Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky, nuni to oznamko je moc hezký!! Hamar, utíká to strašně rychle.. nenervuj, těš se!! ;-) My jsme o víkendu s kamarádama zapili svobodu a už se jenom těšíme. Ještě tři dny v práci a huráááá na svatbu..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) Leni já taky zapíjela,protože už nebudeme mít volný víkend,tak proto jsem musela teď,ale bylo to super,šly jsem s ženskýma na disku :-D a dnes mě čeká zas odpolední ]-( tak si nechte dařit,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak už je mi dobře, asi to byla opravdu nějaká nervóza :-S Dnes jsem byla na zkoušce šatů, byly už vyprané jen se nažehlí a může se jít na věc. Pořád přemýšlím jestli si mám dávat závoj.. .no asi se rozhodnu až v sobotu. Many, aspoň budeš mít tu odpolední o 2dny kratší 8-)
Odpovědět
aneta 06: díky moc,"nasadila jsem" Niveu tak zatím uvidím :-D díkyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) konečně ty stránky zase jdou ]-( ráno mi nešly,ale vám asi taky ne,že? Raduš - já se rozhodla,že si závoj nedám :-) i holička říkala,že je to škoda,že bych zakryla ten pěkný účes ;-)
Odpovědět
ahoj holk,y to je nářez, tak jsem se na tyto stránky konečně dostala, tak radši hned všem nevěstám, které se teď budou vdávat, přeji ať se jim vše vydaří a nebojte i počasí nakonec vyjde. Moc Vám držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) teda dnes je pěkně hnusně,že ]-( teda jestli u vás v Olmiku prší jak u nás v Uničově ;-) radka 13 - neboj,teď se vyprší a od pátku už bude teplo :-) jestli se tady už nesejdeme,tak hodně štěstí a ať se ti ten den vydaří,tak jak chceš :-D
Odpovědět
ahoj many, tady zatím jen tak trochu prší, teda když jsem šla do práce a teď nevím. NA střešní okna žádný slejvák nebubnuje, tak snad je to dobrý. Jenom doufám, že v sobotu bude děvčatům svítit sluiníčko a když ne sluníčko a tak že aspoň nebude pršet. Mám takový pocit, že jak v pondělí napsali v MF dnes o svatbách a tomto webu, tak je tady takový nápor, že stránky běží pomaličku, takže kdybychom se tady už opravdu nesešly, tak ceště jednou holky v sobotu držím palce!!!
Odpovědět
Holky, ale ten čas tak rychle letí, to je hrůza. V sobotu už budeme s manželem svoji čtvrt roku....jsme si včera pouštěli naše CD s písničkama, který nám hrály u obřadu, až mi z toho slza ukápla. Se těším na zlatou svatbu hihi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak v sobotu držte palce, hlavně aby vyšlo počasí.. Když se dneska dívám na oblohu, moc optimisticky to nevypadá :-S Včera jsem byla na svatební manikůře, dneska jdem na finální zkoušku šatů a fraku, ve čtvrtek vyzvednout cukroví.. jejda já už ani nevím, co všechno mám udělat :-D Tak držte palec a myslete na mě!!! A kdybyste neměly v sobotu co dělat, tak přijeďte na Bouzov. Radi, já závoj budu mít, připadá mi to takový nevěstovský..
