Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Omlouvám se, teď jsem zjistila, že mám v dnešních příspěvcích milion překlepů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy, díky za pochvalu fotek :-N Ta hodina a půl focení se vyplatila. Sice to bylo náročnější a manža už ke konci nemohl, protože měl hlad x-) ale zase bude za těch padesát let na co koukat 8-) Tak to nevím jestli si užívají na svatební cestě?! Nás to ještě čeká, ale už teď mám trauma z letadla? Dá se to vydržet? Předpokládám, že vy jste do té Paříže letěli, že? Nejvíc stresuju z toho jak budeme vzlétat. Nejdřív jsme měli v plánu autobus+trajekt, ale když jsem to časově porovnala....3h vs. 30h, tak jsme si řekla, že za ty tři hodiny strachu to stojí :-S
Odpovědět
Radka13 - neboj se, létání je nádherný a já miluju nejvíce práve vzlet... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
když tak si dám panáka a třeba pak budu hrdina :-D
Odpovědět
Radka13: Já jsem poprvé taky měla takovej staženej žaludek. Nejvíce se mi líbí, když je letadlo připravený a rozjíždí se a pak jde nahoru. Když už jsme nahoře, tak se nudím :-D , ještě, že nosí jídlo :-D Každej let si užívám, jen jednou jsem se bála, když jsme letěli s Bulharama...to letadlo vypadalo, že se rozpadne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy,dívala jsem se na tu soutěž o Manžele roku a vypadá, že tento měsíc vyhrajete...gratuluju! x-)
Odpovědět
Radko, do Paříže jsme sice neletěli, ale neboj, letadlo je o.k., ani ti nepřijde, že nejedeš po zami, ale letíš. ty starty jsou takové prudké, ale nezdá se mi že by to bylo nějak drsné, to jistě zvládneš. Však s tebou bude Tvůj manžel a ten tě podrží. Tak s tou soutěží nevím :-) nás tam zapsala milovaná kamarádka a rozesílá a rozesílá maily známým ať nás podporujou, tak uvidíme :-) zatím to vypadá, že budem druzí :-) ale to jde jen o soutěž měsíce, ještě se bude celý rok soutěžit o Novomanžele roku.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
miiskaa, ty to tak pěkně popisuješ, že se snad začnu těšit ;-) ségra taky když jednou letěli s Turkama, tak prý to letadlo technici okukovali a něco pořád špekulovali u kol, že z toho taky neměli dobrej pocit :-|
Odpovědět
jéé aha, teď jsem se po nějaké době dívala znovu a vedem sice o hlas, ale myslím, že za týden se to zase změní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazádrek vespolek, Míši, nic ti neuteklo, jsem pořád pacoš koncipoš, ale koncipienti už teď mají průkazy s fotkou, takže nový průkaz už budu mít s fotkou ;-) Inovace bez legrace :-D Kde jste byli na dovolené??? Já bych tak jela.. as se nedočkám :-( Radi, lítání je bezva, vůbec se toho neboj. Když tak si vem nějakej cucací bonbón, někdy zalíhají uši :-) A teď ti jdu mrknout na fotky, všichni se tu tak rozplývají a já je ještě neviděla.. Kristi, já pro vás taky hlasovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radi, vždyť já ty fotky už viděla :-) Já jsem ale popleta :-D
Odpovědět
Jéé, Leni děkujííííí ;-) :-) :-D :-N zajímalo by mě, jestli si tam lidi posílají hlasy i sami sobě :-D bych se vůbec nedivila jejda já bych tak zas někam letěla! achich
Odpovědět
Článek se načítá
Sun: Aha, tak to jo, už jsem se lekla :-D , víš, já si novej průkaz nevyřizuju, protože 1.9. nastupuju na to nový místo. My jsme měli dovolenou 3 týdny, takže toho bylo povícero :-) , jen se teď nemůžu dostat do pracovního tempa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, stopro, já bych si taky poslala hlas, kdybych tam soutěžila :-D Míši, já vím, psala jsi mi to, notařina, že? ;-) Jo jo, tak to tě chápu, mě stačili dva dny svátků před svatbou a den volna po a do pracovního tempa jsem se dostávala týden :-D Ale tři týdny dovči bych si taky dala, jéééé to musí být parádááááááááá.. to bych si možná odvykla pracovat úplně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sun, zas takovej popleta nejsi, ptž jsem tam tento týden dávala fotky od fotografa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Raduš fotky mas opravdu moc krasne ;-) Hele o jake soutezi se tu bavite??? Taky poslu Kristus nejaky hlas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já si říkala, že mi něco nehraje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Handu jsem videla v pondeli v praci i s manzelem. Prisla si vymenit ridicak. Tak sem ji hned zpovidala .... tak rikala ze to bylo fajn :-) Na Bouzove pry super :o) Tak jsme hned koukla na prsten .... krasny!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
