Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
ten klobouk je fakt super. A jak dopadla výzdoba stolů, kterou dělala paní Dušková? a kde jste vlastně tu hostinu měli??
Odpovědět
že by v Opeře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, hostina byla ve Zbrojnici, výzdoba byla krásná, paní Dušková je holt profesionálka.. Na Opeře byl ráno jenom sraz svatebčanů, abych měla doma klid.. mimochodem díky tomu jsem vstávala o čtvrt na devět :-D Nechápu, proč někdo vstává v šest a podobně. Já jsem vstávala fakt až po osmé a o půl jedenácté jsem už byla na Opeře s ostatníma..
Odpovědět
Leni, tak to jsem moc ráda, no mě se právě to pozadí na fotkách z restaurace zdálo jiné než v opeře,ale netušila jsem kde by to mohlo být, ve Zbrojnici jsem ještě nebyla, takže jsem to ani nepoznala :-) . Je super, že jsi nemusela vstávat tak brzy, já bohužel musela, ale ne z vlastní vůle, kadeřnice měla už nasmlouvané další slečny na česání v den svatby, takže jsem musela už brzo ráno, později bych to už nestihla a taky už jsem musela být u kadeřnice nalíčená, takže i kosmetička vypadala, že ji ze mě trefí. Taky z toho důvodu jsem se pak oblíkala doma, původně jsem chtěla v Arianě, ale při představě, že jdu brzy ráno nalíčit se a učesat a pak jsem celou tu dobu po cestě domů a doma ve svatebních šatech několik hodin- mě omývali :-). Ale měla jsi to perfektně vyřešené s tou Operou, doma jsi měla klid a všichni se sešli jinde. To je super! A jaký byl obřad na Bouzově?? V sobotu děsně foukalo, bála jsem se, že nevěstám budou lítat ozdoby na autech a závoje....
Odpovědět
Profilova fotka
Však mi taky málem uletěl klobouk!!!! :-D Video bude díky tomu vypadat asi příšerně, několikrát jsem ho musela přidržovat rukou nebo bych byla jak létající Čestmír :-D Ozdoba na auto držela jak přibitá, až mě to samotnou překvapilo. Kamarád to s mercedesem na dálnici rozpálil na 150 a ozdoba držela ;-) Bouzov byl krásnej, máme na to místo nádherný vzpomínky, bylo to naše první rande, takže výběr místa byl od začátku dobrá volba.. Jinak jsem přidala fotky od fotografky, takže mrkni..
Odpovědět
Profilova fotka
Vzpomínám si, že se tu někdo ptal na kytky. Nechávala jsem si dělat kytky naproti Prioru: přístup skvělý, výsledek trochu pokulhával, ale bylo to díky tomu datu 7.7. Měli tam hodně zakázek, nestíhali a popletli to. Místo bílé kytky na auto jsem měla oranžovou, což mi ve finále ani moc nevadilo, ale úplně zapomněli na svědkyni, která byla nakonec bez kytky a bohužel nás chybějící kytku nechali zaplatit a penízky odmítli vrátit s tím, že jsme si kytku sami ztratili po cestě.. :-S Moje kytka měla být taky trošku jiná, ale nakonec se mi moc líbila, tak jsem to neřešila..
