Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho máte Kristy ještě hodně na práci x-) na budování ;-) no už 4 měsíce neberu,ale my jsme se domlouvali,že vynechám dřív a nebudeme nato tlačit,až to příjde,tak to příjde,ale mě to nějak dostalo a už bych chtěla :-)
Odpovědět
many tak to Ti držím palce! Ať se to brzy podaří. Hlavně se nenervuj, když to hned nebude, ať se potom nevystresuješ zbytečně. Věřím tomu, že za chvíli už budeš těhulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky Kristy :-) jinak pro dnešek se už loučím,jdu se chystat do práce,tak si tady nechte dařit ;-) pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, krb, udírna, posezení.. to zní moc dóóbře, začínám závidět :-) Neboj, vany se dočkáš. Já se taky těšila na vanu a teď, když máme v jedné koupelně vanu a ve druhé sprchovej kout, tak jsme stejně pořád ve sprcháči. Ve vaně jsme vegetili za rok snad dvakrát nebo třikrát :-D Nejradši mám saunu, ale si budem muset počkat na ten domeček, v bytě to není moc praktický :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my se máme taky pracovně...ale jsme zatím na začátku, dneska nám dodělávají strop. Měl být hotový už minulý týden, ale firma ho špatně zaměřila a udělala část panelů větších. Mám pocit, že bez problémů a komplikací by to asi nešlo. Mysleli jsme si, že v tuto dobu už bude domek pod střechou, ale pořád na něco čekáme a protahuje se to, tak budem rádi, pokud tu střechu letos stihnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, vy všichni stavíte.. Se máte, domeček je super, mně ve městě hrozně chybí zahrada a do ní nějakej ten hafan :-) Kristi, na novej účes i barvu si manžel zvykl rychle, mám pocit, že kdybych mu to neřekla, tak si toho ani sám nevšimne :-D
Odpovědět
Leni, to je jasný, že vanu člověk nevyužije tak často, taky jsem spíš sprchový typ, ale prostě je fajn, že když člověk dostane chuť na relax ve vaně, tak prostě může jít a dát si ho :-). A s tím domečkem Vám držím palce, ať to vyjde!
Odpovědět
Ahoj nevěsty,,,neznáte nebo nedoporučíte dobrého kameramana na filmování a sestřih celodenního vsatebního videa za rozumnou cenu :-( Na duben 2008
Odpovědět
Profilova fotka
kozlikmazlik - v Uničově nikoho neznám :-( ale v salonu v Litovli mi nabízeli,tak si myslím,že by měli nabízet i v jiných salonech ;-)
Odpovědět
kozlikmazli_ já taky nikoho neznám, natáčeli jsme si sami dvěma kamerama. Ale opravdu zkus ten salon, zatim je ještě čas, tak by mohly být termíny volný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli profi kameramana na obřad a pak už jsme si natáčeli sami, respektive si kameru předávali kamarádi.. Ale fotografové většinou mají kameramana, takže se zkus zeptat u fotografů.. Držím palec! holky, užijte si volno. My vyrážíme za známýma do Čech, máme v plánu tolik hradů, různých vejšlapů, dokonce i rafty.. Doufám, že nebude pršet :-(
Odpovědět
Zkusím to zjistit u fotografa i v salonu a uvidím... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky,tak psala jsem to i jiným holkám,tak to napíšu i vám ;-) v pátek jsem si dělala dva testy pro jistotu,protože jsem tomu nemohla věřit a oba jsou pozitivní,tak zítra jdu k doktorovi a ten mi to snad potvrdí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Many tak to moooooooc gratuluju. :-) Preji hlavně hodně zdravíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé. many supééééér! Viděla jsem, že chodíš i na Koníka.. No tak to moc gratuluju a držím palce, aby to potvrdil i doktor :-) Jak jsi to řekla manželovi, udělala jsi mu nějaký spešl překvápko?
Odpovědět
Many: obrovská gratulace! To je paráda, takže to ani netrvalo dlouho, že? Super! Leni: jaký byl víkend v Čechách?Počasí bylo fajn, tedy aspoň tady na Moravě, tak snad to vyšlo i Vám...
Odpovědět
Profilova fotka
V Čechách bylo suprově, prolezli jsme tolik hradů a zámků, vyšlápli jsme si na horu Blaník.. bezva!! V pátek počasí nic moc, ale od soboty se to už zlepšilo.. Many, jak dlouho jste se snažili??
