Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš, to nejsi sama. Spousta lidí se mě po obřadu ptala, jestli jsem se převlekla :-) Jsou to pořád ty samý šaty, jenom jednou mám tu krajku po šatama a pak zas nahoře za krk.. Prostě šaty několika variací ;-) Holky, já se najednou tak nudím, když už ty přípravy a plánování na svatbu odpadly.. Nechcete některá pomoct s plánováním ;-)
Odpovědět
Sun, klidně mi můžeš pomoct, ale nevím s čím. Všechno začne vřít až ve středu, kdy zjistím, že nestíhám :-D Teď jsem ještě koukala, že bych udělala jenom nějaký malý svateb.novinky, kde budou obrázky a vtipy, ale kašlu na to. Dnes se mi v práci z nehtu ulomilo kus gelu, tak jsem nadávala. Ještěže jsem tam byla aposledy, ale nevím, jak ze mě paní manikérka bude mít radost, až to uvidí. Už ji slyším (bojim,bojim :-D ). Sun, vidíš, ty nervy před svatbou, říkám si, že to aspoň musí vyjít a po svatbě si třeba budu říkat, že je škoda, že to skončilo. V něčem jsou ale ty přípravy krásný. Ale pořád mi v hlavě šrotuje, co jsem zapomněla. No, to zjistíme v pátek :-(
Odpovědět
Ahojky holky!!!!! MOc, moc gratuluji všem novomanželkám ;-) . Dnes ráno jsme se vrátili ze svatební cesty z Turecka! byla to paráda, romantika x-) . Prostě super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevesty :) z hruzou jsem se dnes podivala do kalendare a zjistila jsem, ze svatbu mam uz za 48 dni a ja jeste nic nemam nachystano ani nakoupeno ani objednano :) Zrusila jsem tedy vsechny brigady, ktere jsem mela domluvene a poustim se poctive do priprav:) V pondeli se jdu poptat (na doporuceni Vami) do kvetnarstvi za Drapalem, ve stredu jdu vybrat saticky (bud v salonu Bella nebo v Caxe) a ve ctvrtek objednavam dortik a ruzne drobne cukrovi !!! Chtela jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti se silonkami ve spreji a samodrzici gelovou podprsenkou? A popripade, kde bych to mohla zakoupit. Dale nevite, kde bych mohla sehnat saticky pro druzicky ve svetle zelenkave barvicce? Velikost tak 38 a 40? Moc moc dekuji vsem za radu:) Mejte se hezky, brzy se Vam zase ozvu. Jo a ma jeste nektera z Vas svatbu 1.zari v Horizontu, maji tam byt jeste 3 svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka,jak se máte???mě už se to neuvěřitelně krátí,za 14-dní už to budu mít taky za sebou.... :-) už se na to fakt těším,ale bojím se těch nervů pár dnů před svatbou.... :-N Sunflower,tak jak se Ti líbil obřad na Bouzově??spokojená??počásí vám pěkně vyšlo,žádná vedra ani zima...
Odpovědět
Profilova fotka
Hamar, já jsem si pár dnů před svatbou našla takovou metodu: co mě napadlo, že máme ještě udělat nebo zařídit, jsem si okamžitě napsala na papír, najednou jsem měla popsanou celou A4 a večer těsně před svatbou jsem kontrolovala, jestli jsme udělali všechno. Hrozně to pomůže, protože v té chvíli jsem si samozřejmě na všechno nevzpomněla a chytrej papírek pomohl.. Mně ty gelovky taky zrovna dvakrát nedrží, na poslední úpravu jsem byla 4 dny před svatbou, tak naštěstí aspoň do svatby vydržely. Jéé, Karkul, já bych jela takýýý.. Veri, na šaty doporučuju Arianu ve Ztracené ulici. Gelovou podprdu jsem úspěšně použila na svatbu - dá se koupit ve spodním prádle v OlomoucCity, nepamatuju si přesně název toho obchodu (Gemini něco..), ale je to nahoře a stále něco kolem 300 až 400 Kč. Žádný zázraky od ní nečekej, ale svůj účel splní. Nezvedne prsa nahoru, ale drží je spíš jenom u sebe :-) Moni, obřad na Bouzově byl super, spokojení jsme s manželem oba a moc. Měli jsme vlastní hudbu, takže tím to bylo ještě lepší. Koukni do alba na fotky, ať vidíš, co tě za dva týdny čeká.. ;-) Jo a rada. Vemte s sebou pro svatebčany nějaký malý občerstvení (něco k pití a třeba koláčky), protože během toho, co se budete fotit, ostatní čekají a už by většinou něco zobli. Aspoň nám se tato rada osvědčila, měli jsme s sebou i alko, takže bylo aspoň veseleji ;-) A mimochodem, kde se flákáš, poslední dobou sem vůbec nechodíš??!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, ty jdeš k té kadeřnici?? Chystám se k ní taky..