Odpovědět
jéé Leni, fakt krásný fotky, takový přirozený, moc se mi líbí. To byl fotograf kterého doporučují na Bouzově? Kolik jste si nechali udělat fotografií? Moc hezká je ta foetčka s kytkou a botkama.....většinou se fotí kytka samotná nebo s prstýnkma, tohle je netradiční a skvělé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě se musím podělit o posledí díl story "Naše rodina, která se rozhodla místo svatby jít na fotbal". Tak ve finále mi den před svatbou v osm večer den volala sestřenka, že se rozhodli, že přece jenom na svatbu půjdou.. Měla jsem z toho hlavu v péru, protože byla hotová tabule pro 21 lidí, počet jídel.. takže jsem žhavila drát.. ve Zbrojnici přidělali jídla, paní Dušková ochotně přidělala potahy na židle a dodělala tabuli a já jsem v půl druhé v noci dodělávala jmenovky a při tom jsem si říkala, proč jsem je neposlala do háje rovnou.. :-N Naštěstí všechno dopadlo dobře a byla spokojenost na všech stranách :-)
Odpovědět
týjo, no to je vždycky na vzteknutí. Jsi dobrá, že jsi udržela nervy, já bych je teda do háje poslala asi rovnou kdyby to řekli v osm večer den před svatbou. Ještěže to ale klaplo v restauraci a s paní duškovou. To je super! S tím květinářstvím mě to mrzí, ale je mi jasný, že kdyby šlo o jakýkoliv jiný den, hned bych tam udělala dusno, ale kdo se chce stresovat a ještě si kazit náladu zrovna v den svatby, že. Asi bych to taky nechala být.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, jo jo, jsou to fotografové přímo, co fotí na Bouzově, je vidět, že to mají v oku. Fotek jsme si nechali udělat asi stovku možná i víc pro sebe (celkem jich mám snad 250 přímo z Bouzova a pak další stovky od kamarádů) a pak něco pro rodiče. Mám koupený album na 50 fotek, ale zjišťuju, že absolutně nestačí :-D Kolik máte Vy? Taky, že mi nervy v pátek pěkně ujely.. Myslela jsem, že budu mít nervovej kolaps, protože v pátek to vypadalo, že je všechno špatně. Od rána lilo jak z konve, zima jak v Rusku, smazaly se mi svatební noviny v počítači těsně před tím, než jsem je vytiskla (dělala jsem je narychlo znova), teď problémy s tou rodinou.. Díky bohu, že mi z toho nenaskočil opar :-D
Odpovědět
Leni, to je jasný znamení :-D vždycky když na nečem člověku záleží, tak se začne všechno hrotit a kazit, ale to nás ten život jenom zkouší, abychom si to zasloužily, že se druhý den všechno skvěle vydaří :-D Těch fotek od fotografky máme 200 na CD, ale vyvolala nám jich 100 no a taky potom spousty fotek asi z dalších pěti foťáků, takže já taky přikoupila ještě jedno album, kde máme fotky od fotografky a potom fotky, které se nám líbily od kamarádů a taky z hostiny od kamarádů, tak už s námi fotografka nebyla. Potom jem něco nechala přidělat našim a babičce a ostatní dostali CDčka. Ti fotografové na Bouzově jsou opravdu super. Taky se na ty fotky tak nemůžeš vynadívat?? Já je ještě teď stále prohlížím dokola :-) Leni a jak dopadl slib????
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně!!!! Pořád na ně koukám a koukám.. a co teprv až je budu mít v albu.. :-D My jsme taky měli profi fotografku jenom na obřad a těsně po, potom fotili kamarádi. Fotografové na Bouzově jsou fakt super, když jsme včera viděli poprvé fotky, tak jsme vůbec nevěřili, že nám to tak slušelo :-D Slib? Těsně před obřadem jsem se ptala nastávajícího: Tak co, jdem do toho?? A on úplně rozklepanej: "Jo jdem, ale musíš to říct první, já bych to první neřekl.." Takže jsem byla celej obřad nervózní, že to splete, ale v poho. Jenom na konci jsme měli kousek říkat společně a z toho řekl asi polovinu, druhou zapomněl, ale nešlo to poznat, protože jsem to dořekla já a vypadalo to, že to tak má být. A máš pravdu, kdybych byla v pátek před svatbou úplně v poho, tak si asi tolik nevážím toho, že to všechno vyšlo na jedničku.
Odpovědět
Článek se načítá
Téda, Vám fandím, že jste slib zvládli, já byla děsně dojatá, takže stačilo že ze sebe musím vypravit "ano" a slib bych nedala a manža taky ne, ten byl na tom podobně :-) jste fakt dobří! A byli nějaké ty srandičky a hry se svatebčany??
