Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer nevěsty a mladé paní :-) kozlikmazlik - máte krásné fotečky,...... :-) taky jsem se malovala sama i nehty jsem si udělala sama,jen vlasy - kadeřnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už se vám to nevěsty krátí co ;-) teď je na řadě Markétka co ;-) nebo jsem na nějakou zapomněla :-N
Odpovědět
Ahoj many! Jak se dari tobe a mimiškovi?
Odpovědět
many - krati, my uz jen 131 dnu :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!
Odpovědět
Ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myny, co mimi? Já už s ebudu za chvilku fakt vdávat,hurá!
Odpovědět
No jo Market, ty uz to mas za chvili ;-)
Odpovědět
nevideli jste nekdo nekde podobne botky? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
nebo neco takoveho http://www.beremese.cz/album/view.php... Jde mi o ten tvar, vysoky siroky podpatek a pokud mozno i vysoka podrazka... At se nezabiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezi, tak to fakt bohužel :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak co žežul,už máš vabrané šatičky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj rurunko!
Odpovědět
ruru - nemam, jdu v patek a v sobotu, prijede mamka se sestrou ;-) Jo a jeste neco vam musim rict!!!!!! dnes jsem v tramvaji videla letak, otvira se novy salon Chantal, zrusili Pavlinu!!!! a vite co je nejlepsi? Tomu letaku dominuje veta - NOVA MAJITELKA!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
asi vi, ze na novou majitelku nalakaji lidi, jestli ta predtim byla fakt tak protivna :-D :-D Ale otviraji az 5.5.
Odpovědět
zezu: Tak to je husty. ALe esi to nebude jen tak, ze ten salon sice nekdo jinej koupi, ale repertoar zustane stavajici.
Odpovědět
a ty saty tam jsou nejak hrozne? Ja myslela, ze ten salon ma nevalnou povest jen kvuli te majitelce - ta nova treba nebude tak neprijemna...
Odpovědět
co vim, tak byly dost staromodni a kdyz jsem se tam sla kouknout, tak tam meli jeste model, v kterym se vdavala kamaradka pred ctyrma rokama (nejspis to byly aj ty saty, nebyly uz moc bílé) Ty umíš chodit na takových podpadkách? =-) =-) =-) Já bych asi sletěla x-)
Odpovědět
saty byly krasny!!! TA baba byl desna ;-)
Odpovědět
ono je mozny, ze aby odradila zakaznice tak pak ukazovala jen ty hnusny :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, už jsem strašně vytočená. Počasí je tady už víc jak měsíc na ho... děsná zima a furt leje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zezul: Aha...ja myslela,ze uz jdes ten víkend co byl ted... Já už mám asi šatičky vybraný, ale jen podle fotky, hrozně mě uchvátily, ale nevím jestli je na půjčení seženu. Na ušití by stály skoro 13 tis. :-(
Odpovědět
Na podpatkach chodit umim, zvlast kdyz to jsou ty siroke. Na jehlach bych se taky zabila ;-)
Odpovědět
rurunka: treba by ti ušila nejaka sikovna svadlena podle obrazku za min ;-)
Odpovědět
zezulicka: A da se v nich i dlouho pařit??? Taky chcu podpadky, ale zas se bojim, ze nejdriv budu vyklepana a pozdeji opila =-) tak nevim, jestli to nezabalim a nezustanu tak jak su :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Velký pozdrav všem Olomouckým nevěstám! Vrátila jsem se šťastně ze zahraničního praktika a svatbu jsme posunuli přesně o měsíc dopředu, protože termín státnic na politologii vychází dobře, takže všechno v termínu stihnu. Koukám, že se diskuze pěkně rozjela. Nemáte někdo tip na dobrou Olomouckou kadeřnici? Přece jenom bych ji chtěla před svatbou vyzkoušet na nečisto.
Odpovědět
rosi - ja jsem zvykla na siroke podpatky, vydrzim v nich od rana do vecera... A vzhledem k tomu, ze na svatbe budeme mit jen veceri, obrad a pak jeste chvilku, tak to nebude tak strasne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já mám na svatbu podpatky cca 5cm- stačí až nad hlavu a s sebou si beru nazouváčky bez podpadku, které jsem koupila cca před 14 dny u Bati, kdyby nožky chtěly vypovědět poslušnost, ale to si pak asi rozbiju hubu v šatech,páč budou dlouhé :-| ruru, pošli obrázek šatů!
Odpovědět
xmajax: v salonu Ariana sl.Kohoutková, chodím k ní i teď po svatbě na pravidelnou údržbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Iva Kohoutková je sympaťačka, bude mě česat na svatbu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?