Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, Kohoutková ti určitě něco poradí, mně vždycky vymyslela něco bombovního ;-) Radikálních změn se neboj, teď už tě manžel nevymění a kdyby bylo nejhůř, tak vlasy dorostou :-D Ale je fakt, že chlapi jsou asi všichni stejní.. Já bych šla na krátko hned, ale ten můj by to nepřežil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Leni - ten můj má rád taky dlouhý vlasy,takže taky u mě nakrátko nehrozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo chlapi.. :-D Mony, koukala jsem, že máte skoro stejný prstýnky jak my. Jak vypadají ty vaše teď? Ten můj už je strašně sešoupanej a poškrábanej, skoro už není vidět, kde je lesk a kde mat :-( Manžel ho má ještě docela hezkej, ale já teda nic moc..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x-) Leni,no já už ten svůj mám taky v havarijním stavu :-| i když ho přeleštím,tak to není o moc lepší a navíc mám pořád pocit,že to není bílí zlato,ale chirurgická ocel....doufám,že se mýlím,... :-) Jinak už sem se ted dívala do Profitu,ale zatím žádná nabídka,ještě musím vyčkat... Kristy mateřské půdy zatím taky nemám a ani mi to nějak nevadí.... :-D Jiank já jsem objednaná na pátek ke kadeřnici a tu radikální změnu bych chtěla taky,ale netrófnu si :-) hlavně ve střihu bych chtěla,chtěla bych jít aspon do mikáda,ale zas nevím jestli mi to bude sedět..je to težky... :-N To só problémy,co? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo taky jsem chtěla nedávno mikádo a měla jsem to zakázaný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale teď to neva,musím dát hlavně vlasy do culíku,abych byla rychle učesaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase pořád culík :-| to je taky hrůza,fakt to chce trochu změnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj když nevím co s vlasama,tak culík je nejjednodušší řešení.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš recht :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte, to víte, že jsem na vás nezapomněla, jak bych mohla ;-) máme se celkem fajn, Patynka má Matýska moc ráda, už spolu dělají blbiny a Mates se tomu moc řechtá, je to sranda :-) my se už asi začátkem léta budeme stěhovat na Moravu, tak jsem zvědavá, jak to všechno zvládnem. A co vy, jak se daří, už jsou mezi vámi nějaké nastávající maminky? ;-) Kristy, já si to narovnávání dala do vyhledavače, našla jsem pouze, že od Welly to stojí kolem 2000,- a pak to nabízí ještě jedno studio, ale to je nějaká iontová procedura a ta stojí kolem 8000 - 10000,-, ale ta prý vlasy nepoškozuje a jsou u toho i fotky jejich klientek, které to podstoupily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) radost - a kde budete bydlet ;-) přímo v Olmiku ;-) jinak těhotná jsem já,Janulevrtule a Honzikovaboruvka :-D :-D :-D :-D Buruvečka to čeká na začátku květná,já na konci a Jaňule je myslím tak v 15.t teď si nejsem úplně jistá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se musím pochlubit ,že jsme včera koupili od známých kočárek :-D není to můj vysněný roan marita,ale je skoro to samý akorát tak korbička je proutěná ;-) no úplně super,jinak nafukovací kola a pořádný nákupní košík jak jsem taky chtěla,no skoro celý roan marita :-D :-D :-D :-D a jen za 3000,- a to dostanu zdarma ještě peřinky,...tak mám hroznou radost :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
teda holky, gratuluju vám, samé nastávají maminky, to je krása :-) many a máš foto kočárku ;-) a jak se cítíte? My budeme bydlet zatím ve Šternberku, ale začneme si stavět baráček v Lašťanech ;-)
Odpovědět
radost: to od Welly jsem taky našla, ale ne kadeřncii ,která by spolupracovala s Wellou a zároveň s tím měla zkušenosti. Vzhledem k tomu, že to rovnání odrůstá stejně jako třeba barva, tak bych za to těch 10.000 nedala, když bych musela po půl roce znovu... :-)
Odpovědět
já si říkám to samé, abych za nějaké tři měsíce musela jít nanovo, ikdyž pak asi narovnávají jen ty odrosty a ta cena je asi plně jiná, těžko říct. Zkusím mrknout ještě po té Welle, to žehlení vlasům taky zrovna moc neprospívá :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, taky už mě napadlo, jestli je to vůbec zlato, že je tak rychle poškrábaný.. Na to kolik ty prstýnky stály :-( Kamarád má od Primosy a mají je pořád krásný. Mikáda se neboj, jak už jsem psala, v nejhorším ti vlasy dorostou. A myslím, že by ti slušelo, jsi takovej typ jako já a já jsem mikádo nosila hodně dlouho. Vlastně i teď mám něco na ten styl :-) Many, gratuluju ke kočárku, vidíš, aspoň jsi ušetřila. Kristy, ale vždyť ty máš rovný vlasy, ne?? Co na nich chceš rovnat? ;-)
Odpovědět
Mile holky, take se pridavam do klubu olomouckych nevest :-) Moje otazka je ale spise orientovana na jiz vdane pani - chtela bych vas poprosit o radu, prip. doporuceni. Mate nektera z vas zkusenosti se svatebni agenturou Ariana? Diky moc a krasny den, Lucie
Odpovědět
Leni, ale já je mám rovný, protože je každý ráno žehlím :-D
Odpovědět
Vítám novou nevěstu, Luci, pročti si zpětně tuto diskusi, o Arianě už tu bylo napsáno tolik, že nemá cenu psát to znovu. Osobně jsem byla spokojená.
