Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje,já dělám překlepy ;-) ;-) ;-) :-N
Odpovědět
Many gratulujuuuuuuu, to je super, e budeš mít kluka. Já bych taky chtěla nejdřív kluka a až potom holčičku. Můj brácha se o mě totiž od malinka staral a pořád jsem jeho malá sestřička a chtěla bych, abych to tak měla i u mých dětí, ale pohlaví si ty nevybereš, vždycky za to může chlap :-D Jinak, vevi, já měla obřad v 10 hodin, vstávala jsem v 6, šla ke kadeřnici a všechno jsme pěkně stíhali. Ale my nemohli mít oběd nějak pozdě, protože můj děda je diabetik a musí jíst, plus minus půl hoďky, v poledne, takže i s focením nám to vyšlo úplně krásně. Já stejně byla vzhůru od pěti, takže mi to vstávání ani nepřišlo brzo. Ale každý ti řekne, že ten jeho čas je ideální. Záleží na vás, jak si to představujete a jestli musíte brát na někoho ohledy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré pondělní ráno holky :-) hamar - díky ;-) no je to lepší dřív ten obřad,aby zase nebyl pozdě oběd a všichni neumírali hlady :-D ale pokud to má někdo zařízený,tak že se občerství předtím,tak to je taky dobrý i později ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, můžete mi prosím poradit, kde bych sehnala bílý svatební bryndák s červeným lemováním? Prohledala jsem už na internetu kde co a mojí představě neodpovídá ani jeden. A když jsem u těch dotazů, kterou vizážistku a kadeřnici byste mi mohly doporučit? Vdávám se sice až v září, ale jsem plašan a chci mít vše včas zamluvené. Moc děkuju.
Odpovědět
ahoj, vizážistku i kadeřnici doporučuju ze salonu Ariana (jako vždy, viz předešlé příspěvky), bryndáky neporadím, my měli modrej a růžovej se jmény a datem svatby. ;-) Zkus třeba vlastní výrobu, třeba budou tak povedené, že už nebudeš muset nic shánět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my bryndáky neměli ;-) ale měli jsme slíbené od kamarádky a vyprdla se na nás ]-( tvrdila,že je má a neměla ]-( super kámoška ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bryndáčky vůbec netuším, kadeřnici doporučuji Ivu Kohoutkovou ve Ztracené (ve stejné budově jako je Ariana).. Jinak zdravím, holky!!!! Co je nového??
Odpovědět
Ahoj Leni, taky Tě zdravím. Tak v únoru jsu zase k Ivaně Kohoutkové, už by to zase chtělo nějakou změnu, tak uvidíme, co vymyslíme. Tentokrát teda spíš než zmenu barvy, tak spíš střihu. Ale dovolat se jí, to bylo zase umění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak my jsme s Ladíkem od středy marod a máme horečky :-( ale dnes se cítím líp,tak snad už to bude lepší ;-) dnes jsem se 4x za noc převlíkala jak jsem byla furt zpocená a už mě nepálí v krku ani na průduškách,tak aby to ale nezakřikla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já udělala taky změnu byla jsem u holičky a dala si hnědý melír a pak si už budu dávat do toho jen blond melír,pokud nepůjdu úplně na tmavo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky x-) Many:dodatečně Ti mooc gratuluji ke klukovi :-) Jinak děvčátka ,jak se máte??už máte naplánovanou nějakou letní dovolenou??kam se podíváte?My jsme přemýšleli o Francii nebo Řecku no tak uvidíme,co z toho bude.. v nejhorším pojedeme do Jižních Čech,kde je taky krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Mončo - díky :-) tak my letos nikam nepojedeme až příští rok a to bych chtěla aspoň jednou v životě letět :-D někam kde je levno :-D nemusí to být až do Ameriky :-D a nebo jet autem do Chorvatska ;-) třeba :-) můj manžel ještě nebyl u moře,tak ho chci aspoň jednou stáhnout a pak už jezdit nemusíme :-) tady je plno krásných míst pro dovču a my hrozně rádi stanujeme,ale příští rok by to nešlo,to bude mít malej teprve rok ;-) až bude mít dva,tak to bude lepší,pak možná riskneme stan :-) jinak do Řecka bych se taky jednou chtěla podívat ;-) já byla jen v Chorvatsku a to jednou ;-) i do Říma - jééééééééé,ale toho mího zase památky nebaví,tak asi raději ten kemp :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdárek holčiny, my už máme letní dovču naplnánovanou, respektive ji za nás naplánovali známí, se kterýma pojedem. Budeme se šplhat do Vysokých Tatrách. Musíme pořádně zlepšit fyzičku, protože kamarádi jsou nezmaři :-N Tento víkend jedeme pro změnu zase na Slovensko - do termálů na prodlouženej víkend. Se těším! Kristi, já už bych si taky měla naplánovat návštěvu Ivy Kohoutkové, mám na hlavě odrostlej melír a vypadám jak tříbarevný zvířátko :-D Včera jsem ji potkala na Opeře, tak mě to hned napadlo ;-) Many, opatruj se, ať jsi zdravá a hlavně prcek ať je v pořádku!!
