Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a necháte si zjistit pohlaví?nebo se raději necháte překvapit? :-)
Odpovědět
a přemýšlíte už nad jmény??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) no já pohlaví nechtěla vědět,ale manžílek chce,tak si to zjistím,možná mi to řeknou za těch 14 dní na té genetice v Olmiku :-) pokud to nebude ten drobek schovávat :-D chtěla jsem mít překvápko u porodu,ale co,tata mě ukecal ;-) jinak jména máme vybraný - po taťkovi Laďa a holka Eliška :-D rozhodovala jsem se i mezi Moničkou a Michaelou,taťka říkal,že by mohla být po mamce :-D ale dám Elišku a kdyby pak byla zase další ,tak už Monča nebo Míša :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a přeju vám pěkný víkend ;-) já ho zase prosedím doma :-( to je hrůza,nic nevydržím ;-) chodíme s mimčem brzo spát ;-) ale občas máme výdrž,ale to jednou za čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D taky je u vás tak krásně bílo ;-) letos teda Martin přijel včas :-D
Odpovědět
ahoj many, to je parádní, že sněží, sice všichni nadávají na kalamitu, ale pro ně je to nádhera. A našemu novýmu miminku se sníh taky moc líbí, tak je to fajn. Pravda to ranní odhazování auta byl hnus, ale stejně je to krása :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé už ho máte doma ;-) to se máte :-D
Odpovědět
no je to prcka naše. Ale zjišťujem, že je pěkně vyčůraná, taková mrška malá :-). Dnes je poprvé sama doma, sice ne celý den, taťka je doma a opustí ji asi jen na dvě hodiny, ale i tak když jsme odešli s manžou do práce, tak prej hrozně plakala :-( , to bych nejraději hned jela domů..... ale odpoledne ji to vynahradím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ;-) Kristy to tě láká být pořád sním,že?Ty štěňátka jsou vždycky k sežrání :-D roztomilý :-D
Odpovědět
ahoj Many, no to jsou k sežrání, ovšem už se otrkala, už zjistila, že jde o její nový domov a začala řádit. Byla zvyklá spát v posteli, takže každou noc po nás skáče, dnes to bylo obzvlášť výborný, asi pětkrát za noc mě začala okusovat, no prostě jsme se nevyspali :-). snažíme se jí to odnaučit, děsně kňučí ale. Tak uvidíme, musíme vydržet, protože jak povolíme, tak už se asi nikdy nevyspíme :-). Až bude mít 40 kilo a bude metr dlouhá, to bych se s ní nechtěla mačkat na jedné posteli :-). A jak se daří mimču??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy - tak vydržať a nepovolit ;-) jinak u mě dobrý,teď se ani necítím jako těhotná,jak mi není zle,ale večer mi zase bylo,ale to je tím,že se večer furt něčím cpu,po 19.00 jsem si šla vyčistit zuby a pak jsem zase do sebe hodila termix,bonbony,banán a dorazila jsem se chlebem s marmeládou,tak jsem šla lehnout a bylo mi zle :-p tak ode dneška se musím držet a žádný jídlo před spaním,ale bude to pro mě těžký,já se ráda cpu na noc :-D
Odpovědět
takže už přišly ty pravé chutě???? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,zdravíkm Vás x-) Vidím,že naši diskuzi tu držíme při životě akorát my.. :-) Kristy,tak co Annie?nezlobí moc ? x-) už vám aspon něco pokadila :-D
Odpovědět
Moni, ona je desnej ukakakánek. Hned v pátek jajk jsme ji přivezli, tak jsme byli jeste chvíli před barákema nic a sotva jsme zavreli dvere, tak byla hned louzicka i bobek. Ale ono se neni cemu divit, oni ji neucili ven, takze ted se snazime, ale nedari se moc. Louzicky obcas vychytame venku, ale ty bobky.... to se nam darilo jen ovikendu jak jsme byli na baraku, tak jsme vcas vybehli. Ale v panelaku....nene. No kdyz se to podari, moc ji chvalime, aby byka motivovana....Jak to trvalo dlouho Vasemu pejskovi nez pochopil, ze se chodi ven curat a bobkovat???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) je fakt,že už sem chodíme jen my :-) jak se asi daří těm ostatním manželkám :-D a nevěsty žádný :-| :-| že by se žádná z okolí Olomouce příští rok nechtěla vdávat ;-) to není nolmální :-D
Odpovědět
