Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Leni už aby byl :-D . Dneska máme našeho starého favorita na technické,tak jsem trochu nervní :-N teda on je tam už od včerejška, ale nešly počítače, tak to nemohli zkontrolovat....a doufáme, že teda projde. sice už s ním moc nejezdíme, ale vozí nám stále materiál na barák, tak doufáme, že technickou projdeme a bude ještě nějaký čas materiál vozit :-D . Chudák auto, konečně zas je uklizené a má všechny 4 sedačky, v poslední době jsme totiž z něho udělali malý náklaďáček, vyndali zadní sedačky a byla celej bílej od cementu, písku, maltovacích směsí, vápna :-). Manžel sice ještě v únoru tvrdil, že dvě auta živit nebudem a že favorit zůstane "maximálně do žní", ale očividně se ani manžovi nechce s prvním autíčkem loučit, přece jen jsme se na něm oba naučili jezdit :-) Leni jak to jde v práci????
Odpovědět
Zdravím Olomoučačky, jsem také z Olomouce tedy o fous, protože Týneček je samotný okraj Olmika. Budu se vdávat příští rok v červenci a mám první starost a to kde se nechat oddat. Na Olomouckou radnici se mi nechce nelíbí se nám. Přemýšlíme nad Bouzovem, ale zase ta dálka nevíte o nějakém pěkném místě na vdávání??
Odpovědět
ahoj azu, tak jswem ráda, že je tu zas nová krev :-), poslední dobou tato diskuse nějak vázne, ty co sem chodily pravidelně se už vdaly a je tu jen pár manželek, co vydržely :-) a nové nevěstinky jen tak sem tam. Azu, no nejlépe asi projít svatební alba, v seznamu členů najeďna Olomouc a projdi si to, no já se Ti teda vůbec nedivím, že nechceš radnici ;-)
Odpovědět
kstablova dík za přivítání, no myslím, že se tu budeme potkávat častěji, protože přípravy na svatbu mě doslova berou a ráda hledám info. co a jak vylepšit. Dík za typ dnes jsem tu poprvé a rozkoukávám se. Radnice byla zamítnuta ještě jsme nebyli ani zasnoubeni. ]-( hele a ty se budeš teprve vdávat?? nebo jak je to s tebou?
Odpovědět
nene, já už mám po.......kéž bych to měla ještě před sebou, ty přípravy byly super, i když na začátku jsem byla přesvědčená, že z toho nezešílím....zešílela jsem :-) a vymýšlela a vymýšlela jak to všechno vylepšit.C Chtěli jsme malou svatbičku na netradičním místě, to nám vyšlo báječně, ale těch serepetiček kolem a blbinek na výzdobu atd atd....v tomhle smyslu to byla velká svatba :-D hihi. Alba neryhcleji najdeš, když klikneš tady v diskusi u jména je taky odkaz na interní poštu a alba, ale jestli chceš vidět všechny z olomouce, musíš přes seznam členů. A tam budď podle ěmst nebo přes přezdívky.... už máte definitivní datum? Taky musím říct, že tyto stránky jsou návykové :-D ...já bez nich jednu dobu nemohla ani být :-D teď už je to lepší,ale vracím se sem z nostalgie pořád ;-) . a navíc až tyto stránky mne inspirovaly co všechno na svatbu nachystat a vylepšit. No a stálo to dost peněz :-) hihi
Odpovědět
Koukám, že máme dost společného. jdu kuknout na ty oddací místa ;-) a taky na tvé album ať chytnu inspiraci jak vyzdobit hostinu. :-D
Odpovědět
ježiš omluvám se za ty překlepy, já nejsem schopná psát bez překlepů, prsty jdou pomaleji než myšlenky :-). Holky Many tu má konečně album :-) je to hotová princezna. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, v práci to celkem jde, je tu pohoda, protože všichni dovolenkují, tak se lehce flákám ;-) My si taky naši stařenku Felicii opečováváme, už proto, že na novou není a já bych se v práci bez auta asi neobešla.. Zrovna teď v létě sice nadávám jak špaček, že bez klimy je to o život, ale jinak na ni nedám dopustit :-) Vítám azu!! Přesně tak, omrkni alba a budeš mít inspirace až až! My měli svatbu na Bouzově, je pravda, že je to trochu z ruky, ale není to tak hrozný a místo na obřad je to fakt krásný!! Naši svatebčané byli nadšení.. Jéé, jdu juknout na many, jsem dešně zvědavá. Ale Monča by nám sem mohla hodit víc fotek, že??
