Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy teď jsem našla,že jsi přidávala fotečky z prvního výročí ;-) moc vám to sluší :-) :-) :-)
Odpovědět
kouknu na fotečky, Janulevrtule mela ted aktualizovany album na konikovi, ale jinak taky jsem ji nikde dlouho nevidela.
Odpovědět
jé many, to vypadáš skvěle!!!! Když to máš jen nahoře, tak až porodíš, tak to taky hned všechno dáš dolů, uvidíš, to je paráda. a moc se mi líbí ty dupačky AC/DC. To je jakt mazec, takovej malej metalák to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - jo,jo,rocker po nás :-D :-D :-D ještě mu musí tatin udělat s nápisem Iron Maiden :-D to koupil ty barvy na textil tak si vyhrál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mojí sestře udělal zase nápis Metallica,taky bude mít takový malýho metalistu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no Janču musím nějak pohledat na koníkovi ;-) pro dnešek už asi mizím úplně tak se měj pěkně :-) a ještě jednou krááááááááásné výročí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jeee, kristy to je hezke, ze tam meli vase fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jste tady některá, která se teprve vdávat bude?
Odpovědět
many, my si jednou budem muset udělat nějaký depešácký dupačky :-D 8-)
Odpovědět
marketa - jo, ja ;-)
Odpovědět
ja taky
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, teprv vdávat se nás bude hodně ;-) I já :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kristyna: Ještě jednou přeji vše nejlepší k výročí. V sobotu jsme šli s přítelem na procházku do parku a viděli jsme tam tu výstavu, tak nám to nedalo a šli jsme se tam mrknout. Byly tam i vaše pěkné fotečky - moc vám to na nich slušelo :-) marketas1: Taky se budu vdávat - už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak to mám už za pár, na 10:00 jdu dnes naposledy zkoušet šatičky se vším všudy, moooc se těším. Jen se nesmím dívat ven,to je hned po radosti a předpověd mě taky děsí. Přiznávám,z toho počasí mám fobii. jestli budejen pršet v náš den,budu nejspíš brečet:-( znáte to,jak poručit větru dešti,to může člověk celý rok plánovat a někdo nebo něco mu tu svatbu prostě zkazí. kstablova: nevíš,jesti je tento víkend něco ve skleníku? Musíme tam zavolat,v případě nečasu bychom se tam chtěli fotit,at s těch fotek něco je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je fajn, že je tady ještě spousta holek, co se teprve vdávat budou! kstablova, TAKY MOC GRATULUJU K VÝROČÍ! kolomaznik, přesně o tom, co Ty, jsme přemýšleli včera s miláčkem - kam se půjdeme fotit, když bude pršet? A tyky jsme přemýšleli nad skleníkem, nic jiného nás nenapadá. Holky, nemáte nějaký tip v době nečasu na focení? Asi by mě to hodně mrzelo, protože náš fotograf není z nejlevnějších a taky chceme mít krásný fotky, jako každej :-(. Pak ať je jak chce, to už je mi jedno, ale na obřad afocení ať je hezky! Koukám na net ana pátek je tam polojasno s přeháňkama, tak na Tebe, kolomazník, budu moc myslet a držet pěsti, ať Vám počasí vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak koukám, že sem chodí i spousta holčin po svatbě, tak bych se chtěla zeptat, jestli jste některá neměli obed a hostinu v garnetu? A nebo jestli by jste mi nedoporucili nebo nedali aspon nejakou inspiraci na to, kam zajít na obed a kde udelat hostinu. Diky všem za tipy. Můžete psát i do IP.
Odpovědět
TAK JSEM,TU ZASE,mám po skoroposlední zkoušce šatů a super,konečně jsem tedyb kromě účesu viděla celkový dojem,krása,maminka mi to dobře vymyslela, vše je dokonale sladěné a originální...už se těším,až budou na mě. ještě do nich už připravených musím hupnout ve čtvrtek,protože mi je zužují,byly mi naštěstí velké... :-D a kdyby bylo veku v sobotu,tak jako dnes ,byla bych přeštastná...a taky hlásili zataženo a déšt.. DOTAZ:máte někdo zkušenosti s balůonky plněnými heliem,spadnou přes noc? my jdem zdobit hostinu večer před a papat až po 14:00 druhý den :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) kozlikmazlik - já helium nesehnala :-( balonky jsme nafoukli a přivázali je na šňůrky :-D jinak jsme měli v plánu,že by si každý pak zaráz vypustil svůj do vdzuchu se vzkazem a tel.č. a třeba by se někdo ozval,bylo by tam napsáno něco o svatbě ;-) ale to se nekonalo bez helia to nešlo :-| bylo by to fine,vypustit kolem 40ti balónků do vzduchu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý i depešácký budou super :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, díky za gratulace ;-) KOZLIKMAZLIK: o ničem nevím, tak snad by to šlo. Na www stránkách mají ceník na focení ve skleníku.... co se týká těch míst focení v případě nečasu, já myslím, že i Ti fotografové jsou natolik zkušení, že by snad měli poradit, zvlášť když nestojí zrovna málo. Zkuste se poptat, určitě nefotí první svatbu, takže mají zkušenosti. aspoň teda doufám ;-) kozlikmazlik: prosím kde jste sehnali helium do balonků??? rurunka: já doporučuju Konvikt, teď jsme tam byli na výročí na obědě a prostě si je pořád nemůžu vynachválit. many: říkala jsem to manželovi o těch dupačkách, tak manžel prohlásil, že na ně nemusíme dělat žádný název, stačí to všechno přebarvit na černo :-D :-D
Odpovědět
rurunka: ještě k tomu Konviltu... zkus tam zajít a poptat se, provozní nám se svatbou vyšel ve všem stříc, domluva parádní, bylo všechno na čem jsme se domluvili a úplně bez problémů....
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka, nám radili Konvikt ( prej tam výborně vaří), Arigone ( to vyhrálo, protože se nám tam strašně moc líbilo), Podkovu, hotel Flora, a pak jsme na netu našla i hotel Hesperia a tam je při svatební hostině svatební noc zdarma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kozlikmazlik, s tím počasím je to blbý :-( Koukala jsme, že má být polojasno a d隡't, ale já věřím, že Ti to vyjde!!!!!!!!!!
Odpovědět
kozliku neboj, jak už jsem říkala, já ti to dobrý počasí objednala, tak neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova, tak já si u Tebe objednávám taky pěkný počasí, na 7.6., ju? Zapiš si to někam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty a mladé paní :-) holky určo vám bude svítit sluníčko v ten váš krásný den D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - to by bylo nejlehčí řešení,ale kdyby to šlo :-D jak by to mimi vypadalo v té černé ,že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj many!
Odpovědět
many: vypadalo by stylově :-D hihi
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko - jak jdou přípravy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?