Odpovědět
Leni, byla jsem dneska. A jsem moc moc spokojená! Nakonec jsme se dohodly, že mě tolik stříhat nebude, jen prostříká a na moji žádost "že to chce prostě změnu" mi podbarvila vlasy tmavě hnědou barvou a zbytek udělala hnědo-světlý melír a sestříhala mi to hezky, mamka co mě už jako jediná viděla, říkala, že super. Takže spíš změna barevná než stihu, ale jem moc spokojená.....penězově se mi zdá ve srovnání s ostatníma o kapku dražší.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtela bych vsechny nevesty upozornit na objednavani kvetin pres Horizont (arboretum Bystrovany). Strasne neochotna pani, ktera neni schopna na pozadani udelat hruby rozpocet cen za kvetiny a kvetinovou vyzdobu mistnosti. Rekla si jen cenu 15.000 a nechce to dal rozpolozkovat!!! Pri mem dotazu, za co budu tedy tolik platit se nastvala a odpovedela: "Kocenko ja Vam tedy udelam tu nejlevnejsi vyzdobu! " Opravdu hrozne chovani.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, Kristi. Taky si přestavuju nějakou barevnou změnu, asi světle hnědej melír, už se mi ta moje barva zdá dost světlá. Barvím se sama a naposledy jsem to nějak přehnala :-D ,takže by to chtělo ztmavit. A kolik jsi platila, jestli se můžu zeptat? Vůbec netuším, kolik se pohybuje barvení.. Veri, tak to bych se tu babu z Horizontu vykašlala a nechala si udělat květinou výzdobu od někoho jinýho. 15.000 se mi zdá opravdu dost :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem dnes v Salonu Ariana ve Ztracene ulici... Strasne mila, prijemna a ochotna obsluha:) Rekli mi, ze se sice zarekli, ze uz vyzdobu v Horizontu delat nebudou, skrze jejich neprijemny pristup (o pani Kolomaznikove z Horizontu vi:), ale nakonec nam vyzdobu udelaji... a dle mych predstav!!! Chci proto podekovat za Vase rady !!!! :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem přes Arianu měla téměř celou svatbu (moje šaty, boty a doplňky, ženichův frak, výzdobu svatební tabule) a byla jsem nakonec maximálně spokojená. Paní Dušková dělá hezkou výzdobu, nemusíš mít strach. Mrkni do mého albíčka, nás tabule pro 25 lidí vyšla kolem 4.000,- Kč. Květinová výzdoba bude možná trošku dražší, ale určitě ne za 15.000,- Kč ;-) My jsme tady už skoro profesionálky, doporučíme ti, co potřebuješ :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) chci vás jen zase pozdravit,pořád nestíhám ]-( ale už se mi to krátí a moc moc moc se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata :-) to mame dneska zase teplicko co? Jeste ze mam v praci klimu, uprimne lituji vas co ji nemate. Tak v patek bude zase o novomanzelku vic ze Hamar :-D A pak to ceka Many a Moncu ;-) Teda devcata kde jsou ty casy kdy se tu resily na 2-3 stranach stuzky ...... asi to bude tim pocasim, komu by se v takovem vedru chtelo sedet u pc. Sun: ja byla dneska u sve "dvorni" kadernice a za 2 meliry (cokoladovy a svetly) jsem platila 620,-
Odpovědět