Odpovědět
Diky mockrat :-) a omlouvam se. Pujdu na to... muzes prosim kdyztak jen poradit - pise se o Ariane prubezne nebo to bylo v nejakem urcitem obdobi? To vis, tech 144 stran...:-)
Odpovědět
Luci v pohodě, je to hodně ze začátku, kdy jsme ještě všechny měly před svatbou a pár stránek zpětně se tu taky někdo ptal. když půjdeš na začátek do období kolem přelomu roku 2006/2007 a pak jaro 2007, tak tam se Ariana řaeší hodně, pozitiva i negativa.
Odpovědět
Profilova fotka
Také vítám novou nevěstu :-) Z Ariany měl manžel oblek a byli jsme spokojeni :-) Jinak možná je tu i přímo někde téma o olomouckých salonech...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, Kristy, tak to jsem netušila. To je věčnej problém.. Holky, co maj rovný, chtějí vlnitý a ty, co mají vlnitý, chtějí rovný :-) Luci, z Ariany jsme měli téměř všechno, já šaty, manžel frak, výzdobu svatební tabule.. a dopadlo to všechno na jedničku!! Paní Dušková je profesionálka. I když jsem v průběhu taky byla dobře naštvaná, všechno neklapalo, jak mělo, košile a boty pořád ne a ne přijít.. ale to byly asi moje zbytečný nervy a nakonec bylo všechno super!!
Odpovědět
Luci, koukala jsem zpětně, stranky 80-90, tam se hodně piše, ale spiš negativně.... já byla spokojena, ale mela jsem jen ty šaty a pak v kadeřnictvi učes. Nic dalsiho z Ariany.
Odpovědět
Leni, kdybych je aspoň měla pořádně vlnitý, ale takový na nic, každej vlas se točí jinak a většinou to splihne nebo to působí hrozně neupraveně, to bych se musela každou chvíli česat Nemám ráda culíky, takže to nosím rozpuštený. No a čím je to delší, tím se to kroutí víc. Nejhorší je to ráno, to mám každej vlas jinak a trčí mi to, takže stejně bych to musela všemožně upavovat, tak to vyžehlím a hotovo. Už si plánuju koupit novou kvalitní žehličku :-D
Odpovědět
Holky, moc vam dekuji, mrknu se na to! Mejte se moc hezky :-)
Odpovědět
není zač a zas se za náma přijdi ;-)
Odpovědět
Rada:-) Ted musim bohuzel neco dodelat... urcite se zase brzy ozvu!
Odpovědět
Profilova fotka
A neničí se ti, Kristy, tou žehličkou vlasy, když ji používáš denně?? Já jsem kdysi dávno byla na trvalé a myslela jsem potom, že budu chodit kanaláma, jak jsem měla vlasy zničený ]-( Jinak já úpravě vlasů moc nedám, každej večer si je umývám a ráno to jenom rozčešu. Kdybych si měla každý ráno dělat hlavu, tak zešílím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to já taky..nemám ve zvyku ráno vstávat dvě hodiny předem,abych se dala do pořádku,vstávám max. hodku před udělám hygienu,rozčešu vlasu-někdy to hodím do culíku-trochu gelu at to netrčí,trochu make-upu a jde se...Ale znám holky co fakt vstávaj dvě hodky i víc předem,aby vypadaly jako když vyjdou ze salonu...to by mě mohlo.... :-N Jinak já mám rovné jemné vlasy..kudrnaté bych si přála taky,ale ze všeho nejvíc bych chtěla mít trochu hustší... :-| neznáte nějakej přípravek dobrej na vlasy?nebo vitamíny?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?