Odpovědět
Ahoj sun... Jo o Bouzově jsem uvažovala, ale rodičům se to nezamlouvá, prý je to daleko :-|
Odpovědět
Leni tak víc fotek, to by teda Monča mohla :-). já tak ráda prohlížím ty svatby :-) Jináč favoritek prošel, už mi stojí před kanclem, tak jsem ráda. Manžel samou radostí povalil skleničku s minerálkou, když jsem mu to volala, tak si hned zase zanadával a šel sušit smlouvy :-) Azu: Bouzov je opravdu skvělej! Ten se mi líbí víc než jakýkoliv jiný zámek tady v okolí. Sice je to dál, ale co, však svatba je jednou za život (teda všichni tomu aspoň věříme), tak proč ne :-). Já vím, že rodiče vždycky remcaj, u nás taky remcali a když už remcali dlouho, tak jsme je vynechali, chtěli jsme to podle sebe a co se líbí nám ;-). No je fakt, že naši rodičové se dozvěděli o svatbě až když bylo všechno přichystané, ale stejně měli pocit, že budeme měnit podle nich. No neměnili jsme a jak se jim to líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Azu, vážně, Kristýnka má pravdu, nenechej si do toho mluvit a udělejte si svatbu podle sebe. Bouzov není tak daleko, aby se tam nedalo dojet :-) Kristi, tak to je fajn. Mimochodem já jsem si zrovna před chvilkou převaliva minerálku na stůl, odnesla to myška, tak ji teď suším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-D tak fotečky mám zatím jen vyfocený mobilem z albumu,protože mi zatím nikdo nebyl schopný dát nějaké cd,co bych vrazila do počítače :-| od fotografky nemáme žádný cd a vlastně ani negativy,to si nechávají oni :-| jinak jsem šťastná tak jako vy :-) co už to máte za sebou :-) a vy co to máte před sebou tak se mooooooooooooc těšte - je to nááááádhera :-D každý den si prohlížím album a semtam si pustím i video :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj many, no byla jsi taaak krásná!! já bych se zase tak chtěla vdávat :-). Už se moc těším na další fotky! A vyšlo všechno podle představ?
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo,akorát kamarádka slibovala bryndáky a nakonec nebyli a ani mi kamarádky neudělaly slavobránu jak slibovaly a sestry byly pěkně naštvaný,že kdyby to věděly,tak ji udělají :-| ale nám to bylo jedno,hlavně že se to vydařilo,ale je fakt,že ta slavobrána je krásná a já ji neměla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jinak děkuji za pochvalu,ale ty i ostatní holky jste byly taky nádherný :-) prostě všechny krááááásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je škoda, many, že kamarádky nedodržely, co slíbily, ale hlavní je, že jste byli i přesto skojení :-) Člověk si to nesmí nechat zkazit maličkostma ;-) Já bych se hned vdávala znovu!!! Ale to je divný, že od fotografky nemáte fotky na cd. Co když si je budete chtít přidělat?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ona nám řekla,že negativy si nechávají třeba i 20 let,že když to budeme chtít rozmnožit,tak si ty svoje fotky mám očíslovat a napsat jaký chci a oni je pak rozmnoží,prý negativy nedávají kvůli tomu,abysme si ty fotky nedali vyvolat třeba v rosmanu,.... že oni to nemají kvalitně vyvolaný a pak by to mohla být špatná reklama pro ně,že dělají škaredý fotky oni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je zvlášní.. A co svatební dary? Dostali jste něco kuriozního?? :-)
Odpovědět
holky nám taky fotografka říkala, že když bude fotit na negativ, že jej nedostaneme, prý běžná praxe, pak jim totiž z toho jdou další zisky z přidělávání fotek. Je to prý jejich práce a jejich majetek, nerozhoduje kdo na fotce je. Tak to je i s focením npř. modelek. Je super, že někteří fotografové s tím nemauí problém a negativy klidně vydají taky. I proto jsme chtěli jen fotky na digitál. Na druhou stranu s negativama problém mají a s CD ne....to je zvláštní....
