Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dííííííííííky :-)
Odpovědět
:-) ahojky,,,zase zdravím...tak počasí se nám už trošku umoudřilo,jen,aby to ještě vydrželo do té příští soboty. a kdyby ne,máme deštníky speciál.-))) Poslední hrůzu už jsem taky zažehnala ,dnes jsem měla před zkoušku poslední zkoušky šatů.měla jsem je zamluvené od lonského září,tak jsem se trochu bála,abych do nich rozbředlá po zime vlezla........A jsou krásnéééééééééééé.Zkoušku s posledními úpravami mám příští úterý....začínám mít předsvatební nervičky :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) kozlikmazlik - neboj,teď se vyprší a příští týden ti bude krásně svítit sluníčko :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Reaguji na tu svatebni tabuli a vyzdobu. Vse nam pripravovala pani Duskova z Ariany a musim rict, ze jsme byli vsichni maximalne spokojeni. Ma cit a je vstricna i k pripominkam a zmenam. Zadny kyc, vse vcas nachystano a na cem se s ni domluvite, to i dodrzi. Meli jsme celkem 50 lidi na Pracharne v zelenkavou + kremovou barvu. Muzu jen vrele doporucit. A kdyz uz jsme u tech investici, tak ma i velice rozumne ceny za boty. V ramci Olomouce jsem nasla i 600,-Kc rozdil na totoznych botach. Potrebujete-li informace k restauracim, tak mi napiste. Obehli jsme toho spoustu a zatim si vse jeste pamatuji. Preji co nejmene starosti se zarizovanim vsem budoucim nevestam. :o)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky a mimíška v bříšku. Děkuji za tipy. Minulý víkend jsem byla v Brně a i když už mám šaty vybrané, nedalo mi to a nakoukla jsem do salónu paní Damborské. Paní byla moc ochotná, opravdová profesionálka - řekla na rovinu, jak mi to sluší a co je lepší, pomáhala s focením (říkala, jak si mám stoupnout, aby to vypadalo dobře...) No odcházela jsem nadšená! Ještě večer jsem se dívala na své vyvolené šatičky - pro jistotu. A holky řeknu Vám, kdybych neměla ty své, tak si určitě půjčím v Brně. Kozlikmazlik: Neboj se - počasí bude určitě krásné, sluníčko bude chtít vidět, jak vám to sluší ! Mimochodem máš vybrané nádherné šatičky a kadeřnici máš móc šikovnou - nemohla bys mi na ni poslat kontakt do IP? Děkuji. Many: Vy jste měli také nádherné datum :-) A kdy se vám má narodit mrňousek? Určitě se moc těšíš... Já děti miluju - jsou tak krásné, roztomilé.... Už se těším, až budu mamčou - ale to nebude dřív jak za 2 roky. Zatím si to vynahrazuju se svým malým bratrancem (2 roky) a občas jsem ráda, že ho můžu vrátit zpátky mamce. Nezdá se to, ale je to zápřah :-) Tak odpočívej - zatím ještě můžeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj paluska - tak to máš super zážitky z Brna :-) jinak Ladík se má narodit koncem května ;-) no doufám,že to bude už třeba v půlce a nééééééééé že budu přenášet do června,to by mě kleplo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukla jsem ti do alba příprav a úplně jsem dostala chuť na ty dorty :-D nezapomeň si kousek schovat na první výročí ;-) já už se těším až ho v červenci vytáhnu z mražáku :-) pořádně jsem ho zabalila do hromady alobalů aby nenačuchl náhodou ;-) a už se na něj fakt těším :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááá Kristýnka už bude slavit první výročí ;-) ;-) ;-) ;-) taky se tu pár dní už neukázala ;-)
Odpovědět
ahoj many, jojo, budu slavit. ted mam od vcerejska na noze ortézu, pejsek mi včera na procházce v plné rychlosti napálil do kolene. No super. Ale na véču asi zajedem, protože pak už to pnepůjde, stejně počítám s tím, že mi nakonec dají sádru :-D ANvic mi ze skleníku přišla pozvánka, že tam zrovna ted o víkendu dělají nějakou svatební výstavu, tak tam asi budem na nějaké fotce zvěčnění, byla by škoda přijít o to, tu návštěvu skleníku na výročí si plánujem už dost dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy - teda to je zlej pejsek ;-) :-) jinak ať se vám ta oslava prvního výročí krásně vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many: Dort určitě schovám :-) Jen ještě nevím, který mám objednat - líbí se mi všechny... Doufám, že ten který nakonec vybereme, bude nejen dobře vypadat, ale i dobře chutnat. Už se moc těším, i když si ještě musím počkat... Ahoj Kristy, přeji ti krásné první výročí! Moc vám to na svatbě slušelo (krásné šaty, kytička...). A taky ti přeju hodně zdravíčka - ať se koleno co nejdříve uzdraví...
