Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
kstablova díky už jsem tam koukala, dodávají do kavárny v prostějově tak ho tam zajdeme ochutnat.díky za radu.
Odpovědět
maxali já tam byla, sedla jsem si ke katalogu a ukazovala šaty co bych si chtěla vyzkoušet a víc jak polovinu tam neměli, prý si mám napsat které šaty chci a oni mi je na jeden den stáhnou ze všech salonu co mají to mě dost zklamalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, manžel se ještě dorazil, když byl v úterý na chatě tchánům kácet strom, takže trsání už dlouho nehrozí :-D V sobotu jedem zase na chatu, takže po víkendu asi nakoupím tunu gastumgelu a budu mu to míchat i do čaje :-D
Odpovědět
maxali: já se vdávala loni v dubnu a to ještě Bella nebyla otevřená, takže nevím. ANi nevím o nikom, kdo má odtud šaty.... vevisek: jojo, to je rpavda, že mají nějako provozovnu v Prostějově. Taky nám nabízeli, že bychom si to mohli vyzvednout tam, že jsme nemuseli jezdit na Plumlov, ale my to potřebovali už brzo ráno, tak jsme jeli až do Krumsína nakonec. Leni: :-D tyjo Leni, není to náhodou jenom pro vnější použití? Aby sis ho neotrávila :-). My se v sobotu taky nepostavíme, jdem zase na bowling v pátek večer, tak budu na cvičáku v sobotu jak mátoha s bolavou jednou rukou, jednou nohou a zadkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy,on už je po mých kulinářských specialitách otrlej, myslím, že pokud jsem ho dosud neotrávila svým vařením, tak by zvládl i ten Fastumgel :-D A koukám, že po bowlasu jsou všechny holky na tom stejně :-D Maxali, bellu taky moc neznám, ale slyšela jsem jenom, že je tam nepříjemná obsluha. Ale za výlohou mají fakt krásný šaty..
Odpovědět
Ahoj holky! Tak jsme včera byli objednat cukroví. Docela mě to překvapilo, jak je to drahý ]-( Dort - 5kg, cukroví 3kg a 15 výslužek po půl kg, celkem za 7000!!! :-S Podle mě je to moc. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) vevisek - díky,chystáme se tam na dovču příští rok,to bude mít malej rok,to už bude lepší :-) ale letos se tam zajedeme určo podívat aspoň na chvíli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
robin - týýý jo,to je páka :-) ale já nemám přehled co kolik stojí ;-) my měli svatbu v těch vedrech,takže cukroví jsme nechtěli,měli jsme jen svatební dort a dort od babičky,jinak svatební koláčky,............
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
zdravím po víkendu! Jak jste se měly???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak se přidávám k Vám. Plánuji svatbu na příští rok o velikonocích, teda tu sobotu před. Je to 11.4.2009, akorat budem totiž s miláčkem 5 let spolu,tak to chceme oslavit svatbou,ale moje mamka ma docela výhrady k mistu a k tomu,ze si chi svatbu zaridit sama. Bydlim v Olmu jen krátce,tak budu rada, kdyz se tu najde treba i kamoska nekdy na kafco...
Odpovědět
ahoj ruru ;-) A kde to chcete, ze ma mamka vyhrady?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj zezulicko :-) My to chcem tady v Olmu,ale ja nejsem od sud,jsem od Havlíčkova Brodu. Tak si mamka myslele,že to bude tam,my tu mame totiz jen pronajem 2+1 a přítelovi rodiče jsou z Lipníka. Tak si myslí že je to jejich iniciativa.Ale je to z moji hlavy. Nechci mít svatbu na vesnici. A navic z moji rodiny je jen 5 lidí,z přítelovy tak 15.
Odpovědět
aha, ja myslela ze se ji treba nelibi restaurace nebo tak neco. No, tak to je jasne ze min lidi musi dojet za vice lidmi ;-) Neboj, to zvladnete. To u nas je to tak, ze moje rodina je z Opavy, pritelova z Roznova pod radhostem, ja s pritelem bydlime v Olomouci a svatbu chceme na Bouzove :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jeste vybrany nemame... Ale uz se taky zacnem poohlizet. Mamka si totiz myslela,ze svatbu bude zarizovat sama a je trochu nastvana,ze si to chcem udelat po svem. A jak to vlastne je,kdyz mas svatbu mimo okres trvalého bydliště. Ja tady koukala,že se nejak plati 600. A plati se pak jeste neco?
