Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka: Jasně. Jen ještě malá rada - nejlepší je chodit do salónů uprostřed týdne, kdy už mají šaty z víkendu vrácené a vyprané a zároveň je nemají půjčené na sobotní svatby.
Odpovědět
zezul, je majitelka. bohuzel, to ji tedy nikdo nevyhodí ]-(
Odpovědět
paluska - no to me nenapadlo, my chceme jit zrovna v patek a v sobotu :-( mamka asi nedostane jindy dovolenou...
Odpovědět
jedine se zeptat, kolik a jake jsou pujcene a vratit se... Mamka za mnou musi prijet, bydli 70km odtud, takze si nemuze moc vybirat.
Odpovědět
rosina: ja byla taky v Popelce, meli tam jedny saty, ktery jsem mela puvodne zamluveny v Ariane a v Popelce je meli drazsi plus doplnky, v Ariane mi v cene satu dali i doplnky vcetne zavoje a pelerinky. A saty co se mi v Popelce libily mi nechteli upravit, protoze byli na zip a byli mi maly pres prsa. Toz jsem se vratila do Ariany, kde jsem byla poprve a nakonec vybrala uplne jiny saty a zalůoha presla z prvnih na ty druhe :-D . Jinak do te opelky sjem spis sla abych mela klid, ze jsem nebyla jenom v jednom salonu :-). Ja jinak nic jinyho neobihala, zkusenosti z Pavliny bohuzel zazila moje kamoska, se kterou jsem tam byla.... :-((
Odpovědět
zezl: jojo, s tou sobotu je to horsi, ale na druho ustranu, ted jeste neni tolik svateb, tak tech satu pujcenych moc nebude.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Urcitě to vyjde - teď ještě není zase tolik svateb jako v červnu - září. Neboj se, určitě vyberete ty nej šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Koukám, že se tu řeší šatičky. No já zatím po nich jen pokukuju, času mám ještě dost. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti se šitím šatů v inspiraci v prioru. Na jejich stránkách jsem se dočetla, že Vám tam ušijí šaty na míru a vy je máte jen za cenu pujčovného, protože jim je tam pak necháte. Ale myslím,že by to nebylo špatné. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli o tom nevíte něco bližšího nebo nemáte zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: Zkušenost nemám, ale myslím, že jsem zkoušela právě šaty v Inspiraci, které byly šity na míru jiné nevěstě - byly pěkné. Docela jsem také uvažovala o šití na zakázku (kvůli mé výšce), ale pak jsem od toho upustila, protože nikdy nevíš, jak výsledek dopadne - jak ti budou sedět, jak kvalitní bude materiál, jestli budou odpovídat tvé představě atd.
Odpovědět
rurunka: Mojí kamarádce je tam šili i ručně malovaly a byla krááááásná! Fakt moc velká spokojenost.
Odpovědět
Jo jinak muj pritel dopisuje diplomku a ma s tim jakesi trable, takze jestli to nestihne,tak svatbu presouvame na dalsi rok, aby byl klid. Snad to ale nejak dopadne.
Odpovědět
sla jsem si pro zapocet do skoly, tak jsem prosla tou pasazi. Ve vyloze maji ted jedny kraaasne saty (kdyz stojite pred sklem tak jsou na te figurine v levem zadnim rohu). Satu vypada ze je tam dost, pekne, ciste, ale je to tam strasne malicke, vzdyd se tam nevesta ani neotoci v tech satech, natoz kdyz chci mit doprovod.... Ale videla jsem to jen z venku, dovnitr jsem nesla, meli mit do 18:00 a uz v 17:04 tam nikdo nebyl... Jo a jak moc jsou v salonech ochotni sundat saty z figuriny?
Odpovědět
Článek se načítá
jo a v tom prioru, kdyz mi je usijou na miru, tak uz si je pak musim vzit? Protoze co kdyby se mi vysledek nelibil? daji se pak vymenit jeste za jine? Na miru by se mi to hodilo, protoze jsem mala a bojim se, ze to nikde nebudou chtit zkracovat...
