Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak po týdnu Vás zase zdravím, tak jsem přece jen potřebovala ještě na týden zalehnout. No nedostatek hořčíku to nebyl, toho já mám málo furt, takže berz už několik let denně běžně hořčík a krevní obraz byl dobrej, ale prý tam byl bakteriální zánět nebo co. No uvidíme. Ovšem moje obvoďačka se zase předvedla, takže mi opět v olomoucké FN Nemocnici byla doporučena urychlená změna praktichého doktora. Tak ve středu mám jednu dohozenou od švagra, tak uvidíme :-D
Odpovědět
kstablova - a kam chodis? ja jen jestli ji taky nemam zmenit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no já chodím k jedné, která ordinuje ve Vile Zdraví na Domovině....chodili jsme tam celá rodina, já jsem ji celých 5 let neptřebovala, takže zatímco se všichni postupně přehlásili jinak, tak já odolávala. No teď už na to ani já nemám nervy, ani si nehodlám huntovat zdraví.... člověk ji jednou za pět let potřebuje a dopadne hůř, než kdyby k ní nešel vůbec...
Odpovědět
Tak to ti nezavidim. Ja mam taky jednu protivnou, ale byla jedina ktera me po prestehovani do Olomouce vzala, vsichni uz pry maji plno :-S
Odpovědět
No to je problem, vsichni maji plno :-( . Ja ji mam prave od svagra protekcne, byla to jeho spoluzacka za medicine....jinak bych fakt nevedela kam se podit 8-) :-(
Odpovědět
Ja doufam, ze ji hodne dlouho potrebovat nebudu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tak krásně u nás svítilo sluničko a už se pěkně zatahuje,asi bude pršet ]-( jinak věcičky pro malýho mám konečně vyžehlený,to byla síla,to se pěkně blbě žehlí takový malý věcičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tady je nějak mrtvo ;-)
Odpovědět
many je hodně práce ]-( . Ach jo. nejraději bych fičela domů, když je tak krásně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - to ti věřím :-) teda ale dnes je u nás zatím zataženo,tak snad ještě sluníčko vyleze,zachvíli valím na procházku :-) musím do práce s papírem na penízky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
-ahoj holky :-) tak kde jste kdo??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj :-) já tu jsem :-) ale nevěsty žádný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už začíná to krásný jarní počasí.. Já mám vždycky v tomhle jarním počasí šíleně nepracovní náladu :-D Co je novýho?? K nám přijde zítra sestřenka a bude nás zvát na svatbu.. Jéé, já už se těším. Mám svatby od jisté doby hrozně ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni,no komu by se chtrělo v tomhle počasí pracovat...Já ty svatby taky zbožnuji,máme jít v srpnu na kamarádovu svatbu,tak už se taky těším...a tiše budu nevěstě závidět,ještě bych si svatbičku zopakovala... x-) achjoo
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně Mony, taky bych se vdávala znovu!! ;-)
Odpovědět
ahoj holky, neznate nejakyho dobryho a ne zas tak drahyho fotografa na svatby v Olomouci,dik
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééé já bych taky šla na nějakou svatbu,ale nic se neděje :-D
Odpovědět
mariana: naše fotografka byla super, ale ne levná, i když cena byla obvyklá. :-(, tedy, měli jsme 200 fotek udělaných + CD s fotkama a stálo to 6.500. ale nelituju, stojí to za to.
Odpovědět
krásné pondělí přeji všem ;-) . To zas uteklo, že? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jo dnes je krásně :-) kéž by to vydrželo ;-) já si teď vystavovala doma velikonoční dekoraci a chystám se na žehlení a pak asi vyrazím do města :-D
Odpovědět
jé many to je život ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - to je :-D :-D :-D tak zachvíli už takový vegáček mít nebudu :-D ale těším se,že budu mít Ladíka doma a budu ho radostí furt mačkat a mačkat :-D :-D :-D :-D teď si s ním furt vykládám přes bříško a to není ono :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočeny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pracujete,pracujete ;-) já prála povlečení a už ho mám i pověšený a vytřela jsem lina a zase nemám co dělat :-| to je fakt někdy hrozná nuda,ještě že máme doma ten net,holky já nevím co bych bez počítače dělala,bych se nudou zbláznila :-) to fakt leze trochu na mozek být tak dlouho doma ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty,jak jdou přípravy ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je mrtvo ;-) :-(
Odpovědět
many ty se asi hodne nudis ze? :-D :-D :-D :-D ;-) :-) Zkus treba vzit utokem knihovnu a neco si precist jestli rada ctes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - ahoj :-) no nudím se,ale já chodím na koníka,tam hodně kecáme s těhulkama :-D ale vždycky mrknu i sem ;-) jestli se tady někdo ukázal nebo ne ;-) číst se mi nechce :-p já raději zbírám iformace tady :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D Ja bych se asi zblaznila kdybych mela byt takhle nekolik mesicu doma. Vubec by me to nebavilo :-) Aspon si muzete vymenovat nejnovejsi informace ;-) Az se zas dozvim neco podobneho jako tenkrat o te mrkvi tak vam dam vedet :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?