Odpovědět
Leni, moc To držím palce a doufám, že po všech peripetiích budou dnes šaty Tvoje i ženicha naprosto dokonalý. Když budeš mít čas, určitě sem napiš pocity a a dojmy před svatbou a už teď se moc těšíme na fotky ze svatby. A kdyby náhodou opravdu pršelo, nedej si zkazit náladu a stále pamatuj na to, že Vám prší štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Kristi, pořád mám pocit, že jsme na něco zapomněli a že v sobotu zjistím, že nemám to a to a to.. :-D Tak zatím..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, všem děkuju za přání :-) U nás je to podobné jak u Sun. Dnes jsem se ještě nezastavila. Včera jsem taky byla na manikúře...takže jsem navíc taková neohrabaná, protože mám gelovky poprvé. Myslím na milionšest věcí a připadá mi, že to všechno nemůžeme stihnout... :-. Zítra se tu ještě ukážu ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty!!!! Moc držím palečky ať vám v sobotu vše vyjde!!!!!!! Užívejte si ten svatební den od začátku do konce!!!!! Budu na vás myslet. papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) co naše nové mladé paní? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty z Olomouce :-) Je to krasne mesto, proto jsem s vybiranim svatebniho mista nesla moc daleko :) Svatba bude 1.zari v arboretu (Horizont Bystrovany). Je to tam moc hezke!!! Vsem doporucuji!!! Pronajali jsme si restauraci Semiramis (je antickeho stylu) a k ni terasku, kde bude svatebni obrad (v prirode pod sirim nebem, snad nam vyjde pocasi). Svatbu planujeme teprve tyden, takze jsem v tomto "oboru" nova:) Prosim proto poradte, kde vazi krasne svatebni kvetiny a doporucte nejakeho aranzera prostoru a kvetin. V Horizontu mi tyto sluzby nabidly, ale cena za jednoduchou květinu z kal, 2 pugety ruzi po 2, 2 samostatne ruze, myrty, kosicek s okvetnimi listky, ozdobeni auta a mistnosti - nam uvedli cenu 13.000-15.000 Kč. Coz se mi zda trochu hodne:( Dale jsem byla se podivat na svatebni saty ve Vsisku. Jsou nadherne, ale ten pristup byl priserny. Prodavacky bych vymenila za prijemnejsi...:¨) Hodinu jsem tam sedela, nez ta pani prisla a pak mi nakonec rekla, ze ty saty nemaji, ze mam prijit za tyden :) A ted ke svatebnimu dortu...mate nekdo zkusenosti s cukrarnou Maruskou? Moc, moc dekuji za vsechny vase rady ohledne tipu na jidelni listek.....
Odpovědět
Zdravím všechny mladé paní (už i ty s rychlýma sedmičkama :-D ) a nově tu vítám Verču. Jo holky, Jaňulcevrtulce se nejde přihlásit k nám, dělá vám to některé taky? Mně se to stalo jednou, ale to tu měli zkrat na celým serveru. Teda koukám, že už tu moc lidí nezůstalo. Móňa určitě lítá a zařizuje, už tu dlouho nebyla, Nuni se tu objeví semo tamo a zbytek jakbysmet. A Jaňulkavrtulka se o přihlášení snaží už prý měsíc, ale nejde jí to :-( Jinak Veruš - o dortu tu psala Kristýnka (nechávala to myslím někde na Pekařské) - ta adresa už tu někde proběhla. Já ti moc neporadím my máme všechno zařizování v okolí Mohelnice. Já ve Vsisku půjčuju oblek miláčkovi a šatečky pro družičky. A jestli mžu doporučit, tak si ty salóny obejdi v klidu teď po 7.7. protože si myslím, že ve všechn salónech nestíhali. Holt nával v takové datum se dá chápat. Holky, já zjistila, že teď jsem na řadě já :-D Už se strašně těším, i když teď teprve začíná ten správný blázinec. Včera jsme byly dát paní cukrářce vajíčka (když mi řekla že bude potřebovat 200vajec, tak jsem valila oči =-) ) a dnes maminka zařídí dorty. Já mám bohužel odpolední a ta paní má zrovna v práci ranní. Ještě musím vydržet do soboty a pak mám volno a hurá na úklid a přípravy. Teď ve středu jedu na poslední zkoušku šatů, tak se budu snažit fotit. Už jsou objednané i všechny kytičky. No musím se pochválit, zatím to jde podle plánu. No uvidíme jak to půjde dál. Tak zatím se mějte a pápá a přeju krásný i když zatažený den ;-)
Odpovědět
ahoj holkýýýýý, vítám sobotní novomanželky vítám mezi manželkami :-). Už se němůžu dočkat zpráv a informací z Vašich svateb a fotek! Ale že to volno rychle uteklo, že? veronika: vítám Tě mezi olomouckými nevěstami, bohužel s květinami a aranžováním Ti neporadím, vše jsem zajišťovala sama a kytky mi nevázali v květinářství. Dobré reference jsou na květinářství u Mořice (ne naproti prioru),ale to by Ti pověděla lépe sunflower2, která teď měla svatbu v sobotu a měla odtud kytičky, jistě se tu brzy objeví. Já Ti jen doporučím salon Ariana, byla jsem moc spokojená, s šatů jsem uvtyržení ještě teď, tři měsíce po svatbě :-) a paní majitelka poskytuje nejrůznější služby a jistě by Ti poradila i ohledně květin. Sama se věnuje i dekoracím a aranžmá, ale netuším, zda i květinovým aranžováním. Poptej se. Je to salon ve Ztracené ulici. Já osobně jsem taky z Vsiska zklamaná. Na druhou stranu pokud jsi tam byla teď, tak chápu, že měli všechno rozpůjčované, přece jen 7.7. bylo dost vytížené datum....
