Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
ahoj holky, vítám Vás v novém týdnu, budu Vám držet na sobotu palce, nebojte, už Vám objednávám nebe bez mráčků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, taky Tě zdravím. Jsi hodná, ale to se Ti asi nepodaří. Viděla bych to na deštníky ]-( No necháme se překvapit. No ale stejně...na obřadě a na hostině neprší - horší by to bylo v Horizontu :-)
Odpovědět
přesně tak, rozhodně z toho nestresovat. krásný počasí je samozřejmě super, ale člověk se z toho nesmí hroutit! a jak prožíváš poslední svobodné dny?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já bych se chtěla taky zase vdávat :-D ale stím samým ženichem :-D v pátek u nás projížděli auta a troubyli jako o život,měla jsem nakrajíčku,jak jsem si vzpomněla na svoji svatbu,no v sobotu bude určitě pěkně didi :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se hlásím do služby po delší době. Nás čekatelek pořád ubývá a přibývá vdaných paní. Já začínám mít předsvatební depresi, pořád bych brečela apod. nevím, co budu dělat při obřadě. :-N Holky, co myslíte, bude babí léto? :-o Didi, uvidíš, že bude krásně a bude svítit sluníčko ;-)
Odpovědět
Holky, pořád ještě nemám nakoupený stužky. Pořád to oddaluji, tak nevím, nevím, jestli vůbec budeme stužkovat :-D
Odpovědět
jani neboj, i bez stužek je to v poho! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Didi21 dnes jsme byli objednat jídlo,koupila jsem si samodržící bílé punčochy, zítra koupím stužky na auta. Počasí určitě vyjde, musí! Zatím jsem v pohodě. Jak to prožíváš ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,po dlouhé době Vás zase zdravím....jak se vám daří?Moc gratuluji Boruvce k miminku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Mysurko, tak já už mám snad vše! Zítra už mi jen udělá kamarádka nehty a je to. Dnes jsem byla na poslední zkoušce šatů a hned jsem si je vzala i domů :-) Je to krásnej pocit. Byla jsem na zkoušce líčení, taky spokojenost...dokoupily jsme s mamkou pár drobností a už může být sobota! Prej má být nakonec celkem pěkně, tak uvidíme....ale pro jistotu jsem si půjčila i kabátek. Kristi, dnes jsem si prohlížela nějaké fotky v Arianě (když jsem čekala na líčení) a máš tam asi tak 8 svých fotek :-) Asi jste byli s manželem jeden z nejkrásnějších párů....!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky podvecer devcata :-) S tim pocasim si nelamte hlavu ... ma prijit babi leto .... kdyby nahodou nedorazilo tak neveste hlavu kdyz bude prset tak verte ze je to stesti!!! Moni jake to je byt vdanou pani??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty a mladé paní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
DIDI21: ???? no to koukám, myslím, že jsme byli domluveni, že tam bude vstavená jedna fotku kvůli šatům...ale 8 fotek??? Navíc ty fotky předávala paní fotografka, tak ani nevím které tam jsou, škoda že jsem se k tomu ani nemohla vyjádřit které. Aspoň doufám, že tam jsou všechny z těch, které máme i my, že tam není nějaká, kterou nám ani fotografka nedala.... :-( No nic. a to počasí bude super! Však jsem říkala že jsem Vám to objednala :-D znáte to, poručíme větru, děšti hihi :-D tak jsme měli minulý týden takové malinkaté výročí, pět mesíců po svatbě a děsně to letí. Na konci září oslavíme společných 6 let a hned 7.10 už to bude půl roku, co jsme se vzali. Holky to tak děsně letí, že je mi to někdy až líto.... Dlouho se tu neukázala Sunflower.......Leni jsi tu??? Jak dopadla kadeřnice???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,zdravím všechny... x-) nuni vdanou paní je pro mě úplně to samé jako být svobodnou slečnou :-) krom příjmení se pro mě absolutně nic nezměnilo,ječ to stejně pěkné jako předtím!
Odpovědět
Ahoj děvčata. S tím počasím taky smutním. Ale už jsme si s Jančou říkaly, že má být do babí léto, tak to snad na 29. bude! Nicméně mám stejně zamluvený kabátek a deštník.. :-p Nezdá se vám, že to všechno strašně moc uteklo? Vzpomínám si, že jsme si tady psaly a svatbu jsem měla mít zhruba za půl roku, teď jste vdané skoro všechny a já to mám taky za pár. Jaksi je ten život rychlej.
