Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Kristy - to je krásný pejsek :-D dívala jsem se na tu fotečku ;-) takovej bobišek :-) to se máte na co těšit :-) jinak já jsem v 9.týdnu už mi teď bývá líp akorát včera a dnes už mi zase haluzí tlak - motáky jako ďas
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy je moc krásnej,takovýho má i švagr,ale bohužel ten jeho nemá rád lidi,tak jsem si ho nikdy nepohladila...Já mám doma dva psi a chtěla bych ještě třetího,tak jsem zvědavá jestli mi to projde... :-D Jinak práci jsem si našla novou,takže jsem spokojená..Brno mě sice lákalo,ale dlouho bych tam nevydržela,tak jsem odešla nebo spíš jsme se se šéfem dohodli... x-) Doufám,že o víkendu vyjde počasí dle předpovědi a uděláme si nějakej výlet... Many ty stavy ti teda nezávidím,ale patří to k tomu... ;-) to tě přejde... x-)
Odpovědět
many: to s tím tlakem je fakt hrůza, že? Ještě chvíli vydrž. Až budeš mít větší bříško, tak to bude pro tělo větší námaha a aon se ten tlak sám spraví, možná pak třeba paradoxně bude i vysokej. Ale přeju Ti, ať se Ti pěkně upraví. A kdy máš termín porodu?? Moni: taky jsem slyšela, že někteří jsou takový spíš samotáři, ale u této rasy je to prý hodně výchovou. Oni potřebují neustále lidský kontakt a takovou jako socializaci s jinýma lidma, dětma, jiným psem. Prý pokud jim to občas dopřejeme, tak to bude v pohodě. Ale když tyto podněty nemá, tak prý otupí a přestane vyhledávat lidi vůbec. To bych teda nechtěla. No musíme se snažit. Teoreticky to všechno známe, ale uvidíme jaká bude realita. Jo a prý to jsou takový magorci, že sežerou snad všechno na co přijdou. jedna paní v knize psala že jediný co nežral bylo mýdlo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Tak to mě pobavilo,no ten švagruv není zvyklej na lidi,je zavřenej bud v kotci a nebo na druhé půlce zahrady a sám..a švagr k němu žádný city neprojevuje,nepohladí ho...tak pak je jasný,že nikoho nemá rád...
Odpovědět
Profilova fotka
tak termín a kartu ještě nemám,snad to už dostanu toho 6.11 ale jinak podle netu mi to vychází na 31.5 nebo 5.6 tak jsem zvědavá :-) je to fine,že je to v létě,bude teplo,nebudu muset mimi ani sebe navlíkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) včera jsme byli v Šumperku na Džemfestu - paráááááda :-D hráli tam Laura a její tygři,ale největší bombonek byli WOHNOUT :-D :-D :-D
Odpovědět
Many: týýjo, to muselo být parádní! My se byli v sobotu dopoledne podívat na našeho novýho pejska no a je úžasná! Jsme z ní na větvi a od soboty s manželem nemluvíme o ničem jiném. Tak ještě 14 dní musíme vydržet a už ji budeme mít doma :-). přeji krásné pondělí!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,taky přeji krásný pracovní týden :-) ať vám rychle uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,také Vás zdravím... x-) Many ty Wohnouty ti závidím...já jsem na nich byla v létě v U-klubu a ještě ted jsem z nich nadšená... :-D Kristy už abyste ho měli co?No moje švagrová si byla v sobotu přo štěňátko jezevčika,tak je z toho taky uplně nadšená,vlastně celá její rodina... x-) mají psi moc rádi x-) doufám,že se sk ní tento týden dostanu at se můžu taky pomazlit... x-) Jinak v pátek jsme byli v kině na Saw,to byl teda masakr,chvilkama sem si musela zakrývat oči,páč se na to nedalo dívat.. :-D
Odpovědět
Tyjo Moni, ty chodíš na takovej masakr? No to já nemůžu, já bych se z toho po.... :-) to jsi dobrá ;-) . Už se taky nemůžu dočkat, až se zase pomazlim, nejlepší je, že i manžel je z ní na větvi a to musím přiznat, že jsem si vyloženě toho ridgebacka prosadila, on chtěl labradora....tak jsem ráda, že se na ni tak těší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Wohnouti jsou super,já na nich byla teď poprvé,jindy mi to nevyšlo,buďto jsem měla odpolední nebo něco jinýho,ale paráda a jinak horory taky nemusím :-) už pár let to nesluduju,protože se pak hrozně bojím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vtirnu se k vam... zdravim Many a Kristi .o)) jinak Monaliza - obdivuju te, zes prezila Saw v kine.... my se na to s milackem koukali loni na Stedry den, dostali jsme DVD od Jeziska a on to musel videt.... takze nebyla pohadka, ale tohle.... ja jsem pet minut koukala na film, potom jsem to jen poslouchala z pod periny a nakonec jsem mela i zacpany usi... fakt jsem se strasne bala... a nekolik noci potom jsem nebyla schopna jit v noci na zachod.... hruza.... Uz pul roku mame doma druhy dil.... ale rekla jsem at se na to kouka sam, ja uz do toho nejdu..... BRRRRRRR Kristi - uz mate mazlika doma???