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, máme úžasný kamarády, takže o zábavu bylo postaráno.. Bála jsem se se nějakých nucených svatebních her, ale bylo to úplně super, všechno bylo tak spontální. Poznávala jsem ženicha podle nohy, musím dodat, že to bylo po půlnoci, takže jsme byli všichni posilnění alkoholem a tak to stálo za to :-D A dokonce jsem ho poznala!! Pak bylo pasování ženicha do stavu manželského.. už si to nepamatuju přesně, ale bylo to se slovy: Slib, že budeš své ženě tašku nositi, dveře jí vždy otvíratili, na rukou ji nositi.. prostě kamarádi jsou skvělí. Kluci tančili Michaela Jacksona, supéééér!! Únos nevěsty.. Hned bych si to zopakovala ;-)
Odpovědět
Leni, vypadá to, že to bylo naprosto dokonalý! Moc Vám to přeji, přece jen je to jednou za život (tady alespoň v to tajně doufáme) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám iluze trošku zkažený. Rozvody jsou moje každodenní práce.. :-S Ale nemůžu to říkat nahlas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musím už utíkat, zítra jedu do Prahy, tak se měj, Kristi. Díky za pokec ;-)
Odpovědět
Taky děkuju, měj se hezky a užívej krásné posvatební dny :-)
Odpovědět
Jé, Leni,ještě jednou přeju hodně nádherných chvilek v manželství, málo těch uhádaných (ale to ke vztahu patří a utužuje ho, tkže je přeju v té nejmenší míře taky) a celý spokojený život jako vypadáte na těch fotkách. My máme domluvený taky ty dva - s Ivošem se znám osobně - je úplně super a na paní Salamonovou jsem slyšela samou chválu. Nechává ty fotky prý vyvolávat u kámošky v obchodě. Ale jsou to profíci na n-tou. Už se taky strašně těším. Ivo umí udělat skvělou atmosféru a pak si připadáš jako modelka, která se tím živí léta letoucí (on totiž jedem čas i fotil - nevím jak teď, myslím, že už jenom točí). Dnes jsem byla na poslední zkoušce a rovnou jsem si i odvezla závoj. Nádherný až po zem a s malinkatýma perličkama. Doufám, že k tomu něco v pondělí paní holička vykouzlí pěkného. A když to tak pročítám zpátky, Sun, hrozně mi připomínáš bráchu, pávníka, kterej tvrdí, že rozvod je drahá zaležitost, tak se radši ještě ženit nebude. Ale nakonec vidíš, že to stojí za to ;-) Fakt jste nádhernej pár.
Odpovědět
hamar: ahoj hamar, jak prožíváš poslední dny???? Koukám, že poslední zkouška dopadla výborně, tak snad už nic nebrání tomu abyste měli vše super a bezproblémové.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) Sice až teď ....... přeji novopečeným manželkám hodně pohody v manželství! Fotky máte fakt krásný! A jak jsem tak pročítala poslední příspěvky svatební den se vám vydařil :-) ... včera jsem se vrátila z poslední dovolené "za svobvodna" :-D Byli jsme v Jižních Čechách a bylo to úplně SUPEEEEER!!! Dokonce jsme tam oslavili i naše výročí ;-) První noc jsme strávili v kampu pod stanem (prostě romantika) ... ale pak jsme po cestě narazili na báječný pensionek a tam jsme vydrželi 3 noci. (nebudete tomu asi věřit, ale finančně nás ten pension vyšel na stejno jako stan) Bylo to na dobrém místě a na plánované výlety to od tama bylo kousek. Meli jsme sebou i kola, ale počasí nám nebylo příliš nakloněné tak jsme je využili jen na půl. Počasí je to jediné co si prostě nenaplánujeme dopředu. Hani teda teď si opravdu na řadě TY! Fakt to letí ;-) Tak ať máš co nejmíň stresů a nervů před tím velkým dnem :-) K fotkám na Bouzově - Zatloukalovi jsou opravdu profíci a je radost s nimi spolupracovat . Já si dneska koupila svatební album ( to nakupování svatebních věcí mi děsně zvedá náladu :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Hamar, závoj až do zem?? Téééda, ty bude nevěsta!!! Hlavně si ho doma do svatby nepokrč. Já jsem ho pořád zkoušela před zrcadlem, takže dva dny před svatbou jsem ho měla zmuchlanej, že jsme ho museli dávat do salónu znovu oprat :-) Víte, co bylo nejlepší? Když jsme odcházeli z obřadu a šli jsme přes nádvoří Bouzova slyšeli jsme, jak jedna malá holčička říká: "Mami, to je hezká nevěsta, ale ta před tím tak hezká nebyla.." ;-)
Odpovědět
Leni, tak to je hezký, malé děti jsou hrozně upřímné, ještěže ji neslyšela tak nevěsta před tím :-)
Odpovědět
nuni: teda na dovče muselo být báječně, na té fotce Vám moc sluší. Jéé, já bych tak někam vyjela. Sice máme příští týden dovolenu, ale letos už máme odcestováno a tak budeme pokračovat v rekonstrukci domečku :-). Holky přeji Vám krásný víkend a taky celý příští týden! Vypadá to, že bude krásně konečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuni, já byla na Hluboké taky na kolech.. Je tam skvěle, jižní Čechy jsou na kolo jak dělaný. Jééé, já bych tak někam vyrazila, ale manžel nedostane přes léto dovolenou :-( Šéf mi dal týden dovolené navíc, ale stejně si ho nemůžu vybrat, samotnou by mě to nebavilo a taky mi to přijde nekolegiální válet si šunky, zatímco manža pracuje :-( Tak holky, přeju ezkej víkend, mají být tropy, tak vy, co máte před svatbou chytejte bronz ;-) Já se musela smažit v solárku.. :-D Hamar a budeš mít závoj nad účesem nebo pod??
