Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
tak to musíte honem všem oznámit ať se s Vámi nikdo nekryje :-)
Odpovědět
kstablova jo jo to budeme muset. snad se nikdo krýt nebude skoro všichni chtějí 8 měsíc. :-D
Odpovědět
no joooo, vono zase bude to úžasný datum. Tak Vy aspoň budete v pohodě, akorát oni z toho budou na větvi, když budou mít svatbu všichni v jeden den a Vy budete vysmátí. Jenom možná vznikne prekérka komu na svatbu jít a komu ne....
Odpovědět
no o tom jsem se už s přítelem bavila jdeme 2x v srpnu na svatbu známým ale mám nejlepší kamarádku která si myslím bude letos taky vdávat zatím nic neříkala ale bojím se aby nepřišla ted že tehdy a tehdy se budou brát a nebylo to ve stejný termín co už jsme pozvaní že? a mělo by se jít asi na svatbu těm co nás pozvali dřív ale ona zase pro mě víc znamená no snad k takové situaci nedojde.
Odpovědět
:-( to je fakt problém. Možná by byl dobrý se s kamarádkou hned promluvit, že už máte pozvání na nějaké svatby a že by ses nerada dostala do situace, kdy se budeš muset rozhodovat mezi ní a někým jiným. Třeba Vám vyjde vstříc pokud nebude vyloženě trvat na nějakém datu, kdy už se berou jiní...
Odpovědět
jo asi jo budu s ní muset promluvit. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak uz zitra!!! Teda porad jsem byla v klidu, ale dneska to na me asi vsechno dolehlo. Taky jste byly den pred svatbou nervozni??? Zarizene uz mame v podstate vsechno, jen odpo jdeme chytat stoly a vyzdobu salu - snad vsechno probehne OK! Saticky mam doma uz od uterka :-) Se salonem jsem desne spokojena!!! Behem dopoledne mi i pani zahla korzet a saticky jsem si mohla odvezt. Ve stredu jsem sla jeste neplanovane do prace a zlomila jsem si tam 2 nehtiky (nechtela jsem umele, tak sem si pres 2 mesice pestovala svoje) a nakonec mam 2 gelove, ale nejde to skoro poznat. Vecer jsem totiz mela domluvenou manikuru tak mi tam nehtiky pekne upravili :-) Ale co me desne mrzi, ze ve stredu onemocnela babicka. Spolu se sestrou a tetama mi pece na svatbu a asi se pretahla! Ale snad to bude dobre! Ve stredu odjizdime na svatebni cestu do Parize :-) ... moc se tesime Ja jsem se jaksi rozkecala .....
Odpovědět
nuninko: moc Vám držím palce, ať to vše vyjde podle představ,. já jsem teda nervní nebyla, ale to bylo tím, že jsem na to neměla ani čas :-). Nuni neboj, nenervuj se, dopadne to na jedničku! A tu Paříž si užijte, pro nás to byla taky skvělý volba! A těším se na fotky! Tak se drž! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy dekuji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) včera mi pořád nešly spustit stránky,no hrůza ]-( jinak nuni - držím moc moc pěstičky,ať vem ten zítřejší den DDDDDDDDDDDDDD dopadne,tak jak chcete,přesně podle vašich představ :-D a ať vám svítí sluníčko celý den :-) jééééééééééé ty se máš :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás po dlouhé době jdu pozdravit a hlavně popřát nunince. Ať ti všechno dobře dopadne, hlavně, aby vám vyšlo počasí a když se mi to poštěstí, tak tě třeba uvidím. Budu od rána stát u okna a koukat,ju??? Jinak buď v klidu, já začla nervit, až přišlo na předávání prstýnků a podpis. Do té doby jsem byla jakštakš v klidu, ale neboj, to zmákneš na výbornou. Budeme na tebe zítra všichni myslet a pořádně si to užij. A dnes si dej večer relax pro sebe. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holciny, dekuji Vam za hezka pranicka ;-) Pred chvilkou jsme prijeli ze zdobeni svatevniho salu, vypada to vse skvele :o) Tak ted si dam sprsku a hura do hajan at se na ten zitrek poradne vyspim, ze? Pa pa a ukazu se tu uz jako vdani pani ....... teda uteklo to silene rychle!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak vy už máte všechny určitě půlnoc a já nemůžu spát :-) a nuninka za pár hodin vstává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bůh ví,jestli spí a nebo se celou noc převaluje ;-) to já spala celou noc,ale zato ženich celou noc prozvracel a pros.... :-D ten měl větší nervy jak já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem konečně vyrobila nějaké to album. To ale trvalo, co? Svatba byla naprosto dokonalá, tak se mrkněte. Zítra valím zase do školy, tak dobrou.