Many koukala, jsem do seznamu, že tam nějaký nevěsty jsou, ale vesměs až tak jaro-léto, tak to asi ještě nemají tu pravou svatební horečku jakou jsme měly my tady :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se tu po louhé době ukázala. Vždycky mám čas akorát na rychlostní průlet těchto stránek, takže jsem nestíhala psát. Koukám, že jste začali zdárně rozšiřovat své rodinky. To je fakt, ve třech se to lépe táhne. Až se nastěhujeme, chceme taky pesánka. A hádejte jakýho? Buď ridgebacka nebo retrívra, ale ten má dlouhý chlupy, tak nevím,nevím. Jinak u mě se v manželství nic nezměnilo a pořád se máme hekticky, ale aspoň není stereotyp. Jinak Many ty na sebe dávej pozor, s tím tím prckem v bříšku to musí být pořádná dřina. A k tomu jestli nejsou nevěsty, teď otevřeli nový téma Bouzov, tak tam jich je pár, ale je to slabý. Holt, sedmičky se všem líbili víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hamar :-) no aspoň ty ses tady mezi náma ukázala ;-) a víme,že se ti taky daří :-D kdy se budete stěhovat? Jinak dávám pozor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak dnes jsem viděla i radost na najaké diskuzi a u nás nic :-(
Odpovědět
ahoj many, však ty jistě brzy taky přesídlíš na koníka až budeš mít mimčo, že? :-( :-) . Hamar: tak pejska si pořiďte, to je zatíčko. Však je nám hned veseleji, dkyž přijdem z práce a ta naše malá prcka už vrtí ocáskem a chce si hrát. Je to relax. Sice ted jeste starosti, venčení je hrůza, moc nám to nejde, ale jinak je to zlato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy,já už tam jsem ;-) ale vždycky mrknu i sem ;-) je tam taky dobře ;-) a tady taky :-D
Odpovědět
tak to seš hodná, že jsi na nás nezapomněla ;-) . Já sem taky chodím z nostalgie. Na koníka mám ještě čas, tak aspoň sem :-). Ale už to není tak často jak dřív, taky nestíhám v práci.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,já se zase doma nudím :-) a jak budeš mít čas,tak se tam taky můžeš mrknout je to i pro ty co teprve budou plánovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky x-) Kristy,težko říct.párkrát se jí to stalo,ale spíš se jen počůrávala...,ale většinou jsme ji stihli dát ven na dvorek... Rano jsem mělapocit,že jsem viděla Janulivrtuli,ale nebyla jsem si jistá zda je to on,tak jsem se k ní raději nehlásila...Docela by mě zajímalo,jak se holky mají...Takže jestli se sem na nás chodíte hoky jen dívat,tak se i ozvětě x-)
Odpovědět
ano ano, holky ozvěte se ;-)
Odpovědět
ahoj jsem tu, taky proletim a nevim moc co napsat :-( hlavne ted porad srotim do skoly, tak nemam moc casu :-| :-S chtelo by to tu i nejaky nivy nevesty ze??? moni nevim nevimm jestli jsi me dnes videla :-D byla jsem od 6 az doted v praci, takze leda na prochazce s detma po vesnici x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Jani x-) tak to jsi asi nebyla ty :-N sem ráda,že ses ozvala...Jak ti jde studium?ty to máš teda dálkově,že?
Odpovědět
ahoj moni ;-) no mam dalkove no, ale necekala jsem , ze to bude pro me tak narocny, precejenom i to uceni jde to uceni hur do hlavy nez na te stredni, docela jsem z topho zdepla, ale co uz ted, ja se nevzdavam :-D a co ty moni, jsi v tom brne?nebo jak? a co manzelstvi????
Odpovědět
To je řeč, nevzdavej se, budu Ti držet palce, však ona si hlava zase zvykne, že má přísun tolika informací. Taky se mi nechtělo a nejhorší bylo přijít z práce a donutit se učit nebo o víkendu místo odpočinku zase učení. Ale přinese to ovoce a pak budeš moc spokojená a na sebe patřičně a zaslouženě hrdá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,do toho se zase dostaneš...chvilku to trvá než si mozek zvykne x-) Jinak do Brna jsem nakonec nešla,bylo by to dost náročný,bysme se s manželem úpomalu ani neviděli...Takže ted pracuji pro jinou firmu.. Kristy a ty máš vystudovanou vysokou?nebo nějakou vyšší odbornou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?