí 6tisíc Kč. To se mi zdá docela dost, co si o tom myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... já chci nějaký takový účes, ale s korunkou ( příčes jsem už sehnala), tak na to se závoj ani nehodí. Vyčesaný vlasy nechci a ani se to Davčovi a mě na mě nelíbí. Nejvíc se bojím, že já mám svoje vlasy teˇ'd zrzavé a ten příčes je promelírovaný a Iva K. mi bude dělat melír až 4.6. a jestli budu vypadat jak debil, tak teda nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, zezi, na zkoušce se zkouší tolik účesů, kolik si s kadeřnicí domluvíš, ne? standici, já myslím, že je to tak normální cena 5-6 tisíc...
Odpovědět
market - no ja prave nevim jak to chodi, aby to nebylo ja v nekterych salonech :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mně udělala jeden účes a ten se mi líbil,tak víc nezkoušela,ale zase ani za zkoušku nic nechtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já měla takový drdol,ale to by vypadalo škaredě mít závoj pod tím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, no musíš se domluvit s kadeřnicí, až se tam půjdeš objednat, aby si na Tebe udělala čas a zkusily jste toho třeba víc....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, loučím se, jdu užívat 4 dny volna!!!!!!!!!!Hurááááááááááá! papa v pondělí, mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim holky, tak jsem koukala na Bouzov - ten je paradni, jen trochu drahy 8-( a daleko :-( , no pak Namest na Hane...taky molc hezky, ale zase spatnym smerem, vsechno je na zapad. Nevite o necem vice na vychod? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnýho 1.Máje :-) akorát by nemuselo pršet :-|
Odpovědět
Taky přeju všem! Tady je krásně a svítí sluníčko, ale zas mě nikdo nepolíbí :-( :-( Švýcaři na to nehrajou :-N :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím všechny, jak se daří olomouckým nevěstám?
Odpovědět
Ahoj cuma :-)))) Mas vybrany stejny saticky jak ja :-))) Jsou uzasny, zejo :-)
Odpovědět
ahoj Rosino, jsou senzační... kdy máš termín?
Odpovědět
Ahoj :-) holky presne ty saty jsem si taky zkousela :-) Jsou super! :-)
Odpovědět
Holky a nevite co je s tim salonem na Videnske? uz tyden je nejaky vystehovany... aspon z tramvaje to tak vypada...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,nemáte někdo nějaké zkušenosti se salonem Bella v Olomouci?
Odpovědět
duch - podivej se na album nevesty kozlikmazlik, ta od nich mela saty ;-)
Odpovědět
duch: Sice pekny, ale ceny 2x tak vysoky, jak kdekoli jinde, satu k dispozici ke zkouseni malo, co se ti libi si ogjednas z katalogu :-) myslim, ze za zkouseni kazdych satu se cosi plati - od noveho roku.
Odpovědět
Ahojky. Rosina tu Jarču já znám. Je z vedlejší vesnice :-) měli svatbu ve stejný den jako my a stejného pana faráře, jen to měli v jiném kostele! Fotky jsem neviděla, my nejsme nějak v kontaktu, ale viděla jem ji naživo, protože se také chystala v arianě jako já. Ten svět je ale malej :-)
Odpovědět
jance: Tak to je dobry :-))) RIkala mi, ze jejich pan farar ma ten den dva zasahy a bala se, aby se to stihlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím Vás po 4 úžasných dnech volna! Jka se máte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?