Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
kstablova : jsi moc hodná , zkusím to zjistit kde by se to dalo. o pluml. zámku jsem uvažovala ale tam asi obřady nedělají, skoro nic tam není.uvidím zkusím tak zavolat. a ta botanická zahrada hm to není špatný. konvikt to nevím ale mrknu na to . zatím moc díky. :-) dám vědět co a jak.
Odpovědět
jojo určitě dej vědět ;-) držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
Mysím ze plumlovsky zamek by za to stal. Stacilo by je ukecat a urcite by ti tu svatbu nekde v romanickem zakouti udelali. Hodne stesti
Odpovědět
Profilova fotka
vevisek nebo mrkni na Plumlovský stránky,třeba tam bude nějaká emailová adresa,je fakt,že se zámek spravuje,tak to tam třeba půjde :-)
Odpovědět
vevisek: ještě mě napadá zámeček v bystřici, ale to je dost z ruky, kdybyste měli hostinu na plumlově. To bych volila i hostinu na zámečku.
Odpovědět
Profilova fotka
jé,já bych chtěla zase plánovat svatbu :-) už se těším až se jednou bude vdávat jedna z mých sester,už aby to bylo :-D
Odpovědět
many: je to paráda ty příparvy, že? Ty máš ale teď na pořadu dne úplně jiný přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt :-) teď pořád čučím na netu po kočárkách,přemýšlím jestli si koupíme v Polsku nebo si vezmu kočárek po mojí malé sestře,ale chci dvě děti,tak přemýšlím,že na druhý už by možná nebyl dobrý,tak jestli nemáme rovnou koupit nový,ale zase je čas,kočárek se nemá brzo kupovat to až tak v 6. měsíci ;-) tak do té dobý uvidíme
Odpovědět
ahoj holky. tak včera jsem příteli oznámila že bouzov padá pokud nezabere úplatek. ;-( tak říkal že by asi teda čechy pod kosířem poku dělají svatby v březnu nebo jsem našla zámek úsov a čekám na email zd dělají svatby v březnu. co je asi jistý je náměšť tam dělají celoročně.ach jo. a to chceme jít objednat příští týden prstýnky , což musíme vědět datum.
Odpovědět
vevisek: neboj, dobře to dopadne. Nenech se hlavně otrávit, bude to skvelé uvidíš. ;-) . V Čechách pod Kosířem jsem na zámku nebyla, tak nevím, ale Úsov je krásný.
Odpovědět
ahoj vevisku, ja se vdavala v breznu v namesti na hane a bylo tam fajn a teploucko ;-)
Odpovědět
jinak ja jsem taky chtela obrad na bouzove, ale rekli mi, ze tam netopi, a ze byt tam umrzla, tak jsme se rozhodli pro namest, maji tam peknou oddavaci mistnost, hezkou rec a dojemnou hudbu takze jsme nevahali a nelitujem, ale je zase spousta lidi, kterym se namest nelibi takze ti nechci mazat med kolem pusy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
kstablova : ted jsem viděla foto z kaple v konviktu a je moc krásná. :-) takže nemusím být křtěná nebo tak že? no zkusím najít kontak a zjistit zda by to tam šlo. 8-) díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
vevisek - držím pěstičky ať vám to dobře dopadne a přinejhorším ty prstýnky ještě počkají ;-) já je nechala dělat až dva měsíce před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata tak uz se mi to krati ;-( :-D Dneska jsme si byli pro prstynky ........... jsou uplne nadherny!!!! Az budu mit chvilku tak hodim foto do alba. Uz se u nas pece v plnem proudu, a chybi zaridit uz jen par malickosti. Many gratuluji k mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nuni ;-) děkuji,a moc držím pěstičky ať se vám vše vydaří,tak jak si to oba představujete :-) už se ti to pěkně krátí :-D od pondělka má prý být zase babí léto,tak ať ti svítí sluníčko ;-) dala bych si něco dobrého co pečete,ale je mi pořád tak špatně,že mi furt kručí v břiše,ale nemůžu do sebe nic dostat,to malý mě úplně vysává :-( už aby to přešlo,ale zatím nezvracím,tak to je fine,a to jsem v 7.týdnu :-)
Odpovědět