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím Borůvko,strašně ten čas letí,a svatební den vůbec uteče rychle,člověk se na to tak dlouho připravuje a bědem pár hodin je všechno pryč... :-(
Odpovědět
ahoj holky, teda tak za chvili tu vazne budeme vsechny vdane a to si pamatuju jak jsem tu byla prvni na rade a ten je tomu uz pul roku... a za chvili tu mame Vanoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, ty fotky máte v albu na ukázku, co fotí paní fotografka. Jsou moc krásné...jste tam v trávě, pak jak Ti manžel drží vlčku, pak na schodech, u mříží a ještě nějak z blízka. Víc už nevím. Ale máte jich tam dost. Má dvě alba a jste v každém z nich :) No jo...krásný pár! Tak já už se tu asi moc neukážu, tak na mě v sobotu myslete. Pá
Odpovědět
Profilova fotka
Didi, taky jsem si myslela že už to mám všechno nachystané, když mi dneska přišla smska od slečny co jsem u ní byla objednaná na pátek na nehty. Že prý nemůže. Na to že jsem s ní byla domluvená už měsíc dopředu tak to jsem teda docela vypěnila. A to mi to ještě napsala stylem že mi to dává dostatečně brzo najevo.Nemyslím že středa večer není zavčas když svatba je v sobotu. Jsem zvědavá, jestli mě někde jestě takto na poslední chvilku vezmou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) - mysurka - neboj určitě někoho seženeš ;-) ale je to pěkná potvůrka ta paní :-) nám zase odpadl dj před 14 dnama,tak jsme se pak rozhodli,že si to budeme pouštět sami a bylo to super,ale spíš se oto staral kamarád co byl taky pozvaný,zároveň nám to i natáčel ;-) jinak já si nechty nedělala - nechala jsem si svoje,trochu mi do svatby narostli a dobrý ;-) a malovala jsem se taky sama ;-)
Odpovědět
didi21, tak to budu držet palce a přeji hodně štěstí ať vše vyjde podle představ! mysurko: kukni do zlatych stranek nebo na internet, obvolej to a určitě Ti nehty někdo udělá. Myslím, že jsou ženský solidární a když uslyší, že je to na svatbu, tak nějaká snad bude mít volno! Držím palce i Tobě v sobotu! a mimochodem. To babí léto přijde. dnes odpoledne, nejpozději zítra ho tu máme jak na koni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, zdravím po delší době, konečně jsem s dostala v práci k něčemu jinými než je práce ;-) Poslední dobou tu mám zavalenej stůl a nestíhám.. :-( Kristi, kadeřnice dopadla super, jsem spokojená, zítra jdu znovu, ale už jenom na melír. I když možná to ještě zkrátím :-D Čas letí jak sviňa, za chvilku tu opravdu budou Vánoce.. a to jsme letos ještě nestihli dovolenou 8-) Ode dneška má být hezký počasí a víkend má být pěkně, takže holky v sobotu se Vám to vydaří. Samozřejmě držím palec!!
Odpovědět
jéé ahoj Leni :-) a jak jsi teda nakonec ostříhaná a jakej bude melírek????A co na to říkal manžel??
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova: díky za držení palečků. nakonec mě v pátek vezmou v salonu Iva, ale nemám je vyzkoušené, tak snad mi ty nehty dopadnou dobře. Dnes jsme nabalili výslužky, zítra si jedeme pro dorty a budeme rozvážet výslužky. Už se to šíleně krátí :-(
Odpovědět
mysurko, buď v klidu, já to Ivy hodila na nehty, změnila jsem je hlavně kvůli ceně. Ale jinak dobrý. i když je fakt že všechny manikérky jsou jiný.... držím palec a hlavně se nenech vystresovat tím zmatkem s dortama a výslužkama ;-) občas je to náročný, já ut oho málem vynervila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, melír chci nějakej hnědej, protože jsem to poslední dobou přestřelila s blond barvou a mám to moc světlý. Nechci být jak peroxidová blondýna, takže tím hnědým melírem se to trochu ztmaví a bude to aspoň zajímavější :-) Manželovi se střih líbil, i když pořád chtěl, abych si nechala dlouhý vlasy..
Odpovědět
Ahoj holky, tak už se hlásím k novomanželkám :-) Svatba byla super, jen v pátek den předtím byly trochu stresy s cukrovím, protože ho bylo jaksi málo :-| Ale sobota už byla úžasná, bylo teplo a svítilo sluníčko. Taky pořád jako vy koukám na fotky a říkám si, že to není možné, že to tak rychle uteklo a je to za námi. Na doporučení jedné z vás nás fotil Lukáš Navara, musím říct, že je moc fajn a focení s ním nás moc bavilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) tak už začíná být trochu pěkně,holkám bude zítra krásně svítit sluníčko :-D holky ať vám ten zítřejší den dopadne tak jak chcete,podle vašich představ,závidím vám to,já bych chtěla taky,ale už to mám za sebou a nejde to vrátit :-) tak držím pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
holky chtěla jsem sem dat pár těch fotek z cd,konečně už máme,ale jsou větší a nevím jak to zmenšit :-(
Odpovědět
ahoj Jani, no tak to gratuluji!!! A kde jsi byla celou tu dobu? Na svatební cestě??? Hned jdu kouknout na fotečky!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?