Odpovědět
No ja nekdy nechapu, proc si rodice mysli, ze to budou zarizovat oni :-D Chapu, ze jim to jejich rodice zarizovali, nebo hlavne platili, ale doba pokrocila :-) Jak je to s tim placenim mimo okres netusim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, mamka si myslí, že bude vše po jejím, ale já mam sve predstavi a bude to preci NAS den :-N Penize mi taky slíbila, ty neodmitnu, bych byla hloupá :-D Ale svatbu chci mit podle sebe.
Odpovědět
Ahoj ruru, no my si svatbu taky zařizovali celou po svém, své mamce jsem jen vyhověla co se týká cukroví. původně to mělo být bez cukroví a bez výslužek, protože jsme se rozhodli pro malou svatbu, ne svatbu s celýma rodinama, ale mamka si moc přála, aby dostali aspoň výslužky, když na svatbu nejsou zvaní, tak teda jo. No a tchýni jsme oznámili svatbu, až bylo vše nachystané. Možná je lepší jim to neříkat hned, ale až máte to důležité zařízené, aby už prostě nebyl prostor k nějakým diskusím ;-) .Na otázky třeba jak to bude a co cukroví a co hosté, co hostina, kde bude obřad jsme odpovídali "to je překvapení, nechte se překvapit" a nakonec byli všichni pozvaní spokojení a čučeli na to, jak jsme si to vymysleli i na jakém místě jsme si domluvili obřad.
Odpovědět
Kristy a proc jste si vybrali ten sklenik? napada me akorat, ze jste se tam treba poznali nebo tak neco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nevíte tu nekdo,kdyz budu mít svatbu jinde než mám trvalý pobyt, co vše se platí? Ja tu četla že je 600 Kč příplatek. A mužete mi někdo napsat,jestli se jinak něco na úřadě platí. Ať jsem připravena na vse, preci jen si myslím,že ten rok uteče. Jinak diky všem za rady a podporu.
Odpovědět
protože jsme chtěli netradiční místo, kde nejsou svatby jedna za druhou jako na běžícím páse a na co jen tak nezapomeneme ani my a ani naši hosté v té záplavě svateb... ;-)
Odpovědět
ruru, tak to nevím, jiný okres jsem osobně neřešila. zezul: jo a taky jsem do skleníku často chodili na rande :-)
Odpovědět
jo a dokonce už mají na stránkách flory a sbírkových skleníků letos uvedeno, že je zde možno přichystat svatební obřad :-) a dokonce se mluvilo i o tom, že by si na Flora sama vystavěla nějakou "kapli" ke svatebním obřadům.....no jsme jim vnukli asi nápad.... :-D
Odpovědět
verim, ze na to nikdo nezapomene ;-)
Odpovědět
jeee, tak to je super, zavedli jste nove obradni misto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak koukám, že s maminkama je to věčné téma :-) Ta moje byla taky zklamaná a chvílema i uražená, že to celý nebude dirigovat a nebude stěžejní osoba, která to celý povede.. Dokonce jsem několikrát slyšela řeči typu: "tak když to nebude, jak chci já, tak na tu svatbu ani nemusím chodit" Tak jsem jí s ledovým klidem oznámila, ať teda nechodí (samozřejmě jsem to nemyslela vážně, ale myslím, že ani ona ne) a ona nakonec pochopila, že tohle citový vydírání nemá smysl a nechala toho ;-) Tak držím palce, ať to u vás maminky taky pochopí ;-) Jinak já jsem se konečně dokopala k tomu začít řešit tu naši slavnou kuchyň a skočila jsem do Jensenu, ať mi udělají návrh. Tak teď na něj čekám.. Ale to je spíš téma na modrou střechu..
Odpovědět
Sun - u nas jsem zase slysela hlasku "kdyz ti nekdo prispeje, tak bys mela brat ohled na to, jak to chce on"... Fakt nechapu, proc si lidi mysli, ze prispeni na svatbu = moznost do ni kecat... Jinak na kuchyn jsme se taky byli podivat v Jensenu, ale ve srovnani s ostatnima tam byly dost drahe ;-) Nakonec mame kuchyn stejnou, ale o polovinu levnejsi ;-)
Odpovědět
Leni, já myslím, že to neva, stejně tady korzujem mezi strechou a beremese sem a tam :-). Na strese se zase v nasem tematu resi miminka :-D . Leni tak to jsem na kuchyn zvedava, kdyz to pujde,hod do alba navrh prosiim :-) Jak dlouho jim to portva??
Odpovědět
zezul: jeden z duvodu, proc jsme si to platili sami a predem rekli, ze pokud chteji prispet, neodmitnem, ale neznamena to, ze se ujmou rezie. Pochopili vsichni nastesti.
Odpovědět
vyhlasime totez, protoze jinak to asi nepujde. Ale stejne pocitame s tim, ze si to zaplatime vsechno sami :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?