vevisek: ahojky, prý to není potřeba být křtěná, ani není nutný chodit na tu "předsvatební přípravku", protože to není vysvěcená kaple. Určitě byTi poradil i provozní z restaurace Konvikt, když jsme si tam domlouvali hostinu, tak o tom mluvil, ale moc jsem tomu nevěnovala pozornost, protože jsme chtěli obřad jinde. Myslím ale, že tam normálně přijde oddávající z magistrátu, takže mě napadá ještě jedna věc, že obřady mimo radnici oddávají jen první sobotu v měsíci. Ale pokud si seženete jného oddávajícího, tak to nebude problém. Jinak ta náměšť je hezká, janulevrtule má nádherný fotky!!! nuninka88: Nuni, tak to už taky budeš mladá novomanželka! Budu Ti na sobotu moc držet palce a domluvím Ti fajn počasí ;-) many: jéje, už máš trošku nevolnosti? Pak si to jistě vynahradíš nějak až Ti nebude tak špatně. Musíš vydržet, hlavně že je miminko v naprostém pořádku a nemusíš se strachovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) Kristy - je mi pořád špatně,ale naštěstí nezvracím,bolí mě žaludek z hladu a nemůžu do sebe nic pořádnýho dostat,od včerejška se láduju banánama a mandarinkama,mám nízký tlak,tak mám motáky,snad mi bude brzo dobře,ale je to určitě lepší jak kdybych zvracela,no snad to nepříjde,ale každý mě straší,že jo :-(
Odpovědět
many: neboj, ať si straší, ne každý těhotenství je prozvracený :-D , třeba si to odbydeš takhle a budeš mít klid. S tím nízkým tlakem tě chápu, mám ho taky a tak snad se Ti v pokročilejším těhotenství zvedne bude to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy :-) je něco dobrýho na ten tlak co bych mohla,aby se zvedl?Zkusím ještě mrknout na net na nějaké stránky o nízkým tlaku,třeba něco najdu,je to hnus,když se motá hlava,ale můžu být ráda,že můžu i sedět ;-) a žaludek je už lepší ;-) ještě že nemám vycházky,to by mě mrzelo,že nemůžu ani ven ;-) takhle mi je to jedno,stejně se motám :-D vy ještě zatím neplánujete?Nebo jo? :-D
Odpovědět
ahoj holky. takže nakonec to bude Bouzov tak jsme termín kvůli mé těhotné sestře žijící v Belgii posunuli až na 17.7. to aby mohli přijet. ale nevadí jsem raději že je to přes léto horší je to čekání ach jo až za tak dlouho.
Odpovědět
ahoj many, my teda ještě neplánujem vůbec :-). S tím tlakem je to na prd, doktorka mi radí dát si každý ráno panáka.- se zbláznila asi (pak sedni za volant a jeď do práce....my jsme dopravní firma a do testerů na alkohol tu dýcháme všichni každý ráno) a nebo taky kafe. To piju a nepomáhá to.... kdybys na něco přišla, tak mi určitě dej vědět :-) vevisek: no vidíš, takže úplně jinak to nakonec bude. No aspoň máš jistotu, že by mohlo být krásný počasí. A neboj, to uběhne jak voda. Je jasný že se těšíš, ale podle mě pak budeš ráda, že ty přípravy byly dlouhé, protože svatební den uběhne tak rychle, že pak z toho člověk úplně smutní a chtěl by připravovat znovu. Tak aspoň si ty přípravy pořádně užiješ ;-)
Odpovědět
kstablova asi jo máš pravdu je to paráda hledat a vybírat. 8-)
Odpovědět
jéje, já bych se taáák vdávala zase :-) a tentokrát bych měla bíločerné šaty.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se dočetla,že na tlak je dobrý čerstvý vzduch,cvičit,..... a dočetla jsem se,že na to můžu trpět celý těhotenství,no tak to snad ne :-( jinak vevisek - 17.7 je pěkný datum a budeš mít teploučko ;-) a nebo co 8.8.2008 to nechcete :-) to je krásný datum :-D a je to pátek
Odpovědět
many: kurnik, tak čerstvýho vzduchu mám teď až až ,pohybu taky a nic :-). No a taky se mi stává, že při tom pohybu dobrý, ale jakmile člověk cvičení ukončí, tak ten tlak zase spadne, ne-li ještě hůř a to je pak taky kino.
Odpovědět
many 8.8.je pěkný datum ale v ten den bude svatebního šílenství asi moc a všechny šaty půjčené kosmetičky zamluvené, raději to nechám na těch sedmičkách.přítel nemá rád až tak ideální data :-D
Odpovědět
vevisek: dobře děláš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D Kristy tak to na sobě taky pociťuju,třeba dnes jsem se vzbudila a zase jsem měla motáky,vstala jsem tak,jak se má,na bok,..... pak jsem zapla pračku a seděla u bedny a jakmile jsem šla na balkon věšet prádlo,tak se mi hlava vůbec nemotala a pak jsem sedla a zase jsem to trochu cítila,asi musím pořád něco dělat ;-) ale přitom mám odpočívat,tak nevím
Odpovědět
no rok 2008 je asi nějaký magický budeme se brát my a další naši dva známí a to počítám že nebude vše, snad nebude nikdo ve stejný termín. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?