Odpovědět
Holky máte zkušenost s Olomouckýma cukrárnama nebo kdo vám pekl dort? Nechtěla bych takový ten tučný krémový, který pak nikomu nechutná :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) přejeme pěkný víkend :-) rosi - mně mamka objednávala dort u nás v Uničově,ale dovážel se z Brna,ale to byl teda dort,v životě jsem nic tak dobrýho nejedla,byl tak prokládanej jak roláda z bebeoplatků jestli jsi ji někdy měla,no bomba ;-)
Odpovědět
paluska. díky,kontakt pošlu ráda,ale až po svatbě,až uvidím výsledek:-))jinak doufám,že ta předpověd na příští týden je mylná..... :-( aby se splnilo to sluníčko...
Odpovědět
kozlik - uvidis, ze vam bude svitit slunicko ;-) Dneska je taky krasne. A vcera jsme videli nejakou nevestu u radnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak ;-) příští týden bude taky tak krásně a určo i tepleji ;-)
Odpovědět
Many: Jéé to muselo být mňam!
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - jo,jo ;-) však třeba v Olmiku narazíš někde na takový dorty ;-) počkej až se tu ukážou holky,třeba ti poradí ;-)
Odpovědět
Kozlik: Na focení je ale pěkné i když je trošku pošmourno! Myslím, že nemá být zima, a když je trošku pod mrakem, tak ty fotky vypadají mnohem líp. Brácha se fotil při plným sluníčku a často jsou na fotkách různé stíny, což není nic moc!
Odpovědět
rosi: ;-) taky pravda, včera jsme to byli před radnicí okouknout,bylo nádherně,ale na slunku se moc fotit nedalo a stihli jsme si i naposledy vyrazit společně z kopýtka za svobodna,to byl tah u Drápala s medvědím steakem :-D :-D až do půl 1:00.
Odpovědět
Kozlik: wow!!! Ten staek je super, už se taky těším na olomoucké hospody, tady ve Švýc. si moc neužiju, jedno malý hnusný pivo stojí cca 80 Kč, což je svinstvo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
rosi tak to je páka ;-) to musí teda chutnat za ty prachy ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak dnes máme s manželem první výročí. Naštěstí i přes tu ortézu a manželovu páteční žaludeční virózu jsme navštívili skleník a zrovna tam byla ta výstavka se svatebními inspiracemi,i s našimi pár fotkami, tak to bylo moc hezký! Potom jsem byli na obědě v Konviktu, takže super. Zapomněla jsem o víkendu vytáhnout zmrazenej dort, takž jsem ho vyndala až včera odpoledne a tak ho zrovna tady v práci snídám, a mažel zrovna asi dort snídá taky :-). Je neuvěřitelné, jak ten rok utekl!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy :-) jééééééé tak jste si to užili a to muselo být krásný,když jste se tam na fotečkách viděli :-D a obídek dobrý :-) a dneska dortíček :-) taky už se na něj těším :-D :-D :-D :-D tak krásný první výročí :-) a ať jich je ještě aspoň tak 60 :-) nebo i více ;-)
Odpovědět
many dekuju, vsak neboj, ani se nenadejes a bude tu cervenec a taky budete savit prvni vyroci :-) A co malej, jak se mu dari???
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy to jo to utíká jako voda :-) to už bude s náma slavit Ladík :-D akorát dort neochutná,no možná trochu v mlíku :-D :-D :-D jinak mu se daří doufám dobře,teď naposledy podle odhadů vážil 1520g :-) macíček :-D a já už mám 16kg navíc ;-) no nožičky mám furt hubený,všechno to mám nahoře :-D už se to krátí a hrozně se těšíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem dlouho nenarazila na Janulivrtuli :-D :-D :-D ani na koníkovi,tak ani nevím jak té se daří :-) no určo dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tu dlouho nebyla ani Monča,že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
fotečka jak rosteme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?