Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
holky přeji krásné pondělí.....snad jste měly krásný víkend a hlavně zdravím many a monulizu a taky janagl a doufám, že se víkendové svatby povedly!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nuni, oddával nás Mgr. Průcha a byl bezvadnej!!!! Až teď o víkendu, když jsem koukala na to video, jsem si teprve vychutnala, jak hezky mluvil.. Já si na ten řidičák dojdu, až budu mít novou občanku, stejně teď nemám čas.. ;-)
Odpovědět
Leni a co video? dobrýýýý??? určitě ano, že? A jaký jsou fotky "na papíře" :-) ???
Odpovědět
Profilova fotka
Video je fajn, jenom nám na konci zapomněli udělat sestřih celýho obřadu na pár momentek, říkají tomu videoklip. Ale volala jsem paní a ta říkala, že to hned napraví a ještě dnes mi pošlou nový dvd. Fotky jsou super, hned jsem je dávala do alba.. :-) Ještě nechám vyvolat něco od kamarádů a z našeho foťáku, kterej koloval, máme tam spoustu fotek z hostiny, který stojí za to vyvolat. O víkendu jsme se ještě dívali na video z naší kamery a to je taky pěkná sranda.. Večer jsou tam záběry stylu neváhej a toč :-)
Odpovědět
tak to je paráda Leni a je fajn, že dodělají ještě i to, co slíbili. Tady se člověk dočte o tolika neseriózních podnikatelích, že se pak bojí, jak to všechno vůbec dopadne a když narazí na někoho opravdu profesinálního, tak je to super! ;-) No já teda nevím jak Ty, ale já bych se nejraději na video ze svatby dívala pořád dokola, holt mě ta euforie ještě neopustila..... (mě to drží celkem dlouho:-) ) a stejně i teď se moje myšlenky k svatbě stále vracejí :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,svatba byla překrásná,vše se vydařilo,tak jak jsme si to představovali.. :-) ale vše taky strašně rychle uteklo...jakmile bude nějaké foto,tak Vám ho sem na chvilku hodím at se taky mrknete....Mějte se...zatím papa
Odpovědět
moni: moc gratuluju a na fotky se těším. Jsem ráda, že všechno vyšlo......a vůbec, povídej, přeháněj, jak jste se měli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme svatbu až za rok, ale chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o nějakém krásném místě v olomouckém kraji na obřad. Předem moc díky za odpověď
Odpovědět
Ahoj jirkoverco :-D , tak míst je tu krásných spousta, koukni do seznamu členů na olomoucké nevěsty a koukni do alb, tam jistě něco vybereš :-). Naštěstí dneska už lze mít obřad klidně v poli, takže jistě něco vymyslíte :-) přeji hodně štěstí v přípravách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, tak to je bezva!!! A povídej, honem,jsme zvědaví!!!! Kdo Vás oddával? Fotili Vám Zatloukalovi?? Už se nemůžu dočkat na fotky!! Jirkoverco, my měli svatbu na Bouzově, můžu jen doporučit, je to krásné místo. Koukni na fotky do mého alba a uděláš si představu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme taky nejvíc zvažovaly Bouzov. Měli jste fotografa přímo z Olomouce? Hudbu jste měli vlastní ? díky veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Jirkaverca: Fotografa jsme měli z Loštic, manželé Zatloukalovi - spolupracují s Ester Salamonovou, ta fotila zrovna nás. Když jdeš na Bouzov, přímo ti je nabídnou, oni tam fotí skoro všechny svatby. Jsou bezvadní, protože už Bouzov znají, vědí, kam vás postavit, aby tam bylo dobré světlo a tak.. Hudbu jsme měli vlastní, je to za příplatek, ale je to mnohem osobnější.. Kdy to plánujete? Příští rok na jaře nebo v létě??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Moni to je dobre ze se Vam vse vydarilo ;-) tak at se takhle dari vse ... ve spolecnem zivote :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sunflower2: Plánujeme to na srpen 2008. Platili jste poplatek i na Obecním úřadě? Hudbu si musíme zajistit sami? Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Jirkaverca: Jo jo, poplatek na Obecním úřade je 1.000,- Kč. Hudbu mají buď vlastní - nějaká barokní ze 17. století nebo si můžete donést vaše vlastní cd s hudbou a oni vám to pustí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holceny, tak Monca uz tady ma fotecky ;-) jsou krasny!!! Moni opravdu vam to moc slusi a jeste jednou vse nej na spolecne ceste zivotem. Koukala jsem se i na soutez novomanzele roku 2007 a mrzi me ze to Kristynka nevyhrala :-( A vite kdo soutezi v tomto mesici? Tak se rychle kouknete :-D ............ tak ja vam to teda reknu Janulevrtule ;-) Jani mas tam peknou fotecku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Vás po dlouhé době zdravím. Můžu se zeptat, kdo Vám točil video a kolik Vás stálo? Měla bych představu natočit cca celý den a pak to nějak sestříhat do filmu. Jen vůbec nevím o žádném kameramanovi. Díky moc a zatím pa
Odpovědět
nuninka: jéé, tak to jí jdu poslat hlas :))))).