Odpovědět
Mohl byste mi někdo doporučit nějakou šikovnou vizážistku v Olomouci?
Odpovědět
robin: Viz pár příspěvků zpětně Holky, tak dovču teda neplánujem na letošek zatím, furt makáme na domečku, ještěže jsme byli loni na svtební cestě, dlouho se asi nikam nepodíváme. Ale jak píše Monča, u nás je taky hezky, takže při nejhorším určitě pár dnů někde v hotýlku budem :-) Ráda bych taky do těch jižních Čech :-) Tak jsem dnes u doktroky dostala anitbiotika, tak valim z práce domů se léčit. Chjo. a to jsem měla jet v pátek s kolegyněma do sklípku...tak nic :-( papa a mějte se.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Kristy - další marod :-( tak ať jsi brzo zdravá,mně už je líp akorát kašel mám teda furt brutální :-| Sun - taky jsme měli jet na Slovensko do Velkýho Mederu,ale než se kamarádi rozkejvali,tak to bylo vše plný ;-)nejedete náhodou tam ;-)
Odpovědět
many: díky, taky se uzdrav. No holka, jsi na tom hůř, protože nemůžeš pořádný léky, tak se drž a šetři se! Já teda anitibiotika měla jedenkrát v životě na boreliozu a až teď ten penicilin, snad se z toho neosypu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se pěkně vylež a odpočívej od práce ;-) a držím pěsti ať se neosypeš :-D já furt cucám větrový bonbony :-D
Odpovědět
a piješ taky horkou vodu s vymačkaným citronem? prý to je to jediný, co těhotné ženy můžou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) Kristy - to nepiju ;-) už jsem přecitronovaná :-D jinak si kupuju čaje pro těhotné,ale piju i normální ovocné ;-) a jednou začas si dám rozpustnou kávu,ale to sem tam,kávu moc nemusím :-D no teď nedávno jsem se dozvěděla,že se nesmí umělá sladidla a pila jsem sodovky a tam jsou,takže brzdím,ale za chvíli ty těhotný nebudou moct vůbec nic ]-( prý je to škodlivý na jeho inteligenci :-| na mozek :-|
Odpovědět
A Many to, ze se v tehotenstvi nesmi mrkev vis?
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - to nevím a nevíš proč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek marodi, tak jsem slyšela, že počet nemocných v Olomouci se dá označit jako epidemie!! Tak se honem uzdravte, ať jsme z těch červených čísel venku ;-) Mrkev se nesmí v těhotenství?? A umělý sladidla?? Tak to by se člověk asi nenajedl, protože umělý sladidla jsou dnes skoro všude, aniž bysme o tom věděli. Dřív se mohlo všechno a taky nejsme debilní :-D Já mám pocit, že v dnešní době se to všechno moc prožívá. Stačí zdravej životní styl, nepít alkohol, nekouřit, hodně zeleniny a ovoce.. a víc bych to zbytečně nepřeháněla :-)
Odpovědět
Ucila se to kamoska na vysoke, studuje antropologii a vyvoj cloveka takove ty veci co s tim souvisi. Mrkev pry obsahuje neco, co ti v prvnich tydnech tehotenstvi muze vyvolat potrat a v dalsich fazich tehotenstvi muze zpusobit poskozeni mozku nebo co, narodilo by se postizene dite. Nejhorsi je pry mrkev varena.... Bohuzel toho mame u znamych nazorny priklad. Jedne pani se narodilo postizene dite a nikdo nevedel proc, dokud nerekla ze temer cele tehotenstvi jedla kvanta varene mrkve.... Urcite nevadi sem tam mrkev v polivce nebo tak, ale pry vetsi mnozstvi ano. Jenze jsou to nejnovejsi studie a poznatky, takze o tom jeste poradne nevi ani doktori....
Odpovědět
Profilova fotka
sun - máš recht :-D :-D :-D :-D zezulicka - tak to je síla
Odpovědět
no to jo, taky jsem se divila kdyz jsem to slysela. A videla, primo mi to ukazovala v ucebnici. Vsichni porad jak je mrkev zdrava a ze to v tehotenstvi muze nadelat tolik problemu moc lidi nevi. Nektere veci se opravdu v dnesni dobe prehaneji, ale asi to ma neco do sebe, kdyz se neustale zvysuje vek apod...
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - to máš recht ;-) no přeposlala jsem to i jiným těhulkám tak taky kulí očima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to hrůza,co je teď za bordel :-( oni říkají,že dřív se jedlo všechno a maminy byly OK,ale teď co je v těch jidlech za bordel,tak pak se musíme hlídat,aby jsme něco nesnědly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak co přípravy ;-) ;-) ;-) ;-) ať nemyslíme jen na špatné věci ;-)
Odpovědět
U nas pripravy zatim nic moc, mame to az za rok a neco, takze casu dost ;-) V kvetnu nebo v cervnu si mam pry zavolat na Bouzov a zamluvit obrad, jinak je vsechno jeste hooodne daleko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?