Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
many a kam jsi to napsala? Taky bych chtela videt ty reakce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
psala jsem to na koníka ;-) já si nevšimla,že to máš až příští rok,tak to máš dost času ;-) a nejde to 29.9.2009 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím co to je za den :-) jen že by to bylo pěkný datum :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to by vyslo na utery :-) Pristi rok v zari leti 19.9.2009, to vychazi na sobotu. my chceme leto a hlavne toho 29.8., protoze to mame vyroci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je krásnýýýý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk ;-) přejí pěkný víkend :-D
Odpovědět
I my prejeme krasny vikend ;-) ale pocasi zrovna krasne teda neni :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to máš recht ;-) dnes je pěkně škaredě :-(
Odpovědět
monalisa: dívala jsem se do tvého alba, měli jste moc krásnou svatbu! x-) Mohla bys mi prosím napsat nějaký kontakt na tu paní Tandlerovou, která tě líčila? A ta paní Hrdličková (nehty) je z Olomouce?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) přeju vám pěkný pracovní týden a ať co nejrychleji uteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, zdravím všechny nemocné i zdravé ;-) Tak co many a Kristi, už jste zdolaly ty nemoci?? Kristi, už to utíká, už je středáááá.. :-)
Odpovědět
AHoj Leni, no já se včera brutálně osypala, jsem flekatá celá, dnes už to mám i na obličeji. V pondělí jsem dobrala antibiotika, který jsem brala týden a tak jsem si myslela, že to z nich není,ale prej je, byla jsem ráno u švagra na prohlídce v nemocnici pro jistotu, je doktor. Prej ten penicilin je nejhorší, tak že se může klidně projevit až osmý, devátý den. No vzal mi odběry radši, ale nepředpokládá, že mi něco je. Ani alergie z jídla nebo na prací prášek (to jsem si původně myslela) to není. Tak uvidíme. Prej mám počítat s tím, že ještě dva dny to může být i horší. To jsem happy, lidi už teď na mě hledí jak na exota s flekatým ksichtem. No já holt když nemocná, tak si to vyberu pořádně zase na několik let dopředu. chjooo. :-D ...ještě že není zrovna naplánovanej na víkend žádnej ples. To bych mě trefilo, bych nemohla.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak já už jsem fit,akorát od včerejška už mám zase pěkný motáky :-( asi zase nízký tlak,ale to je prý v těhu normální,takže musím ležet nebo sedět,abych se nemotala,ale lepší je teda ležet,ale v telce prd,tak tu chvíli vydržím sedět :-D jinak malej už se pěkně vrtí a kope :-D :-D :-D je to nářez,těšte se :-D :-D :-D :-D někdy jsem z toho tak na měkko,že se rozbrečím,jak je to pěkný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem si uvařila rozpustnou kávu,třeba se ten tlak upraví ;-) jednu mi malej snad dovolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - teda ty jsi chuderka :-( tak ať ti ty flíčky brzo zmizí ;-) Leni - ty si nech v práci dařit ;-) pátek je tu coby dup :-D :-D :-D
Odpovědět
a to mi sestra v nemocnici rozpíchala obě ruce a nadala mi, že nemám žíly. Jsem na ni vyvalila oči a řekla jsem jí, že se teda omlouvám, že si za ně budu příště víc tahat, aby byly vidět. no chápeš to? Kdykoliv jdu na odběry, tak sice nejsou žíly moc vidět, ale neměla jsem problém, ale aby mi opíchala obě ruce a ještě mi nadávala a k tomu to teda bolelo, jak se snažila tu pracku furt tlačit, aby něco teklo.... no děs. jo a to nemluvím o tom, že jsem nevěděla, kde zaplatit regulační poplatek 30 Kč, tak jsem se nasr....a a sestře, která mi vypisovala v nemocnici kartu jsem tam do okna hodila 30 kč ať mi dají pokoj, když tu nemají žádnou info tabuli. No neřekla nic, viděla příjmení a vzhledem k tomu, že mě k okýnku přivedl doktor se stejným příjmením, tak bylo jasný, že jsme rodina. Jsem se musela smát, poprvé v životě jsem něco protekčně "získala" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ta sestra co ti brala krev je pěknááááá kráva asi že ;-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no hrozně se těším na porod ale pak asi budu z nemocnice pěkně spěchat domů,jak kolikrát slyším od holek jak na ně sestry řvou ]-( tak na to asi mít nervy nebudu a pokud bude malej fit i já,tak tam zůstanu tak jednu noc,aby mi ukázaly koupání,.... a pomizím pryč
Odpovědět
se ti many nedivím. Taky z toho mám panickou hrůzu. mě tedá čeká císař, mám omezenou hybnost kyčlí odnarození, takže porod normálně nejde....
