Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pasáži je svatbní salon? Fakt? Ani nevím, jsme tam dlouho nešla....
Odpovědět
no voni jsou normálně prý někde v Hněvotíně nebo u Hněvotína, ale protože je to daleko, tak mají v pasáži salonek. Jestli tam půjdete, dejte echo, jak to tam chodí a jaký jsou šatky.
Odpovědět
Iris v pasazi? kde to je? Kozlik ma krasne fotky :-) Ale ma tam pisnicku a ta mi s kazdym prekliknutim na dalsi fotku najizdi znovu, takze na to nemam nervy.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, tak já už tam nepůjdu, ale Zezu by mohla:-) Koukala jsi už na kozlikovo album?
Odpovědět
Aha, uz mam www. no, tak tam taky zajdu :-D
Odpovědět
http://www.saxx.cz/page_svatebni_saty... No ale ty saty... Doufam, ze v tom salonu jich maji vic, protoze tady z tech nafocenych se mi libi tak max 3 a ty jeste nejsou v me velikosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zezu, já ty písničky v albech taky moc nemusím! :-) Ale fotky pěkný!
Odpovědět
Ale je tam adresa jen nejake Statky... kde to teda je?
Odpovědět
zezulm pasáž je mezi horním náměstí (u pošty) a náměstím Hrdinů (vylezeš vedle bývalé Jednoty).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, valím domů, papa
Odpovědět
nebo spíš mezi horním nám. a Tř. Svobody (vedle jednoty je východ nebo vchod, naproti Komerčce)
Odpovědět
aha, diky. Sice nevim co je byvala jednota, ale vim kde myslis. A neni to moc obchazet vsechny salony? stihnu to vubec za jeden den (krome caxy)?
Odpovědět
Článek se načítá
ta pasaz je ta, kde je cukrarna Bohema, naproti komercni bance. Ten salon je ale minipidi a nemaj tam nic. Poslou te do toho Hnevotina nebo kam.
Odpovědět
ja za jeden den stihla Popelu, Inspiraci, blbou Pavlinu. Arianu a Bride a bohate to stacilo. Uf.
Odpovědět
aha, tak tam zajdu jen kdyz zbyde cas...
Odpovědět
no tam jsi hotova za minutu :-D Jinak doporucuju to vzit takhle: Popelka, pasaz, Inspirace, Pavlina, Ariana a pak pro jistotu jeste Bride a pak do Bohemky na zakusky :-D :-D :-D
Odpovědět
jinac jakou mas velikost? dyztak ti muzu rict kde co vubec maj, ja mam 34 a cca 160
Odpovědět
tak ja mam 160 i s velkyma botama a 36, nekde 38, zalezi na cislovani.
Odpovědět
V Bride na me meli tak 5 satu, v Ariane asi 4 ale maji dostat ted nove, v popele jen 2, v Pavline se babce nechtelo zkouset tak nevim a v Inspiraci jsem jich zkusila asi 6, pac je maji vetsinou tuplovane ve vic velikostech.
Odpovědět
no to jsem zvedava, jestli mi nekde reknou, ze je jeste brzy :-D :-D
Odpovědět
zelul, reknou Ti to v Pavline. To vim jiste. Ta baba je totiz na zabiti. Jinde ne.
Odpovědět
a komu teda ty saty pujcuji, kdyz kazdeho takhle odkopnou? Ja pak nehodlam spolehat na to, ze sezenu saty mesic pred svatbou... To jim ta baba moc kseftu teda neudela :-)
Odpovědět
kstablova: tobe to ta baba rekla taky? Je koza, tam snad ani nechodit. Rekla mi taky ze je brzy a ukazala mi jen vyumelkovany katalog. Ale kamoska ktera cekala mimi a musela svatbu narychlo zaridit tam pochodila skvele.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si zpětně pročítala Vaše zkušenosti se salony v Olomouci, tak se připojím i já: Bella – milá obsluha, nádherný výběr, ceny enormní Inspirace- milá obsluha, ceny OK, výběr nic moc (vzhledem k mé výšce 178 cm) Popelka – obsluha normální, ceny neodpovídaly kvalitě šatů (šaty staré) Caxa – obsluha – záleží na koho narazíte (já měla štěstí), ceny OK, velký výběr, ale jen na malé nevěsty :-( Bride – příjemná obsluha, ceny ok, výběr ušel Pavlína – ani jsem tam nešla – po zkušenostech ostatních nevěst Ariana – nenavštívila Nejhorší zkušenost – salon v Koruně – byla jsem tam cca minutu, protože paní se po mém dotazu na šaty nepříjemně podívala a sdělila mi, že svatební šaty na sebe ani neseženu. A to byl první salón v mém svatebním maratónu, který jsem navštívila. Všechno nadšení vystřídala nálada pod psa… To je neuvěřitelné, jak lidé dokážou být ke svým zákazníkům milí…
Odpovědět
zezul, me se neptej. ja nechapu, ze ten salon jeste funguje a ze tam vubec nekdo chodi. Takovy drb, z Pavliny mela svatebi saty i Hanka Duskova z Ariany :-D Rikala mi tehdy, ze musela prezit tu babu, protoze se ji ty saty hrozne libily. Ma takovy dojem, ze ten salon ji asi ani nezivi, protoze nechapu jak se timhle zpusobem muze uzivit. Mozna ji staci pujcit ctvery saty za mesic a je spokojena.....???? nechapu ]-(
Odpovědět
a nebo holt ta pani nesnasi, kdyz ma nekdo pul roku zamluveny jeji saty a tak pokud nekdo shani opravdu na posledni chvili, tak je nejlepe jit tam, protoze pani vi, ze saty potrebujete, nejake vam pujci a ma jistotu vydelanych penez. No ten pristup je druha stranka veci, ale saty tam jiste na posledni chvili sezenete. A nejhorsi co muzete udelat je, je jit do Pavliny a rict, ze termin jeste nemate! To s Vama vyrazi dvere jako s jednou slecnou tady na beremku.... :-S
Odpovědět
taky nechapu :-))) Ja jsem zas byla napoprve v Popelce, kde mi dali sice jakz takz saty ale zavoje hrozne a vsechno ostatni taky a pak mi trochu vynadali, kdyz jsem rekla, ze se jdu jeste mrknout jinam, taky jsem se citila nic moc. Nastesti mi v Inspiraci zlepsili naladu a rekli mi, ze pry kdyz se loni zbavovali a vyprodavali stare saty, tak ze je od nich koupila prave Popelka a nadale je pujdcuje nevestam :-))) :-D
Odpovědět
paluska - k te caxe - ja jsem mala, ale az moc :-D Salon v korune uz zrusili ;-) kristy - no a ta baba je majitelka? nebo jen zamestnanec? protoze pokud je to jen zamestnanec, ktery nepracuje za provizi, tak je ji to asi dost jedno.. no a do salonu bych taky nesla, kdybych nemela termin. prece jen chapu, ze saty, ktere uz jsou na datum zamluvene, ti zkouset nedaji. Jsou lini se obtezovat...
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka: to se ani nedivím ;-) Ja jsem tam byla někdy na podzim... A do Caxy si určitě zajeď, na tom salónu se mi,kromě jiných věcí líbí jejich internetovky, na kterých mají uvedenou velikost i cenu šatů :-)
Odpovědět
no pry to ale zrusili z rodinnych duvodu, tak nevim. No velikost je zradna, tu maji uvedenou i u satu z Prioru myslim. Jednou je mi 38 mala a podruhe 36 velka.... :-S To se musi zkusit, moc se podle toho orientovat neda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?