Odpovědět
Many gratuluju :-N :-N ja chci takyyyyyyyyyyyyyyy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak dnes jsem šla k doktorovi,neposlal mě ani na krev a dělal mi ultrazvuk,říkal,že jsem na začátku a za 14 dni tam mám přijít a dá mi kartu a neschopenku,protože já dělám se dřevem a není to moc lehká práce :-) jinak to má prý 4 mm :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Tak to máme za sebou. Už mám i album, tak kdo chce, mrkněte ;-) Many, GRATULUJU!!! Je to zvláštní pocit, co? :-) Kdy máš termín? My 4.5.
Odpovědět
Profilova fotka
to mi vůbec neřekl,jen že jsem na začátku,to asi až mi dá knížku,no byla jsem z toho dneska trochu paf ;-) ale bude to určitě červen :-D to je paráda vozit mimi v létě,nemusíš ho navlíkat,..... :-D jdu spát,dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozlikumazliku, jak tak čítám, tak budeme mít svatbici ve stejný den a na stejném místě :-D ... my tedy začali plánovat včera... a nikdo zatim nic moc netuší, tak snad to zatim nepraskne... =-)
Odpovědět
Honzííííí: Moc vám gratuluji moc Vám to sluší a fakt máte krásný fotky! Měli jste stejnou paní matrikářku jako my, myslím tedy že i paní oddávající byla stejná (?). Skvělé paní to jsou ;-) baby: ahooj, vítám Tě mezi nevěstami, úplně na mě jde nostalgie, taky jsem se v říjnu přihlásila na bremese a v dubnu měla svatbu, hrůza, že už je to rok, co jsme začali svatbu plánovat. ;-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna včera jsem myslela na borůvku, že už by mohla dát do alba fotečky :-) Vítám baby a stejně jako Kristýnka ti závidím, že máš svatbu teprve před sebou.. Koukám, že máš pěknou kočičku, ta je tvoje? Já kočky miluju, máme doma taky jednoho kočičáka..
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky za přivítání :-) ... Nevite jak dlouho asi trvá ten obřad na radnici v Olmiku??? Jo kočička je naše, je to náš miláček, jí s nama, spí s nama..jako naše dítě...říkáme jí mimi, medvídku, catmane aněkdy i haj..le, když zlobí :-D Já se těch připrav docela děsím, jelikož moje skorošvagrová(radka13) měla 7.7.2007 a chystali to fakt dlouho... ale svatbice byla super. x-) Doufám, že se sem nepodívá dřiv, než jim to řeknem :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, baby tak si hoď do alba nějaký fotečky, hlavně kočendy, jsem zvědavá. Je to nějaká šlechtěná rasa? Ten náš kočičák s náma taky spí i baští, někdy je dokonce tak drzej, že když se nedíváme, tak si vezme přímo z našeho talíře :-N Příprav se neboj, jsou to příjemný starosti. Obřad na radnici trvá chvilku tak 15-20 minut se vším všudy. Už jsi se někde dívala na šaty??
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, jsem si řikala, že alba dělat nebudu ]-( a času tady budu trávit minimum ]-( , ale vypadá to bledě. :-. .. Je to obyč. číča, ale je moc pěkná, taková okatá, udělali jsme z ní prostě dámu... Na šaty sem se nedivala, máme pouze zamluvený obřad a žranici, jo a včera v noci jsem nemohla usnout tak jsem počítala svatebčany.....místo oveček :-D
Odpovědět
baby. to je dobrý s tím počítániom svatebčanů :-D . a jestli to bude u Tebe stejně jako u mě, taky jsem si říkala, že sem budu chodit sem tam no a jsem tu furt :-) i teď, půl roku po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem konečně vypotila svatební album, ale ještě čekám na fotečky od kamarádů, abych to mohla dodělat. Měli jste pravdu. Ten "Den" proběhl strašně rychle a teprve teď u foteček a dvd si to užívám. Včera jsme byli pro fotky na Bouzově a dostali jsme od kameramana p. Zatloukala DVD zdarma. Prý jsme se mu moc líbili.
Odpovědět
mysurko: Ještě jednou gratulace! Paní Martinovská je skvělá, že?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?