Odpovědět
ahoj holky ;-) tak vidim, ze kristi ma stejny problem se zilama jako ja :-( akorat ja ted na krev kvuli tehu musim chodit castejc tak trpim jak pes!a many, je to dies ty motaky, poprve jsem se zamotala pred dvema tydny red bankou a vcera doma zase fuuuuj, uz to nechci!!!je to tak hnusnej pocit, ze nevis co bude nasledovat :-o a jinak pohyby zavidim, uz se taky tesim :-D tak se tu mejte krasen a ja jdu zase srotit, zitra mam zkousku, ale porad delam neco jinyho nez uceni |-| :-N
Odpovědět
sakriš. mě se neuložil příspěvek a teď jsem se zas sem nemohla přihlásit ]-( Jani, držím palce na zkoušku. Věřím, že všechno zvládneš. Ješ jasný, že člověk by rád dělal spustu věcí a musí šprtat. no já to znám. :-( Many a kde budeš rodit ??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) ahoj :-) Jani - ty pohyby příjdou ;-) počkej tak 3 nebo 4 týdny ;-) no možná je ucítíš i dřív,ale většinou prý prvorodičky kolem 20.t ;-) ale psaly holky ,že už je cítily i v 18.t já teda kolem 20.t a pořádně až po 22.t :-) a teď ho cítím každý den a hlavně večer :-D :-D :-D se tam pěkně rochní :-D :-D Kristy - rodit budu asi ve Šternberku,to mám blíž ;-)
Odpovědět
Ahoj many, to musí být docela zvláštní pocit, když cítíš mimčo kopat ;-) . Šternberk je prý dobrej, prý top tam teď nějak rekonstruovali tu porodnici.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) už je pááááááááááááátek :-) :-) :-) :-) Kristy - je to paráda :-) předevčírem jsem nemohla usnout,jak se furt vrtěl,včera mi dal klid ;-) hýbal se jen trošku,že jsem v pohodě usnula :-D zato teď ráno jsem se vzbudila,bolely mě záda a malej se vrtěl,nemohla jsem usnout,tak už tu brouzdám :-D a piju čajíček :-D
Odpovědět
Ahoj many, tak to Ti závidím, že jsi v klídečku doma a popíjíš čají,. No budem muset doma nějak dořešit ten internet, už jsem se o to zajímala, ale zatím holt penízky musí jít na něco jiného než jako investice do netu, tak jsem zvědavá, kdy se mi podaří manžu přesvědčit :-D . Já teď úplně umírám, chce se mi děsně spát. Teď jak beru dvjitou dávku prášků na alergii skrz to osypání po antibiotikách, tak se cítím totálně vyšťavená a ospalá. Ach jo, No dnes máme jít slavit narozky, to jsem zvědavá, jestli tam neusnu :-( . a zítra ráno zas na civčák, to se nevypsím. ach jo. No šéfka má dovču, tak je to fajn, ale halvu si položit nemůžu, to bych hned spala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééé :-( já myslela,že jsi doma a ty chodíš do práce :-( to je naprd
Odpovědět
no bohužel chodím. Prej bych to ležením nijak neovlivnila, spíš právě naopak, mám hodně pít a tím že neležím, tak bude rychlejší metabolismus a mělo by se to zlepšovat. Jsem zvědavá kdy :-| . No ale je fakt, že díky jakési masti už nemám tak šílenej obličej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, Kristy, tak to tě lituju!!! Snad to brzo přejde, ty léky na alergii by měly zabrat. Na penicilin má prý alergii hodně lidí, to jsem slyšela :-| Many, tak koukám, že malej ti dává pěkně zabrat ;-) A holky těhule, už máte nakoupený nějaký věcičky??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni :-) jo,pár věcí už mám a dnes jsem udělala objednávku za 1 011,- :-D a chystám se navštívit drogérii a zdravotní potřeby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
každý měsíc něco ;-) už se to krátí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?