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, čekáme na první dojmy! ;-) Holky a už je tu zase pondělí ]-( Já chci k voděěěěěéééé.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si konecne na Vas nasla chvilku :) Kdyz jsem zacinala planovat svatbu (pred cca 2 mesici), hodne jsem cetla, ze se svatbou je spojeny stres s pripravami, proto existuji koordinatorky, ktere se svatbou pomahaji...atd :) Ja jsem se pousmala a rekla si, ze ja stresem netrpim :) Ted nevim kudy kam driv a uz i nejake to kilecko je dole:( Ale pripravy se pomalu blizi ke konci:) Svatebni saticky mam, saty pro druzicky take, chybi jeste dnes vyzkouset oblek pro zenicha, prstynky snad prijdou vcas, kvetiny a dekoraci jsme po dlouhe dobe s p.Duskovou dali dohromady, o cukrovi se nakonec postaraji maminky a ja uz budu dopilovavat jen drobnosti-tedy snad :) Jeste to tak vse poplatit a spadne mi kamen ze srdce :)))) Chtela jsem se jeste zeptat, jakou jste mely nebo budete mit pisen pro pochod zenicha s maminkou. Ten klasicky je pry az pro nevestu s tatinkem? A kdo vsechno pronasi pripitek? Nevesta taky?:(( Diky :)
Odpovědět
Ahojky Verco, my pisen pro zenicha nemeli, on uz cekal u oltare a vesel s ostatnimi, neresil se prichod s matkou. Pripitek mela u nas maminka nevesty, navzdory vsem tradicim :-). Leni: to je fakt brutalni to pondeli, neja se nemuzu koncentrovat :-). Kez bych mohla byt kdekoliv jinde nez v praci.
Odpovědět
Profilova fotka
No Kristi přesně, zrovna přemýšlím, jestli má ještě smysl skočit si domů pro plavky a vyběhnout si aspoň na chvilku zaplavat.. Jenže mám hlad, že nemám s kým spát. Tak nakonec asi skončím v Opeře na pizze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pokud některá z vás měla hostinu U Tří bříz v Prostějově-potřebuji poradit. Máme zde mít hostinu a chtěla bych vědět,jak jste byly spokojené vy, co jste na tom byly stejně. A taky mě zajímá, jestli máte zkušenosti s jejich hudebníkem, kterého nabízejí?! Díky moc za pomoc :)
Odpovědět
laeti: vitám Tě mezi námi :-) bohužel nemůžu poradit. Leni, tak sice už je úterý,ale v práci je to stejnej děs. Dnes zase přijel generální a naštval mě hned sotva rpzrazil dveře od kanclu. Fakt nějak nechápu jak může být někdo takovej idiot a myslet si, že je vtipnej :-D no nic, jsem si jen vylila zlost :-). Ještěže je v Praze sem jezdí sem tam... Dneska je zase hic, žé:-) no viděla bych se někde a pláži (hezká představa) nebo aspoň někde jinde než v práci (tvrdá realita) :-)
Odpovědět
laetti: zkus napsat téhle uživatelce : http://www.beremese.cz/album/album.ph... měla tam myslím hostinu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, u nás v kanclu to dnes vypadá nadějně. Šéf, když odcházel na oběd tak se ve dveřích otočil se slovy: Až se vrátím z oběda, tak to tu asi zavřeme.. Už aby se z toho oběda vrátil!! :-D Tvýho generálního si dovedu představit - určitě je to takovej ten typ "dej blbovi funkci" :-N
Odpovědět
Leni přesně. práve jede něco vyřizovat do města a je v šoku z toho, že se nesmí jet autem na náměstí. prý to riskne....no ne že by už neměl několik pokut za vjezd do zákazu....však mu za chvíli vezmou řidičák a naší firmě vzrostou náklady, prottže bude potřebovat vlastního řidiče (pak ať zkusí vykládat něco o snižování nákaldů firmy :-D )...... navíc je vůbec vyloženě znudeněj, že musí někde v blbé Olomouci (on říká v blbým Olomouci) něco vyřizovat. On si myslí, že jsme tu všichni sto let za opicema a on je mistr světa z prahy. Ach jo. no děs velebnosti. :-D :-D :-D aspoň mám zas historku pro manžela, on se vždycky moc baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, tak si dokážu opravdu živě představit. Tyhle machírky z Prahy znám ]-( Podobně reagují advokáti z Prahy na advokáty z Moravy. Mají snad pocit, že jsme nestudovali VŠ, že máme jenom nějakej rychlokurz "Jak se stát právníkem snadno a rychle za tři dny". Bych je hodila do jednoho pytle a utopila z té jejich Vltavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova: to už jsem udělala, bohužel zatím se mi neozvala..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám ten pracovní týden pěkně utíká.. ;-) Zítra už páteček..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?