Odpovědět
Profilova fotka
chtěli jsme penízky a ty jsme dostali,jinak od kamarádů jsme dostali kuchyňskýho robota a multifunkční pánev - tu trochu nechápu,někdo mě s ní musí naučit :-) a mixér na koktejly,... a jinak mám 4 sošky ženicha a nevěsty na dort ;-) ale v pohodě,bylo nás nakonec 40 a pařili jsme do dvou do rána,ale už jen tak polovina,hostina náš přišla zaokrouhleně na 20 000,- a celá svatba se vším všudy i s hostinou a fotkama na 50 000,- s tím jsem počítala,a jako dary - peníze - jsme dostali 19 000,- takže dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn. 4 sošky na dort můžeš nechat dětem, pokud plánuješ 4 :-D nebo je prodat v bazárku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nechám to děckám na hraní :-) to zase nejsou moc krásný sošky,jsou teď už modernější a pěknější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo je jednou pučím nebo dám nějakým kámoškám na dort,kdyby je chtěly ;-) děti chci jen dvě :-D
Odpovědět
já si teaky nechala figurky z dortu, chtěla jsem je taky někomu dát nebo tady v bazárku prodat, ale manžel nechtěl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky přemýšlela, že si něco nechám na památku a nakonec to byl podvazek. Chtěla jsem závoj nebo ten klobouk, ve srandě jsem přemýšlela i o šatech, ale pak jsem si to díky ceně rozmyslela ;-) :-D Tak nám ten týden zase pěkně utekl, vzpomínáš, Kristi, jak jsme si v pondělí stěžovaly?? ;-) Jééé, já už se těším večer do hospůdky, máme sraz se známýma, který jsme dlouho neviděli..
Odpovědět
Leni až se občas hrozím toho, jak to všechno letí v úterý už to bylo 4 měsíce co jsem se vdala, za chvíli už budem slavit půlrok. Je to děs běs. Za chvíli budou Vánoce. No ale pátek je super a jsem ráda, že to do pátku tak rychle uteklo...jen ten víkend by se mohl ploužit mnohem pomaleji :-). Leni užij si tedy večer, tentokrát asi budem doma, teda manžel stejně přijed domů až večer a tak já počtu nějakej časopis, který se mi doma nashromáždiůy :-). A asi si uděláíme s mamkou mojito, za poslední měsíc jsem ho neustálým tréninkem míchání přivedla k dokonalosti :-). Zítra jsme chtěli zajet do Štěpánova na hody, bývá tam super zábava na, ale hlásí hnusný počasí, tak asi místo toho pojedem na akci do brna....jééé taky se taáák těším :-). Ale tak si říkám, jestli to tady do čtyř vydržím :-). ach jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, zrovna jsme se vrátili ze Štěpánova z Vavřinečku :-) Už jsem teda myslela, že tam nedojedem, cesta byla samá uzavírka ]-( a ještě ke všemu jsme málem srazili srnku, ale jinak super. Kolotoče, cukrová vata, výstava zvířat.. U jednoho stánku jsem si zkoušela paruky a málem jsem si jednu koupila :-D Manžel byl naštěstí stízlivější, takže mě hned při vybírání utnul :-D Mochitko??? Mňam mňam, taky bych si dala.. dokonce ho ve Štěpánově míchali, byl tam barman, kterýho znám ze svých studentských plesových brigád.
Odpovědět
ahoj holky, můžete mi poradit nějakého dobrého fotografa v olomouci? a kolik si asi účtují. budu se sice vdávat až v květnu, ale radši začnu dřív než později :-) vidím že už hodně z vás má svatbu úspěšně za sebou, tak byste mi mohly poradit, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cherry, my měli fotografa přímo z Bouzova a ty můžu jenom doporučit!!! Jinak taky z Olomouce jsem slyšela chválu na Blanku Martinovskou, však Kristýnka (kstablova) ti určitě řekne víc, měli ji na svatbě a fotky mají moc krásný. Už máte přesný termín a místo??
Odpovědět
ahoj Leni, jéé, tak už teď mě mrzí, že jsme Vavřince letos vynechali :-( . No ale já myslím, že sjme si to tím brnem vynahradili dostatečně :-D . Mojito jsme si nakonec s mamkou nedaly, protože mamka hned zorganizovala nákup a dojela jsem domů večer a pak jsem byla tak utahaná, že jsem padla za vlast :-D . T A zase je pondělí ,to je děs. ale si zase budem v pátek říkat jak to rychle uteklo :-D cherry: No já doporučuju Blanku, ale je jediná, se kterou mám zkušenost. Však koukni do alba na fotky a uvidíš. cena je dle množství fotek a zda chceš digitál nebo kinofilm a poud digitál, tak jestli cheš i CD s fotkama (negativ určitě nedostaneš). My měli fotky digitálem focený, celkem 200 fotek + CD a stálo to 5.500 + 1.000 za CD. Původně jsme byli domluvení jen na 40 fotek za 3.500, ale protože nás to s manželem začalo bavit, tak se fotilo a fotilo i po dohodnutých 40 vyfocených fotkách. Podle toho, co jsem si zjišťovala před svatbou, není to nijak brutální cena ve srovnání s jinýma...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?