Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
pArádaní fotky Jani. Moc se mi to líbí.- Ta kde jsme s bublinkama a taky ta kde je manžel na tom podstavci, ty jspu suúer. Tak co, vydařilo se to všechno podle představ?? A nefotili jste se nahodou v Konviktu, to okoli jsem idnetifikovala jako povědomé :-). Byli jste moc krásní, tak ještě jednou gratuluji!!! ;-)
Odpovědět
Děkuji moc Kristi, ano je to v konviktu. Měli jsme hostinu v Arigone tak jsme tam po obědě zašli na pár foteček. A před obědem jsme se fotili v Dubě u kostela, a teda ve skutečnosti ten parčík nic moc, ale na fotkách vypadá dost dobře. Jinak myslím, že byli všichni moc spokojení, my teda určitě. Personál v arigone byl úplně bezvadnej, kapelu jsme měli LIF Olomouc tak ti byli taky super. Svatební cestu jsme měli, ale jelikož stavíme, tak se žádná exotika nekonala... Byli jsme v Českém Krumlově, je to moc krásné město a užili jsme si to, ale bohužel nám nevyšlo počasí, jeli jsme ten první týden v září a to byla největší kosa...ale i tak to bylo moc pěkné, hlavně jsme si odpočinuli...Tak krásný víkend, pro nás bude pracovní...
Odpovědět
Milé budoucí nevěsty, chtěla bych vás upozornit na salon Ariana. 8-( Mám s ním docela negativní zkušenost. Šaty jsem si tam zamluvila již 5měsíců dopředu.Paní majitelka mi řekla, že pokud budou tyto šaty půjčeny více než 4x,vždy kupuje nové.Nevím, zda tomu tak bylo nebo ne, ale já je měla ve svatební den potrhané(na spodním okraji šatů a na zdobení).To by ani nevadilo, nešlo to příliš vidět. Na poslední zkoušce byly šaty ovšem špinavé a nevyžehlené, paní majitelka slíbila, že to samozřejmě napraví.Nestalo se.Šaty v pátek před svatbou převzala kamarádka a bohužel je nezkontrolovala. Šaty jsem dostala ve stavu, v kterém je vrátila předchozí nevěsta, tj. nevyžehlené,špinavé, potrhané a trochu páchnoucí po předchozí nevěstě!!!!!!!!!! Přři vracení jsem toto chtěla vytknout a požadovat slevu, neboť jsem si stav převzatých šatů zdokumentovala a měla jsem samozřejmě svědky,ale nechtěla jsem si zkazit náladu před svatební cestou.....a stejně už to nešlo vrátit ;-( Jen vám chci poradit, zkontrolujte si šaty při převzetí, a ušetříte si zbytečné nervy s čistěním a žehlením šatů ve svatební den. ;-)
Odpovědět
Zdravím nevěstinky,,,,máme terminek v dubnu2008,,,Olomouc radnice, přípravy jsou v plném proudu...nezná některá dobrého fotografa a hlavně kadeřníka...pokud ano pište na IP...jinak jsem taky obešla spoustu salonů a zatím moc nevím...hodně jde o první dojem...
Odpovědět
Profilova fotka
krtecek1 - tak to je teda drsný ]-(
Odpovědět
kozlikmazlik: No já zase a opět doporučuju paní Blanku Martinovskou, koukni do alba, v albu příprav mám i kontakt na ni na jedné fotce....... krtecek1: to je síla. Já teda mám fajn zkušenost s Arianou a když jsem si přišla převzít šaty, majitelka mi je nejprve ukázala, poté až zabalila do vaku......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak je po víkendu? Bylo krásný počasí, že?? Janča má moc hezký fotečky.. Krteček: Teda, to se celkem divím. Taky jsem měla šaty z Ariany a musím říct, že stoprocentní spokojenost. Šaty byly čisťoučké a nádherně nažehlené.
Odpovědět
Ahoj holky, poraďte mi prosím, kde nechat úpéct CHUTNÉ svatební dorty v Olomouci a nejbližším okolí. díky
Odpovědět
Reni, já je nechala péct u paní Peslarové v Olomouci na Polívkově ulici, má dílničku v jedné vilce. Byly moc dobrý a je známá tím, že nerada dává do dortů barviva, to mi bylo sympatické. Chutnaly báječně. Svatební dort (4patra) a dvě srdíčka pro maminky nás vyšly na necelé 2 tisíce.
Odpovědět
Díky moc. Měly jste, nebo alespoň chutnaly jste dorty z výrobny Katrin v Chomoutově? Galerie je úžasná.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Reni, dorty jsem z Chomoutova nezkoušela, ale slyšela jsem, že tam pekelně zdražili. Ariana s nima spolupracovala, ale prý teď chtějí 5.500 za obyčejnej bílej dort bez zdobení, to je teda síla!!!
