Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdy budeš mít profi fotečky Nuni? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áá tak vidím,že už jich tam pár máš...moc pěkný x-)
Odpovědět
Nuni tak to je parádní, že to jde vždycky tak hladce. Však to je odměna za to, že se před svatbou tolik stresujeme a snažíme se aby to všechno klaplo. No a tím, že už je to tak dokonale všechno připravené, to pak ve svatební den prostě všechno vyjde jak má a to je paráda. Ještě kouknu na fotky, ale už Vám znovu popřeju hezký víkend, běžím dnes dřív z práce na nehty :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ted si mi Kristy připoměla,že bych se měla taky objednat....Jak si je necháváš dělat?gelovky?Já bych je chtěla zase trochu zpevnit gelem,mají pak i hezčí tvar.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tééééda tady je mrtvo.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) já tady lítám :-D ale už hodně bývám na koníkovi ;-) ale sem taky vždycky nakouknu :-D a zatím tu nemáme žádnou budoucí nevěstu ;-) jakto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo nevěstu a budoucí paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj x-) asi se k nám žádná nehlásí... ;-) Jak se jinak máš Many?do práce ještě chodíš?nebo už to to těhotenství neumožňuje? :-)
Odpovědět
Ahoj Moni, nechávám si nehty dělat u paní, která pracuje v salonu na Havlíčkově ulici (je tam i kadeřnictví), ale teď je na mateřské a dělá mi je doma u sebe. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Mončo já už jsem skoro měsíc doma a bez vycházek,zítra jdu odpoledne k doktorce a měla bych dostat vycházky neomezeně :-D a doufám,že už dostanu i těhotenskou kartu :-D já dělám se dřevem,tak tam tahám těžký,tak už musím být celý těhotenství doma :-) ale včera jsem to riskla a jeli jsme koupit skříň do globusu,abych si pomalu pak dělala místo na věci pro mimi :-D takže se nudit nebudu :-D budu něco předělávat,..... a přemýšlet jak udělat nějaký prostor pro mimi ;-)
Odpovědět
Many: to je docela teď zařizování zase pro mimi pro změnu, že? já tak ráda různě zařizuju a předělávám, že bych si to určitě užívala .-) je fajn, že se miminku daří dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak už mám vycházky od 7.00 do 20.00 a fotečku miminka a 23.11 jedu do Olomouce na genetiku :-D zatím je vše OK ;-) a co jinak vy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Many.... tak to je super, ze nemusis byt cele dny doma..... a co fotecka?? komu je miminko podobne?? ;-) :-D
Odpovědět
Many tak to je opravdu super, aspoň můžeš jít kam se Ti bude chtít a ne jen sedět celé dny doma. A co budoucí tatínek, už se těší???? Ještě dvakrát se vyspíme, vydržíme celý pátek a večer už budeme mít doma to malý "miminko" :-). Včera jsme byli za kamarádkou, má štěně labradora, je jen o 6 dní mladší než ta naše příšerka a tak jsme se byli podívat na novýho kamaráda a probrat chovatelské zkušenosti :-). Je to hrozná podšívka a neposeda, tak se k té naší Annie bude hodit a aspoň se navzájem utahají :-D mám takový dojem ale, že nejutahanější z nich budeme my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky x-) Many to je dobře,že už máš vycházky,protože trčet celou dobu doma musí být docela otrava,co?ale hlavně,že je mimčo v pořádku x-) Kristy už se nemůžete dočkat...že? x-) já bych taky ještě jednoho chtěla... :-D Minulý týden jsem byla u švagrové,která si pořídila jezevčici,no je to strašně moc krásnoučký,sem se jí nemohla nabažit... x-)
Odpovědět
Moni, jezevčíci když jsou štěňátka, tak jsou úplně boží, takoví malí a lítají jim ušiska, to je bomba. Ty se mi taky moc líbí :-). To ty štěňátka jsou všechny roztomilá, to je paráda. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavně mám u těch štěnátek ráda,jak jim pěkně voní s tlamičky :-) právě ten jezevčík by mi stačil.... :-) a jinak na manikůru se musím už objednat taky,od svatby sem tam nebyla :-D doufám,že na mě paní manikérka nebude naštvaná,že jsem na ní zanevřela... :-)
Odpovědět
mě se líbí Ti krátkosrstí takoví Ti hladcí :-). A neboj, paní menikérka bude ráda, že k ní zase zajdeš. K té své sice chodím pravidelně, ale dělá mi to problém najít ten čas na to.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ti jsou taky pěkní :-) už máte nakoupený pelíšek atd?potom jsem dej fotečky Annie x-) No s tím časem je to docela náročné..Co si vůbec necháváš dělat? máš gelovky?
