Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tak to máš přesně jak já!! Já mám hrozně jemný rovný vlasy a hustý taky nejsou :-D Mně se docela osvědčit šampon Fructis na jemný vlasy, není nic nic extra, ale maličko na objemu potom nabydou. Já si hlavně umývám hlavu každej den, takže je to poznat. A přesně! Já bych se mohla.. dělat si ráno před tím, než odejdu do práce, hlavu :-N To si radši přispím :-D
Odpovědět
]-( já taky nevstávám dvě hodiny předem, ale bohužel mám takové vlasy, že jak jdu večer spát, tak druhý den vlasy jsou hrozný, přes noc se zvlní a když to rozčešu, je to hnus vlnitej. Nenávidím to prostě a abych se nestyděla vyjít na ulici ráno,tak holt potřebuju nějakou úpravu a nejde o úpravu jak kdybych vyšla ze salonu. No závidím Vám a gratuluju, že stačí jen načesat a stáhnout. Nepotřebuju tou žehličkou vytvořit stoprocentní rovinu, jen ať to prostě není vlnitý. Stejně když pak vyjdu ven a je vlhko, mlha, tak se to hned zvlní, zkrepatí. No a čím jsou delší, tím hůř. a vůbec nemluvím o tom, jak mi ty vlnitý nesluší.... Včera mi je Ivanka K. šmikla víc než obvykle, sestřihla, ale dobrý, nejsou úplně na krátko, jen na ramena a manža spokojenej :-D . Zas mi nadávala, že mám vlasů na dvě hlavy :-D (to říkám i našemu psovi, že má kůže na dva psy) :-) ty vlasy jsou samozřejmě horší než když jsem žehličku nepoužívala, ale pozoruju to jen na konečcích, což je ale bežné i bez žehličky, ale jinak používám přípravky na žehlení vlasů, takže žádný zničení není.
Odpovědět
věřte mi holky, že mít rovný hustý vlasy jako Vy dvě, tak bouchám šampus....
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže my je hustný právě nemáme. Aspoň já teda určitě ne :-D Tím že jsou rovný a nejsou hustý, tak už odpoledne vypadají splihle. Ale už to neřeším, bych se z toho zbláznila :-D A s tím vstáváním dvě hodiny předem, jsme samozřejmě nemyslely tebe, Kristy ;-)
Odpovědět
jo, já myslela, že jako mít svoje hustý Vaše rovný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo ;-)
Odpovědět
ahoj holky, sice už nejsem nevěsta a Olomouc mám taky trošku z ruky, ale hledám někoho, kdo se chystá do svatební agentury Christa. Potřebovala bych tam něco zjistit a nemám se tam jak dostat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak zase pondělí a vy makáte,že ;-) tak ať máte brzo pátek :-) já se zase nudím,to je hrůza už abych aspoň chovala :-) jinak já jsem taky furt hotová a nespokojená se svýma vlasama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, zdravím po víkendu. Opět je tu náš nejoblíbenější den v týdnu :-D many, neboj, už ti to uteče.. ;-) nikolice, jsme tu už skoro samé vdané paní :-) Já se do Christy nechystám, ale třeba budeš úspěšnější u jiných. Když tak zkus telefon, určitě ho budou mít na webu.
