Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Já to mám 8.8. a taky teprve začínáme :-)
Odpovědět
restauraci mam a obrad se snad s definitivni platnosti vyridi zitra (pani byla nemocna a teprve od zitrka je v praci), ale telefonicky uz mi to potvrdili.
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka, myslím, že do salonu Bella se musíš objednat, jinak ne!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, doufám, že počasí pro mě se Titeda podařilo objednat hezčí než pro kozlíka, jinak budu muset objednávku stornovat :-)
Odpovědět
mrkét, se budu snažit jak nejvíc to půjde ;-)
Odpovědět
Market - o Bellu tak nejak nemam zajem - ty ceny jsou strasne.... Kristy - ja si chci taky objednat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, snaž se, věřím Ti! Zezulicka, já, kdybych měla prašule, tak Bella zvítězí, ale nemůžu si dovolit dát 12.000 za půjčení šatů, to jsou šílený ceny!
Odpovědět
no prave. byla tam kamaradka (v Ostrave), a pujcovne pry neslo pod 12 500 a to i starsi saty, ne jen uplne nove... Takze ja tam ani nepujdu, tolik penez za to dat nechci, tak je to zbytecne. Ty mas saty odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
Zezu, ale jsou úžasný ty šaty z Belly! Já mám šaty od caxy ze Vsiska, ale protivný prodavačky jako prase :-(
Odpovědět
No jsou hezke, ale za tu cenu... Myslim ze i v jinych salonech se daji vybrat pekne ;-) Do caxy se taky chystam, vcetne zenicha a mamky a sestry, ty si chteji pujcit spolecenske saty a ma tam na ne byt 50% sleva, tak jsem zvedava... A protivne prodavacky... chapu, ze uz davno neplati vas zakaznik vas pan, ale po nekterych zkusenostech co jsem tady cetla o ruznych salonech se nebudu bat si stezovat, kdyby nahodou neco. protoze to co si dnes nekteri dovoluji je hruza...
Odpovědět
Profilova fotka
Já, když jsem byl u Caxy poprvé i podruhé, tak tam byla taková mladá kočka, jmenuje se Hanka, tak ta je fajn, milá a ochotná, ale byli jsm etam teď v sobotu s mamčou a mou svědkyní a svědkyně šla zkoušet šaty ( právě za těch 50%) a takový krávy, jaký tam byly teď.....no hrůza! Nepříjemný, neochotný! Fakt děs! ]-(
Odpovědět
no ja uz jsem si nekolikrat overila, ze funguje veta - "tak mi zavolejte majitele/vedouciho"... jakehokoliv nadrizeneho.. V kazdem jinem obchode bych se v pripade neprijemne obsluhy otocila a odesla bych, ale tech salonu tady zase tolik neni...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A nechceš zajít do Ariany? hanka Dušková je strašně milá a příjemná. Má krásné šaty a m zařizuje nám úplně všechno, jen s těma šatama jsem se unáhlila u Caxy, zaplatila zálohu.....Ale jinak máme všechno přes Hanku!
Odpovědět
zezul: jasně, kolik stupňů?? :-D
Odpovědět
Ja to mam v planu tak, ze v patek s mamkou a sestrou obejdeme salony ve meste, krome te Belly, vsude tam maji i spolecenske saty, takze vsechny budeme vybirat. mame na to cely den, tak snad se to stihne. S pritelem se vratim jen tam, kde me neco zaujme, protoze to s nami vsechno nechce obchazet, navic bude v praci a nebude na to mit moc casu. No a v sobotu zajedeme do te caxy...
Odpovědět
kristy - stupnu nevim, tak primerene :-D mame vecerni obrad, takze tak, aby byl krasny teply letni vecer :-) Asi jsem narocna vid :-D
Odpovědět
prstynky mame vybrane od Rydla, takze pokud nesezeneme nekde podobne treba levnejsi, tak objednam z netu, pres Arianu uvazuju hlavne o kadernici, vizazistce... Jo a ted maji nove stranky a maji tam i kytky, tak mozna jeste kvetiny... Ale to nevim, spis si sezenu nejaky obrazek a obejdu nekolik kvetinarstvi kolik by to stalo, protoze chci hlavne kaly a ty se pry v jednotlivych obchodech dost lisi, takze kdyz je jich hodne, muze to delat i nekolik set kc... A takove drobnosti jako vyzdobu stolu a tak... Mame to 40km od Olomouce, takze tezko nam tam nekdo prijde neco zdobit, a i kdyby jo, stalo by to majlant. Na takovych vecech se snad domluvim v restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
zezu, večerní obřad? A kde a v kolik? jojo, tak to jo, v Ol je dost salonů, to než projdete.... :-)
Odpovědět
na Bouzove, pani si nas zatim napsala na 21:00, ale pry se jeste domluvime osobne, v pondeli tam jedeme to zaplatit. Pry je lepsi to mit okolo 20:00, ze se pri prichodu na hrad jeste vyfotime v parku za svetla, pak pujdem na obrad a to uz bude tma... tak nevim, jeste se musim domluvit s zenichem.
Odpovědět
tyjo, v Belle je tak drahý půjčovný?? to bych tam taky nešla, i kdyby bych tam za šaty umřela, jak jsou krásný ;-)
Odpovědět
napocitala jsem Arianu, Inspiraci, Pavlinu, Popelku a ten salon na Videnske (bellu nepocitam kdyz tam ani nechci), nebo jeste neco? To snad stihneme, mame na to cely den a v sobotu je taky vetsina otevrena. A caxe jsou v sobotu az do 20:00... vsichni na srpen uz saty maji, tak se bojim, ze trochu nestiham, ale zas je vyhoda, ze nebudu mit cas si to rozmyslet a premyslet, jestli nevzit jine :-D
Odpovědět
kristy - jo, v Belle jsou ty saty neskutecne drahe. To uz bych si je za ty penize asi opravdu radeji koupila. Nevim no, kdyz na to nekdo ma, tak nereknu, prece jen je to jednou (vetsinou) za zivot, ale v kazdem salonu se daji najit krasne saty.
Odpovědět
Profilova fotka
zezi, neboj, máš čas:-) Kristý, no, v Belle jsou šílený ceny :-(
Odpovědět
jo a jeste dotaz, jak se do te caxy dostanu? Jede tam nejaky autobus?
Odpovědět
Profilova fotka
Bus do Vsiska určitě nějaký jede, ale my jsme jely s mamčou normálně 60 do Olympie a přešly pěšky přes kopec, je to hned pod kopcem, z Olympie je na Caxu vidět. No a nebo autem :-)
Odpovědět
super, takze neni to daleko? ja jsem prave uvazovala, ze bychom to taky tak udelali, navic se chci zajit podivat do Olympie i na boty, ale bala jsem se, aby to pak nebyl jeste kus cesty.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kozlik má album!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Už jsme koukala, hezký! zezi, je to kousek!
Odpovědět
kozlik uz ma album? jdu se kouknout :-)
Odpovědět
zezul: 29. srpna? teplý večer není problém! ;-)
Odpovědět
zezul: ještě v pasáži je nově salon Iris....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?