Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsi rozhodnutá pro šaty nebo se ještě rozmýšlíš mezi vícema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přípravy v plném proudu :-) V pátek jdeme konečně objednat kytky a pak už s ebudu jen modlit, ať na nic nezapomenu!
Odpovědět
Profilova fotka
a barvu svatby si taky vybíráš nebo to neřešíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už se ti to taky krátí ;-) máš to za pár jako já,akorát já pojedu do porodnice :-D :-D :-D a ty k oltáři :-D :-D :-D
Odpovědět
many: jen když si představím jak by reagovaly babičky a tetičky kdyby viděly mimčo v černých dupačkách, to by je asi trefilo, ale za tu prču by mi to stálo hihi.....akorát já jako matka bych se nehodila ani na hnůj hahaha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many, jé, Ty jseš těhulka, krásný! barva svatby je zelená :-) Už se těším moc moc!
Odpovědět
markétko: píšu si 7.6. svítí sluníčko :-D a kolik by sis přála stupňů??? Zas aby nebyl moc velkej hic, že? :-D kurnik, doufám, že to vyjde i kozlikovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, tak cca 25, ju?! Dík :-D musí jí to vyjít, budeme choukat do mraků!
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova: Dík za tip i všem ostatním. A já nevím, jestli se ta otázka hodí, ale mohla by jsi mi řict, na kolik Vás to tam přibližně vyšlo? Jo a fakt nemáte někdo skušenosti s garnetem, třeba jak vaří nebo tak něco?
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka, nám bylo řečený, že je nejlepší počítat s 1000kč na osobu ( hostina, raut, pití)
Odpovědět
Profilova fotka
nás přišla hostina zase tak 500,- na osobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oběd,večeře,pití :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nejlepší to má ten,kdo si to může udělat sám - soukromě,třeba prásátko,bečka :-D tak ti ušetří nejvíc
Odpovědět
Profilova fotka
já jsme zfvědavá, kolik to bude stát. Nemyslím si, že 1000kč/os., ale raději budu počítat víc!
Odpovědět
Profilova fotka
nám to přímo v té restauraci řekli,že to vychází většinou na tu 500,- ;-) tak se taky můžete poptat,nám to řekli bez ptaní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nám taky řekli těch 1000 :-)
Odpovědět
rurunko, naše výše útraty nebude adekvátní, my měli totiž jen oběd s krátkým posezením cca do 18. a měli jsme jen 15 hostů, cena i s velkým spropitným byla 6.500 Kč......podle mě málo. Co ale bude stát celá hostina do noci s x lidma, to netuším. Donesli jsme si cukroví a ovoce, dekoraci na stoly, zbytek v jejich režii. Na oběd byla svíčková. místo dezertu svatební dort.
Odpovědět
***do 18. jsem myslela do 18 hodin.
Odpovědět
Hoja holky, tak se na vás jdu zase po dlouhé době podívat. Koukám, že řešíte penízky, tak přihodím i já. rurunko, my začali oběděm ve 12(knedlíčková a přírodní kuřecí s hranolkama), pak bylo posezení u kávy, večeře (guláš s knedlíkem) a večer kolem 22h byly obložený talíře + pití pro asi 25 lidí (neberu malý družičky) a celý nás to vyšlo na 13000Kč. Ale bylo to v jedné vesničce, takže... Je to strašně individuální a nikdy nemůžeš vědět, na kolik to přijde. Není ani tak drahý jídlo, ale pokud řekneš, pijte co chcete, tak nemůžeš vědět, co si kdo objedná ;-) Jinak držím moc pěstičky kozlikovi a všem v přípravách. Dlouho to trvá a pak to rychle uteče :-( Já bych se hned vdávala znovu, ale už by to nebylo ono :-) Many, jak se daří Ladíkovi, když mě chytnou hormony, tak koukám na konika do alb, tak tvoje sleduju. Máš krásný bříško ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) ahoj hamar - ty už jsi tu taky dlouho nebyla ;-) díky za pochvalu bříška :-) taky jednou takový budeš mít :-) Ladíkovi se daří dobře :-) už se nám to krátí :-) dnes to máme myslím za 50 :-D taky se mi to tam ukazuje jak nevěstám :-D ale brala bych to i dřív ;-) a co ty ;-) jak se daří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, já chci taky vidět Tvoje bříško!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markétko,mám tu na nějaké str.odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
154 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
many, kde?
Odpovědět
Profilova fotka
mrkla jsem ti do alba,ta zelená je fakt super ;-) i ten podvazek ;-) řekni kamarádkám,mně ho koupily a daly na zapíječce svobody :-) jinak i ty šperky zelený,ženichova košile,... jééééééééé vám to bude oběma slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to už máš tak za 58 že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám za 51 :-D :-D :-D :-D :-D jsem se před chvílí mrkla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
á teď jsem si četla,že ten podvazek už máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
many, tak jse Ti psala takovou dlouhou zprávičku a spadlo mi beremko, sakra! Podvazek mám darovaný od jedné kočky, co jsme si tady v bazárku od ní koupila pompadůrku a jeden ještě dostanu v salonu k šatům - oba jsou modrý! Bižu je nakonec bílá, páč ta zelená by se nehodila k šatům. Děkuji moc za pochvalu, snad budeme krásní! :-) co máš za 51? Termín?
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo :-D :-D :-D :-D jinak určo budete krááááááááásní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?