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji moc za uvitani !!! :) slysela jsem hodne doporuceni na salon Ariana, tak to nejspis zkusim i tam :) Tak zatim se mejte...a jeste jednou dekuji :)
Odpovědět
není vůbec zač, a určitě dej vědět, jak jsi dopadla a průběžně nás informuj a probíhají Tvé přípravy :-) hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem také novomanželka :-D Vše vyšlo perfektně...obřad byl moc pěkný a dojemný...krásné kázání, slib (ani jeden jsme ho nepopletli ;-) ) hudba...hrály nám varhany, chvíli kytara a nakonec nám pan farář zahrál na trubku.....a na závěr i zvony zvonily x-) Jen nás trochu potrápil vítr...jednu chvíli jsem měla závoj na zemi, ale ženich se pro něj ochotně rozběhl x-) Nevím, jak jste to cítily vy holky, ale ještě si nějak nemůžu zvyknout na to, že jsem vdaná...je to takovej divnej pocit, ale krásnej. :-D Během dne sem dám pár fotek...jen mi prosím poraďte jak se zmenšují, protože jsou přes 700kb
Odpovědět
aho raduško, to Ti moc a moc gratuluji a přeji hodně štěstí do krásné¨ho společného života! Vítr opravdu foukal, moc jsem na Vás myslela v sobotu, ale je super, že nakonec vše vyšlo! Raduš, v sobotu jsme měli s manžou 3 měsíce "výročí" kdy jsme manželé a věř mi, že jsem se taky ještě nezvykla. Začala jsem si to uvědomovat až když jsem vyměnila všechny doklady a i teď se občas zapomenu se jménem nebo řeknu slečna atd. Prostě holt si člověk musí zvyknout. Ještěže to manžel bere v pohodě :-) Raduš s těma fotkama, otevři fotku např. v prohlížeči irfanview a kliknu na Soubor - Uložit jako - otevře se okno jedno velké a jedno malé. V malém okénku je posuvný čtvereček, kde se upravuje kvalita, stačí myškou posunout čtvereček např na 50(%) a ulož si to. Tak je fotka zmenšená. Už se moc těším!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kristýnko, moc děkuju za přání. a už jdu na to zmenšování fotek ;-)
Odpovědět
doufám, že to půjde.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, svatba byla úúúúžasná. Jenom škoda, že to tak rychle uběhlo. V pátek když jsem viděla to počasí, měla jsem z toho strach, ale nakonec byla krásně, jenom trošku foukalo, takže mi málem uletěl klobouk :-D S manželem jsme si to užili úplně maximálně, včetně svatební noci ;-) Fotky od fotografa ještě nemáme, asi to chvilku potrvá, ten den bylo na Bouzově 11 svateb.. Zatím mám jenom z našeho foťáku, takže sem co nevidět něco hodím.
Odpovědět
ahoooooj Leni, no konečně zpráva ;-) . To jsem ráda, že to bylo úžasné, už se moc těším na fotky!!
Odpovědět
Ahoj holky, moc gratuluji a přeji hodně štěstí v manželství. Počasí vyšlo fakt krásně na tu hrůzu co byla před a teď zase....kéž by nám to taky tak vyšlo :-) Byli jsme za panem farářem, tak už tam má v ten náš den (25.8.) 3 svatby. To nebylo ani teď 7.7., to tam měl jen 1 svatbu. A v září jich má prý už 7. Ale říkám si, že se aspoň nějak podělíme na výzdobě kostela, teda pokud se domluvíme...
Odpovědět
Lení, fotky jsou nádherný a vy dva jste byli moc krásně sladění, snad tedy vše vyšlo dle plánu. Měla jsi krásný klobouk, vypadá to moc hezky! Takže ještě jednou Vám přeji moc a moc štěstí, ať jste stále tak usměvaví a spokojení. A jak se takhle máš a cítíš jako čerstvě vdaná paní??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna dávám do alba víc fotek, tak mrkni. Jako vdaná paní se cítím.. no žádná změna, pořád báječně, jako za svobodna :-) Manžel, když po svatební noci ráno v hotelu objednával snídani a řekl: Pro mě kávu a SLEČNA si dá čaj!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, já taky netušila, že budu mít klobouk :-D Když jsem si dva dny před svatbou vyzvedávala šaty, paní Dušková mě na něj přemluvila.. Nakonec jsem byla ráda, protože z klobouku byli všichni nadšení a závoje jsem si užila i tak, po obřadu totiž klobouk shodila a nosila jen závoj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?