Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruru - ty tam máš taky plno nádherných ;-) no je jich moc na výběr :-) jsou krásné všechny :-)
Odpovědět
Jojo, jsou ale nakonec budu mít ty druhé bílé, protože ty černé prostě tak dobře nesedí, trošku se krabatí v pase a musela bych pořád trochu popotahovat nahoru... chci ale ukecat ten salon, aby mi ty bile saty posili temi cernymi perlickami, to by bylo bájo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - jo i ty bílý jsou nádherný ;-) myslíš,že by to naně našili ;-) to nevím :-|
Odpovědět
Ufidime :-) oni jsou tam hrozne vstricni a usojou ti v podstate, co si vymyslis, kamaradce tam usili cele saty presne podle jejiho navrhu, ale ty bily jsou taky super :-) Hlavne cena s veskerymi doplnky bude kol 5OOO, coz je super.
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak to jo,tam šijou,tak to ti určo udělají ;-) a cena je taky super :-)
Odpovědět
rosi - a ty saty pak budou tvoje nebo zustanou tomu salonu? 5000 je dobra cena za usiti ;-) Kde to delaji?
Odpovědět
Oni to ušijí, ale zůstane to v tom salónu x-) Pro další nevěsty :-) Ale nevím, jestli jsou ty černé korálky pro mě to pravé, prý to není moc svatební, tak nevím nevím ;-)
Odpovědět
pro me ty cerne doplnky taky nejsou moc svatebni a osobne bych je nechtela, ale uz tu byly svatebni alba, kde je holky mely a moc jim to sluselo ;-)
Odpovědět
A co Ty - kde tu svatbu chcete mít? ;-)
Odpovědět
na Bouzove ;-) Zrovna ted ve svatebnich albech pribyla jedna svatba z Bouzova :-)
Odpovědět
aha! To se jdu hnedle kouknout :-) My to budem mít buď v kostele na Kopečku nebo v tom naproti muzea
Odpovědět
Bouzov je nááádhera. Už jste ho zamlouvali? Slyšela jsem, že to chce hodně dopředu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo, chce to hodne dopredu. Nam vsichni rikali ze rok a pul je idealni, tak uz jsem tam volala, a pani rikala, ze si nas napise jen pokud chceme nejake "kouzelne" datum (neco jako bylo 7.7.2007), jinak mam pry volat nekdy v kvetnu (chceme to pristi rok v srpnu).
Odpovědět
Ahaaa, my bychom uz meli zacit resit hospodu, pac budem mit az 100 lidi, ale nevim nevim kde zatim :-S
Odpovědět
100 lidi? tyyyyjo, to je dost. Tak to me v Olomouci teda nic nenapada.
Odpovědět
Myslím, že všichni nepřijdou, ale máme rozvětvené rodiny (cca 50 lidí) a hodně našich přátel je spárovaných a mají děti a bez partnera je zvát nechceme :-)
Odpovědět
My taky budeme zvat i partnery, ale nejak si nedovedu predstavit, ze by nas bylo 100. Fakt me nenapada kde udelat hostinu pro tolik lidi, ale jeste tady nebydlim tak dlouho, abych znala vsechno, treba ti tady holky poradi ;-)
Odpovědět
Jojo, mame nekolik tipu :-) Pritel s nasima to oběhá a zjistí, co a jak :-) 100 lidi neni zas takova hruza, uz jsem byla na hodne takovych svatbach a dalo se to :-) Moje svagrova mela jen z rodiny na svatbe 60 osob :-)
Odpovědět
my moc nejsme na takove oslavy a svatba neni vyjimkou ;-)
Odpovědět
Týýýýjo tak to ja nevím, jestli na to jsme nebo ne :-N Prostě jsme to sepsali a bylo toho jedno sto :-D , stačí abychom měli oba 10 kamarádů a i s partnery to je hned stovka ani nevíš jak :-)
Odpovědět
A jak dlouho žijes v Olmiku a jak se ti tu líbí? Já to tam miluju, žila jsem tam od narození x-)
Odpovědět
V srpnu to budou 3 roky, prestehovala jsem se sem za pritelem. Ale ten tady bydli jen o rok dyl ;-) Libi se mi tady moc, ale obcas zjistuju, ze tady toho za ty 3 roky moc neznam - treba jako ted, nenapada me zadna vetsi restaurace.... Ale casem to bude lepsi :-)
Odpovědět
rosina: me se ty saty s cernym zdobenim zadaji paradni.....navic nevadi, ze se Ti nezdaji svatebni. V minulosti byly svatebni saty cerne barvy, to az postupem doby preslo v bilou, tak co. Kdyby muj muz nebyl tak konzervativni, zvolila bych uplne cerne saty s bilym zdobenim ;-) jaky mam v albu 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Já myslím, že šaty by jsme si meli vybryt takové jaké se líbí nám a hlavne jak nám sedí. Že se to ostatním může zdát divný... no a co. Je to naše svatba a my máme být ty princezny. A aspoň budeš v něčem odlišná od ostatních nevěst. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak tak,každá si vybere takový jaký se jí líbí ;-) já třeba viděla i úplně rudé a říkala jsem,že to by bylo jak krvavá nevěsta,ale některé se líbí zase ty no ;-) a ty bílý šaty s černým jsou fakt super :-D :-D :-D :-D :-D no stejně všechny šaty jsou krásný až na nějaké výjímky a těch je určo málo :-D
Odpovědět
přesně tak ;-)
Odpovědět
Jojo, ty s černým zdobením jsou krásný, pak jsem se ale kriticky koukala na fotky a prostě tak skvěle nesedly a musely by se hodně zkrátit. Ty bílý, co mám v albu, tak hned jak jsem je zkusila, seděly jako ulitý, ten střih je prostě bezvadnej. Jinak mě hrozně překvapilo, kolik šatů je tak těžkých, že se v nich skoro nedá hejbat a pak taky nesnáším, když je na zádech ten gumovej popruh, to měly skoro všechny šaty v Arianě!
Odpovědět
Taky si myslím, že většina šatů je moc pěkných, akorát je třeba to v salonu pořádně okouknout, aby nebyly moc jetý! Třeba v Popelce jsem si připadala trochu jak v sekáči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
rosi: tak stejný dojem jsem měla taky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?