Odpovědět
Moni, jednu další fotku mám zase ve sv.albu, víc fotek nemám zatím ale určitě fotku dám :-) až si ji v pátek hned vyfotíme. Ta z nás asi bude na prášky, jak kolem ní budem lítat s foťákem. Pelůíšek máme, různý hračky, taky bezpečnostní pás do auta, rikyvici na vyčesávámí atd atd, no je toho spousta :-). Stále řešíme krmivo, v pátek ho koupíme taky. Ty mám porcelánový, mě gelovky moc nedrží, měla jsem jen na svatbu, když jsme zkoušely s manikérkou ozdoby, ten gel není tak silnej, takže ty ozdoby v gelu vypadaly lépe. Na ty porcelánový stejně ale mi dává ještě vrstvu gelu, nehty se pak pěkně lesknou a nosím je většinou bez laku a stávalo se mi, že si mi odlupovala bílá část (francouzské manikury), tak ten gel to tak pěkně zatáhne, že to pěkně drží. Je fajn, že je paní ochotná různě experimentovat, mám totiž atopický ekzém a některý materiál mi vůbec nesedl a osypaly se mi ruce, takže jsem ráda že ji mám a že mi vychází vstříc. Klidně můžu dát kontakt, ale je na tý mateřský, tzak nevím jak to teď má s klientkama.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jinak jsem viděla bušit srdíčko a ukázala mi paní doktorka i bradu :-D Kristy a vy už budete mít taky doma štěňátko jééééééééé :-) mimísko :-D
Odpovědět
mimísko malý, no já se tak těším! :-). A to už je něco vidět na miminkovi????? Mě když někdo ukazuje fotku, tak já na to vždycky hledím a nevidím nic, i když už je to mimčo mnohem větší.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy,je moooc roztomilá Annie..... :-) vidím,že víbavičku máte slušnou,tak už jen ten pejsan chybí x-) přes týden,ale bude chudáček sám doma co?když jste oba v práci...to bude knučení...ale to si zvykne... x-)
Odpovědět
Moni naštěstí zatím bydlíme u našich, mamka chodí z práce dřív než my a taťka pracuje na směny, tak to nebude tak zlé, bude se učit být sama nejprve kratčí intervaly a za ten měsíc než se odstěhujeme to bude trochu lepší a bude víc zvyklá, tak to snad nebude potom taková hrůza. No jsem si jistá, že my ji to vždycky vynahradíme, když přijdem domů :-). A jak to snášel Vás psík, když byl malinký????
Odpovědět
Profilova fotka
no právě,že docela špatně,na co přišel tak rozkousal,jak se nudil,samozřejmě kňučel....i když ona knučí dodnes,je na nás dost fixovaná... :-) ona je takový trdlo noo....
Odpovědět
tak to se máme na co těšit :-), ale škodami počítáme :-)tak snad to bude o.k. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy jdou už vidět ručičky i nožičky i hlavička :-D
Odpovědět
many fakt?? týjo, tak je dobrý :-D tak mě napadá, že se tu už dlouho neobjevila Sunflower....Leni kde jsi???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj nějak na nás Lenča kašle...asi má hodně práce ;-) Many a už máš fotečky z ultrazvuku?kdyžtak je sem dej at se podíváme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem viděla Sun na koníkovi ;-) určitě,ale už je to dýl :-) jinak fotečku mám jednu,ale teď mi vůbec nefunguje bluetooth,tak to nemůžu dostat do počítače,ale jinak to je stejný jak u jiných akorát záleží na týdnech,teď jsem viděla u jedné holčiny fotečku z 6. týdne a byl tam flek a u mně to jde už pěkně vidět ;-) mám jen tu jednu fotku,ona se mě doktorka ptala,jestli ji chci nebo ještě ne,že první je zadarmo a pak se už další platí,tak když tam to mimi šlo už vidět,tak jsem si ji nechala vytisknout
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?