Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: děkuji moc. Paní Martinovská je úžasná profesionálka a navíc mě to focení moc bavilo :-) .
Odpovědět
mysurka: přesně! ani si nedokážeš představit, jaký strach jsme z toho oba měli a výsledek předčil naše očekávání mnohonásobně :-), prostě paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, máte opravdu krásné fotky. Jste na nich oba moc super. Přes svatbou jsem ani neměla nutkání si nějak pořád dokola prohlížet prstýnky, zkoušet závoj a tak něco. Zase tak moc jsem si to nepřipoštěla. Ale teď když už je to za mnou tak ani nemůžu uvěřit že ta nevěsta na kterou se dívam na Dvdčku jsem já. Jako bych si v půlce obřadu uvědomila že se vlastně vdávám já. Takový divný pocit. Naštěstí mám super chlapa, který mě navedl když jsem prostě zapoměla že mu mám dát první novomanželský polibek a tvářila se že už je to hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, to jsou ale krásný fotečky!!! Už jsem psala gratulaci do albíčka, ale musím to zopakovat ještě jednou. Mysurko, jste moc sympatický páreček.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jede dnes některá z vás to Litovle na Bobr cup?Ale ani nevím,jestli to má některá z vás blízko do Litovle,nebo jste všechny přímo z Olmika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na bobr cupu jsem nebyla, já měla pracovní víkend :-N Jinak zdravím při pondělku. Co mimčo, many?? Nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím žádné změny,příští úterý jdu k doktorovi,jinak zatím nezvracím :-) jen se mi semtam motá hlava a pobolívá mě v podbříšku a to je prý normalní,kamarádka je zdravotní sestra a říkala,že to se zvětšuje děloha :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, já na bobr cupu taky nebyla, pracovali jsme na domku. Pilně makáme na obýváku. V pátek jsem měla dovču a okoukli jsme Floru a hned jsme nasadila na zajrádce stromeček rybízu a angreštu a doje ostružiny. Tak uvidíme :-). Many: to je fajn, že miminku se zatím daří. nějak mě poslední dobou chytají mateřský pudy taky. Jsem sama ze sebe v šoku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš Kristy, to je jsou asi nějaký erupce na slunci, mně poslední dobou taky lehce chytají pudy a to je říkala, že do třiceti času dost :-D Asi to ještě přehodnotím :-D Dokonce jsem se zaregistrovala na koníka a koukám tak různě po diskuzích.. Many, tak to je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) včera jsem v práci nezvládala,šla jsem v 19.30 domů,nezvracela jsem,ale pořád se mi motala hlava a bolelo mě to bříško,tak jdu dnes ve 3 k doktorce,tak jsem zvědavá :-| mám strach,že o to příjdu,nepřipouštěla jsem si to,ale teď jsem zas četla na netu článek a je mi z toho zle :-( bojím bojím
Odpovědět
Profilova fotka
many, nečti takový blbiny, tím se zbytečně stresuješ. A teď přece musíš být v pohodě. Jestli máš tu práci takovou, jak jsi psala, tak si radši vem rovnou nemocenskou a zbytečně neriskuj. Držím palce, ať je všechno u doktorky Ok. A dej vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak u doktorky v pohodě,prvně mě nechtěla vzít,že mají dnes plno a poslala mě do Šternberka,tam mi řekli,že pokud nekrvácím a hodně nezvracím,tak není třeba,aby mě vyšetřovali,že to jsou běžné těhotenské problémy,že mě musí vzít v Uničově,tak jsem volala zas do Uničova,jestli by mě nemohli vzít aspoň zítra ráno a že tam zase doktor je až odpoledne,tak mi řekla ať přijedu,že mě teda vezmou,no síla,ale mám teda neschopenku a za měsíc jdu na kontrolu,kartu jsem ještě nedostala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a mimčo zatím dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, no tak to je síla! Nechápu, že když si člověk řádně platí zdravotní pojištění, tak tě pak nechtějí ani vyšetřit?? No to je teda!!!!!!!! ]-( Hlavně že je všechno v pořádku :-)
Odpovědět
Leni: jen tak otázka mimo? o jaký právo se zajímáš??
