Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
AHoj holky, taky jsme to počítali a na hosta počítáme cca 1000 Kč, na kamarády, kt. přijdou jen na večerní raut to bude míň. Marki kde sis vlastně půjčuješ šaty?
Odpovědět
AHOJKY HOLKY,TAK FINIŠUJEME.Včera mi vybouchly nehty,ale pohotově jsem sehanala jiné....nová manikérka a já byla její první nevěsta,bála se,až se jí třásly ruce,ale hezký,jsem originál,díky bohu za mou vyřídilku,výslužky jsou nabaleny,viz album a počasíčko se vystříbří,nervy sice narůstají,ale uvidíme,,,,zítra jdu pro šatky,hlavní dort a zdobit hostinu.....uvidím,jestli sem ještě večer juknu,kdyby ne,TAK NÁM PROSÍM DRŽTE PĚSTI,AT JE KRÁSNĚ A MÁME ŠTĚSTÍ....... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Drzim pesti, napeceno mas krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozlikmazlik, budu na Vás moc moc myslet a držím pěstičky i na nohách,ať vše dopadne jak má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rosina, šaty mám od Caxy ze Vsiska:-) A Ty?
Odpovědět
kozlikumazliku! Opovaž se mít černé myšlenky! Všechno vyjde na jedničku, hosté budou spokojení a vy DVA budete nejšťastnější na světě!!!! Držím palce! Neboj, vše bude o.k.
Odpovědět
z Inspirace v Prioru, do Vsiska se mi uz nechtelo jezdit, pac jsem to musela vyresit nez odjedu na staz :-) jak to tam vypada, maji tam velky vyber, ze bych se tam pro klid duse jeste podivala, az prijedu? :-)
Odpovědět
Kozlik: Pesti drzim :-) Saticky pred premierou naaaadherne!
Odpovědět
Profilova fotka
rosina, mají to tam na 2 patra, dole jsou šaty pro nevěsty, nahoře pro ženichy aspolečenské. Myslím, že tam jezdit nemusíš, když už šaty máš :-)
Odpovědět
jooo, mam pekne, sice ne takove, jake jsem si predstavovala, ty meli v Ariane, ale byly hrozne usmudlane a tisickrat presivane, ale v Inspiraci mi sedely krasne a to je asi hlavni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z Ariany máme všechno, kromě šatů. Jako, že nám bude Hanka Dušková dělat tabuli, objednáváme přes ni zákusky a kytky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) celý den mi nešel net ]-( to byly pro mě muka ]-( kozlikmazlik - zítra na tebe budeme myslet :-) ať se vám ten den vydaří přesně podle vašich představ ;-) a je fine,že je teploučko,super počasíčko :-) tak slečno užij si poslední den svobody :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holčiny :-) tak teda dnes se to počasí nečekaně pokazilo,teda aspoň u nás,třeba je v Olmiku líp ;-) no snad jo :-) tak kozlikmazlik - už je to tady :-D :-D :-D :-D budeme na tebe myslet celý den,jak si to užíváte,.....
Odpovědět
Článek se načítá
Tak ve Švýcarsku dneska po dlouhé době svítí sluníčko! V Olo je jak?
Odpovědět
v olo rano preloi, foukal vitr a byla zima, proste hnus :-S ted uz neprsi, ale zbytek zustava :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás v Uničově už krásně svítí sluníčko :-D :-D :-D
Odpovědět
tady je porad zatazeno, hrozne fouka vitr. Pres poledne na chvili vysvitlo slunicko, ale nic moc. Tak snad bude mit kozlik i tak peknou svatbu, hezke fotky se daji udelat pri jakemkoliv pocasi, pokud zrovna opravdu nelije...
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás ani vítr nefouká,vše se zklidnilo :-) sestra už plánuje na zítra opíkání,prý má být krásně,tak jsme zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) :-) :-) teda dneska je fakt náááádherně ;-) už se těším až se tu ukáže kozlikmazlik a napíše jak to byl včera náááááádherný den a moc se těím i na fotečky :-) :-) :-) se nemůžu dočkat :-D :-D :-D
Odpovědět
ja taky, jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak celou sobotu jsme myslela na kozlíka, dopoledne jsem byla ve městě. Ráno lilo a zima, pak se po poledni udělalo líp, tak snad to kozlíkovi aspoň trošku vyšlo. Kozlíku, jsem zvědavá!
Odpovědět
ahoj holky, s tím počasím jsem to fakt moc neobjednala co? Teda já se fakt snažila, ale doba kdy se poručilo větru, děšti je fakt nadobro pryč :-D . Doufám, že i tak bude kozlikmazlik spokojená, vše se vydařilo! Už se těším na fotky.
Odpovědět
holky, je nutne sev nekterych salonech objednavat na zkouseni nebo muzu prijit kdy chci?
Odpovědět
Kdy chces!
Odpovědět
nejlepsi je to nekdy v tydnu dopoledne.
Odpovědět
Diky ;-) Ja jen ze jsem slysela, ze v nekterych salonech se objednava, aby tam nebylo moc nevest najednou, tak abych neprisla nevhod :-)
Odpovědět
Uz jdes zkouset, jo? :-)
Odpovědět
jo, zmena planu, bude to jeste letos :-)
Odpovědět
Aha :-)
Odpovědět
spis se bojim, aby uz nebylo pozde :-(
Odpovědět
No jestli mate misto na obrad a hospodu, tak to ostatni vzdycky sezenes.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?