Leni tak já platila 720, ale zase to bylo barveni a ještě dvojbarevnej melír k tomu, takže se vlastně ani nedivím :-). Určitě ji vyzkoušel. Bavily jsme se spolu, že u ní objednávat tak 3 týdny předem, na pátky téměř nikoho neobjednává díky účesům na svatby...takže celkem má nátřesk. Ale určitě zkus, držím palce! Verčo: myslím, že teda 15.000 je příliš a výzdoba bude těžko dosahovat takové hodnoty. paní Dušková z Ariany je skvělé řešení, viděla jsem ji zrovna včera, když jsem byla u kadeřnice, zrovna chudák lítá okolo velké honosné svatby pro nějakého aristokrata, ale myslím, že nikdo lepší v Olomouci není (teda můj subjektivní názor abych nikoho neurazila...). Já odtud měla teda jen šaty, ostatní jsem si dělala sama, ale spokojenost veliká i tak :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak to je v poho. Když jsem byla na zkoušce účesu (toho, co dopadl hrozně :-D ), tak po mě kadeřnice chtěla přes 700 jenom za účes, takže se radši ptám. Mimochodem jsem u sebe měla pětistovku, protože jsem předpokládala, že mi to bude stačit ]-( Tak aby se mi nestalo něco podobnýho :-D Hamar, jak trávíš poslední dny za svobodna?? ;-) Holky, myslíte, že se tu ještě ukáže?? To vedro je příšerný!!!! Bydlíme v půdní vestavbě, takže na bytě máme 31C :-S V noci se nedá absolutně spát, včera jsem si k televizi vzala na tvrdo kýbl se studenou vodou a dala si do něho nohy.. :-D Místo nové televize budem asi brzo řešit klimu..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D tak dnes u nás konečně prší aspoň je lepší vzdoušek a naschvál,když mám zrovna dnes volno ]-( a zítra bude určitě zase pařák a jdu do práce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vidim, ze jste tu zminily klimatizaci. Kdyby mel nekdo zajem, pritel ma firmu prodavajici klimatizace LG, ktera sidli v Ostrave. Cenove jsou tyto klimy dostupne a technologicky na vysoke urovni. Moznost i na splatek. V zime jimi muzete i topit, ale myslim ze jen do -20 stupnu. Mohla bych Vam usmlouvat nejakou slevu. Kdyby mel nekdo zajem, poslu Vam internetovou adresu stranek s klimatizacemi a kontakt na pritele...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, my právě řešíme klimu do bytu, takže slevička by byla móóć fajn ;-) Můžeš mi zjistit, kolik by nás stála klima do pokoje cca 30 m2?? Samozřejmě i s prací.. Díky moc. A tu internetovou adresu mi, prosim prosim, pošli..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, adresa je www.klimatizace-lg.cz. Pritel prijede vecer, tak ho poprosim, at zkusi udelat nabidku :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D teda nás je tady čímdál tím míň :-( už tu dlouho nebyla Jaňulevrtule,Honzikovaboruvka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, many mas pravdu ........... zitra se vdava Handa, pristi tyden ty a Monca a pak az v zari Verca s Boruvkou (doufam ze jsme na nikoho nezapomnela) a v rijnu uz tady vubec nikdo nebude ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem z dalky koukala jak kvetinarka zdobi Hande auti :-D. Nevidela jsem konecny vytvor, ale ty tmave kaly vypadaji opravdu moc zajimave ;-) Hani uz se moc tesime na fotecky ..... zejo holky :-D Zitra je tvuj velky den tak si ho poradne uzij!!! A hlavně at se vsechno vydari podle tvych prestav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D HHHHHHHHHani tak dnes máš krásný počasíčko na ten tvůj den D :-D tak ať je ten nejsuprovější :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás po dovolené, ježiši, to byla Havaj minulý týden, že? Sluníčko pálilo jak divý.....super. No ale ty noci ve vyhřátým paneláku byly vyloženě chutný. Ani se Leni nedivím, že sháníte klimu. No naši už taky přemýšlí...... už se nemůžu dočkat až se z paneláku odstěhujeme, snad během podzimu už to klapne ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Kristi já vám závidím. Taky plánujeme do budoucna domeček, ale na druhou stranu teď mi bydlení v centru vyloženě vyhovuje. Stejně jsme v práci od rána do večera a nemám čas ani uklízet ]-( Ale do budoucna bych chtěla domeček někde v klidné lokalitě, zahradní posezení, kde se bude dát vegetit, pejska a spoutu jiných zvířátek, co si nemůžu v bytě dovolit :-( Ty noci minulej týden byly fakt hrozný!! Dneska jsem se konečně vyspala.. Lobuju za klimu, ale manža chce novou televizi. Tak jsem začala s nátlakovou metodou, že když je v bytě 30 stupňů, nemám chuť na sex :-D A začal na tou klimou zcela vážně uvažovat :-D