Odpovědět
Ahojky holky, Sun, ještě nevím, uvidíme co s paní holičkou vykouzlíme. Jdu tam až v pondělí, ale už mám nachystaný různý doplňky a budeme česat a česat a česat. Závoj mám pověšenej na ramínku na skříni (byl problém, abych ho nepočkala, ho někam uklidit, je skoro tak dlouhej, jak já a když nemám boty na podpatku, tak si po něm šlapu :-D ). Dnes jdu snad naposledy do práce - je málo práce, tak nás nechávají doma - naštěstí to vychází na sobotu ;-) . Včera jsem do 2 do rána dělala kartičky k výslužkám, už mi z toho hrabe. Všude vidím červený mašličky. No a po víkendu už budu dávat všechno dohromady. V pondělí nehty a kadeřník, úterý velký úklid, středa cukroví a vyzvednutí šateček a obleku no a čtvrtek zdobení a seznamovací GARDEN-party :-D . Naši kamarádi se sjedou o den dřív a budou spinkat s miláčkem na chatě a v pátek mě ráno vyzvednou. už se strašně těším, hrozně to letí. Pořád jsem říkala, že je čas, ale není. Akorát přemýšlím, na co jsem zapomněla, protože není možný, že by se to obešlo bez komplikací. Jo jedna sranda, jak mám korzet, tak mi jde ještě trochu vidět opálení plavek za krk (naštěstí jenom tenký šňůrky, ale vypadá to dost srandovně a jelikož už to nestihnu nasolárku dohnat, tak mám smůle. Ledaže by celý víkend blo hezky a já se ještě stihla doopálit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, tak přesně tohle jsem měla já. Na fotkách je někde vidět. Měla jsem vypálený plavky, ramínka za krk, protože jsem celou dobu myslela, že budu mít šaty za krk a na poslední chvíli jsme to změnili a tu krajku, co má být za krk jsme schovali pod šaty. Takže jsem 3 dny před svatbou chodila do solárka jak zběsilá, ale stejně to šlo vidět. V solárku se totiž opaluješ celá, takže když ti ztmavnou ty neopálený ramínka, stejně si ztmavne i to co máš opálený kolem a rozdíl je pořád vidět ]-( Ale to neřeš ;-) Seznamovací párty je dobrá věc, aspoň se dostanete do dobré nálady a nebudete nervačit den předem. Já jsem závoj neměla doma kam dát, protože mám kocoura a měla jsem strach, že mi ho zničí, takže jsem ho musela dát do skříně a tam se mi zmačkal :-D Tak užívej posledních svobodných dnů, už ti to rychle uteče a budeš mezi náma, novomanželkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a novomanželky, tak vás všechny po delší době zdravím a mooooc děkuju za přání - jste zlatíčka! Hamar, když čtu co jsi psala, tak se musím usmívat, protože jsem řešila přesně ty samé věci jako teď ty. Nejhorší bylo na nic nezapomenout, ale je škoda, že to tak rychle uteklo... :-. Sun, já mám chaos v těch tvých šatech!? Jednou je máš za krk, pak zase jen korzet??? Ale musím říct, že ti to slušelo tak i tak ;-)
Odpovědět
Aho Veru :-) můžu ti doporučit květinářství stella vedle Drápala ;-) byla jsem moc spokojená,dělali mi svat.kytičku,výzdobu na stoly a na auti,krásný ;-) doporučuji. Jinak jsem slyšela,že mají nádherný šaty v salonu bella a mají tam i ty nádherný závoje co jsem nemohla nikde sehnat :-( a tam je mají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-D už se mi to taky krátí a vůbec nemám čas na net :-( včera jsem byla naposledy na zkoušce šatů a už máme všechno zařízený,teda skoro všechno,14 dní předsvatbou nám odpadl dj,tak zase hledáme,no síla,ale nechám to na budoucím muži ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?