Odpovědět
did21: no ahooj, moc vám gratuluji ještě jednou, byla jsi krásná nevěsta! Já Tě viděla s mamkou v obchodě, ale nevěděla jsem že jsi to Ty, no teď už to vím :-N . A vůbec jaká byla svatba? povídej, přeháněj ;-) many: já spala taky jak zabitá, ráno jsem opět neslyšela budík, tak mě manžel naštěstí vzbudil a stihla sjem líčení a kadeřnici, on se taky převaloval, je to děsnej nervák :-D . On to tak má furt, třeba teď v sobotu večer jsme byli kouknout v Hornbachu, no sice nic extra, ale našli jsme nějaký věci, který jsme jinde neviděli a co by se nám hodily a on jak z toho byl na větvi, tak v noci v sobotu vůbec nemohl spáít, furt přemýšlel o Hornbachu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
didi - teda fotečky - nááááááááádhera :-D byla si krásná :-) fakt super :-) holky - jak ty fotečky zmenšujete,já mám od kámoše na cd,ale neumím to zmenšit,na to musí být nějaký program asi,že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda,tady to taky upadá :-( nikdo nemá čas,že ;-)
Odpovědět
ahoj many, tak koukám, že už jsi na to přišla na to zmnešování, to je super, fotky vypadají úžasně :-). Já tady to zmenšování už několikrát psala, tak kdyby něco tak koukni zpětně do diskuse.....papa
Odpovědět
Profilova fotka
ok,ale to zase nenajdu ;-) pokusím se
Odpovědět
už jsem to našla, bylo to někdy v březnu.... otevřeš fotku v programu Irfanview, klikneš na Soubor, poté Uložit jako a otevře se jedno velké a jedno malé okýnko vpravo. V tom malém okýnku je: "Safe quality" a ty myší posuneš kurzor a tím zmenšuješ a zvětšuješ kvalitu. Když kvalitu změnšíš, změnší se i velkost fotky. Poté si to uložíš a fotka půjde hodit i sem. Snad to dává smysl....
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju,napíšu si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,pokud se nemýlím,tak v naší původní skupině už jsme tu všechny vdané paní co? :-D uteklo to jak voda.Doufám,že nepotvrdíme statistiku,že každé druhé manželství se rozvádí a všem nám to vydrží s tím naším vyvoleným mužem až do konce...moc nám to všem přeji.A co jinak,už jste si zvykly na nové příjmení?já se teda občas ještě zapomenu,ale lepším se...podpis jsem zatím nikde nespletla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak já si zvykla rychle :-) jinak vdané už jsme všechny,ale dítě zatím čekám jen já ;-) tak holky rychle,rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Mončo,ty už jsi tady taky dlouho nebyla :-D ale i taková Jaňulevrtule,Sunflower,Honzikovaboruvka,.............. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Njn nějak to flákáme,snad se polepšíme ;-) Ve kterém jsi měsíci Many?
Odpovědět
moni: tak statistika je fakt děsná, ale nám všem to vydrží, pevně tomu věřím ;-) . Docela jsem čučela, taky v diskusi o rozvodech jsou dvě holčiny, jedna která se vdávala přesně jako já a druhá o 14 dní později a obě se už rozvádějí! To je fakt maso. :-( many: a jak se daří mimiskovi?? Holky, právě před chvíllí jsem domluvila s jednou paní, budeme mít v půlce listopadu štěňátko, tak už se nemůžem dočkat nového člena rodiny :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy tak to je fakt mazec po tak krátké době se rozvádět... :-| Je to hlavně o toleranci a porozumění a pokud tohle ve vztahu chybí,pak to nemůže klapat.. :-| A jakého pejska budete mít?my už máme doma dva,ale ráda bych ještě třetího,tak nevím jestli mi to projde :-D ale ted bude mít moje švagrová štěnátko,tak se půjdu pomazlit aspon k ní s pejsáčkem :-) já mám moc ráda hafáky... x-) Mě dnes ještě přišla druhá půlka svatebních fotek,co jsme si doobjednávali a jsem fakt spokojená,nemůžu si manželé Zatloukalovi vynachválit x-)
Odpovědět
moni, dala jsem fotku do sv.alba. Je to rhodeský ridgeback, už po něm toužíme moc moc měsíců. Konečně se snad do konce listopadu prestehujeme do domku, ktery opravujeme, tak si dame pod stromecek tohle stenatko. Sice uz v listopadu, ale neva. sand ho presvedcime, aby na Stedry den vydrzelo chvili vecer s cervenou mysli sedet pod stromkem :-) no ja fotky prohlizim talem, taky jsem stale na techto strankach, tak se tomu ani nevyhnu. Ale jenom bych chtela uz konecne od druhyho kamarada kameramana stahnutou svatbu na DVD. Zatím od nej mame jen pulku a prvni kameraman kamarad nam to stahl na DVD ale v divnym formatu a nasi si to ani nemuzou pustit, jedine u nas na PC. Tak uz se tesim, az jim to vypalim a dam.
Odpovědět
a moni, jak to vlastne dopadlo s Tvym pracovnim mistem? Vzpominam, ze jsi resila dilema....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?