Odpovědět
musis se zeptat a domluvit s nima.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčičky, zdravím do ubrečeného rána. Koukám, že jste pěkně probraly šatičky. Já jse naštěstí mé vysněné objevila u Caxy hned při první návštěvě salonu apak už jsme ani nikam nešla, i když jsem původně chtěla šaty od Hanky Duškové z Ariany, páč nám zařizuje úplně všechno a je neskutečně ochotná a milá a taková přirozená, normální :-) Šaty bez termínu nedají zkusit asi nikde,ani u Caxy ne, co já vím! Jinak ty salony, co tady píšete, ani neznám, ale do té pasážky se zajdu přes výlohu mrknout, páč mě to zajímá :-)
Odpovědět
urcite tam zajdi, ty jedny saty jsou fakt krasne, neco takoveho by se mi libilo. Ukazala jsem je priteli, ale ten neni moc nadseny z toho, ze nemaji zadne raminka nebo dokonce rukavy. On totiz tvrdi, ze ty korzetove saty vy padaji, jako by mely kazdou chvili spadnout :-D :-D Ja bych tech salonu chtela obejit vic, zaprve se bojim, ze na takoveho maleho prcka jak jsem ja toho moc nebude a zadruhe pro klid duse, ze jsem nekde nenechala hezci saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zajdu se podívat, ale šaty už měnit nebudu, byla to láska na první pohled a budu věřit svým instinktům. Já, co jse viděla i potom šaty, tak se mi líbily, ale ty moje jsou pro mě prostě NEJ! Snad jen tu Bellu bych brala, ale .....Však víme!
Odpovědět
zezul: sundat saty z figuriny...to zalezi kde jsi. V Ariane jsem si vybrala saty , ktere mi pani Duskova sundala z figuriny. Vubec jsem ji o to nezadala, protoze se mi na figurine paradoxne nelibily a jeste jsem rikala, at to zbytecne nesundava a ona rikala, ze ne, ze je proste musim vyzkoset, navic pry dat saty na figurinu a sundat je chvika, takze by to nemel byt problem i jinde. Ale za,ezi jak se jim bude chtit ze..Ale jsem moc za Arianu rada, ze jsem je nakonec vyzkousela, protoze to byly ty prave ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo, zezul, u Caxy mi taky sundávala šaty z figuríny a ochotně, ale to byla ta fajn holka, ta druhá by měla určitě pindy!
Odpovědět
no jsem zvedava, kde na koho narazim :-D :-D nehodlam se nechat odbyt, ale jestli nekde uvidim jen otraveny ksicht a ocividnou neochotu, tak jim ksefty delat nebudu :-D :-D :-D To by tam museli mit hrooozne hezke saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezi, budu držet pěsti. V Arianě budeš s jednáním určotě 100% spokojená, u Caxy záleží, na koho narazíš a jinde nemůžu posoudit
Odpovědět
Jo, do Ariany se urcite neboj a do Inspirace taky ne!
Odpovědět
Profilova fotka
kde je inspirace, holky?
Odpovědět
Market a co uz mas vsechno zarizeno? Krome satu a restaurace...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám, zezu, zařízený úplně všechno, kytky, zákusky, menu, fotografa....Prostě všechno. A Ty?
Odpovědět
no ja prave ze nic, krome obradu, restaurace a ubytovani. Odkud mas kytku a zakusky?
Odpovědět
nebo mas i kytku z Ariany?
Odpovědět
Marketa: v prioru nahore ;-) Byla jsem tam spokojena, satu sice mensi vyber, ale vsechny jako ze skatulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, díky! jsem holt neznalá salónů :-) zezi, jo, všechno mám objednané přes Arianu, i kytky. berou to ze salonu květin Stella ( za Drápalem), hlavně prej nebrat naproti Prioru, dávají zvadlý kytky! A zákusky taky přes Arianu z cukrářské výroby Katrin v Chomoutově. Mrkni na net, mají tam fotky. Nebo kukni na Arianu, má tam fotky zákusků - nádherný!
Odpovědět
A nevyjde levneji si do toho kvetinarstvi zajit sama? Ja jen ze moc nechci priplacet, za to, ze mi to v Ariane sice zaridi, kdyz je to par kroku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?