Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
No fakt, navíc to jejich chování bylo horší, než v sekáči :-D Třeba jsem jen měla pech, zas je nechcu moc drbat ;-) Jak je jinak v Olmiku?? Tady nesněžily závěje, že nevylejzám ven :-p
Odpovědět
tady je zatazeno, ven se mi vubec nechce :-S A co delas ve Svycarsku? pracujes? Studujes?
Odpovědět
Pišu diplomku :-) Chodím i trochu do školy, ale teď jou prázdniny celý týden :-)
Odpovědět
tak to te obdivuju, ja bych v zahranici studovat nemohla - zadny jazyk neumim poradne a nechtela bych byt dlouho pryc (dlouho = semestr :-D )
Odpovědět
Je to pohoda :-) Přítel sem za mnou často jezdí a máme skype :-) Jinak jazyk se tu hodlám pořádně naučit a mám tak vysoké stipendium, že mi to pokryje všechny náklady a ještě si i něco přivezu, co pak vrazíme do svatby, takže pohoda jazz :-) Už se těším, až doklepu školu, je to sice zábava, ale vocaď pocaď :-D Tady mám aspoň čas se učit na státnice, doma by mě furt rušil ten můj milovanej ;-)
Odpovědět
tak to mas super :-) Kamaradka byla na stipendium v Portugalsku a utratila ani ne tretinu toho co dostala :-D
Odpovědět
Ahoj holky,nemáte některá zkušenost se salonem Bami v Ol....kadeřnictví? Díky.Jana
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) :-) :-) :-) :-) jak se daří ;-) nevěsty - co přípravy ;-) jak pokračují ;-) někdo to má už za pár,že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
many: Ahojky. Já mám svatby plnou hlavu,ale mám ji až za rok :-( Klidně bych i dřív,ale finančně by jsme to asi nedali dohromady. A můj nastávající je úplně v klidu.
Odpovědět
Přípravy zatím utichly :-) Mám šaty, faráře, kostel, hospodu, ženicha, domluvenou kadeřnici, svědkyni, švagrová mi už pár let pěstuje myrtu, pak mám plné album ptákovin a v hlavě pár představ a to zatím musí stačit :-) A nechce se mi psát diplomka, ale jestli ju nenapíšu, tak se nevdám :-N Takže jdu na to :-D
Odpovědět
Jo, můj partnerek udělal seznam nahrávek pro dýdžeje, vybírá si svědka, nechce si koupit nový oblek a taky dopisuje diplomlu, kterou mu já musím korekturovat, pač mám druhým oborem bohemistiku, která se mi teď hodí leda tak na to korekturování diplomek :-) many: Co děláš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ruru - to uteče a zatím budeš mít hodně času ji naplánovat ;-) neboj se ani nenadějem a budou prázdniny,vánoce a tvoje svatba tu bude coby dup ;-) to rychle všechno utíká :-D já bych ani neřekla a za chvíli budu rok vdaná,to letí :-D :-D :-D rosi - jéééééé tak u vás to jede ;-) no já se flákám na neschopence a za 14 dni už půjdu doufám na mateřskou dovolenou :-D :-D :-D a koncem května už budu chovat :-D :-D :-D :-D se taky moooooooooooooc těšíme :-D :-D :-D :-D takže jak vloni probíhali přípravy na svatbu tak letos na synáčka :-D :-D :-D furt ty prachy jenom letí :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím slečny, mladé paní i nastávající maminky. Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte kontakt na nějakou šikovnou kadeřnici a kosmetičku z Olomouce. Moc děkuji za rady. Můžete psát i do IP.
Odpovědět
jeee, rosi, ja mam taky bohemistiku. A co teda presne studujes?
Odpovědět
Many: Jééé mimčo, to se máš :-D Kde chceš rodit? Muj bracha rodi ve Šternberku(jako je porodnik). Zezul: Filda UPOL, cestina, nemcina, franina. Ty si tam taky???
Odpovědět
joooo jsem. Nebo spis: jsem :-( cestina filozofie ;-) Jaktoze mas tri obory? to mas jeden dvouobor a jedno jednooborove? jak to zvladas? ja nestiham ani to co mam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááá další nevěsta :-) paluska :-) pěkný datum svatby ;-) ;-) ;-) ;-) rosi - ve Šternberku,mám to blíž ;-) tak třeba mě bude pomáhát tlačit :-D je hodnej ;-) nebude na mě zlej :-D ;-)
Odpovědět
Jooo hodnej je ;-) Hlavně tam jsou ale hodný sestřičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Many: děkuji. To datum nám padlo hned do oka - chtěli jsme se brát někdy o prázdninách (kvůli sluníčku) a hlavně to mělo být v sobotu, no a když jsme procházeli kalendář, tak tohle se nám líbilo ze všech nejvíc. Později při výběru šatů jsem zjistila, že je po 08.08.08 druhé nejoblíbenější :-).
Odpovědět
Profilova fotka
rosi -tak to je dobře :-) ať tam jsou hlavně do května,ne že utečou :-) paluska - jo jo,protože tam jsou samý 2 a 8 ;-) proto já chtěla 27.7.2007 že byly taky 2 a 7 :-D :-D :-D :-D a to bylo taky druhé nejoblíbenější po 7.7.2007 :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, nemáte někdo zkušenost, kolik si účtují salony za nachystání svatební tabule? Uvažuji o Arianě, ale šaty od ní nemám. Předem díky za info. Ivana
Odpovědět
palus: no já zas a optě doporučuju ty ze salonu Ariana, s jinými nemám zkušenost bleshka: netuším, těchto služeb jsem tam nevyužila, ale sunflower2 ano, kdyžtak jí napiš do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) konečně pátek,že :-) áááááááá rosina změnila fotečku :-) jsem prvně koukala,že je tu další nová a pak jsem si všimla,že je to rosi :-D
Odpovědět
jojo zmenila tamta byla trochu divna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
/www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=886101&vReferer=%2Fphotos%2Fmany
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééé já jsem omylem vložila fotečku sem :-N no neva,to je ta těhu demence :-D :-D :-D ahoj rosi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) pěkný víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky.. Bleshka já si nechala dělat svatební tabuli od paní Duškové z Ariany, udělala to moc hezky a stálo nás to pro 30 lidí cca 4.000 nebo 4.500,- Kč, už nevím přesně. Je to sice trošku dražší, ale vypadalo to opravdu efektně.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné pondělní ráno :-)
Odpovědět
krasne pondelni rano i tobe a prckovi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?