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte náhodou jestli nemá paní Kohoutková dovolenou? Včera jsem jí 2x volala a dneska taky a nebere mobil...chtěla jsem se objednat na stříhání, tak nevím :-| Říkala jsem si, že se zkusím obrátit na vás tady, jestli nevíte něco víc... díky a pěkný den
Odpovědět
ahojky, tak to nevím, já jsem objednaná až na 24.10, před tím říkala, že nemá vůbec volno. Zkoušej to, mě se taky občas stane, že se nedovolám i dva dny....
Odpovědět
holky prosím poraďte, mám problém. svatbu máme v březnu a měla být na bouzově, ale od nového roku zrušili obřady v březnu.termín posunout nemůžeme páč moje sestra co žije v belgii bude koncem dubna rodit tak by to pro ni bylo riskantní.takže musíme změnit místo obředu (což nevím jestli budoucí ženich přežije). hostina bude v mostkovicích u plumlova nevíte o jiném pěkném místečku kde by se to dalo v březnu.? díky za rady
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vevisek tak to je škoda,že vám ten Bouzov neklapnul,tak snad bude něco poblíž Plumlova,já tam jezdím tak jednou za rok,tak to tam moc neznám,tak hodně štěstí ať co nejdřív něco seženete a pěkné přípravy :-D
Odpovědět
many díky snad něco klapne.
Odpovědět
kstablova : ahoj chci se zeptat na tvůj nároz jestli si myslíš že by nám to taky mohlo klapnout v tom palmovém skleníku.? ale máme to o měsíc dříve než jste to měli vy.ale otevírací dobu mají od března tak by tam nemusela být moc velká zima.co myslíš? a jestli jo dala by jsi mi nějaké bližší info k tomu to zajistit.? předem moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak,dívala jsem se ti na album a vybíráš z pěkných šatečků :-D ale ty červený se mi moc líbí ;-)
Odpovědět
many : vám to zase moc slušelo a ta kytice nádhera já jsem chtěla ze šeříku ale to v březnu ještě nebude.
Odpovědět
vevisek: a kolik Vás dohromady bude?
Odpovědět
kstablova : tak 45lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
vevisek - zeptej se v květinářství na ten šeřík,třeba to někde pěstují i přes zimu :-|
Odpovědět
vevisek: tak to asi v žádným případě. Nás bylo 17 se vším všudy a už tak jsme byli nacvakaní. A nám to umožnili díky tomu, že je nás tak málo a už měli obavy, zda se tam vlezem, případně zda teda apoň všichni uvidí....
Odpovědět
many : no zkusím to uvidíme. ;-)
Odpovědět
kstablova : hm :-( škoda
Odpovědět
vevisek: ale co botanická zahrada ;-) ? sice je riziko, že to bude svatba na sněhu, protože letošní zima prý bude tužší než ta loňská, ale i to může mít své krásy, jééé, kdybych měla svatbu na sněhu, to bych si užila s nějakými barevnými šaty, ne bílé, jů toby bylo super....ale to jsem se nechala unést.... :-N No a co Horizont-arboretum, Náměšť na Hané, Plumlovský zámek, Hrad ve Šternberku nebo prostě jen zahrada nějakého hotelu?...... vím že ty zámky jsou blbý, že otevírají až v dubnu většinou, ale třeba by udělali výjimku, kdybyste se domluvili, přece jen za to dostanou zaplaceno, topit na tu půlhodinku nemusí, svatebčani se teple oblečou, když je to předem připravíte a budete to mít aspoň částečně netradiční. Pak už sand taky kostel, případně poslední možnost radnice..... Jóóó a taky je možná kaple v Konviktu, není vysvěcenám, takže se neřeší klasické věci jako při církevním obřadu a restauraci Konvikt můžu doporučit, tak jsme měli hostinu....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?