Menu Forum

Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

19. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
Registrovala se 29. června 2006 na beremese.cz. Přidala 1210 příspěvků. Má 26 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
Registrovala se 29. června 2006 na beremese.cz. Přidala 1210 příspěvků. Má 26 přátel. Region Olomouc.
 Leni děkuji za přání emoticon

právě nás taky odradilo stavění, protože nemáme pozemek. kdybychm ho měli, jistě bychom stavěli. Takhle by se ale cena i s pozemkem vyšplhala někam, kam bychom se neradi dostali, takže starší domek to vyřešil. Jasně, že je s tím víc problémů, pořád je to starší dům, ale holt člověk nenadělá nic. A stěhovat se 30 km od Olomouce kvůli levnějšímu pozemku, to už je dost z ruky.... Hlušovice jsou fajn, taky jseme se tam poohlíželi....ale nic moc pro nás.

dnes máme v práci opět generálního ředitele, to zas je zabitý celý den, za chvíli začíná jednání, takže to zas bude zábava na celý den. Achich ach.
24. črc 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 466 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na hradě Bouzov, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 466 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Olomouc.
 Já dělám nějakou zakázku právního posouzení pro město, takže taky nevím, kde mi hlava stojí emoticon Navíc mi šéf pořád chodí nakukovat, jak jsem daleko.. To úplně zbožňuju emoticon
24. črc 2007 ve 13:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 jéje, to znám emoticon. to bych se potom tak nejradeji někde zamkla před šéfkou ať mám klid na práci. I ta moje je někdy děsně netrpělivá emoticon . Tak se drž a ať to jde pěkně od ruky emoticon
24. črc 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Tak dnes tu budu sedět asi do večera.. emoticon
24. črc 2007 v 15:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 Leni vydrž, taky mě to občas pěkně vytáčí, když sedím v práci do večera a přitom jsme měli s manžou plán na odpoledne.....dnes máme firemní večeři s tím našim generálním, bude zábava emoticon . Jedeme až do Horizontu (jako bychom nemohli někam do centra, kde to máme blízko domů), tak si dám nějaký dobrý mojito nebo radši tři ať to přežiju. Taky si dokážu představit lépe strávený večer..... Leni vydrž a vše zvládni emoticon
24. črc 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Včera jsem seděla v práci do večera, tak doufám, že to k něčemu bude. Zrovna jsem to odevzdala šéfovi na stůl.. Jak bylo v Horizontu?? Mojito je dobrej výběr, taky ho zbožňuju.. emoticon
25. črc 2007 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 Ahoj Leni, Horizont dobrý, číšník si tam popálil ruku o rozžhavenou kovovou jehlu, protože si tam náš šéf objednal nějaký brutální jídlo na jehle......a on chudák zapomněl vzít chňapku a tu ruku na tý jehle držel docela dlouho, než si uvědomil, že ho to vlastně pálí, no asi chtěl zachovat dekorum. Pak nás jen upozornil ať na to nikdo nešaháme a odešel si chladit ruku, za chvilku tam byl druhej i s chňapkou..... emoticon
No jinak tam je to vždycky celkem o.k., jídlo mají dobrý, akorát by tam člověk chtěl být v jiný společnosti než zrovna s lidma z práce....navíc jsme ani nemohli oslavit s manžou ten svátek, teda ne že bychom ho nějak hodně slavili, ale prostě aspoň být doma spolu emoticon . Mojita jsem měla 4, nedalo se to tam vydržet emoticon
Šéf bude jistě spokojený, neboj. Býváš v práci často takhle pozdě??
25. črc 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Hahaha, chudák číšník emoticon Příště si to bude určitě pamatovat..
Jestli bývám často takhle dlouho v práci? Občas, ale podstatě mi to ani moc nevadí, protože manžel je v práci stejně až do večera..
Kristi, poraď mi, kde dobře fotí?? Potřebuju se vyfotit na novou občanku, ještě jsem se k tomu nedostala, a to mám tři týdny po svatbě. To jsem ostuda emoticon Nesnáším totiž průkazový fotografie, vypadám na nich jak E.T. Když se fotila naposledy na vízum, myslela jsem, že to na té fotce snad ani nejsem já emoticon
25. črc 2007 v 10:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 sakra, už jsem tu napsala příspěvek a ono se to neuložilo.....
no s tím focením.... já byla 2x ve Fuji v pasážce, že to tam dělají počítačově na počkání, ale nejsem s těma fotkama moc spokojená. Oni sice ukážou fotku na obrazovce, ale mám pocit, že je to děs běs a vytištěná fotka taky nic moc.... hlavně teď musí být na občanku na bílým pozadí (ne bleděmodrý) a nesmí se člověk smát tak, že mu jdou vidět zuby. Fakt děs. Takže u mě ta fotka ani nemůže vypadat dobře když tam jsem vážná. ach jo emoticon. místo abych hrdě předkládala občanku s novým jménem, tak ji raději nikde nevyndavám emoticon....
25. črc 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Ve Fuji v pasážce byl manžel loni a vypadá na fotce, jak kdyby ležel na pitevním stole.. emoticon
Zkusím se poptat jinde, i když ono to bude asi všude stejný.. emoticon
25. črc 2007 v 11:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renatak
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 4. dubna 2008
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
renatak
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
    Olomouc, Region Olomouc
 Ahoj holky, tak jsme s přítelem včera dostali nabídku jedné olomoucké restaurace (v centru) na svatební hostinu. Nevím, ale 65,- za šunkovou rolku nebo 195,- za kuřecí kapsu s hranolkama se mi zdá strašně moc. Co myslíte? Ještě se pojedeme podívat do Bystřice (zámeček) a tím má studnice nápadů končí, neboť jiná v ol. nebo nejbližším okolí restaurace, kde by se večer vlezlo 60 lidí mě nenapadá. emoticon
25. črc 2007 ve 13:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 Reni, to se mi zdá taky hodně, ani za kvalitní pravou svíčkovou jsme tolik nezaplatili....co to je za restauraci???
25. črc 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renatak
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
renatak
    Olomouc, Region Olomouc
 Podkova. Já to tak trochu čekala, protože to je dost nóbl restaurace. Ještě mi někdo radil ve Vsisku, neví někdo jaký to tam je?
25. črc 2007 ve 13:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Jejda, Reni, to je hrozně moc!! emoticon Zkus Švejka v Hodolanech (bývalá restaurace u Mačáků), tam je velkej prostor, tam by se 60 lidí určo vlezlo nebo restauraci v hotelu Sigma naproti nádraží. Hotel vypadá zvenku nic moc, ale restaurace je uvnitř pěkná a výborně vaří..
25. črc 2007 ve 13:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renatak
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
renatak
    Olomouc, Region Olomouc
 sunflower: díky ta Sigma by mě fakt nenapadla emoticon
25. črc 2007 ve 13:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Zkus to tam, znám tak osobně pana provozního, vypadá jak Richard Müller emoticon Držím palec!