Odpovědět
:-) dobrá metoda Leni :-). No já myslím, že lepší nová klima než televize, navíc pokud ta stará ještě jede, tak to manža chvíli vydrží :-) Je fakt, že to bydlení mimo Olomouc má svoje pro i proti, taky jsem nejprve nechtěla pryč z města, ale nakonec jsem o tom začala uvažovat a teď se vyloženě těším. Nejhorší asi bude zvyknout si na to, že holt není hned všechno po ruce. Ale na druhou stranu jsme jen 10 km, takže to zas takovej problém není. A taky si musím zvyknout na to ticho :-). Teď ještě jak různě vrtáme, boucháme atd tak je to o.k., ale když máme po obědě siestu, tak jsme z toho klidu nesví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kam se vůbec stěhujete?? Víš co, myslím si, že ten poklidnej život na vesnici člověk plně docení, až s dětma. My jsme s manžou pořád takový akční, naráz se rozhodnem, že půjdem tam a tam a všechno máme blízko, takže teď nám to vyhovuje. Navíc 90 % volnýho času trávíme mimo domov. Ale věřím tomu, že za pár let budu toužit po klídku na zahradě u vlastního domu.. Však taky do budoucna přesně tohle plánujeme.
Odpovědět
Leni stěhujem se do Příkaz. Je to super, Náklo kousek, takže na koupání to nebude daleko. No my právě přemýšleli hlavně až budou děti, že to bude super. A právě jsme to chtěli vyřešit hned, kdybychom si nejprve pořídili byt, zabydleli se, tak pak už bych se asi ani možná stěhovat nechtěla,tak jsme se rozhodli to vyřešit rovnou, opravit domek, v klidu se nastěhovat a už za pár let neřešit a nehledat nic jinýho. Na druhou starnu musím říct že nám by taky teď vyhovolal spíš menší byteček někde v centru, taky pořád něco podnikáme, rozhodujme se dá se říct z minuty na minutu, než opravíme dům, tak na miminka zatím nemáme ani pomyšlení....navíc jsme teď oba pracovně dost vytížení. Takže teď momentálně by se fakt hodil byt v Olomouci, ale jak říkám, znovu bych už tu rekostrukci začínat nechtěla, tak radši hned než nás opustí elán a pak už by se nám možná ani nechtělo.....Leni a kam byste tak rádi do domku???? máte vyhlídnutou nějakou lokalitku?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, všechno nejlepší k svátku!!! :-) Lokalit je spousta, ale stavební parcely a jejich ceny nás trochu odrazují :-( a taky poslední dobou není žádná nabídka.. Před dvěma lety jsme měli vybranou parcelu v Hlušovicích, ale nakonec to neklaplo, protože prodávající si pořád vymýšlel, že na smlouvě chce jenom třetinu kupní ceny (aby nemusel platit takovou daň ]-( ) a díky tomu jsme si nemohli vzít úvěr. Když už jsme to nějak složitě vyběhali, aby nám dali úvěr i bez toho, aniž bysme měli celou částku na kupní smlouvě, tak řekl, že nám to neprodá ]-( Pak jsme narazili na super byt na Univerzitní, vždycky se mi líbily půdní vestavby, takže to byla jasná volba. Ale jak říkám, není to napořád.. Byt v centru vždycky pronajmem, takže toho se nebojím..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?