Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé u nás už zase krásně sněží :-D :-D :-D :-D no to je nářez,kluci se budou na velikonoce ožralí koulovat :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak kozlík - máš super přezdívku ;-) tak říkáme mýmu manžílkovi ;-) a mně říkají Kozlice :-D :-D :-D
Odpovědět
Klozlik: Kdepak Te tak krasne ucesali??
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - jakto že nemáš ještě albumek ;-) chtěla jsem na tebe mrknout a ty nic ;-)
Odpovědět
planuji zaridit :-) ale saty se tam bojim dat, aby to nevycmuchal pritel :-) totiz on je problem ze saty muzu sice dat ruzne, jenze jsem je zkousela s jednim super zavojem, ktery urcite chcu a to taky nesmi pritel videt :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
aha ;-) tak to jo,to by bylo blbý ;-) to musí být překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já přítelovi svoje vysněny šatičky ukazala, protoze je stejne asi mít nebudu :-( . Vysli by moooc draho. No ale to skoro vsechny co mám v albu. Vetšina jich je od Maggie Sottero.
Odpovědět
rurunka: A už jsi obíhala salony? Já měla taky ůplně jinou představu o šatech, pak jsem oběhla salóny a realisticky to přehodnotila :-) Nakonec mám ale krásné šaty za velmi dobrou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosina: Ještě ne, mám na to ještě dost času a taky se na to pak budu muset podivat realisticky, jenže oni jsou fakt nádherny... Ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) rurunka - je lepší to překvápko ;-) on pak z toho bude hotovej,jak ti to bude slušet ;-) já měla taky od Maggie Sottero ;-) stály mě 6 000,- ale teda ženich čučel ;-) no i tak bude koukat,ale dobrý je,že neměl představu jak mi to bude slušet a pak hleděl jak jojin :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já salony neobíhala,protože jsem měla strach,že se pak budu rozhodovat mezi více šaty a všechny jsou krásné :-D tak jsem zkusila jedny co se mi líbili a řekla jsem ty beru :-) a bylo vybráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezačátku jsem chtěla teda modrý a nemohla jsem je sehnat,ale byla jsem ráda jaký mám a slunečnice se k tomu hrozně hodily :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
many: A kde si je za ty peníze prosim te sehnala? No já mu jich nakonec ukazala vic, tak jsem rekla, ze se stejne budu jeste rozmyslet. No má na výběr, ukazala jsem mu asi tak 15 ruznych saticek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka v Litovli - www.vasden.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, o tom salonu uz jsem slysela. No asi tam nekdy vyrazim na vylet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a v Olmiku je pujčují zakolik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim,ze je tu nikdo ani nepujcuje. Ja tu bydlim kratce a co jsem koukala na netu, tak je tu nikdo nemá. A kdyz jsem se ptala holek tady, tak taky rikali, ze nevi, jen v Litovli....
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak to jo ;-) no v Praze prý stojí pujčení 9000,- nebo 10 000,- bych kecala,no třeba už budou v Litovli teď levnější jak v loni,uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi se tam pak fakt zajedu podivat. Zatim mam ještě čas, ale ty šaty mě opravdu okouzlily.
Odpovědět
Profilova fotka
mají tam pěkný šatečky,nebo teda aspoň měli ;-) no však na netu je máš ;-) jéééééééé já bych si to zase zopákla :-D samozřejmě s tím samým chlapem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v loni v tuto dobu jsem se těšila na svatbu a teď už se těším na chlapečka :-D :-D :-D je to fakt nááááářez :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky plánuju, že tak rok po svatbě bych chtěla mimco, takze to vychází za dva roky, vdávat se budu az příští rok v dubnu, ale kdyz vidím letos to počasko, tak nevím, jestli to jeste nemáme přehodnotit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
třeba bude příští rok vedro ;-) nech si takový datum jaký chceš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vedro být nemusi,ale aspon at mi nedrkotaj zuby a nemusime se schovávat pod dnestniky :-) Mácet saty v kaluzich by se mi nechtelo. :-(
Odpovědět
holky, ted uz to hnusny pocasi prilezlo i do Svycarska, rano jsem se probudila a je vsude bilo, fuci jako na sibiri - no idelani den na to zalezt do teplicka a cist knizky k diplomce ]-( Ne nadarmo se rika "brezen za kamna vlezem". Jinak many - moc gratuluju k miminku, je to krásná věc :-)))
Odpovědět
Many: Pááááni tys ale byla překrásná nevěsta!!!
Odpovědět
Zdravím.holky ... many: můj mi říká uzlíkmazlík ,jenže to už tady někdo měl,tak jsme to změnily,jen pro ted:-))) Rosina. :S účesem jsem byla taky spokojená,a to jsem byla u kadeřnice na česání po druhé v životě....našla jsem ji náhodně,šla jsem městem a opsala z tabule číslo:-)))Snad se povede i ve svatební den, mámn hodně dlohé vlasy a je jich moc,tak se bojím,aby vydržel.... a vydíte to počasí ;-( Jestli se to do 20 dnů nezmění,tak si to půjdu hodit a ne se vdávat.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - děkuju moc i za gratulaci k miminku ;-) však ty budeš taky krááááááááááásná :-) :-) :-) :-) už se těším na vaše fotečky :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozlikmazlik - neboj,určitě bude už krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - ty šatečky v tvém albíčku příprav ty s tím černým jsou nádherný ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?