Odpovědět
nikolice: já bohužel taky ne, navíc to teď po přestěhování mám dost z ruky. Ahoj holky, já su fajt nějaká divná. Ráno jsem sebou pěkně v kuchyni flákla, omdlela, rozlila flašku s pitím. No nebyla jsem málem schopná dojít do práce, tak mě šéfka vzala k doktorce, pichla mi hořčík + cosi na bolení hlavy do zadku tak uvidíme. Ale znáte to, teď do mě všichni hučí, že jsem určitě těhotná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - chuderko,haluzil ti asi nějak tlak,že :-( a nejsi těhotná ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
many: :-D ty jedna! nestraš! no hlava už nebolí, tak snad jen ten hořčík. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky,zdravím po víkendu... Kristy no hlavně že ses při tom nějak nebouchla do hlavy atd.. já mám tyhle ty motáky občas taky,ale spíš to přisuzuji taky tomu,že mi chybí nějaký vitamín zřejmě asi taky hořčík...těhotná bych opravdu nechtěla být... 8-( :-) Leni ty vlasy máme asi opravdu stejné kvality... :-N to je k vzteku..co se mi třeba hodně osvědčilo,jak na vlasy,taky i na plet,tak to byl Viaderm,po něm ty vlasy byly hustší,pevnější...musím si ho zase pořídit...Metalka dáva zdarma poukázky na tyhle vitáminy za antikoncepci,tak si toho vždycky naberu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, Kristy, tohle je určitě nedostatek horčíku. Mám kolegyni v práci a ta na to trpí a projevuje se to přesně, jak píšeš. Dávej si pozor na kávu (zkus nějakou dobu pít bezkofeinovou) a na alkohol - ten totiž váže horčík a ještě ty projevy zhoršuje. Mony, viaderm vyzkouším, vůbec ho neznám.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus ho,propagovala ho v televizi ta jachtařka Lenka Šmídová....možná si vzpomeneš...myslím že to stojí tak 300,- a jsou tam 3 plata...mě se opravdu osvědčil... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jo jo Kristy - určo máš málo hořčíku,dobrý je pít hodně kakao a jíst čokoládu ;-) to mi bylo teda řečeno :-) i v banánu je prý dost hořčíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mívala taky nedostatek hořčíku a měla jsem zakázanou kávu,ta ho hodně bere z těla ;-) doktor mi tenkrát říkal - ani jednu kávu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Kristy - tak jak je ;-)
Odpovědět
Ahoj nevesty z OL, sice jsem od jinud,ale vdavat se budu do Olomouce,tak snad k vam zapadnu ;-) .Mne se to trochu zaridilo jinak,nejdriv miminka a pak svatba,tu planujeme 31.7.2008.No je to celkem o prasa,protoze asi mesic pred budu v porodnici.Snazim se zarizovat veci sama,zatim to jde,ale pokud mi muzete poradit levnyho a hlavne sikovnyho fotografa,kadernici,co umi delat s kudrnatyma vlasama :-S ,hned bych je menila,vidim tady diskuzi na toto tema,radosti jsem o tom psala :-) ,a nejakou sikovnou manikerku.Saty mam domluveny u jedny holky,jsou pekny,doufam ze budou sedet,kdyz to je tolik velkych veci najednou :-N ,tak snad to budu zvladat,tak mi drzte palce a diky za typy
Odpovědět
Ahoj, sice nebudu nevěsta v Olomouci, ale v Opavě, ale žiju v Olomouci a chtěla bych si tady opatřit šaty. Můžete mi někoho doporučit? Bohužel jsem omezená cenou :-( , protože zrovna kupujeme byt, tak prosím žádné moc nóbl. Děkuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jééééééééééé máme tu další nevěsty :-) nevěsty - kráááááááááásné přípravy :-D :-D :-D holky vám určo poradí ;-) až se tu ukážou ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) xmata - zkus Caxu, tam jsou nizsi ceny ;-)
Odpovědět
Jinak taky ziju v Olomouci a rodinu mam v Opave, ale svatba bude tady :-)
Odpovědět
ahoj holky.hlásím se jako další nevěsta.žiju v Olomouci, ale svatba bude v Prostějově 2.8. odkud pocházím.
Odpovědět
Profilova fotka
tady se to kráááááááásně rozrůstááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,vítám nové nevěsty :-) jsem ráda,že se nám to tu rozrostlo :-) xmata:zkus asi tu caxu,mají tam různé cenové rozpětí,myslí,že právě tam seženeš i levnější šaty a pěkné Vám ty přípravy tak závidím,hned bych se vdávala znovu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Mončo :-) já dneska peru na malýho :-D krásně svítí sluníčko a vítr pěkně fučí,tak to brzo uschne a pak můžu žehlit a budu mít klid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tam tak pěkně,chtělo by to nějaký výlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Many,jj venku je dnes opravdu krásně a teploučko,doufám,že už tohle počasí vydrží... Aspon budeš mít o zábavu postarany... :-) takiy se ti do toho žehlení vždycky tak chce,jak mě?? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo určo jo ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?