je to soutěž o "Novomanžele roku" 2007...tak se jmenují i ty web stránky. Přemýšlela jsem, že bychom se taky přihlásili.... :-N x-) Taky jsem přispěla Kristuš se svou troškou (hlasem) do mlýna. ;-) to by v tom byl čert, aby to nevyšlo 8-)
Odpovědět
ahoj holky, stranky jsou wéwéwé svatebniservis tečka cézet...nebo novomanzeleroku tečka cézet, děkuju moc za smsku! Určitě se přihlaste, taky Vás podpořím!!!! Když se přihlásíte teď v červenci, tak budete soutěžit od srpna....... Holky ještěže už je pátek. Nějakpo té dovolené jsem se nemohla pořádně zapojit opět do procesu a dneska už držím víčka nahoře vyloženě silou vůle :-). tAk se těším až ve čtyři vyběhnu vstříc víkendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuni, řidičák si můžeš vyměnit až s novou občankou, ne?? Kristi, nápodobně, taky už se nemůžu dočkat víkendu. Navíc si v sobotu jedeme pro vyvolaný fotky a dvd z obřadu, tak jsem zvědavá..
Odpovědět
leni, tak držím palce, ale jistě budou fotky super! Doufám, že nějaké dáš do alba, už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, fotky už v albu mám.. Právě že je mám jenom v el. podobě, ale teď si pro ně jedeme na papíře. Ale budou to ty samý :-) Jak je to s tím řidičákem?? Mám za to, že o novej si můžu zažádat, až když mám novou občanku?? Nechce se mi to hledat a vy to určitě víte
Odpovědět
aha, tak to jooo :-N Leni s tím řidičákem mě osobně nejprve vyhodili, musela jsem až s novou občankou.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Kristi a přeju hezký weekend, já už mizím na oběd..
Odpovědět
Leni nuninka už taky kdysi psala, že se může hned, nuninka tam asi pracuje. a já jí právě říkala, že mě vyhodili jen s oddacím listem, no asi jsem zrovna chytla blbě vyspanou paní a tak jsem nepochodila. Ale možná když to zkusíš, tak uspěješ, třeba narazíš zrovna na nuninku :-) .
Odpovědět
Holky tak jsem si řekla, že se podívám, co se tu řešilo mezi Olomouckými nevěstami hned na začátku diskuse a tam jsou jen tři stránky staršího data a pak už vlastně tam plkalo stálé osazentsvo...ale teda bylo to fajn, když jsme řešily a chystaly svatby a ještě jsme ani nevěděly, jaký šaty, jaké místo, jaká restaurace.... :-N nostalgie :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nuninka dělá v Olomouci? Myslela jsem, že někde jinde.. No já to nechám asi až s novou občankou, stejně se mi tam teď nechce :-) Jééé, tak to se taky podívám, co jsme řešili na začátku diskuse, to bude stát za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata :-) Ja pracuji na ridicacich v Mohel. a novomanzelkam vymenujeme ridicaky na ustrizenou obcanku s tim zelenym dokladem o zmene prijmeni. Ale chapu ze ve velkych mestech jako je i Olomouc to asi nedelaji. Pac ta zmena prijmeni se projevuje zhruba do 3-5 dnu. A ja si tam ty zadosti necham lezet nez se ta zmena projevi, ale na velkych mestech to tak nedelaji pac by se jim kupilo moc nezpracovanych zadosti. A navic ted mame docela fofry s tou zakonnou vymenou. Do konce roku musime stihnout vymenit jeste hodne koncicich ridicaku. Uz z toho mam docela nerva, pac v rijnu me ceka doufam jedno z nejlrasnejsich obdobi meho zivota a v praci bude asi pekne dusno! A sun ani jsem se nezeptala kdo vas na Bouzove oddaval? Pan starosta???
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste k tomu ridicaku, ze zakona vypliva kazdemu jakoukoliv zmenu hlasit do 5 pracovnich dnu. Takze na vymene bez nove obcanky muzete trvat! Ale setkavam se i s pripady kdy zenske jezdi treba 20 let na stare jmeno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?