Odpovědět
Ahoj holky, moc děkuju za pochvalu fotek a za krásné gratulace :-) V neděli jsem konečně udělala album, piplala jsem se s tím celé dopoledne, ale výsledek stojí za to ;-) S dortama moc neporadím, nám teda pekla paní až z Bělkovic-Lašťan. A dorty byly spíše takové klasické, ořechy, čokoláda, marmeláda...ale cena byla tomu úměrná, nebyly drahé... Dneska se tam teda pěkně zakabonilo :-( Jsme si toho sluníčka moc neužili...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, moc Vás zdravím...teda opravdu rychle to uteklo...za chvíli celá naše původní skupina tu bude vdaná...ach jo...určitě bych si to zopakovala... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já taky ;-)
Odpovědět
no já každopádně, za chvíli to bude půl roku! Já už si celkem zvykám na jméno, akorát manžel mě furt píše jako Štáblovou, ne Urbánkovou :-). Ten si moc ještě nezvykl. Ale zase to beru z té lepší strany, jednu dobu měl před svatbou pocit,že bude všechno jiné a tak aspoň přiznal, že svatbou se nic nezměnilo k horšímu, právě naopak :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já bych si to zopákla hned!!! x-) Na jméno už si taky pomalu zvykám, za pár dnů budu mít konečně novej řidičák a pas (že bysme konečně vyrazili na tu svatební cestu?? :-D ).. Kristi, mně zase manžel říká slečna :-D Pořád si na to nějak nemůže zvyknout.
Odpovědět
:-) Leni, na svatební cestu určitě vyrazte, zasloužíte si pořádně si dát relax. A co nová TV? To je teď super pokoukání, že?
Odpovědět
ahoj holky poradíte kadeřnici, kosmetičku a salon na nehty v olomouci? díky
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, Kristi, televize je super! Akorát u ní večer usínám, jak jsem utahaná :-N Vevisek, kadeřnice, kosmetička i manikérka je v tom samým domě jako salon Ariana, tak 4 v 1 ;-)
Odpovědět
sunflower2 díky
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš vůbec za co.. Holky, hezký víkend. Já ho budu mít těžce pracovní. Slíbila jsem kamarádce, že jí pomůžu vymalovat byt..
Odpovědět
taky přeji hezký víkend, my budem taky pracovat na baráčku....snad ještě chvíli vydrží to sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přejí pěkný víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, holky to malování mi dává zabrat. Včera a dneska jsme malovali stropy, ještě teď se mi z toho točí hlava.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jak se daří :-D jak čtu,tak někde se maluje :-D u nás zatím flákačka :-D
Odpovědět
ahjky, my taky makali celý víkend, jéje, už abychom se stěhovali. Už se nemůžeme dočkat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak to jo,to je pak hodně práce ;-) my už naštěstí spolu bydlíme skoro 4 roky,takže byt máme skoro zařízený :-D tak už máme penízky jen na nějaké to mimi až příjde ;-)
Odpovědět
ahoj many, plánujete mimi?? To my ještě ne.....to až bude všechno zařízeno a trochu si oddechenm od toho zápřahu......už jet o rok, co opravujeme, takže relax potřebujeme jako sůl. Ale letošní Vánoce už budou v novém. Huráá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, uvidíš, jak budete vegetit, až se přestěhujete. My jsme se loni stěhovali do novýho, před tím jsme pár měsíců opravovali a pak najednou táááková pohoda, jak jsme se přestěhovali.. :-) Ještě si na to živě pamatuju. Jenže my jsme takoví akční, jenom jsme dali do kupy byt, už vymýšlíme něco dalšího.. Holt s mým manželem se nikdy nudit nebudu :-D
Odpovědět
ahoj Leni, nám ten domek vydrží asi pěkně dlouho, na několik let. Až se přestěhujeme, tak tak chceme nejpozději do příštího léta dodělat zbytek interiéru, ať už je to v kupě. Potom se vrhnem na přístavek, tam si uděláme, krb, udírnu, posezení a taky mirek bude mít dílnu, to tak do další zimy a pak ještě stodola - montážní jáma atd atd. Hrůza a děs :-) Mirek měl nějaký splín a ptal se mě, co bude dělat, až to tady všechno uděláme, tak jsem ho uklidnila, že až to doděláme, tak za těch pár let začnem znovu a do té doby si zase něco vymyslíme. Nehledě na to, že takly občas něco podnikáme, tak nám ta rekonstrukce občas stojí :-). On chudák asi ani nebude mít čas chodit do hospody a za holkama :-) hihi. si dělám srandu :-) Ale domluvili jsme se, že až doděláme obývák, tak uděláme horní koupelnu (mirek chtěl ložnici a pokojík). Já manžu přesvědčila tím, že jako ať už máme vrch hotový celý, ať už tam můžem udržovat pořádek a pak už jen to přízemí a hotovo. Ale samozřejmě jsem měla i skrytý cíl, udělat tu horní kopelnu hned po obýváku, abychom měli už konečně vanu a mohli se v ní rozmáčet :-). Nemůžu se té velké vany vůbec dočkat :-). Jo a a dnes jsem se zase objednala k paní Kohoutkové spravit vlasy :-). Je to děs, ten čas letí,tak po třech měsících trochu na sestřihnutí konečků a případně taky zase oživení barvy a melíru. A co manžel, už si na Tvůj nový účes zvyknul??? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?