Odpovědět
Článek se načítá
AHoj Kristy :-) se tak různě stěhujem po těch diskusích, že? :-). Mazlík bude doma nejdřív až 12.11, to je děs, já to snad nevydržím :-( . No už se nemůžem dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Satyyy ty jsi návštěva z Ú/n O x-) To ste teda měli dobrý...místo pohádky masakr... :-D :-D Já jsem v tom kině i párkrát nadskočila jak jsem se lekla...a nebyla jsem sama :-) ale připadlo mi to otrochu mírnější než předešlé..a stejně to bude mít minimálně ještě jedno pokračování...je to nekonečný.. Kristy a jaký máte vybraný jméno?
Odpovědět
Moni, bude to Annie...... pejsek už sice jméno má, ale moc ho jím neoslovují, aby si ho případně mohl majitel změnit a nám se líbí Annie, tak to bude naše "Anička" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karisty my máme taky labradorku Annie :-D :-D moc pěkné jméno ste si vybrali ;-)
Odpovědět
:-)) jéé, to jsem nevěděla ;-) ona se teď jmenuje Viktorie, říkají jí Viky, ale Annie se nám líbí víc a je to jediný jméno, na kterým jsme se shodli :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Kristy my chceme s manželem taky ridgebacka, teda já jsem si ho začla pomalu prosazovat, má ho totiž kolega z práce a moc se mi líbí. Ale až budeme mít postavený domeček...takže bůhví kdy to bude :)
Odpovědět
jancka ridgebacka doporučuju ;-) . ale je fakt , že jsem přečetla několik knih o této rase a myslím že je to dobře, se spoustou věcí se na ně musí jít jinak než jako na ostatní pejsky, tak jsem ráda, že mám průpravu. A je fakt, že toho, že jsou charakterově odlišní od jiných plemen je zřejmé a všimli jsme si toho hned při první návštěvě štěňátka. A chcete fenku nebo pejska????
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko ;-) Já jsem třeba vždycky preferovala psi..a stejně máme doma fenku... :-D To s ním budete muset jezdit na cvičák,co?tohle plemeno to určitě potřebuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devčata, tak už jsem si taky založila svatební album ;-) Svatební den byl úúúúúúúžasnýýýýý a maximálně jsme si s manželem užili 8-) Musím potrvdit, co se tu už hodněkrát zmiňovalo, že to strašně rychle uteklo!!!! Ve čtvrtek si jedeme pro fotečky a video, tak sem pak přihodím pár profi foteček :-) V neděli jsme se vrátili ze svatební cesty v Paříži, která byla taky úúúúžasnáááá!
Odpovědět
ahoj Nuni, jsem ráda, že se Vám líbilo v Paříži, no hned bych se tam vrátila! Fotky jsou super, těším se na ty profi, byla jsi kouzelná nevěsta!!!! Moni: Na cvičák jezdit budem, to je jasný, i když holčina, od které si psíka berem na cvičák nejezdila, prý se to její fence nějak nezamlouvalo, ale vycvičila si ji sama a moc dobře :-). Už jsme se domluvili, že nakonec už příští pátek si pro ni přijedem, aby ty první dny s náma byla od ráda do večera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jo nuni fotečky jsou pěkný,jde vidět,že jste měli o zábavu postaráno ;-)
Odpovědět
Nuninko tož nám napiš nějaké podrobnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,jsme zvědavé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo??halóóó..... :-o
Odpovědět
Moni já jsem tady celkem furt, ale tady nikdo není :-D přeji všem krásný víkend! tento víkend bude poslední bez pejsana, příští už bude mnohem veselejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já sem taky pořád nakukuju a nikdo nikde ;-) přeju pěkný víkend :-) ještě se 4x vyspím a budu mít vycházky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devčata :-) Chcete podbrobnosti? Nevím kde začít :-D Tak v sobotu ráno jsem se probudila ve 4 hodiny a byla jsem uplne vyspana! Nervy jsem vůbec neměla, jen už jsem nemohla pořádně usnout. Před 7 jsem vstala a na pul 8 jsem šla ke kadařnici :-) Když jsem ráno viděla jak pozvolna vykukuje sluníčko, tak mi to přispívalo na dobré náladě :-) V 10 jsem přišla domů, něco málo pojedla a začala se za asistence mamky a kamošky oblékat. V 11 si pro mě přijel ženich (údivem ani nemohl mluvit ;-) ) a na 12 jsme jeli na Bouzov. Takhle bych mohla pokračovat až do 2 hodin do rána :-D Bylo to prostě všechno úúúplně úúúúžasné a moc jsme si to užili. Hlavně to focení - sice svítilo sluníčko ale jinak byla docela pekná kosa! Ale ty fotky za to opravdu stojí!!! Paní fotografka byla taky chudina úplně zmrzlá ale zvádla to na výbornou! Hostina se pak taky vydařila - jídlo bylo neskutečně dobré a hudba byla příjemná! Ohlasy na hostinu jsme slyšeli samé kladné, ..... možná se někomu něco nelíbilo, ale to už byl jen jeho problém!!! Many, neboj 4 dny utečou jako voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuni,to je super,že ti to taky klaplo...já jsem v den D na sobě taky žádnou nervozitu neshledala...na 6 jsem jela ke kadeřnici,na půl 8 jsem měla jet na kosmetiku,pak jsem přijela domů a ještě jsem něco pojedla, o půl 10 jsem se teprve začala oblíkat v 10 přijel ženich a jelo se...až potom když jsem předstoupila před oltář,tak se mi uplně spotila ruka,jako kdybych ji namočila do vody :-) ale jinak vše probíhalo v klidném duchu...Sama jsem se divila,že nejsem vůbec nervozní... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?