Kristi, tak ta moje dvoudenní práce dopadla dobře, šéfko byl s mým rozborem moc spokojenej a prej se to projeví na výplatě emoticon
25. črc 2007 v 15:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 No paráda, tak to gratuluju, je super, že to alespoň šéf ohodnotí emoticon . Podkovu mám ráda, ale svatbu bych tam asi nedělala, i finančně to vyjde dráž. Ta Sigma by mě taky nenapadla.
25. črc 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Já jsem v Podkově nikdy nebyla, ale slyšela jsem.. těm cenám se nedivím emoticon
Já Sigmě za svých studentských let brigádničila několik plesových sezón na baru.. Seznámila jsem se tam dokonce s manželem emoticon
25. črc 2007 v 15:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 156 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 156 přátel.
 Ahojky holky, poslusne hlasim, ze uz mam konecne vybrane svatebni saticky, jsou u me v albickuemoticon)))) Byla to fuska sehnat nejake ve velikosti 36-38 :(, ale mam je!!!!!!!!!!!!! A uz se s pani Duskovou za salonu Ariana rysuje i vyzdoba svatebni hostiny i kvetinyemoticon))
25. črc 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 ahojky, šatky jsou krásný, máš i fotku kde je máš na sobě?? jsem děsně zvědavá emoticon. A v jakým salonu sis vybrala?? Jsem ráda, že paní Dušková poradila a vyzdobí, je super.

Leni, tak myslím, že ta brigáda byla jedna z těch nejlepších věcí co Tě kdy v životě potkala a tehdy jsi to ani netušila, jakou to bude mít "dohru" emoticon emoticon emoticon
25. črc 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
 Vybrala jsem si je v Belle. Maji tam nadherny vyber, ale jsou trosku drazsi :( Ale co, vdavam se jednou za zivot! emoticon Chtela jsem je dat do albicka, ale maji vetsi velikost a neslo to:( Jinak salon Bella moc doporucuji, jsou strasne mili a prijemni oproti treba Caxe, tam uz bych nikdy nesla emoticon Jinak s pani Duskouvou jsem moc spokojena, ma se mnou hodne starosti, uz dvakrat jsem zmenila barvu vyzdoby, presto vzdy vysla vstric emoticon
25. črc 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
 Doporucite mi nekdo hotel v Olomouci pro svatebni noc? emoticon Dekuji
25. črc 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
fotoportrét
fotoportrét
sunflower2
1
 Veri, šaty jsou super!!! V Belle jsou moc hezký šaty, mají tam takovej úplně jinej styl. Zkus si fotku zmenšit a pak nám ji hoď do albíka.. Jakou budeš mít nakonec barvu výzdoby? Původně měla být zelená, ne?

Kristi, to jsem opravdu netušila emoticon Když jsme spolu začali chodit, tak jsem hned za měsíc odletěla do Států, takže jsem ani nedoufala, že na mě bude půl roku čekat.. Jinak jsem se byla zrovna vyfotit v pasážce, nechtělo se mi hledat nic jinýho. Fotky budou v pátek (protože jsem chtěla s negativem a to není na počkání), tak doufám, že budou aspoň trochu použitelný emoticon
Normálně na advokátní průkaz po mě chtějí nějakej pitomej formát 3,2 x 2,5 cm, to jsem v životě neslyšela emoticon Advokátní komora musí mít zase něco extra!! emoticon To abych se šla fotit x-krát na každej průkaz extra. To je něco na mě emoticon
25. črc 2007 v 17:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
 Ahojky, zkusim ji tedy nejak zmensit emoticon Puvodne mela byt bilo-zelenkava, pak jsem ji menila na bilo-fialkovou,ale zustavam u bilo-zelenkave. Preci jen to bude v prirode a pry je tato kombnace svezejsiemoticon))
25. črc 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 27. července 2007
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 27. července 2007
    V Uničově, Region Olomouc
 ahoj holky emoticon
tak koláčky už máme upečené a svatební šatečky už visí na věšáku a čekají na pátek emoticon tak už mám vše akorát už chvilkama chytám pěkné nervičky emoticon
25. črc 2007 ve 20:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 many: týjo, už se to blíží. hoka, držím palce, ať je vše super!!!!

Verčo, my ji měli v Lafayettu v apartmá (2000 Kč), bylo to super, máme radši menší, soukromější hotely než velké kolosy, takže jsme byli moc spokojení. Ubytováváme tam většinou i návštěvy ze zahraničí, když přijedou do firmy, takže o.k.

Leni neboj, fotka bude dobrá, jsi fotogenická. No ale s tím jiným formátem fotky by mě taky naštvali emoticon já nemám ráda to lítání a obíhání úřadů a všeho možného, tak bych z toho taky byla na větvi emoticon
26. črc 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miiskaa
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
miiskaa
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sun: Ahoj, to mi řekni, jak to že máš advokátní průkaz? Vždyť nám ještě rok praxe chybí a na průkazu advokátní koncipietna fotka neni? emoticon Nebo jsem něco promeškala a mame i my koncipienti nový průkazy? emoticon
26. črc 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miiskaa
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
miiskaa
  • Neví, kdy bude svatba
 Jinak Vás zdravím, my jsme se vrátili z dovolené. Už jsem dávno nepotřebuju chodit, ale dneska jsem zase nahlídla emoticon
26. črc 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radka13
Registrovala se 7. února 2006 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
radka13
Registrovala se 7. února 2006 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 ahoj holčajzny,
tak Hani kde se flákáš s fotkama? už jsem netrpělivá a zvědavá emoticon
Many zítra ti budu držet palečky, ať vám vše vyjde podle vašich představ! Vypadá, že počasí bude na svatbu jak dělané. emoticon
26. črc 2007 ve 12:37  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
 Ahoj Radko, moc moc hezké fotečkymáte, zas jsem na ně koukala. Taky čekám napjatě na fotky Hanči a nic zatím emoticon , není na svatební cestě??
26. črc 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš